מחזור 20 בליגת העל - תל אביב אדומה, טייק טו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/2/08.

1. Don Joan Roman Member

בנינו בלי לערבב שיקולים זרים (אני רוצה שהפועל והרצליה ירדו) הקבוצה הכי ראויה להישאר בליגת העל מבין קבוצות התחתית זו מכבי הרצליה שמשחקת כדורגל טוב ומהנה ונשארת במאבקים הללו רק בגלל שהשחקנים שלה עושים טעויות לא מחויבות המציאות וכל מיני שופטים הזויים עוצריםא ת ההתקדמות שלהם.

2. הרצליה Member

לא רשמתי שלא ראית שום משחק אבל אתה מחודש יולי ממשיך באותו קו של הרצליה קבוצה חלשה איומה ונוראה למרות שיש לנו הפסד אחד בתשעת המשחקים האחרונים(גם כן הפסד,לתבריזי אולי).

הרצליה לא משחקת כדורגל גדול היא משחקת טוב בהרבה מבני יהודה,הפועל ואשדוד.

ואם במשחק נגד קריית שמונה הקוון לא פוסל לנו שער במצב של 1-0 לנו זה גם כן גמור, אם קאלה מורחק נגדנו במצב של 1-0 להרצליה,אם תבריזי לא משחק אותה גיבור גדול ושורק לפנדל לזכות הפועל,אם שליו מנשה היה טיפה יותר מדוייק בשלושת המשחקים האחרונים, אם אם ואם.

ובנוסף להזדמנויות שלנו שציינתי גם לנו היו עוד שני מצבים של 400%, הקורה של חמד והמשקוף של בוקסנבוים.

3. Raulito Madridista

Don Joan Roman,
    אני בהחלט 'מאמין' שלא עירבבת שום שינאה כלפי הפועל. אתה האיש הכי אובייקטיבי בדברים שקשורים להפועל. חוץ ממחמאה על הגול של טלקיסקי אולי, לא ראיתי ממך פה שום 'הערה חיובית' שקשורה לקבוצה שלי, בניגוד אליי, שאני אוהב להחמיא לכל קבוצה כאשר צריך, אז תעשה לי טובה.

עמית,
    הרצליה משחקת טוב יותר מהפועל? אולי היא משחקת כדורגל התקפי טוב יותר והיא כבשה יותר שערים, אבל עם בואו של הבולגרי האדיר- טלקיסקי ועם הצטרפותו של ארבייטמן, אני חושב שהחלק ההתקפי שלנו השתפר. יש מי שיודע להרים כדור נייח סוף-סוף. במשחק ההגנה אין לי ספק ששתי הקבוצות חלשות אבל יש לקבוצה שלי היתרון, לפי דעתי. טופוזאקוב מוסיף שקט להגנה. עמרי קנדה מגן טוב. חבל שאנטבי ובאדיר קצת מקלקלים, אבל זה לא שלהרצליה יש 'חומה'. בקישור האחורי יש עדיפות להרצליה כי לנו אין שחקן ברמה של מהראן ראדי, אין לנו כזה 50\50.

בוא נמשיך את הקו של ה'אם', אבל תחילה, גם הפועל סבלה מטעויותת שיפוט: נגד ק"ש, לא רק שלא קיבלנו פנדל מוצדק, השער של אבידור היה מעמדת נבדל ברורה ועובדה שהשופט התנצל אחר-כך. עוד טעות שיפוט שזכורה לי - שער חוקי של ליאור אסולין נגד אשדוד בסיבוב הראשון, נבדל בטענת נבדל לא מוצדקת.
    קודם כל בקשר למשחק של הפועל בהרצליה - אתה בכלל טוען שהגיע לכם לנצח אותנו במשחק בהרצליה, זה מה שיפה כאן. שתי הקבוצות הציגו אנטי-כדורגל. אנטויה בעט פה ואחר הטיס לשמים שם, גם להפועל הייתה החמצה - פאביו, אויי כמה נקודות הוא לקח לנו השנה.
    יצאנו פראיירים:
    1. להפועל לא הגיע להפסיד נגד בית"ר בבלומפילד(מח' 2), היינו שווים תיקו.
    2. להפועל לא הגיע להפסיד נגד פ"ת באורווה(מח' 8), היינו שווים תיקו ומעלה(אניימה נתן להם גול מתנה).
    3. להפועל לא הגיע להפסיד נגד הפועל כפר-סבא בבלומפילד(מח' 13), 3 נקודות לנו היה משקף(אך ג'וניור החטיא מכל מקום\לויטה הדף מכל מקום).
    * אלו המשחקים הבולטים, היו עוד כמה גבוליים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/08
  4. Don Joan Roman Member

גם את הרצליה אני לא סובל, רשמתי בהודעה שלי שאלו 2 הקבוצות שאני רוצה שיירדו ליגה, אבל להרצליה מבחינת כדורגל פשוט לא מגיע לרדת לליגה השנייה כי מול קבוצות גדולות הם יודעים לאתגר אותן ומול קבוצות ברמה שלהן הם משחקים פתוח עם נסיון לנצח משחקים ולא לסיים אותם בתיקו משמים.

5. King Kenny Member

דור, נגד בית"ר הגיע לנו ניצחון, אנחנו שלטנו במשך 75 דקות עד שבא הגול הראשון של בית"ר ובגלל שבתקופתו של לוזון היינו קבוצה חסרת אופי אז נשברנו וגם חטפנו את השני.

הרצליה, אתה אחד הבכיינים. אנחנו סבלנו העונה מהרבה בעיות שיפוט (ק"ש, כפ"ס בסיבוב השני, בית"ר בסיבוב הראשון ועוד כמה) אז פעם אחת קופחתם (וגם זה בקושי).
    ההתבכיינות שלך כבר יצאה מכל החורים.

6. Dimitar Berbatov Member

דור, לא משנה איך תהפוך את זה, הכדורגל שהפועל ת"א מציגה פחות טוב, ובטח שפחות התקפי מזה של מכבי הרצליה. עם כל הכבוד לחיזוק שעשה גוטמן בחלק הקדמי שלכם עם הגעתם של אברייטמן וטלסיסקי הנהדר, אבל לטעמי החלק הקדמי של הרצליה עם אנטויה,מהראן ראדי ושליו מנשה, טוב מזה של הפועל (ויש לכך הוכחות בשטח) שלא לדבר על הקישור האחורי.

לא ראיתי יותר מידי משחקים של הרצליה העונה, אבל ממה שראיתי, הרצליה הקבוצה הטובה ביותר בתחתית ביחד עם מכבי ת"א כרגע, ומה שמונע ממנע לברוח מעט מהקו האדום הוא חוסר מזל.

7. הרצליה Member

אתה נתקע מאחור לא דיברתי כאן על שום טעויות שיפוט.
    ואם כבר, כפר סבא בסיבוב השני? פנדל מכלום לא הספיק לך?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

8. King Kenny Member

מפריע לי ששני פנדלים שהיו לא נשרקו, מפריע לי עוד הרבה שריקות תמוהות.

9. אלי מתחן Member

נגד בית"ר מתי ששמתם גול מנבדל?

10. BeitaReaLiverpool Member

פחחח.
    אוהד הפועל מתבכיין על שיפוט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    לאן הגענו??

11. Sergio Ramos Member

אני מסכים עם הטענות של כמה מכם- עם למישהי מגיע להישאר מבין ארבעת המועמדות לירידה, זו הרצליה. היא טובה יותר מהפועל תל-אביב, התקפית יותר ומחוברת יותר. אך לטובת הליגה, לא הייתי רוצה שהפועל תרד. עם כמה שאני לא מחבב את האדומים, הרי ברור שמתישהו(סביר להניח שבעונה הבאה), היא תצא מהמשבר ותחזור לצמרת שבה היא חסרה כל-כך. הפועל קבוצה בעלת מסורת וקהל, שאין כמעט לאף קבוצה בארץ(מלבד שלושת הגדולות האחרות)ולכן קבוצות כאלו חשובות ביותר לליגת שלנו, קבוצות שבעצם מעצבות את הליגה. אתם מתארים עונה בלי דרבי? זה לא יגרום לקריסת הליגה או משהו, אך ללא ספק זה יוריד הרבה טעם וצבע לליגת שלנו שגם ככה אפורה.