מחזור 2 בליגת העל: 1-3 לבכר וחיפה על ב"ש; מכבי עם 1 מ-6

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏12/9/20.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני אומר שמכבי נתניה, כמועדון, מעולם לא היה במקום טוב יותר מאשר במשמרת של אייל סגל, אז אני מתכוון בדיוק לזה.
    במחזור הראשון למכבי נתניה חסרו שחקנים בגלל הקורונה. במכבי נתניה לא פעלו לדחיית המשחק, לא טענו שצריך לדחות את המשחק ואפילו לא רמזו לכך, כי רוח המפקד היא שמדובר במועדון כדורגל ולא בקבוצת מתנ"ס ושצריך בכל רגע נתון להעמיד את הקבוצה הכי טובה שאפשר ולנסות להשיג את התוצאה המיטבית. ככה עלו במכבי נתניה נגד הפועל ב"ש ובזכות הגישה הזו הביאו את עצמם למצב בו אלמלא פשע ספורטיבי של לירן ליאני, יכלו לצאת עם כל הקופה.

מכבי נתניה, מסורתית, לא יודעת לפרק קבוצות. היא טובה בעיקר בלהתפרק. אם זה נגמר 7:0, זה בטח לא בגלל מכבי נתניה, אלא בעיקר בגלל הגישה המקולקלת של בני סכנין.

abcd אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

עד כמה שידוע לי המשחק היה צריך להיות בשבת.
    הוא כן נדחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Telkiyski Member

כן. נדחה ביומיים.
    למה את חדרה ביטר לא דחו למחר אם ככה? כי תאריך למשחק הזה (ביטר-חדרה) שנדחה עוד אין.

4. עידן444 Member

לא ברור לי.
    אולי כי חדרה משחקת באירופה השבוע.

5. עידן444 Member

קצת ביקורת פה עלינו.
    בדיון התקשורת יורדים פה בלי סוף על ערוץ הספורט שמשקיע המון בבילבולי מוח ואני כאן כבר בשני דיוני מחזור בהקשר של נתניה-
    הפסד 3-2 וניצחון 0-7. 12 שערים בשני משחקים. רביעי ובישול ליונס מלאדה. ואת ההצגה במחזור הראשון גנב המרפק של הפירחח ועכשיו דיון על סיפור סכנין.

אגב, מצחיק שסכנין עצמה דחתה בתוקף את הרצון של מכבי ת״א לדחות את גמר גביע הטוטו בגלל חשש מהדבקה בסכנין(אולי הגיע הזמן שהם יתעסקו בזה שהשחקנים שלהם כל היום בחאפלות במקום להתבכיין???)- מכבי ת״א עלתה עם הרכב נוער מחוזק- ולא זכור לי שסכנין הרגישו רע עם זה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חה חה חה קיבלו את מה שמגיע להם.
    העיקר כשמכבי רצתה לדחות את המשחק מול סכנין בגמר גביע טוטו מהחשש שמישהו יידבק בקורונה לפני סודובה הם אמרו תעלו עם הנוער. אז עלינו עם נוער מחוזק וניצחנו וסכנין קיבלה 7. צדק אכן קיים בעולם.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התיקו של מכבי והניצחון של נתניה הופכים את המשחק בין הקבוצות במחזור הבא סופר קריטי למכבי ובעיקר למאמן החדש.
    מכבי חיפה משחקת מול סכנין המפורקת, כלומר אם מכבי תל אביב לא תנצח את נתניה, היא יכולה להגיע בפער של 7 ואולי אפילו 8 נקודות ממכבי חיפה למשחק בין הקבוצות מחזור אחד לאחר מכן בסמי עופר, והלחץ עליה יהיה עצום בסיטואציה כזאת.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז סכנין קיצצה רגליים, התלוננו על השיפוט, וגם העבירו לשדרי הקווים שהשוער בהופעת בכורה בליגת העל, תומר הרן סבל מסחרחורות אחרי שקיבל רביעייה במחצית. תעשו פרצוף מופתע אבל הרן אמר שלא היה כלום ואמרו לו שזו הוראה מלמעלה. ילד שלכם בהופעת בכורה שרק ירצה לשכוח, לא ספג אפילו איזה שער באשמתו, אלא כי אין הגנה, ובמקום לתמוך בו מוסיפים להשפיל אותו עם סיבה שקרית על סחרחורת? דוחה

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

איך אמר עוזר המאמן שלהם, רבע שעה לפני ההגעה לאוטובוס שחקן שואל אותי אם יש משחק.
    מי אמר לשחקן שלא יתקיים משחק ? מי שידר לו את זה ? למה שיבוטל ?

אשכרה אנשים מנצלים את הקורונה ועושים מה שבא להם.
    יותר ענישה ופחות מסרים דרך התקשורת צריך להעביר כאן.

השוער שהחליף את הרן היה גרוע יותר ושחקני השדה גם כן היו גרועים יותר.
    סכנין שיחקה סה״כ בלי 3 שחקני הרכב, קנדיל, עותמאן ומלכה, לא שוברי שיווין בדיוק.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

Raulito
    Telkiyski

ושוב רואה את התקציר של הפועל תל אביב עם ההרכב שעלה למשחק, וזה מרגיש שעם כל החסרונות של הסגל (מעניין מה החלק של הצוות המקצועי בבנייה שלו, הזוי שעם התקציב של הפועל הם בנו סגל שמרגיש כרגע כמו הסגל הכי מוגבל התקפית בליגה למעט סכנין), קלינגר ואולי גם סיני מעלים הרכב שרק מבליט את החסרונות של הפועל תל אביב והופך אותה למוגבלת עוד יותר.
    למה לא לפתוח עם הירש שהוא לא עילוי גדול אבל לבטח אופציה טובה מהרשקוביץ'? איך יכול להיות שהפועל תל אביב סופגת אחרי 18 שניות ועדין משחקת אחרי כאילו היא מובילה, בקושי מייצרת מצבים? גם בגול אגב, נכון שבוטאנג איבד כדור, אבל היו איזה 5 שחקני הפועל ברחבה לפני יחזקאל, ועדין לא רק שיחזקאל הוא הראשון לכדור אלא שהוא גם לגמרי לבד? גם "מהפכת הצעירים" או "התינוקות של קלינגר" שדיברו עליהם בשנה שעברה, איפה הם היום? אחד נמכר בגרושים למכבי פתח תקווה, אחד פצוע, אבל איפה היתר? איך גם בקבוצה כל כך חלשה של הפועל תל אביב הם לא מוצאים עצמם בהרכב?

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

בגדול לדעתי זו התעסקות בזוטות, אסור לשכוח שהצעירים היו חלק מתקופה טובה וכשהגיעו התבוסות הם גם כן היו חלק כמובן. דורון ליידנר שעוד יידע עליות ומורדות הוא העילוי הגדול ביותר לטעמי מכל הצעירים, לא ראיתי שום דבר יוצא דופן מהיתר, אפילו לא מה שעשה שי אייזן שפתאום מרגיש שהוא וותיק. סיאנדה קולו בהופעת הבכורה שלו איבד את הכדור. סיני רצו לבחון את בראון וקוטליה וההנהלה החרפתית שלנו החתימה אותם לדעתי. לספוג אחרי 18 שניות במצב שלנו זה גזר דין מוות. אפילו בהרמת הכוסית אתמול כולם היו עם הראש באדמה.
    לחלוטין הייתי עולה עם שחר הירש, הוא חלוץ בינוני אבל הוא חלוץ, אולי יש שיקולים של כושר משחק ופציעות וכאלה, הוא חזר אחרי קרע ברצועה וזה משמעותי. אבל גם עם עוד נקודה נגד אשדוד או אפילו שלוש זה לא משנה, הפועל ת"א מתה. וגם אם מלמד או אזולאי יגיעו כמה הם יכולים לכבוש עם מה שיש לצידם, 7-8 שערים גג? אגב מה זה 'התקציב של הפועל' - אין לנו שקל.

12. Telkiyski Member

כל ניתוח מקצועי של הפועל הוא בזבוז זמן ומלל.
    הבעיה גדולה בהרבה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, ועדין גם עם הניהול הזה אפשר לעשות פלייאוף עליון כמו שראינו שנה שעברה, כרגע אתם מציגים יכולת של קבוצה שהולכת לרדת או להיאבק עד הסוף נגד ירידת ליגה, וצריך לשאול מה החלק של הצוות המקצועי בזה.

14. alexshw Member

זה לא מספיק. אין להפועל תל אביב פוטנציאל רציני עם הבוכרים האלה.
    הכדורגל הישראלי חייב בעלות רצינית בכמה שיותר קבוצות. רק ככה יתקדם.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu ו-Raumdeuter אוהבים את זה.
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שהדיון הזה נעוץ, שכן היום משחק השלמה מהמחזור השני, בית״ר תארח את הפועל חדרה הערב ב 20:00.
    בגלל הדחייה לשתי הקבוצות יש שלושה משחקים בשבוע, אחרי חודשיים בלי כדורגל ושבועיים שלושה של אימונים.
    אני לא יודע לגבי ביתר והשיטות היצירתיות של משה חגג לקיים אימונים, אני כן יודע שחדרה זה בית זונות אחד הכל והם הכל חוץ ממקצוענים. אני גם בטוח שבפגרה הזו עד המתווה חזרה לאימונים לא היה שום פיקוח על השחקנים שלנו. אני אהיה מופתע אם שחקנים רצו גם 80 ק״מ בחודש ללא פעילות.

בכל אופן זה מוביל ללא מעט שינויים, אצל ביתר דווח שאוקאמפוס יפתח כמגן ימני ועוזיאל פרדו במקום שועה.
    כשיהיו הרכבים בחדרה אעדכן. אני רק מקווה שמימר ימשיך במערך של רביעיית הגנה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.