מחזור 2 בליגת העל :: בית"ר עם נוק אאוט להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏24/8/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב הגעתי עכשיו הביתה אז אני אתן את דעתי על המשחק:
    קייסי חלש, כל כך חלש. אולי לא ראו זאת לאורך המשחק כולו אך הוא לא הצטרף להתקפות, גם כשהצטרף הוא לא יודע להרים. לאחר שאיבד את הכדור, אשדוד כבר הייתה בתוך הרחבה שלנו והוא עדיין באמצע המגרש, פשוט מדהים. אגב, הכינוי שאוהדי חיפה אליו היה: "רגל מעץ".
    פאוליניו פשוט בדיחה. נכון הוא אומנם בסך הכל במשחק השני שלו בקבוצה, אך אתה מצפה מזר שלפחות את הדבר הבסיסי של מלחמה הוא יעשה, וגם את זה לא. פשוט חושך. ישראלביץ לדעתי נותן לו דחיפה והוא עף. אני הייתי שוקל להשאיר את סורמה ולא אותו.
    קרוסה בלם נפלא, במחצית השנייה הוא שיתק את הולצמן כמעט לחלוטין.
    היתה טעות לדעתי להוציא את ארבייטמן כבר במחצית, היה מקום להוציא את אחד הקשרים באמצע, אנחנו פיגור!
    דוידוביץ כרגיל, ענק ענק ענק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/07
  2. Raulito Madridista

שום דבר כרגע לא הולך למכבי חיפה והמצב נראה באמת רע. ארבייטמן חלש כרגיל, ההגנה לא מספיק טובה, הקישור האחורי רך. בוקולי לא מרוכז ועושה שטויות וחיפה צריכה להגיד תודה לאשדוד, כי התוצאה יכלה להיות גבוהה יותר. כזה פנדל רשלני לא ראיתי הרבה זמן מהולצמן, שיש לו מזל שעשה את המלאכה לפני זה ועשה תנועה נכונה לעומק. משחק מצויין של דג'אני שהוסיף לחימה למשחק של אשדוד, שיש לה מרכז מגרש אדיר בייחד עם גוסו-גוסו.
    חיפה נראיתה חסרת-אונים ולמרות שאנחנו רק במחזור השני, רוני לוי לא נראה אחד שיכול לפתור את הבעייה. האם הימים של לוי הולכים ומתקצרים כמאמן מכבי חיפה? לא זוכר שני הפסדים רצופים למכבי חיפה בפתיחת העונה.
    ואשדוד כמעט עשתה את המשחק יותר קשה. אם הולצמן היה מבקיע את הפנדל, כל המשחק היה גארבץ טיים. עוד משהו, דוידוביץ מראה שיש על מי לסמוך בשער.

מכבי ת"א עם עוד הפסד, אבל תירגעו, אשתקד מכבי פתחה את העונה עם אפס נקודות משני מחזורים. אני חושב שמכבי לא הייתה כזו גרועה, החמיצה מספר מצבים, אך ברור שהקבוצה צריכה להשתפר. מכבי פ"ת ניצלה הגנה חלשה של מכבי ת"א ואני חושב שאין לקבוצה הזו מה למכור נגד הקבוצות הרציניות, לא רואה אותה מגיעה לצמרת או מסיימת מעל המקום השביעי. אם מכבי לא מנצחת את אחת הבינוניות של הליגה עם ההרכב החזק שלה ומנגד, שני האסים של מכבי פ"ת, גולן ודירסאו לא שיחק, המצב נראה רע מאוד וההפסד לא יוסיף למערכת. עומר פרץ בישל שער גדול לנמני. עם כל הביקורת עליו הוא שחקן לא רע בכלל.
    הגול השלישי של מכבי פ"ת - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    לא מפטרים מאמן אחרי שני מחזורים בליגה, זה לא יעזור. אני חושב שמכבי צריכים לתת לכהן צ'אנס. הם לא נראים כל-כך גרוע, אבל התוצאה מאכזבת.

כל-כך הרבה דיברו על סכנין וקריית-שמונה, שתי הקבוצות שהוליכו את הטבלה בייחד עם בית"ר ובסוף המשחק היה חלש מאוד ולא מעניין. סכנין לא הביאה לידי ביטוי את ההיתרון שלה על קריית-שמונה.
    נתניה ניצחה את הקבוצה החלשה בליגה, ללא ספק.
    בני יהודה הייתה טובה יותר נגד כפר-סבא אבל לא הצליחה לכבוש. הקבוצה של אוחנה איכזבה אחרי משחק נהדר נגד פ"ת.

3. Engonga Member

רוני לוי פשוט הורס את ארבייטמן. מה הבנאדם הזה פשוט לא קולט שארבייטמן לא מסתדר כחלוץ יחיד?!
    פאוליניו לפי מה שהבנתי היה חלש מאד, למה למה לשחרר את דירסאו לעזאזל!!?
    נמאס כבר מרוני לוי!נמאס!!@!

4. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

פאוליניו סתם שחקן ואין מה להשוות בינו לבין דירסאו הבדל שמים וארץ!!
    לגבי הבלם קרוסה אחלה שחקן באמת כאן חיפה עשתה עסקה טובה..

5. refaelov26 Member

אם באמת יפטרו את רוני לוי אז שיביאו במקומו את ראובן עטר אם לא אז עדיף לישאר עם רוני לוי כי ניר לוין לא מתאים לחיפה וגם גיא לוי ..היחידים שמתאימים הם יצחק שום וראובן עטר ..
    מכיוון ששום תפוס חזק אז עדיף ללכת על עטר ..

6. מיכל3 Member

כמו שצפיתי, החששות שלי התממשו גם הפעם לצערי. בושה וחרפה, הפסד שני ברציפות אחרי שני מחזורים. אולי זה מה שיעיר את אדון שחר שאני מאוד מעריכה אותו, אבל הוא חייב להתעורר. מכבי חיפה אבדה את אחד משחקנייה המרכזיים בשנים האחרונות ולא הביאו לו עדיין תחליף. מה לעזאזל ההנהלה חושבת, שהשערים יבואו מהשמים? יסלחו לי תומר חמד ושלומי ארבייטמן, אבל כמו שאמרתי במחזור הקודם-זה ממש לא מספיק למכבי חיפה, חוד שכזה. חייבים להביא חיזוק משמעותי להתקפה, וגם קשר אחורי. סורמה היה זוועה היום, בוקולי גם היה בינוני עד ההרחקה שלו, הגנה רעועה וחסרת בטחון ובקיצור, רק דוידוביץ' הנקודת אור היחידה היום במשחק ובמכבי חיפה בכלל לאחרונה. חייבים שינוי, גם בעמדת המאמן-וכמה שיותר מהר.

7. BJ_LF Member

ולמה נראה לך שעטר יבוא או שהוא ישוחרר ממכבי נתניה?
    יש למכבי חיפה קבוצה טובה אבל עובר עליה משהו או שהם לא משחקים במערך נכון.
    תומר חמד צריך לפתוח ליד ארביטמן לדעתי.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/5.Xxx הפועל ת"א - בית"ר ירושלים http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/2.Xxx

ראשון, 20:50.
    שופט: אלון יפת

ביום שני תדע הפועל ת"א האם היא מסיימת את דרכה באירופה בעקבות ההתפרעויות בשירוקי, אולם היום עוד מחכה לה משחק מול האלופה בית"ר ירושלים בבלומפילד, שם יארחו האדומים לראשונה מאז אותו דרבי במחזור האחרון של העונה שעברה.

פרט לקובי סוויסה וגליל בן שאנן הפצועים, סגל השחקנים המלא יעמוד לרשותו של המאמן גיא לוזון במשחק, כולל החלוץ הברזילאי פאביו ג'וניור, שכבר זכה לדקות ליגה ראשונות מול מכבי נתניה בשבוע שעבר. עם זאת, מי שצפוי לפתוח בחוד לצידו של ליאור אסולין מול האלופה הוא עדי סבג הצעיר.
    יתר ההרכב יישאר אף הוא זהה ל-11 שפתחו בקופסא, מה שאומר שואליד באדיר ואנסומבו ימשיכו לאייש את הקישור האחורי, כשאת יתר הקישור ישלימו אבדג'י וברוך דגו. ראובן עובד ימשיך לפתוח על הספסל.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg767311.Xxx
    מחכה לכבוש מול בית"ר, לירון אסולין.

הרכב משוער: וינסנט אניימה, דני בונדר, רמי דואני, גבריאל דוס סנטוס, יגאל אנטבי, ואליד באדיר, מזואה אנסומבו, אבדג'י, ברוך דגו, ליאור אסולין, עדי סבג (פאביו ג'וניור).

בית"ר ירושלים סיימה אתמול את הכנותיה למשחק מחר בבלומפילד נגד הפועל ת"א. נראה שלא צפויים שינויים בהרכב, שיהיה זהה לזה שפתח במשחק הניצחון על בני יהודה.
    חולית ההגנה תכלול את אריק בנאדו, שהתגבר על פציעתו מהשבוע שעבר, ואת שמעון גרשון, שחוזר הביתה לקבלת פנים נוסח אוהדי הפועל. אבירם ברוכיאן, חן עזריאל, דוד אמסלם, עמית בן שושן השב מפציעה, וצמד הזרים רומולו ומירוסביץ' - ימתינו לתורם על הספסל. מי שנעדר מהאימון היה עמרי אפק החולה, שבספק למשחק. מי שייעדר בוודאות הוא הבלם הפצוע תומר בן יוסף.

המשחק, מן הסתם, מעורר עניין רב בבירה וכ-5,000 ירושלמים יעשו את דרכם לאיצטדיון בלומפילד. שחקני הרכש של האלופה קיבלו "תדרוך" מאוהדי הקבוצה על חשיבות המשחק והיריבות בין הקבוצות.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg767993.Xxx

הרכב משוער: טברטקו קאלה יואב זיו, כריסטיאן אלבארז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, עידן טל, דרק בואטנג, גל אלברמן, מיכאל זנדברג, ברק יצחקי, טוטו תמוז.

שני פרטים לחובבי הסטטיסטיקה:
    - בית"ר לא ניצחה בבלומפילד את הפועל ת"א כבר 7 שנים במסגרת הליגה.
    - גם בשנה שעברה נפגשו שתי הקבוצות במחזור השני, אז יצחק שום אימן את האדומים. עמרי אפק ועמית בן שושן הפכו פיגור לניצחון בחמש הדקות האחרונות.

9. refaelov26 Member

תסלח לי אבל כולם יודעים שלעטר יש רגש עמוק וחזק למכבי חיפה ואני כיול להתערב שאם זה יהיה תלוי רק בוא הוא יבוא לחיפה !

10. Fabio Junior Member

אוהדי בית"ר ריססו כתובות נאצה בביתו של אסולין
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1194679/A68B9694_wa.Xxx
    גיא לוזון. מבחן אמיתי ראשון למאמן האדום
    לקראת המשחק מול הפועל תל אביב, הירושלמים מלהיטים את האווירה. בביתו של חלוץ הקבוצה רוססו איומים. עידן טל לא מפחד להצהיר: "הפועל חוששת מאיתנו, אנחנו מתכוונים לנצח גם הפעם". עמרי אפק צפוי להיעדר, יצחקי ותמוז יפתחו בחוד
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3441694,00.html

11. אלסנדרו דל פיירו Member

אבל מכבי ת''א כיום ברמה של יפרח ...http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

והלוואי ואסולין ינצח את המשחק היום..

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/07
  12. refaelov26 Member

אתה לא יודע כמה אני רוצה שהפועליקחו היום את המשחק רק על זה שהאוהדים של בית"ר יגיעו יותר מדי רחוק עם השינאה שלהם!

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לי הרבה ציפיות מהמשחק היום, אווירת חג בטוח תהיה, מפגש בין הפועל לבית"ר תמיד גורר עניין רב ביציעים ומה שיהיה צריך זה רק לצפות לכדורגל איכותי על הדשא.
    בית"ר פייבוריטית, למרות שזה בבלומפילד ובבלומפילד קשה לבית"ר. בית"ר נראיתה טוב במשחקים באירופה, נגד בני יהודה משחק מאוד אפור אבל ניצחון משכנע אבל נגד הפועל זה יהיה הרבה יותר קשה. הפועל שיחקה טוב נגד שירוקי בחוץ ולא רע בכלל נגד נתניה בקופסא. מבחינתי אסולין הוא אחד מהמריחי השערים הטובים שיש לנו ואם הפועל תשכיל לייצר לעצמה מצבים נראה לי שאסולין יכול לתת לה נחת היום, השאלה איך דוס סנטוס, דואני ושאר החלק ההגנתי של הפועל יסתדרו עם זנדברג, יצחקי ותמוז. מירב הסכנה כמובן תבוא מיצחקי ותמוז שאם הפועל לא תהיה מרוכזת יענישו אותה בלי לחשוב פעמיים.

אני מקווה שיהיה משחק התקפי, ושהתשומת לב שלי כלפי החלוצים של הקבוצות תצדיק את עצמה.

אגב כולי תקווה שהפועל תנצח, ניצחון של בית"ר יתן לה מקדמה רצינית על היריבה היחידה שלה בינתיים לאליפות. כרגע כשחיפה ומכבי ת"א נראות כמו סרטוטים הפועל היא הסיכוי היחיד לליגה עם קצת עניין.

14. flash Member

די למה כל שבוע אני צריך לסבול את השטויות שמדבר איציק זוהר? הבן אדם מומחה בלהגיד עובדות שהן ממש לא נכונות. כמעט כל דבר שהוא מוציא מהפה.

המשחק מצוין. הפציעות נותנות לשחקנים לנוח שנלחמים על כל כדור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx . משחק מעולה.

15. Patrice_Evra Member

שאף אחד לא יגיד יותר שמקפחים את כל הקבוצות ונותנים לביתר מתנות!
    הגול היה בנבדל ברור והיה עוד מצב שלא שרקו וכמעט היה גול!