מחזור 21 בליגת העל: 27 שערים במחזור הכי פורה עד כה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/2/15.

1. Don Joan Roman Member

מה לא מביא רייטינג? עובדתית בית"ר, מכבי, הפועל וחיפה הן 4 הקבוצות הכי מעניינות בליגה הזאת.
    וכשמתוך הארבע שלוש במצב פח זה אומר שיש הרבה אוהדים שמעדיפים לשבת בבית ולצפות מאשר להגיע לאיצטדיון.

2. עידן444 Member

כשתביא באמת עובדות יהיה על מה לדבר...
    אני מוכן לשים כסף שהמשחק של ב״ש באשדוד מעניין יותר אוהדים מהמשחק של הפועל תא עם רעננה.

3. Don Joan Roman Member

אני לעולם לא אמצפה במשחק בין ב"ש לאשדוד כשיש לי משחק של הפועל תל אביב חבולה ומוכה מול רעננה.
    ועובדתית - בכל פעם שאחת מבין 4 אלו שציינתי לא משודרת האחוזים שלהם יורדים בכמה אחוזים, לא אני אומר את זה אלא צ'רלטון בעצמם בבחירות שלהם

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

מתי אמרו את זה?

5. עידן444 Member

אם ורמוט לא עובר הפועל ת״א כבר לא מעניינת אף אחד! גם אין להם כל כך הרבה אוהדים כמו שחושבים...

6. itzik.miro Member

בכל שבוע הם אומרים את זה מחדש חבר
    ואולי אותך היא לא מעניינת, ויכול להיות שגם רבים בפורום לא מתעניינים בה כל כך אבל על כל אחד שלא מתעניין יש אחד שכן

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה טוב או לא טוב שבדיונים איתי אתה מרגיש אוהד בש ואני עוכר בש?

אני לא מסתכל על כל התמונה.. אני רק אומר, שבמשחקים שלנו, 80 אחוז מהם לפחות, אני שואל את עצמי איך לעזאזל אנשים צופים בזה בבית. מסכנים. מה קורה אצל השכן פחות מעניין אותי.

8. עידן444 Member

חס וחלילה. לא אמרתי שאתה עוכר. אתה יודע להיות אובייקטיבי גם בקבוצה האהודה עליך וזה מעורר כבוד.

לירן אוהב/ת את זה.
  9. Lostdolphin Member

וואו מגניב שחזרתם (בדיוק התחלתי לכתוב פה בקטנה לפני שהכל נדפק :)).

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאורך לא מעט משחקים של העונה אני כמובן מסכים איתך, היום לא כל כך, למה?
    כי קריית שמונה נראית על הפנים, ואף אחד לא יתפלא אם גם מחר הם יאבדו נקודות מול הפועל פ"ת, וזה לא יפתיע אף אחד.
    כי עכו ומכבי חיפה זה משחק פוטנציאלי לריסוק של בלבול והתרחקות ממשית של מכבי חיפה מהפלייאוף התחתון ומנגד יקבע יורדת ראשונה ודאית אם תנצח ויכניס את חיפה למירוץ לפלייאוף עליון.
    כי הפועל ורעננה זה אחד המשחקים הכי מעניינים של השנה, הפועל המרוסקת ומאבק נגד הירידה, מושבחי מכבי ומחאת הקהל.
    בהחלט יכול להיות שהיה צורך לשים את אשדוד נגד ב"ש ביום אחר ולשדר את זה במקום הפועל חיפה מול בית"ר, אבל מבין שאר המשחקים של המחזור כשהוא בשעות כפי שהוא? אשדוד נגד ב"ש זה משחק שהוא אולי מהכי לא מעניינים, מה גם שרבאק המגרש באשדוד, אסור לתת לו בכלל במה. אשדוד נשארו כמעט בלי מטרות העונה, פלייאוף עליון הם לא יהיו, בעיניי הם גם נחלשו בחלון העברות, מצד שני באר שבע, צריכה לצבוא לעצמה עוד באזז שלא בטוח שתצבור, מה גם שהיא קצת פחות בעניינים כבר חודשיים.

11. Lostdolphin Member

סולארי שמאז שחזר מהפציעות בקושי רץ הוא היחידי באשדוד שעוד יכל לשים גולים.. כרגיל נחלשים בינואר ובונים על "הצעירים״ שישימו כמה גולים כדי שיהיה אפשר למכור גם אותם.

12. Turgi Guest

אתם באמת שואלים למה משדרים שתי קבוצות תחתית ולא שתי קבוצות אמצע טבלה? התחתית מעניינת יותר. בטח השנה!

מניח שאם באר שבע הייתה קרובה יותר למכבי היו משדרים גם אותה

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה לא קשור, ק"ש 4 נקודות ולא משדרים אותה.

14. Turgi Guest

אני חושב שיש מספיק סיבות למה לא לשדר את המשחק הזה

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריית שמונה למעשה, השידור האמיתי שלה זה בעוד שבוע נגד מכבי בליגה. אם לאחריו הפער יהיה 7 ומעלה, אפשר לסגור את השאלטר על מאבק האליפות. כרגע זה 4 כשלמכבי משחק לא פשוט מול נתניה ולקריית שמונה משחק שאמור להיות קל על הנייר מול הפועל פ"ת.