מחזור 25 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בטדי; ניצחון דרמטי לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת שגם לי יתאים יותר שחיפה תהיה בעליון מאשר סכנין או ק״ש, אבל עדיין באים לנצח :)

יהיה קשה מאוד, אבל אני מאמין בחבורה שתעלה על המגרש.

2. קשר שמאלי Member

איך סיכוי טוב? גם 2 ניצחונות לא יעזרו לנו
    קרית שמונה ינצחו את כפר סבא
    אנחנו במקרה הטוב נוציא 2 נקודות מ-2 המשחקים הקרובים

גוזלן מוסר דש לשחר

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/17
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם קרית שמונה עוזרת לזה לקרות, במקום לנצח את הפועל חיפה 3 או 4 אפס זה יגמר ב2-1 והפרש שערים לא רציני ממכבי חיפה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאז שהפועל חיפה לקחה לבית״ר את בן בסט וסירבה לשחרר את ארבייטמן היא רק מדרדרת.

Dont fuck with ET

5. Raulito Madridista

קורצקי מעלה היום את ההרכב הנכון, אם גם זה לא יעזור נגד בני-יהודה אז אני לא יודע מה כן יעזור. יחסית מדובר בקישור הכי יצירתי שיש לנו, שחר הירש ירוץ מקדימה. גם בני-יהודה לא שקטה במאה אחוז הרי. מקווה שננצח כאן, אין דרך אחרת.

אני חושב שהעונה מגיע לסכנין להיות בפלייאוף העליון יותר מאשר ק"ש ובטח שלמכבי חיפה לא מגיע אבל אני אישית לא רוצה אותה בפלייאוף התחתון כי היא טובה משמעותית ועדיין יש תקווה שאיכשהו עם אנרגיות של סמי עופר ועוד כמה שבועות עם לוזון - אולי היא תוכל לקבוע את זהות האלופה ויהיה מעניין בזכותה. בית"ר משחקת כדורגל חכם יותר ממכבי חיפה ויודעת לנצל את היתרונות שלה. גם עידן ורד יכול לכבוש שערים למשל. המצ'אפ של בית"ר בעונות האחרונות נגד מכבי חיפה הוא גם כן מצוין. לדעתי לוזון לא רלוונטי למשחק בכלל. הקבוצות מגיעות במומנטום שונה לגמריי, כל הלחץ על מכבי חיפה. חיפה יכולה אולי להיתפס ולקוות שבית"ר תהיה קצת עייפה מהגביע. ורמוט חשוב מאוד לסיכוי שלה לעשות מחר משהו.

לגבי היום, ההפסד של הפועל חיפה משקף את העונה שלה. במשחק בית, נגד יריבה במשבר, עם כל הרצון לתקן - כובשת רק בגארבץ'-טיים ומפסידה. אבל מה לעשות שהצוות המקצועי לא מספיק טוב?

6. DRORIKO Member

הפועל מתחילה להזכיר לי את התינוקות של קשטן, עמרי אלטמן גורם לאתונאים להבין איזו טעות פטאלית הם עשו. מנחם קורצקי עושה בית ספר לניסן יחזקאל, שזה לא קל כי מדובר במאמן שעבר השתלמות אצל סימאונה ואפילו יש להם תמונה משותפת.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

8. Civil Anti Madridista

צמד של גוזלן. זה מספיק בשביל לאכול לנו את הראש מחר על "עוד חלוץ שפורח מחוץ למכבי חיפה".

9. Butragueño מנהלים

וואי שייע שייע... "וצאסקיס... ואצ'יס... ואצקס... אני אומר לך הוא היה מגן ימני של חיפה."
    ומוטי אומר לו שלא נכון.. אז שייע בתגובה "אני אומר לך אני יודע מה אני אומר.. לא כגלאמכר, ואצקיס היה המגן הימני של חיפה העונה".

oranfu, orimor2212, EO11 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

טוב שלא אמר בגאצקיס

EO11 ו-Butragueño אוהבים את זה.
  11. Butragueño מנהלים

אז בואו נספור, צמד לגוזלן, שער של מוגרבי, בישול משומר. י'אללה אני כבר מחכה לשבת ביציע.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. Butragueño מנהלים

מת לשמוע את התדריכים של קורצקי כשהוא יורד במחצית עם יתרון.

13. Raulito Madridista

הנה הפועל סופגת את השיוויון. העיקר במחצית הראשונה חוץ מהשער החשוב של אלטמן היו לנו עוד 3-4 הזדמנויות בתוך הרחבה אבל אין מי שיתן גול. תיקו כאן הוא כמו הפסד, פשוט ככה, חייבים לקחת את הניצחון הזה בכוח. אף אחד לא יחלק לנו מתנות בתחתית והלחץ עולה משבוע לשבוע.

לגבי המאמנים, אין ספק שהכדורגל כאן עקום. דראפיץ' בהחלט ראוי לליגת העל אבל התחושה שלי שהוא העדיף לאמן בנתניה בלאומית מאשר הפועל אשקלון. לא אותה ליגה, תרתי משמע(ואני מדבר על הכיוון השני). אבוקסיס הצליח כבר כמה עונות בקבוצות בינוניות, הוא היה בסדר גמור גם בבני-יהודה. יכול להיות שמכבי חיפה גדולה עליו ויכול להיות שלא. לגבי השריף - לטעמי עבר זמנו, הוא היה נוראי בהפועל בקדנצייה האחרונה גם אם השאיר אותנו בליגה. אני חושב שהוא גם עקשן ולא מוכן לזוז מטר מהכדורגל של פעם. צריך לקבל את המציאות החדשה כמו שהיא, זה לאו דווקא אומר להיות סמרטוט. לגבי סילבס, עוד עונה כזו ברעננה והקרן שלו קצת תדעך. את אופיר חיים מוקדם להלל.
    לא מחזיק מחצי מהמאמנים כאן - תומר קשטן, יובל נעים, דני גולן\קלינגר, אלי כהן, קורצקי, מימר*, יחזקאל. שימו לב למאמנים בתחילת העשור הקודם: דרור קשטן, יצחק שום, ניר קלינגר(מאמן מבטיח דאז), לופא קדוש, גיא לוזון, גילי לנדאו(ע"ע קלינגר) אלי גוטמן, אלי כהן,

14. DRORIKO Member

ממש לא חושב שהשריף היה רע אצלכם בקדנציה האחרונה, עשה עבודה לא פחות טובה מרוני לוי בנתניה, רק שהשני מעורבב בתקשורת אז עשו סביבו הייפ, בעוד את השריף בעטו בשביל מוכר טאפס ואף אחד לא פצה פה

15. Butragueño מנהלים

כל ההודעות על מצב המאמנים בארץ עברו לדיון חדש משלהם, בבקשה בואו נמשיך להתדיין כאן על משחקי המחזור.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.