מחזור 23 בלאומית: פ"ת והכח בעוד מחזור מוצלח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. Ariel Member

דווקא בעונות שהפועל ב"ש סיימה בחלק העליון אך לא הצליחה להעפיל- נרשמה התרסקות עונה לאחר כן. העלייה הגיעה דווקא אחרי אחת עונות השפל של המועדון הזה כשנחלץ בקושי מירידה לליגה השלישית.

אני סתם מקווה שהניצחון הזה יהיה התחלת התקופה הטובה שהמועדון הזה עוד לא זכה לטעום העונה, ודווקא לפני הפוטו פיניש- טיימינג יותר טוב מזה לא יכול להיות. במיוחד לאור המצב בטבלה.

אבל קודם כל הפועל ת"א על הראש. קצת ניחוחות ליגת על. יש קשר ישיר בין המשחק ביום רביעי להמשך ליגה. ניצחון בגביע והשמיים הם הגבול.

הפועל פ"ת במשחק לא גדול בלשון המעטה מצליחה לנצח. גם במשחקים כאלה צריך לדעת לגנוב את כל הקופה. היא תזכה באחד מכרטיסי העלייה לדעתי.

המאבק הוא על הכרטיס השני. הכח קבוצה לא יציבה, לצד תצוגה במכתש היא מציגה נפילות לא ברורות.
    יהיה חם עד הסוף. למעלה ולמטה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  2. הפועל_23 Member

1500 שלנו אני מעריך...אולי קצת יותר...
    אבל רק רחמים על אוהדי הכח שהביאו 150 אוהדים כשהם מקום שני בליגה והמשחק זה דרבי...

3. הפועל_23 Member

לא להאמין נצרת עילית מנצחת בחוץ את רעננה...
    מכה קשה לרעננה שיכלה להדביק את המוליכות במשחק שאמור להיות 3 נק' בטוחות...

נצרת עילית בשבועות האחרונים מתחה את הקבוצות הטובות בליגה, והיום גם ניצחה אחת מהם (בחוץ!).
    יש מצב לקאמבק מהסרטים?

4. roeiuzan Member

לא.

ומזל טוב לפ"ת והכח, 2 היורדות גם יעלו, איזה ביאוס...

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/08
  5. מכבי או מוות!!! Member

איזה זבלים רעננה...כ"כ לא מגיע לעלות ליגה עכשיו...גם מפסידים לרמה"ש בבית וגם לנצרת עילית בבית...6 נק' בטוחות שהיו אמורים לשים אותנו במצב טוב .

6. הפועל_23 Member

יש מצב אבל אסור לשכוח שהם מארחים גם את רמה"ש, גם את ראשל"צ, וגם את עכו...

זה עוד דבר דפוק בסיבוב שלישי..למה הם מקבלים פרס על זה שהם סיימו מקום אחרון?

7. kfiros Member

נצרת עילית די התחזקה בפגרה, למרות שקשה לי להאמין שזה מה שיעזור לה לשרוד.
    היכולת שהקבוצה נתנה היום לא מספקת ואין הרבה ספק שזו יכולת שתעזור להדביק את ששת הנקודות.

8. *הפועל-רעננה* Member

תקשיבו, אני חזרתי עכשו מהמשחק ברעננה.
    היה משחק די טוב עם קצב מצוין.
    רעננה תמיד תמיד מפסידים לקבוצות מהמקומות הנמוכים ודווקא נגד הקבוצות הטובות יותר, הם לוקחים את הנקודות.

הייתי בהרבה משחקי כדורגל השנה ואף פעם לא ראיתי פתיחה כזאת מצוינת של קבוצה ששיחקה נגדנו.
    15 דקות ראשונות פשוט מדהימות של נצרת עילית, ממש הרגשתי שרעננה משחקת נגד קבוצה מליגת העל.
    הם הבקיעו שער מהיר ולא נתנו לרעננה לזוז עם הלחץ שלהם.
    אבל זה היה בדיוק 15 דקות.

כל 75 הדקות הנותרות היו בשליטה של רעננה, כרגיל, אבל שוב לא מצאה את הרשת וכל כך התעצבנתי!!!!!!

אלמדון פשוט היה ענק ונעל את השער!!!
    גומז החטיא 3 מצבים מצוינים (אחד מהם מול שער ריק לגמרי - מזכיר את ההחמצה של ברוכיאן לפני כמה מחזורים)...
    אברהם החטיא עוד מצב מצוין, וגם איילי החמיץ פעמיים ממצבים מצוינים...
    היה גם משקוף של אברהם ועוד איזה 3 פעמים שנצרת עילית הרחיקו מקו השער שלהם.
    ואני לא מדבר על לפחות 4 פעמים שהיה ערבוביה ברחת נצרת שתמיד בסופו של דבר הסתיימה בהרחקה.
    משהו מטורף, לא האמנתי לכמות ההחטאות - ממש מתסכל!

בכל מקרה רציתי להגיד כל הכבוד להנהלת רעננה שנותנת לילדים להכנס חופשי לאצטדיון... במשחק הקודם נגד רמת השרון היו יותר מ-1000 צופים (יציע 1 היה מלא לגמרי והוא מכיל 900 מקומות וביציא השני היו עוד כמה של רמת השרון ועוד כמה ביציע הכבוד) וגם היום באמצע שבוע היו פשוט מלא ילדים והיה משהו בסביבות ה-800 אוהדים... כל הכבוד...
    כנראה שברעננה לא רגילים לכמות כזאת של קהל וזה מה שגרם להם להפסיד.
    בכלל, משום מה, לרעננה מאוד קשה במשחקים שלהם בבית.

רעננה משחקים טוב וזה מה שמעצבן, אני מחכה למשחקים נגד הקבוצות הטובות יותר כי כנראה שלמשחקים כאלה רעננה מגיעה יותר בריכוז, כי אין דרך אחרת לפרש את כמות ההחמצות שהיו היום.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/08
  9. מכבי או מוות!!! Member

נגד רמה"ש היה 900 אוהדים?
    אתה רציני :|
    אני זוכר שהייתי במשחק והיו בקושי .

10. *הפועל-רעננה* Member

אז לא ספרת טוב...
    כי היציע של רעננה היה מלא לגמרי ושם יש 890 מקומות... ביציא של רמת השרון גם היו עוד כמה עשרות... וגם עוד כמה עשרות ביציע הכבוד...

תראה מחר בעיתון כמה כתבו שהיו אוהדים לרעננה ותסכים איתי שביום שישי היו יותר אוהדים מאשר היו היום. בקיצור, למרות שזה נשמע מוזר, הקהל ברעננה מתחיל להתעורר... מקווה שתהיה לזה המשכיות.

שוב, שאפו להנהלה...

11. הפועל_23 Member

באמת כל הכבוד...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/thumbsup.Xxx
    האם זה אומר שביום שישי אני נכנס חינם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם שאלה - למה ברעננה משחקים במגרש הקטן ולא במגרש החדש שהעיריה בנתה?

וכמה דברים:
    1. נצרת עילית היא קבוצה מאוד מאוד חלשה.
    אני לא יודע איך היא שיחקה ברעננה, אבל לרמה של קבוצה בליגת העל היא בטוח לא הגיעה כי מדובר על קבוצה עם הבנה טקטית ויכולת של קבוצה בליגה הארצית.
    למעט אלמדון ואקקי מיקוצנדזה ( היה שנה שעברה בבאר שבע ) הקבוצה שם מאוד מאוד חלשה גם מבחינת חומר השחקנים.

2. קשה לי לקרוא על התרגשות מ900 צופים באיצטדיון ( הפעם זה היה ברעננה) ולא להרגיש כעס וכאב שקבוצה שהשיא שלה זה 900 צופים נמצאת מעלינו בטבלה.
    הפועל באר שבע השנה גם בימים הרעים שלה מביאה 3 ו 4 אלף צופים לוסרמיל, מול הפועל ת"א יהיו מינימום 8000 באר שבעים ביציע.
    אני מצטער להגיד, אבל לקבוצות כמו רעננה, רמת השרון והרצליה אין באמת זכות קיום.
    כל הקבוצות הנ"ל צריכות להתאחד לקבוצה אחת בשם איחוד השרון או משהו דומה, ואז אולי המספרים של הקהל יהיו יפים יותר וההצלחות גדולות יותר.
    כי קבוצה בצמרת הליגה השנייה בישראל, כמו רעננה, שמתגאה בקהל של 900 או 1000 איש זה פשוט תעודת עניות לכדוגל הישראלי.
    ואני מדבר באמת בלי כוונה לפגוע באוהדים של רמת השרון, רעננה או הרצליה, אלא כמסתכל מהצד.

3. עלייה? של הפועל באר שבע? אחרי ניצחון אחד בבית אחרי כל כך הרבה זמן? מאוד הזוי.
    קודם כל יש לנו ברביעי הקרוב משוכה לא קלה בגביע מול הפועל ת"א.
    אני חושב שאפשרי לנצח אבל מצד שני יש גם פחד מלקבל בראש, לכן קודם נעבור את המשחק בגביע, ואז נסתכל הלאה.
    לאחר מכן, אם נצליח לחבר 2 ניצחונות רצופים בליגה (מה שלא קרה השנה ) נוכל לדבר על מבט לעבר הצמרת ולא התחתית שקרובה אלינו כרגע יותר.

http://hbs.co.il/hbs/images/redio.Xxx

13. אבי סנדור Member

ברעננה משחקים במגרש הקטן גם כי כרגע הוא מספיק וחבל לשחק באיצטדיון גדול אבל ריק
    וגם כי עדיין אין שם יציעים.
    בקשר לאיחוד-זה לא יילך בתקופה שהיה בכדורסל מכבי רעננה ובני הרצליה היה יותר קהל גם ברעננה וגם בהרצליה וברגע האיחוד של בני השרון בא הרבה פחות קהל בגלל חוסר הזדהות

מה שבטוח אין לרעננה זכות קיום אני עכשיו בחיפושים אחרי קבוצה חדשה נראה לי אני יילך על מכבי יש להם הכי הרבה אוהדים לא?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה, אין דבר כזה "אין זכות קיום" ברור שעדיף היה לכולנו שאותם קבוצות היו בליגות הנמוכות וקבוצות כמו באר שבע, הפועל חיפה ואום אל פאחם יהיו בליגת העל אבל זה לא עובד ככה. אלו מועדונים שאתה לא יכול למחוק ואם נילך לפי הדרך חשיבה שלך לא יהיו מספיק קבוצות במדינ הכדי למלא 2 ליגות.
    זה לא עובד ככה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אני מצטער אבל קבוצה שהשיא שלה הוא 900 צופים לא צריכה לפי דעתי להיות ב2 ליגות הבכירות.
    קבוצה, לפי הראייה שלי, צריכה מצד אחד לייצג את העיר, לתת לבני הנוער מקום לשחק בו, אבל מצד שני לשאוף להכי גבוהה.
    קבוצות כמו רעננה ורמת השרון, מקיימות אולי את התנאים של הנוער ונכשלות בכל השאר.
    לפי מה שאני הבנתי במגרש החדש ברעננה ( שנחשב מגרש איכותי ) הפועל רעננה לא משחקת כי תושבי השכונות באיזור מתנגדים שיהיה לידם מגרש כדורגל( למרות שכשהם קנו את הבתים הם קיבלו הנחה משמעותית מהעיריה על הבתים כי הם הולכים לגור ליד מגרש כדורגל ).
    אז ברגע שתושבי העיר מריחקים אותך מהמגרש האיכותי אתה מבין איך נתפסת קבוצת הכדורגל בעיר.
    גם מנהלי הקבוצה עצמה יודעים שהמטרה של רעננה זה פשוט להתקיים, אף אחד ברעננה או רמת השרון לא יגיד לך שהמטרה שלו יום אחד להיות עבור איזור השרון מה שמכבי חיפה עבור הצפון או מה שבאר שבע עבור הדרום, וכאן הכישלון.

כמו שלגבעת שמואל אין זכות קיום בכדורסל, כך גם לכל מיני ערים בשרון שמביאים מספר מצחיק של קהל אין זכות קיום ב2 הליגות הבכירות.

ושוב, בכדורסל הבינו את זה, חיברו כל מיני קבוצות כמו בני הרצליה ומכבי רעננה ויצא בני השרון, קבוצה שהדיחה שנה שעברה את מכבי ת"א ועלתה לגמר גביע המדינה בכדורסל, וקבוצה שהשנה נמצאים אצלה שחקנים כמו טפירו ומועמדת לאליפות בליגה הראשונה בכדורסל.

אני יודע לירן שאין דבר כזה מגיע בכדורגל, אבל קבוצות כמו אום אל פאחם, ובאר שבע, והפועל י"ם/קטמון, והפועל אשקלון, ועוד רבות וטובות נמצאות במקומות לא להם, ובגלל זה הכדורגל שלנו נראה ככה.
    כי במקום לראות משחקים בלאומית של 7000 ו8000 צופים עם קבוצות כמו הפועל י"ם אני נוסע השנה לרעננה או רמת השרון ואנחנו עם ה700 מבאר שבע שולטים ביציע מבחינת מספרים יותר מהקבוצה המקומית.

אז כן, לדעתי יש זכות קיום לקבוצות כמו רמת השרון, רעננה או הרצליה, אבל זכות הקיום היא לקבוצה אחת מרכזית שתייצג את כל השרון ותביא מספרים יפים ורצון להשגיות, ולא לקבוצות בודדות שלא מביאות 1000 איש בשיא.