מחזור 21 בפרמיירליג: ווסטהאם באמירויות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/1/08.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כמו לקום עם ההנגאובר של אתמול לעוד מחזור של כדורגל בליגה הטובה בעולם. עד כה קיבלנו בתקופת החגים כדורגל ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לדמיין, נקווה שזה יימשך גם במחזור הקרוב...

משחקי המחזור:
    שלישי:
    פולהאם-צ'לסי (14:45)
    ארסנל-ווסטהאם (17:00)
    מנצ'סטר יונייטד-בירמינגהאם (17:00)
    מידלסברו-אברטון (17:00)
    רדינג-פורטסמות' (17:00)
    אסטון וילה-טוטנהאם (19:20)

רביעי:
    ניוקאסל-מנצ'סטר סיטי (21:45)
    בלקבורן-סנדרלנד (22:00)
    ליברפול-וויגאן (22:00)
    בולטון-דרבי קאונטי (22:00)

שתהיה לכולנו שנה טובה :aaa12:

2. Karel Poborsky Member

ארסנל מארחת את ווסטהאם למשחק שבו על הנייר היא נחשבת בו פייבוריטית אבל לדעתי מדובר פה במשחק שטמון בו פוטנציאל להפתעה גדולה. ווסטהאם מגיעה במומנטום אדיר אחרי הניצחון הגדול בשבת על מאן יו והיא תרצה להוכיח שלא היה זה ניצחון מקרי ובנוסף זקוקים הפטישים בדחיפות לנקודות על מנת לא לאבד גובה במאבק הקשה על גביע אופ''א. ארסנל לעומת זאת מגיעה כשהיא בתקופה לא טובה(אפשר אף להגיד רעה)כשהיא מציגה יכולת חלשה ולא מלהיבה במשחקיה האחרונים ולא מזכירה את הקבוצה המרשימה מתחילת העונה,ההערכה שלי היא שצפוי משחק מרתק ושהפטישים בהחלט לא יהוו תפאורה עבור התותחנים.

מאן יו שחטפה ביום שבת מווסטהאם סטירה מצלצלת וכואבת במיוחד חייבת להתאושש ובגדול מול ברמינגהאם החלשה אומנם לאחר ההפסד בשבת אסור ליונייטד לגלות שאננות ולהתייחס אל ניצחון כדבר מובן מאליו אבל בהחלט עליהם להשכיח את ההפסד והיכולת החלשה ולהתעלות לתצוגה משכנעת מול קבוצה שנחותה מהם בהרבה שתותיר אותם חזק בתמונת האליפות, ההערכה שלי היא שפרגוסון למד את הלקח ויערך הפעם בהתאם למשחק אם כי אני מעדיף שלא לגלות שאננות וביטחון בנצחון היונייטד ולעשות סיכומים רק בתום המשחק.....

המשחק בין טוטנהאם לאסטון וילה הוא לטעמי הקרב האטרקטיבי ביותר הערב:מפגש בין שתיים מהקבוצות שמציגות בתקופה האחרונה את הכדורגל האטרקטיבי והיפה ביותר בפרמיירליג ועושה רושם שיספקו משחק כזה גם הערב. עבור טוטנהאם מדובר במשחק מכריע בוא היא חייבת לנצח שכן איבוד נקודות עשוי לגנוז להם באופן כמעט סופי את הסיכוי להעפיל לגביע אופ''א מהמקום השישי או השביעי וייאלץ אותם להתאמץ לזכות בגביע הליגה האנגלי או גביע אופ''א(אולי בגם בגביע האנגלי אך בינתיים זו לא אופציה שראלי לדבר עליה)
    אסטון וילה לעומתה שנמצאת חזק יותר במאבק על הכרטיס לאופ''א וגם הרבה יותר קרוב לשם תרצה כמובן לנצח כדי להישאר שם ואולי אפילו להיות בתמונת המאבק על הכרטיס לליגת האלופות(אם כי מדובר באופציה הרבה פחות מציאותית ואפשרית),בכל מקרה בטוח שלא יהיה משעמם הערב בוילה פארק...

צ'לסי של אברהם גרנט שחזרה לתמונת האליפות תרצה להמשיך במומנטום(למרות הכדורגל המשעמם והחסר הנאה) כשתפגוש הערב בחוץ את פולהאם שמצבה בתחתית הולך ומחמיר והיא זקוקה בדחיפות לנקודות כמו אוויר לנשימה, צ'לסי כמובן פייבוריטית ברורה לניצחון אבל לאור יכולתה החלשה והלא יציבה כפי שראינו מול בלקבורן אסטון וילה וניוקאסל ולאור מצבה הקשה של פולהאם שזקוקה לנקודות אי אפשר להכתיר אותם מראש כמנצחים למרות שההערכה לי היא שזה מה שיקרה כיוון שעל אף יכולתה החלשה של צ'לסי במשחקים האחרונים יריבה חלשה כמו פולהאם לא צריכה להוות בשום פנים ואופן מכשול עבור הבלוז ואברם....

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/08
  3. Rudess Member

צ'לסי חזרה לתמונת האליפות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Jack Wilshere Member

גם אני מעריך שצ'לסי תיכנע במאבק האליפות, אם כי פער בין שש נקודות הוא לא משמעותי. אי-אפשר להספיד את צ'לסי כבר עכשיו.

5. Tony Adams Member

לא טובה, ניחא (למרות שגם על זה אפשר להתווכח), אבל רעה? 4-1 על אברטון בגודיסון, ולא משנה איך, זאת תוצאה גדולה. אולי ארסנל לא מראה את היכולת של סמפ'-אוק' אבל היא עדין ב-4 במשחקים האחרונים ניצחה את צ'לסי, טוטנהאם ואברטון.

6. Xabi2Gerrard Member

משחקים יחסית קלים "על הנייר" לארבע הגדולות, במיוחד לנו,ארסנל ולמנקס (בעיקר בגלל הביתיות).

פולהאם - צ'לסי , צ'לסי כמובן פייבוריטית, אבל יש לי הרגשה שהם לא מנצחים את המשחק הזה, אלא אם השופט\קוון (שוב) יעזור להם.
    צ'לסי מזייפת כבר תקופה לא קצרה ומנצחת רק בשיניים ובכמה מהם אפילו לא הגיע לה לנצח.
    אני חוזה בצ'לסי כאילו ירידת מתח משהו כזה, משהו חסר אצלם מאשר בשתי העונות האחרונות, ולא, זה לא בגלל הפציעות, כי פציעות היה להם גם בעונה שעברה.

כמובן ש"אפקט המאמן החדש" כנראה יפעל נגד צ'לסי כי לפולהאם סגל רחב והשחקנים רוצים להוכיח את עצמם למאמן.

לדעתי הפסד של צ'לסי כמעט סופית ידיח אותה ממאבק על האליפות, כי הפסד כזה יגרור אחריו לחץ גדול על אברם והשחקנים.

מצד שני, תחת נשאר תחת, אז לך תדע...

7. Tony Adams Member

משחק קל על הנייר?
    קבוצה שניצחה את מנצ'סטר יונייטד, היחידה שניצחה באמרויות, היא משחק קל על הנייר?!

8. Bridge Member

כמו נגד בלקבורן, אסטון וילה ובמקומות אחרונים שהקוון עזר להם?

פעם אחת הקוון עזר להם, זה לא שונה משאר הקבוצות. צ'לסי נדפקה לא פעם השנה מהשופטים ואולי הכי הרבה משאר הקבוצות עם כול האדומים הלא צודקים שקיבלה ופסילת שערים כמו זה שנגד בלקבורן ועוד הרבה מקרים אחרים.

9. Xabi2Gerrard Member

כן משחק קל על נייר לארסנל, עם כל הכבוד לווסטהאם ומגיע להם המון מחמאות על התצוגה האמיצה שלהם נגד המנקס, יותר נכון להגיד שהמנקס הפסידו מאשר ווסטהאם ניצחו.

הגנת ווסטהאם בכלל לא יציבה ונדיר מצידם לשמור על שער נקי.
    וגם, 2 השחקנים הכי טובים שלהם במשחקים האחרונים או לפחות במשחקי חג המולד הם סקוט פארקר וסולאנו, שניהם בספק גדול למשחק וכנראה שלא ישחקו.

אני מצפה שהתקפות ארסנל פשוט "יהרגו" את הגנת ווסטהאם גל אחרי גל ואז הכל תלוי בשער הראשון.

בכל זאת, ראינו מה קרה בעונה שעברה באותו משחק ובאותו איצטדיון, ארסנל פשוט עשתה את הכל נכון חוץ מלשים את הכדור ברשת ובסוף ווסטהאם הנחילה לה הפסד ראשון ובנתיים יחיד באימריות.

לי יש תחושה שזה ילך קל לארסנל ואדבאיור יכבוש שער אחד לפחות.

10. Xabi2Gerrard Member

כמו ה"פנדל" שקיבלתם נגדנו באנפילד ושדדתם לנו 2 נקודות ?

סתם..

התכוונתי ל"שוב" רק מבחינת משחק שני ברציפות, ולא מעבר לזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

יצא הרכב או שעדיין ?

11. Proud Cockerel Member

לא ייאמן, דקה עשירית ו- 1-0 לפולהאם מול צ'לסי מפנדל של דני מרפי...

צ'לסי חזק במאבק האליפות...?

12. Bill Shankly Member

איזה שיעמומן בקרייבן קוטאג' . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx אבל איזה שחקן דני מרפי !
    תוצרת ליברפול . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx כמה שאני מתגעגע "לרוצח של מנ. יונייטד". אולי צריך להחזיר אותו לליברפול
    כדאי שנוכל סוף סוף לנצח את החלאות ?

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/08
  13. Xabi2Gerrard Member

אחח גבי גבי היו ימים באולד טראפורד, לא ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    1-0 מרפי, 1-0 מרפי, 1-0 מרפי - כולם באולד טראפורד, ליג'נד.

את הקלאסה שלו כנראה הוא לעולם לא יאבד, אם פולהאם תבנה את הקבוצה\מערך עליו היא תרוויח מאוד בתנאי שישאר כשיר.

אם מוריניו היה מאמן צ'לסי עכשיו, הוא היה עושה כמה שינויים, מחדיר מוטביציה לשחקנים והם שורפים את המגרש ובסוף מנצחים (כמו נגד רידינג בתחילת העונה).

14. M U Member

תחת לא תחת, אפשר להגיד שצ'לסי נראית לא הכי טוב, לא משחקת בצורה מלהיבה, אבל גרנט כבר משחק שלישי חוזר מפיגור ליתרון (אמנם נגד וילה זה לא הספיק).

מדהים איך שקבוצות קטנות נראות טוב, עולות בהתלהבות אבל עושות טעויות לא מחוייבות ונותנות לגדולות לחזור מולן.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרנגול הבאת לתחת את הניצחון במו ידיך, אני תולה בך את כל האחריות...

צ'לסי האלה בלתי-נסבלים. הכשרון הזה של לעשות את המינימום שבמינימום כדי לגנוב ניצחון זה אחד הדברים היותר מרגיזים בכדורגל העולמי. עם כל כך הרבה מזל עד כה ועם 0 כדורגל נותר רק לתהות מה יקרה כשהם אשכרה יתחילו לשחק נורמלי... הם לא מחוץ למירוץ האליפות.