מחזור 21 בפרמיירשיפ: ליברפול אצל טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏29/12/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מחזור של כדורגל עומד לצאת לדרך בליגה המרגשת בתבל. מנצ'סטר יונייטד אמורה להמשיך את הדהרה שלה בפיסגה במשחק הבית מול רידינג, שהוכיחה באמצע השבוע מול צ'לסי שפראיירית היא לא. צ'לסי הדולקת אחריה תנסה להמשיך וללחוץ על השדים האדומים, כשהיא תארח את היריבה העירונית המושבעת פולהאם, שודאי תשמח לתקוע מקל בגלגלי היריבה השנואה. ובמוקד העניינים יעמוד קרב צמרת נמוכה שמבטיח הרבה ונקווה שגם יקיים בין טוטנהאם לליברפול. בקיצור תוכנית אומנותית עמוסה יש לנו, בואו וניגש לעניינים.

משחקי המחזור:
    שבת:
    צ'רלטון-אסטון וילה (14:45)
    ווסטהאם-מנצ'סטר סיטי (17:00)
    ווטפורד-וויגאן (17:00)
    טוטנהאם-ליברפול (17:00)
    בולטון-פורטסמות' (17:00)
    יונייטד-רידינג (17:00)
    צ'לסי-פולהאם (17:00)
    בלקבורן-בורו (17:00)
    אברטון-ניוקאסל (17:00)
    שפילד יונייטד-ארסנל (19:15)

2. Gustavo Boccoli Member

רדינג מתארחת באולד טרפורד, אני לא חושב שיש להם ממש סיכוי. רונאלדו בא בכשור מעולה, בכלל כל ההתקפה של היונייטד, ורדינג, שלא ניצחה כבר 4 מחזורים (למרות שהצליחה לעצור את צ'לסי במחזור שעבר), לדעתי לא תצליח להקשות על היונייטד להמשיך בדהירה אל התואר.

גם לצ'לסי לא יהיה משחק קשה ממש, נגד פולהאם בסטמפורד ברידג'. צ'לסי לא נראית משהו בתקופה האחרונה, לוקחת את הנקודות בדקות האחרונות או שלא מצליחה כמו במחזור האחרון, ולמוריניו יש בעיה עם השחקנים הפצועים שלא יכולים לשחק אצלו. אני לא בטוח פה על ניצחון של צ'לסי, אבל הם פייבוריטים ברורים, אולי 1-0 קטן יצא שם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/06
  3. Gooner Member

בואנה,אתה צריך לשלוח טוטו,יש משהו במה שאתה אומר.

4. Tony Adams Member

פולהאם קבוצת החוץ הכי גרועה באנגליה, ואתה אומר שצ'לסי לא מנצחים ברורים?!
    עם כל הכבוד לכושר הנוראי שהם נמצאים בו, אין כמו פולהאם בבית כדי לצאת ממנו.

5. W.Rooney Member

וויגאן התארחה באולד טראפורד במחזור האחרון. מחר רדינג תתארח בתיאטרון החלומות.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר משה הזכיר את הטוטו, השבוע אנגליה מככבת בטופס ובגדול כשכל 10 משחקי המחזור בפרמיירשיפ+קולצ'סטר-וולבס מליגת המשנה מופיעים. לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי אם איזה אנגלופיל מפה לא מביא 16 זה כתם לפורום :aaa12:

7. Claret&Blue Member

ומה עם שאר המשחקים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. KirkH Member

אפשר לחשוב שהיותך אנגלופיל תעזור לך לפגוע - מחזור מאוד קשה לחיזוי.

9. Claret&Blue Member

כל מחזור קשה לחיזוי, אבל יש לי הזדמנות חד פעמית להוציא משהו מהטוטו. בוא נגיד שאלה סיכויים גבוהים יותר מכל מחזור רגיל.

10. KirkH Member

כל מחזור קשה לחיזוי - המחזור הזה בליגה האנגלית, נחשב ליחסית קשה ברמה שמעל לממוצע.

בקושי שלושה באנקרים וכל כך הרבה משחקים בלי כיוון או פייבוריטית.

11. Claret&Blue Member

גם הבאנקרים לא כאלה באנקרים, זו תקופה מטורפת, אבל בכל זאת, סיכוי תיאורטי יש. אם הבנתי נכון, 11 משחקים אנגליים?
    זה אומר 5 מהליגה הישראלית, משמע סיכוי טוב להצלחה. רק מה הולך בישראל כרגע אין לי מושג כ"כ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. KirkH Member

כן, יופי, טוטו.

לא באמת מעניין אותנו הניחוש שלכם, אחרת היינו שואלים.

13. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42383000/Xxx/_42383919_manu_red.Xxx

תאריך: 30/12/2006.
    שעה: 17:00 שעון ישראל, 15:00 שעון אנגליה.
    אצטדיון: "אולד טראפורד", מנצ'סטר.
    שופט: מייק דין.

בשבת אחר הצהריים במנצ'סטר, תארח מוליכת הטבלה את הקבוצה שעזרה לה להגדיל את הפער ל4 נקודות מסגניתה צ'לסי.המלכים השיגו תוצאה נהדרת של 2-2 בסטמפורד ברידג', למרות שהקבוצה מצאה את עצמה פעמיים בפיגור.השדים האדומים עשו את שלהם וניצחו את וויגאן 1-3, זאת לאחר מחצית מאופסת.כניסתו של רונאלדו שינתה את המשחק, והפורטוגזי כבש צמד תוך 5 דקות על המגרש.נראה שמחר פרגי יחזיר את רונאלדו להרכב.היונייטד כבשו בשלושת משחקיה האחרונים בפרמיירליג באולד טראפורד 3 שערים, ואפשר גם להוסיף את השלישייה מול בנפיקה בליגת האלופות.מנג'ר היונייטד, סר אלכס פרגוסון יחסר את פול סקולס ונמנייה וידיץ' המושעים, אך עשוי להחזיר להרכב את ראיין גיגס, לואיס סאהה,ריו פרדיננד וגארי נוויל, שקיבלו מנוחה ולא שותפו מול הלאטיקס.מייקל קאריק בספק.פרגי יודע שמצפה לו משחק קשה וזה מה שהיה לו להגיד:"אנחנו חייבים להיזהר ברדינג.לא הייתי מופתע מהצורה בה הם הופיעו מול צ'לסי, למרות שהייתי מאוד מרוצה מהתוצאה.אני עומד לשתף מספר שחקנים שלא היו רגילים לכך כדי להראות להם שיש לי אמון בהם".
    מנגד סטיבי קופל וחניכיו מגיעים אחרי תוצאה נהדרת כאמור מול צ'לסי, אך הקבוצה עם שתי נקודות בלבד בחמשת משחקיה האחרונים, שדרדרו את הקבוצה מהמקום הרביעי אל התשיעי.בובי קונווי חזר לאימונים אך לא צפוי לחזור מחר ואותו דבר נכון לגבי החלוץ דייב קיטסון.סטיב קופל דיבר על שני המשחקים הקשים(צ'לסי ויונייטד בחוץ):"לקחנו נקודה מול צ'לסי וגם מול היונייטד.זה בחהלט מראה על אמונה גדולה שיש בקבוצה.ולמרות שזו רק נקודה אחת, זה נראה הרבה יותר.עכשיו לקחנו נקודה מצ'לסי וזו הרבה יותר מסיבה טובה לחגוג את העובדה שאנחנו נוסעים לאיצטדיון מדהים שכזה.כולם אוהבים לבוא כאנדרדוג, שזו עמדה נהדרת להיות בה.גם בסטמפורד ברידג' וגם באולד טראפורד, אנחנו בלי שום ספק, אנדרדוגים גדולים".

http://www.teamtalk.com/Images/54206.Xxx
    אוהב להיות אנדרדוג.סטיבי קופל.

14. מ.ח.א Member

מנצ'סטר יוניטד מגיעה למשחק מול רדינג במומנטום טוב וכתור פיבוריטית ברורה
    ההתקפה של יוניטד בתקופה מצוינת וב2 המשחקים האחרונים היא הבקיעה 3 שערים כל משחק
    אני לא חושב שרדינג תמצליח לעשות ליוניטד את מה שהיא עשתה לצ'לסי

צ'לסי לא מגיעה למשחק מול פולהם במצב ממש טוב
    אבל כמו שהזיכרו פה כבר פולהם היא קבוצת החוץ הכי גרועה בליגה עם ניצחון אחד בלבד
    צ'לסי תצליח לנצח

15. city Member

כל מי שהולך להתחיל לכתוב הודעות עם טפסי טוטו מוכנים, אני מציע לוותר כבר מעכשיו על הרעיון. תתנו דעה על המשחקים בכיף, אבל אל תכתבו רק 1,X ו-2 בלי לפרט. אנחנו פורום רציני, לא קיוסק.