מחזור 21 בליגת העל: בית"ר מדלגת גם מעל נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏22/2/08.

1. Number 8 Member

"אז הצוות המקצועי החליט לשמור אותו ולא לסכן אותו ולהחמיר את הפציעה"
    במילים אחרות, פצוע.

אף אחד לא ניסה לעקוץ. לא ידעת ששבחון ועזרן פצועים, כך שהיה חסר לך מעט מידע, והפריויואים נעשים בדיוק בשביל דברים כאלה. לא עושים אותם בשביל יופי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/08
  2. King Kenny Member

דבר ראשון, זה ביבראס ולא בירבראס.
    ביבראס נמצא בתקופה מצוינת ואין בכלל שאלה אם הוא פותח בהרכב או לא.
    לעובד אין מספיק כושר לפתוח בהרכב 50 דקות ושלא נדבר על 90 דקות. זה דווקא יותר טוב שהוא פותח על הספסל, עובד הוא מסוג השחקנים שנכנסים כמחליפים ומשנים את המשחק עם איזה דריבל טוב או מסירה טובה (או שניהם במקרה של עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

3. Riki Member

דור, אנחנו באנו עם האף למעלה ? היה נסיון לדרבן לקצת מוטיבציה אבל ממש לא יצאנו בהצהרות מפוצצות כגון נכבוש את הבירה. תעשה לי טובה.
    ושאתה שופט שחקן כמו בוקולי תשים לב שלא תמיד מדובר על באופן יחסי, שחקן אחד שמשחק מצוין לא יעזור במידה וכל שחקן שמסביבו משחק גרוע. כדורגל כמו הרבה דברים אחרים זה משחק קבוצתי, אולי לא עונה ענקית של בוקולי אבל הוא כן נותן מעצמו יותר מאשר שאר השחקנים וזה ידיד אומר הרבה.

4. Raulito Madridista

צורת המשחק של חיפה נגד בית"ר הייתה מזלזלת. חיפה היו בפיגור ושיחקנו בהליכה, הם כאילו האמינו שהשער יבוא מאיזו הברקה, הם חיכו למשיח במקום להתאבד על הדשא.
    את מדברת על לחימה, אבל זה ששחקן נלחם ומשקיע זה אומר שהוא בהכרח טוב מהאחרים? - לא! בוקולי נותן גליצ'ים וספרינטים, הוא מראה כמה המועדון חשוב לו ורוצה להוכיח לכולם שהוא לא גמר את הסוס, אבל האם רואים ממנו הברקות? - ממש לא.
    לחיפה השנה היו את התקופות הטובות שלה. עובדה שבזמנים האלו בלטו קטן, רוסו, רנאטו, קינן, מסיללה ודוידוביץ, זה לא שכל השחקנים לידו נראים קטסטרופה ואני בא ומאשים אותו.

5. Igi Member

Raulito
    "חיפה באה לטדי ובמקום לתת 200% במשחק שהוא כמו הזדמנות אחרונה, היא שיחקה בעמידה, אף אחד לא בא לקבל את הכדור, מלבד ההחמצה של אפק לא היה שום מהלך מעניין של מכבי חיפה. כל שחקן שקיבל את הכדור מסר לאחור.
    את מכבי חיפה של שלמה שרף אני לא ראיתי, אבל את מכבי חיפה של היום אני כן רואה. אם היא ונתניה היו משחקות בליגה אחת נגד השנייה, לא בטוח שהירוקים של רוני לוי היו זוכים באליפות, גם נגד קבוצות אחרות שהן לא בית"ר חיפה מתקשה להביע עליונות, היא מנצחת את הנמושות של הליגה(בני יהודה, אשדוד, אנחנו אולי היום, מכבי), אבל את מכבי פ"ת שהייתה בכושר טוב, את ק"ש, סכנין ונתניה היא נראיתה חושך."
    גם אם זה מה שאתה חושב, מה הקשר למה שכתבתי? הגבתי על הדברים של חיפה שבאו "יהירים" ועל הקבוצה של שלמה.

"בוקולי נותן עונה טובה? זו דעתך, זכותי לומר שהוא חלש, זה מה שאני חושב. מקשר ברמה שלו אתה מצפה ליותר משני שערים בשלב כזה של העונה. לחימה, זה שם המשחק של בוקולי. את המהלכים שראית ממנו בשנתיים הראשונות בחיפה, שהוא היה משגע מגנים וכובש המון, אנחנו לא רואים. "
    שוב, לא אמרתי שיש לו עונה טובה, אלא שמאז שעבר למרכז השדה הוא נמצא בכושר טוב ולאחרונה הוא בין השחקנים היותר טובים במכבי חיפה וזה עוד בלי להזכיר את העובדה שהוא השחקן אולי הכי לוחם ומשקיע בליגה.

לגבי משומר - בדיחה הוא לא. לא היו לו מה לעשות נגד קיויו. כמו שאמרתי, יש ותמיד הייתה לו בעיות של חוסר ביטחון וחכמת משחק לקויה, אבל מבחינת יכולת נטו, אין לי ספק בכלל שהוא מגן טוב. בקיצור, אני לא הולך להמשיך להתווכח עם מישהו שמבסס את דעתו על שחקן בעיקר על סמך תקצירים. תשאל את קשטן, כי לי נראה שהעובדה שהוא נתן לו לפתוח בשני משחקים ועוד במשחק כמו קרואטיה בזאגרב, די מוכיחה שבדיחה הוא לא.

"תמשיך להיות בבועה שהכל חיובי אצלכם, זה בסדר. המציאות לא תמיד קלה, מי כמוני יודע עם הפועל."
    אפילו בסוף ההודעה לא יכלת להימנע מלהמציא לי ציטוט נוסף? אני חי בבועה שהכל בחיפה חיובי, אוקיי.. טוב לדעת.
    תהיה בריא. זה נחמד שאתה מעוות את המשפטים שלי, אבל זה לא הופך את הטענות שלך ליותר נכונות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/08
  6. Riki Member

דור בוא אני ילמד אותך משהו, חיפה לא שיחקה בצורה מזלזלת, היא פשוט שיחקה גרוע... ממש גרוע .חבל שאתה לא מצליח לשים לב להבדל העצום.
    גם בית''ר שיחקה גרוע אבל היי, הם כן הבקיעו.
    ואתה מדבר שוב שטויות ובהרבה, כי שחקן שנותן את הקצת מעבר בנסיון לזכות בכדור ולעשות קילמוטרז' יותר גבוהה במגרש מאשר כמה שחקנים ביחד, זה כן אומר שהוא מצוין. ועוד משהו על הדרך, שאני רואה שחקן בעל פוטנציאל כמו רנאטו שנותן אפס השקעה מעצמו ולעומת זאת שחקן שפוטנצית הכשרון שלו אולי מאובחנת כפחותה אבל עושה את העבודה השחרוה ולא נרגע ומתאמץ במגרש אז היי דור נחש מה, ההגיון הכללי אמור להסיר את הספק לגביי איזה שחקן יותר טוב בניתוח זוית משחק נטו.
    אתה מדבר כאילו אנחנו מנתחים אותו כפאקינג זידאן, אבל בשורה התחתונה, כיום אין שחקנים שנותנים מעצם משהו בחיפה, בוקולי כן נותן וזה חביבי אומר המון... לפחות בלקסיקון שלי.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשש מה הולך שם באשדוד , 26 דקות ארבעה שערים , 2-2 אחרי שאשדוד עוד הובילה 2-0.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי הרצליה מתחילת העונה מקבלת ממני לרוב מילים טובות, אבל בושה מה שהולך שם במשחקי הבית, קבוצה כזאת לא תצליח לשרוד לאורך זמן, היכולת במשחקי החוץ זה הכל טוב ויפה, אבל בושה מה שקורה להם שהם מגיעים להרצליה, אין שום סיבה שזה יקרה... אין להם קהל ביתי רועש, לא אמור להיות שם לחץ.. זה מועדון בלי שום לחץ, לא מובן לי מה קורה שם. הרצליה מתחילה להסתבך באמת ואם זה ימשך ככה אין לי שום ספק שהיא תהיה היורדת.

9. Voda_Coda Member

וכפ"ס עושה את זה בפעם השניה העונה..ממצב של 2:0..משווה ל2:2...

10. Don Joan Roman Member

מכבי חיפה בהחלט באה יהירה לאיצטדיון "טדי" זה התחיל עוד לפניי המשחק שהופסק בציטוטים בתקשורת של שחקנים שהם "באים לנצח ב"טדי" ולהראות לבית"ר מי הקבוצה הטובה בארץ" כשהשיא היה בראיון שהעניקו אריק בנאדו וג'ובאני רוסו לידיעות אחרונות, בעוד בנאדו נתן לחיפה את הכבוד המגיע לה, ג'ובאני בחר לצאת שחצן על בית"ר ולהצהיר ללא בושה שהם קבוצה טובה יותר ושבסוף המשחק הפער יהיה 7 ולא 10, אז מה לעשות שלמיסטר ג'ובאני הכל התנפץ בפרצוף ולא רק שהפער לא צומק ל-7 הוא עלה ל-13 וזה מגיע למכבי חיפה, לבוא שחצנים ויהירים על האלופה בביתה זה שחצני מדיי, הרבה יותר מדיי והעבודה היא שניצחנו למרות שהיינו במשחק הכי גרוע שלנו העונה.

11. הרצליה Member

כל מילה בינגו לירן.
    המשחק הכי גרוע של הרצליה בסיבוב השני.
    נמאס כבר מהשערים הטיפשים האלה דוגמת השער השני שמכבי הבקיעה היום דווקא בדקות טובות שלנו.
    אין לנו התקפה גועל נפש של חלוצים שני פועלים זרים במיוחד אנטויה שנמאס לי ממנו כבר.

יהיה טוב? לא בטוח.

12. Number 8 Member

כמה היינו צריכים את הניצחון הזה. ניצחנו יריבה לתחתית, עברנו אותה, והחזרנו אותה חזק חזק למאבקי התחתית. אבל מכבי כמו מכבי העונה, אם לא ננצח שבוע הבא, לא עשינו כלום בניצחון היום. חייבים ליצור יציבות והמשכיות כי רק בדרך הזו נצליח להישאר ליגה. אם ננצח במחזור X ונפסיד במחזור Y, לא התקדמנו לשום מקום. ניצחון גדול על הרצליה, משחק מצוין של קאמאנן עם משחק ובישול, ביזארה ומסודי עם שני שערים כל אחד בשלוש משחקים, לא צריך לבקש יותר.

מכבי מבקיעה 26 שערים ואנחנו במאבקי תחתית... ההתקפה השלישית הטובה בליגה.

13. הרצליה Member

אלוהים ישמור, 3-2 כפר סבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx.

14. Robson de Souza Member

ישראלביץ' וראובן הוחקו באשדוד - כפ"ס..

15. Igi Member

בונקר מגעיל של הפועל ת"א עד עכשיו. נקווה שהשחקנים יצליחו למצוא דרך לפרוץ את המערך של גוטמן במחצית השניה...