מחזור 25 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בטדי; ניצחון דרמטי לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/17.

1. Doritoz FCBJ - RMCF

אני מאמין שהוא ממש רצה לשחק כדורגל ולא משנה איפה, עם כל הבעיות האישיות שלו והבלאגן, בהחלט גניבה של טביב.
    אני גם לא יודע אם זה מומנטום של התחלה או שזאת פשוט היכולת שלו, אבל הבנאדם נראה כאילו משחק BEGINNER בפיפא.

2. אבי סנדור Member

קרב קשוח מצפה לנו בשבת..חיפה תילחם על הפליאוף וברעננה ילחמו בשביל לחסוך בדלק..ב"ש וסכנין כבר שם..ק"ש זה הדובדבן..

3. Love Is Red Member

סכנין לא בפלייאוף העליון עדיין.
    בסיטואציה מסוימת שבו ק"ש וחיפה מנצחות וסכנין מפסידה הם מחוץ לפלייאוף העליון.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה תהיה בפלייאוף העליון, ואנחנו צריכים לשבור את הראש איך מתמודדים עם 3 נקודות פחות בגלל סמי עופר.

5. Butragueño מנהלים

ברור שנהיה בפליאוף העליון. קרית שמונה נגד כפ"ס זה 2 קל.
    וסכנין מארחת את הפועל זה 2 סופר קל.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני צופה קריסת מערכות בקרית שמונה, אולי לא 2, אבל אולי X ובטח ובטח שניצחון קטן של 1-0 זה ריאלי. ניצחון מינימלי של ק"ש בתוספת ניצחון גבוה יותר של חיפה וחיפה בפלייאוף העליון. לא צריך 2 של כפר סבא בשביל זה.

מי ייתן ואני טועה.

7. Butragueño מנהלים

לא רואה את חיפה כובשת 2-3 שערים במשחק, במיוחד לא מול הפועל רעננה, שיודעת לסגור מאוד טוב.

אפשר גם להוסיף שעטר ורוקביצה כנראה לא יהיו כשרים למשחק, ודמארי בספק מאוד. אפשר לסכם שלחיפה יש את הכי פחות סיכוי לעלות לפליאוף, מיילא אם סכנין או ק"ש היו פוגשות קבוצות מרכז טבלה ומעלה, וגם אז אני פשוט לא רואה אותנו מנצחים.

קשר שמאלי ו-ייא אוהבים את זה.
  8. ייא Member

סכנין ביום בינוני מנצחת אותנו 1-0. ק''ש ? לא מאמין שתצליח לאבק נק בבית לכפס. חיפה תנצח גג 2-0 ואז זה כבר הפרש שערים. אני חושב ש2-0 של ק''ש יספיק לה להדיח את חיפה.
    מקוה מאד שחיפה תהיה בעליון כי אני רואה כבר איך היא ובניהודה הולכות לנקום בנו על15.5.10.

9. Raulito Madridista

לראשונה בהיסטוריה של ליגת העל, אחרי 1926 מחזורים אם אני לא מזייף במספר - כל קבוצות החוץ מנצחות. עכשיו נכון שגם מכבי ובאר-שבע שהן הקבוצות החזקות בליגה ואפילו מכבי פ"ת שיחקו בחוץ ולא במשחקים קשים במיוחד - זה עדיין מראה על הליגה כאן. אין קבוצות דומיננטיות שיודעות לשלוט ולנצל את יתרון הביתיות. אפילו בית"ר אגב עם מאזן חוץ טוב מאשר בטדי לפי מה שקראתי.

מכבי חיפה עדיין עלולה לסיים בפלייאוף התחתון. מביך לראות אותה משחקת ככה אבל לוזון ראוי לעוד זמן. הגול של ורמוט נהדר, בעיטה בסיבוב בלי לחשוב פעמיים, לא אופייני לו. כל אוהד ירוק שאומר שאין לקבוצה מה לחפש בפלייאוף העליון הוא פשוט תבוסתן. תעשו לי טובה.
    לגבי בית"ר - מגיע להם שהפסידו בגלל ההיעדרות של שכטר וחוסר המחץ. בעוד חן עזרא היה טוב - עידן ורד היה חלש כמו קלטינס. בית"ר סיכנה הרבה אבל משהו היה חסר. זה מה שקורה שטביב בונה על חלוץ אחד בסגל. למכבי פ"ת וק"ש יש חלוץ מחליף נורמלי וגם לסכנין.

10. oranfu Member

זה שרוקאביצה לא ישחק זה דווקא יתרון. אולי לשם שינוי נראה את אזימי מקבל הזדמנות למרות שהוא לא שחקן של דודו.

Drama2 אוהב/ת את זה.