מחזור 23 בליגת העל: בית"ר מנצחת את מכבי חיפה 0-2; תיקו דרמטי למ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/2/20.

1. G.B7 ירוק עולה

וגם אם הייתם במקום ה-10 וחיפה הייתה במקום ה-1 היו פי מיליון יותר ביקורות נגד חיפה מהצד של האוהדים שלה

כן חזיזה רץ ראשון לפי מה שאני זוכר אולי ארד יצטרף.
    חזיזה מסוג השחקנים שהיה חסר לנו מאוד בעונות האחרונות הוא מוסיף הרבה אש טובה (ולא עובר את הגבול), היינו מפסידים\תיקו\מנצחים את אף אחד מהשחקנים כמעט זה לא היה מעניין. היום לפחות הסיפור עם הקבוצה הזאת הוא שונה.

ראיתי עכשיו כמה פעמים את המהלך של הפנדל בעייני לא הגיע שם שום דבר , אבל ראיתי את תחילת המהלך שהוביל לבלאגן זה כדור ארוך סביר של קונטה ונגיחה רעה מאוד של סיינסבורי.
    בכמה שערים\נקודות הוא כבר עלה לנו (תוך שנייה ספרתי 3 גולים , 2 נגד מכבי ת"א ואחד אתמול)

ברגע שבלם זר שאמור להיות הבכיר לא מתעלה על עצמו במשחקים גדולים אז זה לא שווה כלום וככה אי אפשר להגיע לכלום, חלש מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/20
    de Middenweg ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תשמע, זה אונס של המציאות. איפה הוא רץ הצידה?

3. crazyjoedevola ליברפול באנגליה מכבי בישראל. היידה מכבי

מעניין אותי לדעת אם תמיד "פאולים" כאלה ברחבה גררו פנדל, או שפעם השופט היה פוסק בעיטה בלתי ישירה (מה שנראה לי הרבה יותר הוגן).
    בסרטון הזה מגביע העולם 1962 יש עבירה על גרינצ'ה ברחבת צ'ילה (שניה 56). השופט נתן בעיטה בלתי ישירה לברזיל, לא פנדל.

4. oranfu Member

הבנת הנקרא.
    "הושיט את הרגל הצידה" לא רץ הצידה.

תסתכל, עשה את המהלך של רג'י מילר. שולח את הרגל הצידה על מנת לייצר מגע עם השומר ולקבל עבירה.
    רגל שמאל שלו פשוט הולכת הצידה בלי קשר לריצה שלו. היה ממשיך לרוץ ולא היה נוצר שום מגע ביניהם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. avicii Member

בניגוד לאוהדי שאר הקבוצות המאוד אובייקטיבים?

LFC-Gerrard1 ו-gilgo אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@crazyjoedevola
    מבחינתי על חסימה לא יתנו פנדל. גם על נגיעת יד לא מכוונת כמו שהיה במשחק בטדי. שחקני ההתקפה שיכללו בצורה יוצאת מן הכלל את המחשבה שאם מייצרים מגע השופט ישרוק לפנדל. לדעתי רב המקרים שבהם השופטים שמים את הכדור על הנקודה שחקן ההתקפה משתמש אחלה בכל מיני טריקים כדי לקבל פנדל. בארץ שכטר מומחה בעניין הזה, אבל הוא לא לבד. ממש לא. כהולנדי ראיתי לא פעם ופעמיים את אריאן רובן הולך לקרקע כאילו הוא באמת הוכשל. לא משנה באיזו ליגה ומדינה, תשימו תמיד לב איך שחקן ההתקפה נופל. ברב המקרים למרות המגע אין הכשלה. מקרה מוחמד וארד הוא ארוע שכזה.

7. Morientes Member

לא מעט ביקרתי אנשים במועדון שאני אוהד, מעניין מה לא אובייקטיבי במה שאני אומר, מה מכבי תל אביב לא הקבוצה הכי חזקה בליגה ופספסתי?

ועדיין מבקרים פה את מכבי תל אביב יותר מחיפה, למה?
    תחפש כמה פעמים רשמו פה שאנחנו חלשים, גרועים, כל שחקן שלנו איכשהו הכי גרוע.
    ואנחנו שנתיים עם הפסד אחד.
    אנשים שאומרים שתומר חמד יותר טוב מזהבי לא אובייקטיבים, אנשים שאומרים שוואקמה היה דומיננטי יותר בליגה לא אובייקטיבים, אנשים שמתלהבים מנטע לביא אבל גלזר ופרץ סתם שחקנים לא אובייקטיבים, אנשים שחושבים שלניסו אביטן הגיע מאמן העונה ולא לאיביץ(שלקח פה אליפות בפער 30+ עם הפסד בודד מבלי להוציא שקל) לא אובייקטיבים.

היה פנדל, פנדל לא חייב להיות מכוון אבל זה פנדל.

8. הרצליה Member

@Miki6846
    כמה פעמים ביקרת את הקבוצה שלך שאתה מגדיר כ"לא מעט?" אשמח לכל ההפניות הרלוונטיות על מנת לחזק את הטענה שלך. פשוט לא זכור לי.
    מאיפה הגיע הסיפור הזה עם חמד ורפאלוב שאתה זורק כל הזמן? מה הקשר בין רפאלוב לזהבי? על מה ההשוואה בינהם בכלל? שני שחקנים שונים לחלוטין, אין בינהם אף נקודת דימיון.

אני קורא את ההודעות שלך כבר תקופה ארוכה, אם עברת את גיל 16 אתה חייב לעבוד על הטיעונים שלך, משהו שם לא עובד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/20
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עפרי ארד אפילו לא היה בכיוון של להגיע לכדור. ברגע שהוא נתקל בעלי מוחמד, זו עבירה. זה כל מה שמעניין. לא כוונה, לא ניסיון, לא יוזמה.
    שחקנים גם לא מתכוונים להבקיע שערים עצמיים, שנבטל את כל השערים העצמיים בגלל היעדר כוונה/ניסיון/יוזמה של השחקן המגן לשלוח את הכדור לשערו?

ושלא יהיה ספק, אני באמת ובתמים חושב שעפרי ארד לא רק שלא רצה להכשיל, אלא עשה הכול כדי להימנע מהכשלה, אבל הוא הכשיל.

orimor2212 ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. Morientes Member

נתחיל מכך שעברתי את גיל 16 לפני הרבה שנים, אתה מתנשא על האדם הלא הנכון.
    ביקרתי מחזור שעבר את יונתן כהן שהוא לא טוב, כתבתי פה שאצילי יש לו קבלת החלטות גרועה, אני לא צריך להפנות אף אחד לשום ביקורת מן הסתם רוב הזמן אני מנסה לאזן את הרעל שיש פה נגד מכבי תל אביב.
    הקשר הוא שיש פה אנשים שכל הזמן טוענים שאלו שחקנים יותר טובים מזהבי, ופשוט מפחדים להודות שטעו.

אתה באמת חושב שמכבי תל אביב לא עוברת הרבה הרבה יותר ביקורות מכל קבוצה אחרת? זה כבר להיות עיוור.
    אני יודע שזה מונע משנאה ומתחושת תסכול, אבל ציפיתי שאנשים פה לא יהיו כל כך אמוציונליים ויהיו קצת לוגיים.
    ושוב את ההתנשאות שלך על הטיעונים שלי תשמור פעם הבאה לעצמך.

orimor2212 ו-gilgo אוהבים את זה.
  11. G.B7 ירוק עולה

אם יש אוהד אובייקטיבי אז הוא צריך לבדוק אם יש לו בעיה... אין דבר כזה אוהד ואובייקטיבי באותו משפט , אבל יש איזשהו גבול.
    אני לא מדבר על הפנדל זה לא במאה אחוז כן וזה לא במאה אחוז לא, טעיות שיפוט היו לפני ה-VAR הן קורות עם ה-VAR ומאמין שיקרו גם עוד 200 שנה שרובוטים ישפטו.

ואם אתה מנסה לאזן את הרעל נגד מכבי ת"א אני עושה את מהצד של חיפה יש פה 2 מצבי קיצון האוהדים של מכבי חיפה (במיוחד בפורום הזה) יקטלו את הקבוצה על כל דבר מהכי קטן ועד הכי רציני ומשמעותי (אחרי ה-5 על הפועל כתבתי פה שזה בטח הוראה של הבעלים לא לכבוש את ה-6 ו-וואלה לפי התגובות שרצו פה בשנים האחרונות זה לא כזה מופרך) בעוד שאוהדי מכבי ת"א בכללותם
    לא ישמיעו עשירית מהביקורת (ולא משנה מצב הקבוצות), ורוב הביקורת היא מאוהדים של קבוצות אחרות.

לגבי השוואה בין רפאלוב, חמד , זהבי, כל אחד מהשלוש שונה לגמרי, רפאלוב היה שחקן העונה כשעזב ועושה קריירה לא רעה בכלל בבלגיה, זהבי עם כמה שאני שונא אותו עשה פה דברים שאי אפשר להגדיר אחרת חוץ ממדהימים ומטורפים.

ההשוואה היחידה שהייתה נעשת פעם בין חמד לזהבי זה רק בנבחרת ועד לפני הקמפיין האחרון, חמד נתן מספרים מאוד יפים שם בעוד שזהבי היה גרוע ברוב המוחלט של המשחקים.

12. avicii Member

בתור אחד שצופה מהצד,בתור לא אוהד של מכבי ת"א/חיפה,ב"ש,אי אפשר שלא לומר שיש פה רעל מטורף נגד מכבי ת"א ונגד אוהדי מכבי ת"א כאן.
    מסכים איתך שאין אוהד אובייקטיבי כי ברור שיש לאוהד אהבה לצד אחד וחוסר אכפתיות במקרה הטוב לצד השני.לכן אי אפשר לצאת בטענה שאוהד מכבי ת"א לא יכול להיות אובייקטיבי,מבלי לומר מראש שאף אוהד של אף קבוצה יכול להיות אובייקטיבי.

orimor2212 ו-Morientes אוהבים את זה.
  13. G.B7 ירוק עולה

במצבים כאלו שאני יודע שהראייה שלי מונעת מדבר לא אוביקטיבי לחלוטין וכשיש משהו מאוד גבולי ובמיוחד במשחק שלא קשור לקבוצה שלי אני לא אגיב פשוט.

14. קשר שמאלי Member

מי שעבר את גיל 10 ולא יכול להיות אובייקטיבי שילך לטפל בעצמו

15. Morientes Member

אז אתה יכול לראות שבהפסד שלכם לכפר סבא, אני האוהד מכבי תל אביב שחושב רק על הקבוצה שלו, כתבתי שאתם עושים עונה מעולה ושהפסדים בודדים כאלה יכולים לקרות ויקרו לכל קבוצה כולל למכבי תל אביב.
    אחלה שאתה מנסה לאזן, זה שלך אני באמת די אובייקטיבי(עם כמה שאפשר להיות) בעניין הפנדל שלכם.
    אין לי שום עודף אהבה לביתר או משהו כזה, ולא שאם אני אטען שהיה פנדל זה מה שיגרום לפער בינינו להצטמצם.
    לדעתי כן היה פנדל, אגב אני ממש לא האוהד היחיד פה שחושב ככה.

אני לא מדבר על מה שאתה אומר על זהבי, אני מדבר פה על אנשים שעד היום משוכנעים שוואקמה היה דומיננטי יותר מזהבי בעונה האחרונה שלו.

עצם זה שכל תגובה שלי(כמו זו) מושכת 5 תגובות נגד, מראה את חוסר האובייקטיביות פה נגד מכבי תל אביב.