מחזור 20 בליגת העל - תל אביב אדומה, טייק טו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/2/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה חוסר בטחון יש לשחקני הפועל , הבלם הבולגרי טופלוזקוב מגיע מול שער ריק ומעדיף את המסירה לאמצע לג'וניר למרות שגם זו החלטה נכונה אבל אם היה ררואה מה עשה מסיקה היה צריך לעושות אותו דבר

2. הגבר באדום Member

בסדר.

הפועל ניצחה וניצחה בצדק! מכבי, כהרגלה, לא הייתה קיימת בחצי השני.

פאביו אוהב את מכבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

איפה מכבי היו נמצאים היום לולא בני יהודה הזבלים האלה. http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/mad.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה קשור הראל? זה רק מראה על הגדולות שלו,הוא הביא גם מסירה בונבוניירה.
    לא ברור לי למה גוטמן חיכה עם ראובן עובד, בשבילי יחד עם ג'וניור שניהם ניצחו את המשחק להפועל.
    וד"א נאתכו שחקן ענק!

מכבי במחצית השניה לא היתה במשחק, בכלל מחצית חלשה של שתי הקבוצות.
    רודי חדד לא יודע מה הוא עוד עושה על המגרש, אסוס כסחיסט מעבר לזה כלום, אלו שחקני הרכש של מכבי? כבר עדיף את דן רומן.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי כאלה אפסים.. אין מילה אחרת... מפסידים 3-1 וגם ה-1 שלהם מתנה מאניימה.
    תל אביב אדומה, הצהובים שילכו לישון.
    מחצית ראשונה טובה, מחצית שנייה חלשה מאוד אבל סיום דרמתי זה בהחלט גם בסדר.

ביבראס נאתכו נתן משחק יוצא מן הכלל, משחק של מנהיג לכל דבר, השחקן הזה מתפתח למשהו טוב מאוד, אבל איש המשחק הוא ראובן עובד שנכנס ויצר את הגול השני במהלך של שחקן גדול, מהלך לכאורה פשוט אבל מהלך שאין הרבה שחקנים בליגה האומללה שלנו שיש להם את השכל (או את הכשרון) לעשות.

ורודי חדד.. איזה ליצן, ומדהים אותי איך כל הזמן ניר לוין ממריץ אותו להמשיך בפעולות המטופשות שלו. רודי חדד הוא נזק למכבי תל אביב.

הפועל נראית עלוב בליגה, מכבי הייתה בכושר יותר טוב.... המסקנה ברורה, מכבי לוזרים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/08
  6. Proud Cockerel Member

זילזלתי בפאביו ג'וניור, ותסלח לי, אני עסוק עכשיו באכילת כובעים...

אדומה, תל אביב אדומה

7. GAL_XD Member

כן האמת שזילזלו יותר מדי בג'וניור והאמת , בצדק , הוא לא היה יציב ברוב המשחקים שבהם שיחק ,
    לעומת זאת היום הוא הוכיח שרגל מסיימת וחכמת משחק - יש לו .
    קנדה היה מצוין , טלקיסקי - מעולה כמו תמיד וכל מילה מיותרת ..
    המשחק היה שקול ברוב דקותיו , המחצית הראשונה נפתחה בסערה ...
    שבסיומה 1:1 , המחצית השניה היתה פחות טובה מהראשונה אך טוב עשה גוטמן עם החילוף אשר הוציא את טלקיסקי שנתן את כל מה שהוא יכול על המגרש ועשה עבודה מצוינת , והכניס את ג'וניור ...
    והתוצאות בשטח !!!

3 נק' חשובות מאוד להפועל ת"א במאבק ההישרדות אשר משווה את הנקודות עם מכבי ת"א בטבלה אך הפרש שערים טוב יותר של מכבי העמיד את מכבי במקום אחד טוב יותר ... למרות שבתחתית - טוב ? אי אפשר להגיד ...

כל הכבוד להפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

# הדרבי נצבע באדום #

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מה שנוגע לדברים שלא קשורים רק בכדורגל, כנראה שראינו את ההצגה הטובה ביותר שנראה השנה. על המגרש, לא היה כדורגל גדול, אבל היה מעניין מהסיבה הפשוטה ששתי הקבוצות רצו לנצח את המשחק.
    המחצית הראשונה הייתה מלווה בקצב טוב והיה אפשר להתרשם בעיקר מהחלק הקדמי המוכשר של מכבי תל אביב. הם עדיין לא משחקים כתלכיד, אבל אלה דברים שיגיעו עם הזמן.
    השער הראשון של הפועל תל אביב היה מהסרטים. מסירה של שי אבוטבול משום מקום לדמיטאר טלקיסקי, שהבקיע את השער היפה ביותר שנכבש עד עכשיו בליגת העל (עד היום החשבתי את השער של אימורו לוקמן מול מכבי נתניה לשער היפה ביותר). שער השוויון של מכבי תל אביב היה בעקבות טעות קשה של וינסנט אניימה. שמחתי עבור ארז מסיקה שהוא היה זה שהבקיע את השער.

המחצית השנייה הייתה משעממת ואת האצבע המאשימה אני מפנה כלפי המאמנים. אף אחד מהם לא עשה שום חילוף שיעורר את המשחק של הקבוצה שלו. אלי גוטמן עשה את זה מאוחר. למזלו, זה הספיק כדי לנצח לו את המשחק. ראובן עובד ופאביו ג'וניור, שני שחקנים שאני מחזיק מהם מאוד, הם אלה שעשו את הנצחון של הפועל תל אביב.

פאביו ג'וניור כבר עם 7 שערים. מקום 3 (בצוותא עם יאניק קמאנן) בטבלת מלכי השערים של ליגת העל.

9. King Kenny Member

ישששששששששששששששששש!!!!!!
    צמד, פאביו ג'וניור פריירה, אני בטח חולם. רק בשביל הדרבים צריך להשאיר אותו (התרגשות של הרגע, מחר זה יעבור לי).

גולאסו מדהים של טלקיסקי, איזה יופי.
    נאתכו היה נהדר, איזה מסירות, איזה שליטה בכדור.

מהדקה ה-60 אמרתי שגוטמן צריך להכניס את עובד ובסוף רק פציעה של טלקיסקי גרמה לו לעשות את החילוף (אני בטוח שהגאון הבולגרי נפצע בכוונה כדי שעובד יכנס. הם עבדו על זה באימונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) וכשהוא הכניס עובד פשוט ניצח לנו את הדרבי הזה אחד עם דריבל כל כך אופייני לו שפינה את קנדה שנתן יופי של כדור רוחב (סוף סוף מגן עם הרמות וכדורי רוחב טובים, יופי של רכש) לג'וניור. גם בגול השלישי המהלך של עובד שהוא הקפיץ מעל שחקן מכבי היה גאוני מאוד (כמה שזה נראה פשוט, זה מהלך שלא הרבה עושים אותו) וכמובן המסירה לטופצ'ו שגם נתן אחלה כדור רוחב לג'וניור.

מי שאמר פה על החוסר יציבות של אניימה והיציבות (כביכול) של בן-שאנן, זה נכון שאניימה חסר יציבות אבל גם כליל חסר יציבות באותה מידה (למשל, שני הגולים נגד הרצליה היו באשמתו.

תל אביב אדומה!!! :aaarse:

10. Apu Member

http://www.shedim.com/bb/images/smiles/red_bugsmile.Xxxhttp://www.shedim.com/bb/images/smiles/red_bugsmile.Xxxhttp://www.shedim.com/bb/images/smiles/red_bugsmile.Xxx
    יששששש אלוהים!!!!
    איזה אושר!

11. M U Member

תקשיבו לי טוב טוב!

אין יותר מתוק מזה אין. תרדו ליגה מצדי .. אל תזכו בכלום אבל תנו לנצח בדרבי. זה הדבר הכי גדול שיכול לקרות לבנאדם.

בלומפילד געש וכמה טוב היה לראות שוב את כל הצהובים הולכים הביתה בוכים.

אני אוהב אותך הפועל

תל אביב אדומה

בקשר לג'וניור - אין מה לעשות הוא חלוץ. אמנם הוא כבר לא ממש רץ, לא ממש מצליח לעבור שחקנים וגם לא להבקיע גולים מפוצצים מרחוק.
    אבל כישרון לשים את הכדור ברשת מפס רוחב יש לו. וזה מספיק כדי לנצח את המחלה פעמיים

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שזה הניצחון הכי מתוק שהיה לי בשנתיים האחרונות.
    הפועל היא תמיד בעדיפות שנייה שלי אחרי רומא(לא בהפרשים גדולים אבל עדיין) והניצחון היום יותר ריגש אותי משרומא מנצחת את לאציו. קרב תחתית קשה. השחקנים בהפועל הראו מלחמה גדולה, פשוט אושר.

13. הרצליה Member

הפועל פשוט הקבוצה הכי מגעילה בעולם, איכס.
    ואת כל התודות הם צריכים לשלוח למאמן המסריח הזה שלהם.
    איך אני מת על כל הקשקושים של הפועל הגיעה מוכנה,הפועל מגיעה דרוכה ונחושה, הרי בדקה 85, 21 שחקנים(כולם חוץ מיבריץ') היו בחצי של אניימה ומכבי היא הקבוצה שתקפה וניסתה איכשהו לנצח את המשחק, אז הגיע כרגיל עוד שער מחצי מתפרצת ופתאום הכל מתהפך.

יסלחו לי אוהדי הפועל אבל האמת? אני כל כך רוצה שהקבוצה הזו תרד ליגה כל כך רוצה שגוטמן הזבל הזה יהיה חתום על הורדת קבוצה כמו הפועל תל אביב לליגה הלאומית,איכססססססססססססססס, אותי שני השערים המקריים האלה לא הפכו.

לגבי מכבי? אין מה לדאוג כרגיל כמו שהם יבואו להרצליה חלשים ושפופים הם יקחו מאיתנו את 3 הנקודות.

לסיכום, תודה רבה לך כפיר אדרי שהחזרת אותנו ובגדול למאבקי התחתית המסוכנים האלה למרות שמבחינת איכות אנחנו לא מתקרבים לאנטי כדורגל הזה בכלל.
    מכבי הרצליה לא צריכה להיכנס לרשימה אחת עם הקבוצות האלה העונה.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו אל תנסה להרוס לי את הערב הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

וואי וואי איזה זיקוקים יש בשכונה שלי...

15. Dimitar Berbatov Member

מכבי לוזרים, פשוט לוזרים. גם בדרבי הקודם הם היו לא פחות טובים מהפועל, והפסידו, משער של מי אם לא, השחקן שנולד לדרבי... פאביו ג'וניור, וגם נגד בית"ר הם היו הקבוצה הטובה על המגרש ולמרות זאת הפסידו.
    מכבי קבוצה מאוד מוכשרת, יש לה סגל שחקנים שיכול להגיע הרבה יותר רחוק, אבל כאשר רודי חדד - לטעמי אחד השחקנים היותר מכושרים שהגיעו לכאן, מנסה לעבור את עצמו במקום למסור את הכדור (ויש לו מסירות מדהימות) ואלן מסודי מנסה להציל את המולדת - רחוק לא תגיע.

בהפועל כרגיל ביבראס נאתכו רמה אחת מעל כל הקבוצה, שחקן העתיד של הפועל ת"א. מעבר למסירות המדהימות שלו, הוא לקח מנהיגות, וניהל את המשחק בצורה יוצאת מן הכלל במרכז המגרש. הפועל לא ברמה שלו. השער של טלייקסקי פנטסטי, איזו טכניקה בבעיטה, תענוג (כנ"ל לגבי אניימה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ). ראובן עובד ניצח להפועל את המשחק. מהלך מצוין שלו, לדעתי גוטמן צריך להשתמש בו כשחקן מחליף, שיכול לעלות מהספסל ולשנות את המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/08