מחזור 21 בליגת העל: בית"ר מדלגת גם מעל נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏22/2/08.

1. JR-Riquelme Member

יניב קטן שחקן בינוני מאוד, חוץ מכוח ובעיטה מרחוק לא נשאר לו כבר כלום... פעם ב15 משחקים נותן שער יפה, זה לא מספיק בשביל קבוצה כמו חיפה. כל שחקן אחר שלא קוראים לו קטן כבר מזמן היה מתייבש על הספסל שם.
    בית"ר לא רצתה להביא אותו בכלל... הרי כל אחד עם משכורת גבוהה בליגה הזאת מקשרים אותו כבר לבית"ר. אם בית"ר הייתה רוצה אותו היא הייתה לוקחת, הוא לא נכס למכבי חיפה מה גם שהמשכורת שלו מכבידה עליהם. מכבי ת"א? אין לה ציפיות לאליפות בכלל.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאני רואה שופט שמבשל שער..

3. Voda_Coda Member

שמתם לב לאניימה לפני הפנדל? זה רק אני או שהוא התסכל ולצד שהוא זינק לאיזה שניה-שתיים..שקטן עוד הכין את עצמו לבעיטה...

4. LiranSH Member

כן ביתר לא רצתה להביא אותו בכלל. וגם בכלל לא הציעה לו הרבה מאוד כסף. אתה זה שיודע הכל.

5. Arsenali Member

צריך מחר להחתים את קמנאן ל4 שנים!!!
    הרבה זמן לא היה לנו חלוץ טוב , וסוף סוף מגיע אלינו חלוץ שכובש,מבשל ועושה הרבה עבודה על המגרש , אין הרבה שחקנים בליגה שלנו עם כזאת מהירות!

6. Raulito Madridista

אשדוד פשוט הדהימו ברשלנות שבה הם איבדו את שער ההיתרון, למרות שגם השוער שלהם אדג'י לא נקי במיוחד. שבוע שעבר הוא הציל מספר שערים והשבת לפחות שני שערים באשמתו. יבואה חזר היום לליגה אחרי היעדרות ארוכה, סדרה של משחקים חלשים בהם שום דבר לא הלך לו. השער האחרון שלו פשוט מדהים, מעט מאוד שחקנים בליגה מסוגלים לתת כזה טאץ'. כמובן שאני שמח על ההפסד של אשדוד ועל כך שהפער שלנו מהם גדל, אבל אני גם שמח שקבוצה כמו כפר-סבא התרחקה היום ממאבקי התחתית. אני מקווה שבשבוע הבא היא לא תתפרק נגד בית"ר.
    הרצליה נראתה היום רע מאוד. החלק האחורי שלה חלש והשער הראשון של קמאנן מראה את זה בצורה הטובה ביותר. אני תמיד אמרתי שהרצליה לא מראה משהו יוצא דופן משאר קבוצות התחתית והיא תישאר במאבק על ההישארות עד הסוף. היום גם הפועל וגם מכבי עוברות אותה. זה רק אני או שלוין עושה תמיד את אותו חילוף עם הכנסתו של רביד גזל? מה שבטוח, הרבה לחץ ירד ממנו ומכל הקבוצה.
    מכבי פ"ת שוב הייתה חלשה היום והפסידה בצדק, אם כי סכנין עדיין לא מבריקה. לטעמי הגיע לסכנין פנדל, ההכשלה הייתה על הקו. תראו כמה הליגה הזו מצחיקה. שבוע שעבר כבר חשבנו שסכנין יצאה מהמירוץ לסגנות ונניח שנתניה מפסידה לבית"ר(טפו) הפער בינה לבין נתניה הוא 4 נקודות. החלוץ שהביא אלישע לוי, אפוסטו, לא שחקן מדהים, אבל הוא יודע להבקיע והיום זה לא היה הראשון שלו.

בקשר למשחק שלנו -
    תמיד כיף לנצח את מכבי חיפה, הקבוצה שלקחה מאיתנו הכי הרבה נקודות בשנות האלפיים. חיפה היא היריבה החזקה ביותר שניצחנו העונה. זהו ניצחון שלישי רצוף, דבר שעוד לא קרה לנו העונה ואני מאוד שמח, הפער מאשדוד גדל ל-5 נקודות כי במחזור הבא יש לנו משחק סופר קשה בק"ש. גוטמן בעל מאזן של 16 נק' מ-30 לעומת לוזון שהשיג 6 מ-30.
    היום גם הפועל לא הציגה כדורגל גדול, היה לנו קצת מזל, אבל אני חושב שכבשנו שערים יפים(הרמה אדירה של אבוטבול והתרוממות גדולה של ארבייטמן, גם השער של נאתכו שהסתנן היה לא רע) ובואו לא נשכח שהפועל החמיצה מצב אדיר של טלקיסקי שבשער ריק 'בעט' החוצה.
    כל הכבוד לאניימה על הדיפת הפנדל של קטן. מדהים שחיפה כבר בעטה החוצה שלושה פנדלים. גם בוקולי, גם רנאטו וגם קטן, שדווקא התחיל את המשחק לא רע וחילק מספר מסירות חכמות. אפק היה לא רע בצד של חיפה, פאנטני ניסה ולא הצליח וחוץ מזה זהו.
    משחק ההגנה היום ראוי לתשבוחות. באדיר הפתיע והיה יציב. אנטבי לא עשה שטויות(הרגיז אותי שממס' מצבים להכין כדורים טובים הוא מסר רע) וכל הקבוצה התגוננה בחוכמה. אבוטבול ממשיכה בכושר הטוב שלו, גם נאתכו היה בסדר. אנסומבו חטף הרבה כדורים וכרגיל סבל משריקות מוגזמות של השופטים.
    היו דקות שחיפה שלטו בכדור הרבה יותר, אבל לא הצליחו לסכן את השער.
    אני חושב שקשה מאוד לנצח עם המערך של גוטמן. הקבוצה מאבדת את הכדור מהר מידי, המתפרצות לא מספיק טובות והיכולת עדיין לא מדהימה.
    המצטיין - קנדה !
    http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/896/322.Xxx
    יופי שלומי!

והרי ציונים:
    אניימה - 6.5
    קנדה - 7
    טופוזאקוב - 6.5
    באדיר - 6
    אנסומבו - 6.5
    אבוטבול - 6.5
    נאתכו - 6
    טלקיסקי - 5.5
    דגו - 5.5
    ארבייטמן - 6

7. King Kenny Member

דור, אפק היה לא רע כי אנטבי נרדם בשמירה עליו, פשוט נתן לו לעשות מה שהוא רוצה.

8. הרצליה Member

קשקוש, אם יש קבוצה שלא מגיע לה לרדת ליגה מבין כל קבוצות התחתית זאת מכבי הרצליה.
    היום שיחקנו חלש זה נכון, לא ניצחנו העונה בבית אבל מבחינת כדורגל אנחנו הקבוצה שמציגה לאורך כל 21 המחזורים עד עכשיו את הכדורגל הטוב ביותר ובחוץ הפסדנו רק פעם אחת מאז המחזור השלישי ולא הפסדנו בכלל מאז המחזור העשירי.

9. Igi Member

מה ציפית? קטן בועט/מחטיא(אותה משמעות) פנדלים באותה הצורה בדיוק מאז שאני זוכר את עצמי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/08
  10. Emil Member

חבל שאתה משתמש בציטוט בצורה סלקטיבית...השמטת למעשה את החלק הכי חשוב במשפט והוצאת אותו מהקשרו:

לא דיברתי על יכולת הכדורגל של הרצליה, שלא אמרתי שהיא נחותה משל שאר קבוצות התחתית, אלא אך ורק על חוסר היכולת הדי מדהים שלה לצבור נקודות בבית. אם מאזן הבית של הרצליה היה דומה למאזן החוץ, היא הייתה היום איפושהו בין מקום 2 למקום 4...

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צפיתי רק עכשיו בתקציר הניצחון של הפועל כפר סבא על אשדוד, ואני מוכרח לומר כי אדג'י פשוט בדיחה. לא ברור לי בישביל מה השאירו אותו בקבוצה, הוא יותר הורס מאשר מועיל. אני כבר זמן רב טוען שאם הוא לא היה זר, הוא כלל לא היה מגיע לאשדוד, ועם יכולת כזו אשדוד מוכרחת לשחרר אותו. מתוך ארבעת השערים שספג, לפחות בשלושה יש לו חלק מכריע.

לדעתי, במשחקים שיוסי שקל לקח בהם חלק, (בזמן שאדג'י היה באליפות אפריקה) הוא היה לא רע בכלל, ואם אני זה שצריך לבצע את ההחלטה, שקל עדיף על פני אדג'י.

12. תומר22 Member

כן, בטח. ראובן עטר יבוא, יציג את המשחק הפחדני שהוא משריש בנתניה (לזכותו ייאמר, זה עובד יפה בקבוצה כזאת), האוהדים יעשו לו את המוות אחרי שני הפסדים ואז מה יהיה? יגמרו לנו את אחד הסמלים הגדולים שהיו בקבוצה ויהרסו עוד מיתוס. לא צריך.

התקופה הטובה ביותר של קטן בקריירה הייתה בסיבוב הראשון של הליגה, לפני המעבר המיותר לווסטהאם. וכן, רוני לוי היה המאמן. אתה צריך להפחית את מינון ההאזנה לרדיו 99.

בדיוק על זה מדובר: על אוהדים שמוסתים ע"י שני אינטרסנטים שמקבלים במה בכל כלי תקשורת אפשרי. שני האנשים אמנם תרמו רבות למועדון בעבר (ברקוביץ' הוא גדול שחקנינו, לדעתי לפחות), אבל כרגע הם מונעים בעיקר מקנאה ומדאגות למקורבים. חבל שיש אנשים שמושפעים מהם ומתייחסים לדברים שלהם כאל תורה מסיני, בלי לנסות להבין בכלל את הלך הדברים.

13. הרצליה Member

אוקיי דבר ראשון סליחה.
    דבר שני אין מה לעשות אנחנו הקבוצה הכי לא צפויה בארץ.

מזל שבגביע אנחנו משחקים בחוץ.

14. Dimitar Berbatov Member

כמה נקודות לגבי המחזור:
    - ההגנה של אשדוד נוראית. אם לא ההגנה שלה אני בטוח שאשדוד היתה נמצאת במרכז הטבלה. עם הגעתו של משה אוחיון שמחזק את החלק הקדמי של אשדוד, ועם שחקנים כמו אחמד קאסום, שריקי, איבאנוב (מאיפה הקריצו את המקרייב הזה?) ודוד רביבו מגיע לה להיות במקום גבוהה יותר.
    - אני מאוד אוהב ומעריך את ישראלביץ', אבל האופי המתבכיין, ההצגות הדרמטיות אחרי כל נפילה והקטנות שהוא נותן במהלך המשחק, כמו כל ארגנטינאי ממוצע, מטריפות.
    - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx גדול לאלי גוטמן. תמיד החזקתי ממנו מאמן מצוין, ובחודשים האחדים שהוא בהפועל ת"א הוא מוכיח איך אפשר להוציא מקבוצה שנמצאת בקאנטים ולא משחקת כדורגל בדיוק, קבוצה טובה שאפילו משחקת כדורגל לא רע. ההחתמות של גוטמן ביונאר היו פשוט מבריקות. טלקייסקי ממשחק למשחק מראה כמה כשרון יש לו ברגלים. טופזאקוב בלם נהדר ועמרי קנדה שהיה מצוין אתמול, מפתיע מאוד.

בקשר למשחק בטדי, לפי השמועות עטר הולך לפתוח עם 4 חלוצים, כאשר בפועל ברור לכולם שהם ישחקו כקשרים דפנסיבים. יהיה מעניין לראות עם ההשתפרות היחסית של נתניה, לפחות בכל הקשור לכדורגל מעט יותר התקפי, תבוא לידי ביטוי גם נגד בית"ר.

15. oFiRzZz Member

זה 4-4-2 בכלל עלאק 4 חולצים..(על מה שעטר אמר)
    ימפולסקי וטאזמטה ישמשו קשריים התקפיים...קיויו תאמת גם ככה נמצא רוב הזמן בחצי המגרש ולא בשפיץ..