מחזור 24 בלאומית : חיפה מנצחת באורווה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏14/3/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מתחילה להתחבר באר שבע? באיזה סרט אתה חי? על פי מה אתה אומר את זה? ע"פ היכולת נגד הפועל ת"א? תעשה טובה, אם באר שבע מתחילה להתחבר נוכל להגיד אחרי שתחבר יותר מ-2 ניצחונות רצופים.

2. שגיא Guest

הפועל פתח תקווה המשיכה את היכולת החלשה ממשחק הגביע באמצע השבוע. גם הפועל חיפה הייתה חלשה, אבל הייתה טיפה יותר תכליתית, מה שגם הביא לה את היתרון בדקה כלכך קריטית. השער השני סתם את הגולל על המשחק הזה, למרות שפתח תקווה ניסתה, עושה רושם שבלי נימבה בחוד אין שם על מי לסמוך. אבוחצרה סתם מכדרר וקימוטו מתבכיין. עכשיו זה בעצם המבחן שן מחפוד, להוציא את הפועל פתח תקווה מהתקופה הפחות טובה אליה נקלעה.

3. וסרמיליה Member

כן על פי הפועל תל אביב ועל פי ראשון,באר שבע שיחקה כמו קבוצה בצמרת ליגת העל ואני אומר שאם ישחזרו את היכולת הזאת גם בליגה אז חבל לליגה הזאת על הזמן.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמע, מבחינה היפותטית ברור שיכול להיות מצב שבו באר שבע מביאה את היכולת גם לליגה, אבל לא הייתי בונה על זה. על סמך מקרי העבר זה לא קורה. אתה מדבר על סמך רצונות, בשטח זה לא עובד ככה.

5. *הפועל-רעננה* Member

היה משחק גועלי!!!!
    היו אולי 2 בעיטות לשער כל המשחק... פשוט גועל נפש!!!

אין לי הרבה מה להגיד על המשחק הזה. רעננה מניעה את הכדור טוב אבל פשוט לא מגיעה למצבים.
    וכשהיא הגיעה למצבים (ביום שני נגד נצרת עילית) היא החמיצה 15 פעמים במצבים נוחים!

רעננה כרגיל שלטו בכדור לאורך כל המשחק אבל רמת גן התגוננה במשך 90 דקות והצליחה להרוס כל התקפה של רעננה.
    3 משחקי בית רצופים של רעננה ללא נצחון.
    שלושת הקבוצות שבאו לרעננה: רמת השרון, נצרת עילית והפועל רמת גן באו לרעננה והתגוננו לאורך כל המשחק, שיחקו על מתפרצות וזה עבד.
    רעננה קבוצת בית לא טובה והרבה בגלל שקבוצות באות לרעננה להתגונן ורעננה פשוט לא יודעת לפצח את זה.
    וזו בעצם הסיבה שרעננה מצליחה יותר מול קבוצות כמו באר שבע, פ"ת, הכח וחיפה. כי קבוצות כאלה לא מגיעות במטרה להתגונן.
    אני שמח שהמשחק הבא הוא בחוץ כי רעננה מגיעה ליותר מצבים במשחקי חוץ כאשר היריבה לא מגיעה למשחק במטרה להתגונן.

*** שימו לב לשימוש המרובה במילה הגנה בתגובה שלי... חבל שככה הכדורגל שלנו נראה...

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/08
  6. הפועל_23 Member

7. Spanish Weapon Member

משחק חשוב ברמה"ש, הזדמנות לברוח מהתחתית ולהתקרב לצמרת.
    נראה אם לנדאו יידע למנף את היכולת המצויינת של השחקנים מול ת"א ואת המיני-מומנטום החיובי
    שנוצר כדי להתגבר על רמה"ש הטובה.
    ההתלהבות והאמונה בעיר גברה עם התצוגה מול הפועל ת"א, מקווה שהשחקנים סופגים את הכל
    ויתנו מלחמה כל משחק, אנחנו איתם.

"כי את אצלי תמיד נמצאת עמוק בתוך הלב" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. מכבי או מוות!!! Member

טוב...אפשר להגיד שסיפור העליה גמור,רעננה נראת רע לא כמו קבוצה שמתחרת על עליית ליגה ... כנראה שגם שנה הבאה ניהיה בלאומית וגם עוד שנתיים ושלוש...פשוט אנחנו פראירים שלא ניצחנו את רמת גן בבית שחצי מהקבוצה שלהם פצועה והם נראים רע ושהפסדנו לקבוצות החלשות ביותר בליגה לטעמי רמה"ש ונצרת עילית .

9. *הפועל-רעננה* Member

אני עדיין אופטימי וחושב שאחרי 8 עונות בליגה הלאומית, הגיע הזמן לעלות ליגה ואני מאמין שנעשה את זה... למרות שלחלק פה זה נשמע מוזר. אנחנו בתקופה לא טובה בכלל, אבל הכל צפוף ובעזרת השם נעלה...

10. הפועל_23 Member

ב"ש פראיירים פראיירים פראיירים
    איזה הזדמנות הייתה להם היום לחזור לליגה...

11. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

התיקו בין עירוני רמה"ש להפועל ב"ש צירף לחלוטין את עירוני ראשל"צ למאבקי התחתית, והרחיק את נצרת עילית, שפתאום התחילה לראות אור, מהישארות בלאומית.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על מה אתה מדבר? באר שבע רוצה להישאר בליגה אין לאן לחזור.

נו "ורסימיליה" למדת משהו? אם אתה חושב שמשחק אחד משפיע על משהו אתה טועה ובענק, מניסיון אתה תלמד שבשטח זה לא עובד ככה.
    עוד משחק ליגה חלש נגד יריבה מהתחתית ובאר שבע לא מנצחת, באר שבע פשוט לא שווה יותר ממרכז טבלה אי אפשר לעבוד על העולם.

13. JR-Riquelme Member

באר שבע עוד יכלה לעלות עם ריצה יפה. אבל אני לא באמת האמנתי שזה יקרה. על ירידה אני בכלל לא חושב, אין מצב שבאר שבע יורדת ליגה.
    מה המסקנה - הליגה הלאומית אותי לפחות כבר לא מעניינת והעונה נגמרה, נקווה שבעונה הבאה עם רכש קצת יותר חכם באר שבע תעלה.
    באשר לרמה"ש, היעוד שלה זה ליגה לאומית. מהקבוצות המעצבנות שלא נלחמות על הירידה ולא על העלייה למשך כמה שנים. אני חושב שהיא תשאר במרכז טבלה ותעשה את העבודה שלה (להיות מנחוס) בשקט לעוד כמה שנים טובות

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  14. Juvy-Yoni Member

באר שבע ללמוד
    בשביל לעלות צריך להתייחס לכל משחק שהוא הכל או כלום

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב הליגה נותנת לנו הזדממנות לחזור למאבקי צמרת , שוב אנחנו זורקים את זה לפח.

הלאה , להשאר בליגה ולרוץ לים .