מחזור 2 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/8/10.

1. Fanatic Member

3-0 להפועל על אשקלון כבר בדקה ה20.

כבר 4-0.
    אין ספק אשקלון נותנת את משחק חייה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  2. Jose Mourinho Member

אשקלון, Squadra Azuri :aaarofl: תרתי משמע.

שוב פעם הגנה מסננת תחת הדרכתו, אחרי המשחק שוב פעם נשמע ממנו "נחפש נקודות מול קבוצות בליגה שלנו". זה בטח גם מה שהוא אומר לשחקנים לפני המשחק, כמו בבאר-שבע. פשוט זוועה של מוטיבציה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/10
  3. Green Lantern Member

המשחק היה מתחת לכל ביקורת.
    באמת אחד המשחקים הגרועים והמשעממים שהייתי בו,בחום כזה היה עדיף להישאר בבית.

כדאי מאוד לאלישע ולשחקנים להתחיל להשתפר ..

4. Yadin Member

4-0 חחח.

גול יפה מאוד של ורמוט..

5. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/798403-41.Xxx

בידיוק מה שהיינו צריכים. הניצחון הכי גבוה של הפועל בהיסטוריה הוא 8:0 על הפועל רמת-גן והפועל באר-שבע, שניהם בשנות ה-70. אם הפועל הייתה מתאמצת, היום היינו שוברים שיא. רביעייה קלילה, השחקנים מקבלים עוד ביטחון ומורידים חלודה. פרט לחילוף של זהבי(צמד יפה) אפשר לתת מנוחה גם לורמוט(את השער הנהדר שלו ראיתי רק בהילוך חוזר כי הלכתי לרגע) ובן-סהר(הייתי מעדיף שיבקיע לפני שייצא) וצריך רק להיזהר מפציעות. מחכה לראות את שי, שיש לו חלק חשוב בכך שלא ספגנו עוד שער נגד זלצבורג, נכנס לשחק. ויקטור מרעי צריך לטרוף את הדשא, אם הוא לא יבקיע נגד יריבת פח כזאת אז נגד מי כן? הייתי בטוח שיהיה לנו יותר קשה אבל מסתבר(לשמחתי) שטעיתי. חבל שיש את עונש הרדיוס המטומטם הזה ולא יכולתי להינות מהמשחק ביציע, בשער 5, כמו תמיד. עומרי קנדה מגן טוב התקפית ואין ספק בכך, אבל אני חושב שבמשך כל התקופה שלו בהפועל הוא לא בישל שלושה שערים. כל הכבוד לו על המשחק היום אבל כמובן שזו לא אינדיקצייה כי השחקנים העלובים של אשקלון לא לוחצים אותו ומאפשרים לו רווחים עצומים ומה גם שההגנה במרכז לא מאורגנת.

ברקוביץ מפרשן מצויין למרות שהוא מגזים פה ושם כמו למשל האמירה "אני מעדיף להפסיד 5:3 מאשר שיהיה תיקו 0:0".
    שאלה למיסטר פרננדז - בטוח שאדיר טובול ראוי להיות שחקן סגל נבחרת ישראל? גם באשדוד הוא היה עושים חורים על ימין ועל שמאל.
    איזה ליצן השופט, שורק למחצית כאשר דה-סילבה עושה מבצע על הקו ובדרך לבשל את החמישי.

6. המבין Member

ניצחון חשוב שלנו על מכבי פ"ת שהיא יריבה קשה. היכולת הייתה לא טובה בלשון המעטה, אבל עם החום הזה העיקר הניצחון.

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

שחצן עוד שתי שערים של אשקלון עד הדקה ה88 ואז נראה אם תצחק .

8. matanmo Member

מדבר אוהד של הקבוצה שהפסידה 1-0 וכבר רוצים לשלוח את המאמן(שהגיע רק העונה, בניגוד לאלישע) הביתה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על פי מה אתה אומר את זה?

10. matanmo Member

ע"פ מה שכתבתם פה בדיון.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

4 אוהדים שאני אישית לא שמעתי, כן שמעתי שריקות אבל מהר מאוד דאגו להשתיק, זה קומץ שאף אחד לא שומע, וטוב שכך.

בקיצור, דלג.

12. alexshw Member

NAVE, למכבי חיפה י שמסורת של קבוצה התקפית. היא אימפריה בקנה מידה ישראלי ובהחלט ניצחונות שהושגו דרך כדורגל גרוע לא מתקבלים בשלוות נפש. זה לא פינוק. הקהל של מכבי חיפה אוהב כדורגל ורוצה גם להנות ממנו.
    מי שמפונק, זה מי שלא נותן לשום מאמן לעבוד.
    חוץ מזה, שאתם קהל קונצרטים, אחרי הגול כולם בשקט.
    אני דווקא מהתומכים הגדולים של אלישע. זה לא אומר שאי אפשר להעביר ביקורת.
    היה משחק מבזה היום.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ היה בזיון, אבל ניצחתם. אז מה אם ניצחתם בצורה בזיונית. סבבה, אפשר לבקר, לא צריך לצאת מגדרכם ולעודד בקרייה. אבל לא לשרוק בוז אחרי ניצחון!

ולאוהד השני - מה אתה מדבר שטויות. איזה רוצים לשלוח הביתה. תתעסק ב"קהל" שלכם ותעזוב אותנו בשקט, ועוד ממציא לי שטויות במיץ עגבניות .. למה לא? לדבר זה קל.

עריכה: אני שומע את עזורי מדבר. העתק משנה שעברה "קבוצה שנבנתה מאפס" "צריך סבלנות" "חייבים להתחזק". כמה כיף שהדבר הזה לא מדריך אותנו..

14. kfiros Member

המשחק של היום נותן להפועל תל אביב זריקת עידוד חזקה מאוד אחרי שפתחה את העונה בצליעה.. 5-1 זאת תוצאה יפה מאוד. אשקלון מנגד באה מאוד מוכנה, האינטרקציה בין השחקנים היתה חלשה מאוד ומשום מה יש מגמת ירידה ביכולת שהקבוצה מציגה ממשחק למשחק. יש לעזורי סגל לא רע יחסית לעולה חדשה אבל הוא חייב לעבוד על התיאום ועל ההנעות כדור, אחרת הקבוצה תמשיך להפסיד ותיכנס בקלות לקרבות התחתית.

הפועל חיפה עם ניצחון דחוק 2-1 על רמת גן החלשה וביצעה מהפך אחרי שפיגרה. עם כל הניצחון, ההתקפה של הפועל חיפה זוועתית! אילו רק היתה לקבוצה הזאת התקפה זה היה בשקט היה יכול להגמר גם ב4-1 ואולי גם 5-1, אותן הערות מהמשחק הקודם נותרו בעודן. הםועל רמת גן מצד שני פתחה יפה והראיתה קצת ניצוצות אבל הקבוצה עדיין מתגבשת ויש לשלומי דורה עוד הרבה עבודה.. ארקין שוער צעיר ומוכשר אבל עושה הרבה טעויות של שוער לא מנוסה ונראה שקצת חוסר אחריות שרמת גן לא הביאו שוער מנוסה נוסף שיורכב ברוטציה עם ארקין ושארקין יוכל ללמוד ממנו.

אשדוד-קריית שמונה- הקבוצות היו מאוד שווי כוחות. מחצית ראשונה טובה של קריית שמונה ויכולת רדודה של אשדוד מול מחצית שנייה עם התעלות של אשדוד. בשורה התחתונה, קריית שמונה לא מתכוונת להיות בשר התותחים של הליגה..

15. alexshw Member

לגיטימי לחלוטין לשרןק בוז, כשהקבוצה משחקת אחרוה בבית מול מכבי פ"ת וזה היה כבר לקראת הסוף.
    בסך הכל יש אווירה מאוד ייובית מבחינת הקהל מאז שאלישע בה.
    הבוז היה במידה הנכונה, אני חושב שגם השחקנים הבינו שלא באו היום לשחק.
    בקיצור תגבוה לגיטימית של קהל.