מחזור 25 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בטדי; ניצחון דרמטי לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/17.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

ב2 הליגות הראשונות ? תחזיקו אותי .....

https://doublepass.sport5.co.il/pics/big/1_1485242078.Xxx
    http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1123068.Xxx
    http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/3/size475x318/286273.Xxx

סיונרה אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

וואי איזה סיפור עשיתם מהערת שוליים. בחייאת תתמקדו.

3. Raulito Madridista

ארבעה משחקים במחזור אתמול וארבעה נצחונות חוץ, לא זוכר דבר כזה כבר הרבה זמן. ורק קבוצה אחרת הייתה פייבוריטית בבירור נגד הקבוצה השנייה, ואני מדבר על הדרבי הדרומי.

מצפייה בתקצירים הדבר שהכי בלט זו הרכות הבלתי-נסבלת במשחק של הפועל חיפה. אין קישור אחורי, אין מלחמה, אין כלום. דני גולן מחרטט אותנו בראיון לאחר המשחק ואומר שהוא משתמש בכל הלכים, אז זהו שלא, ומישהו שמע את קולו של קלינגר? המשחק אתמול היה יכול להיגמר ב-5:0. לגבי סכנין, שמח מאוד בשביל אבוקסיס שעושה עונה גדולה, אבל אוחנה טועה, זה לא שפתוחות בפניו כל האופציות. מכבי ובית"ר סגורות, ואתם יודעים למה| מכבי חיפה תפוסה גם כן - לוזון| והפועל באר-שבע גם כן| בקיצור, ההתקדמות היחידה היא הפועל ת"א אם תישאר בליגה וגם זה בספק, או עירוני ק"ש.
    הניצחון של באר-שבע - כמה קשה - ככה מתוק, ושוב מליקסון איש המאני-טיים. לא מבין למה לא בעטו מרחוק שם אלא ניסו להיכנס עם הכדור לשער. עם המנוחה לנאווקמה אני כן מסכים אבל בן שהר היה חייב לשחק. באר-שבע מגיעה לפיניש פשוט בלי אנרגיות.

4. Butragueño מנהלים

אם לא הניצחון בדרבי החיפאי, קלינגר היה יכול להיות קרוב להוריד 2 מועדונים ליגה כמנהל מקצועי בעונה אחת.

המנהל המקצועי היחידי שעשה פחות ממנו הוא גוטמן. אגב, הקטע הזה של "הניצחון של קלינגר וההפסד של דני גולן" כל כך תופס במועדון הזה.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין עשתה ניצחון חשוב על רעננה החלשה, וכמעט הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון.
    אני זוכר שלפני ינואר, דובר כאן בפורום על זה שהעונה הנוכחית של סכנין ואבוקסיס תהיה כישלון ביחס לעונה שעברה, אני הצעתי לחכות ולא לחרוץ את גורלה של סכנין, כי בד"כ הכל מתחבר בקבוצה הזו אחרי ינואר. רצף של נצחונות דחוקים על קבוצות מתחתינו וקרובות אלינו בטבלה, הביא אותנו למצב שאנחנו תלויים בעצמנו בהעפלה לפלייאוף העליון. תיקו עם הפועל תל-אביב, ללא שום קשר לתוצאת המשחק בין בית"ר-חיפה ואנחנו שם.

אם נהיה בפלייאוף העליון, יהיה אפשר לסמן את העונה הזו שעונה מוצלחת של סכנין ואבוקסיס. עם כל הטענות שלי להנהלה שלנו, אני מוריד בפניהם את הקובע על זה שהקבוצה מצליחה להיות קבוצה ראויה בליגת העל. כל עונה אנחנו פותחים בתקציב מינימום, ותמיד יש לנו בעיה עם שחקנים שלא רוצים להצטרף, ולמרות זאת אנחנו מצליחים להעמיד קבוצה שנראית הרבה יותר טובה מקבוצות רבות עם תקציבים יותר גדולים משלנו ושאין להן בעיה של שחקנים שלא רוצים לבוא לשחק אצלן.

אני מאוד מעריך את יוסי אבוקסיס מבחינה מקצועית, אבל אני גם מעריך את הדברים הנוספים שהוא מביא לסכנין. אבוקסיס יצר אווירה טובה בחדר ההלבשה (מה שלא היה לפניו) והצליח לגרום לכל השחקנים לשחק למען הקבוצה ולא למען עצמם. לא פחות חשוב מזה, אבוקסיס התחבר לקהל הלא פשוט שלנו, ולהערכתי הוא אחת הדמויות הכי אהובות על הקהל מאז שעלינו לליגת העל. אני לא יודע אם הוא ימשיך בקבוצה, אבל אם הייתי במקום, הייתי ממשיך בסכנין לעוד עונה. אין קבוצות יותר טובות מסכנין אשר פנויות בשבילו כדי לאמנן בעונה הקרובה, ועם כל הכבוד לבני יהודה, אני לא רואה שום שדרוג מבחינתו של אבוקסיס אם הוא יחזור לשם, למעט סוגיית העבודה של אשתו והקרבה למשפחתו.

gilad16 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

אני חושב שאבוקסיס הוא משחקני העבר הגדולים הבודדים שהצליח להפוך כאן למאמן טוב. בנאדו אחרי עונה אחת טובה התרסק למשל, אוחנה עבר לקונטרול, על קלינגר מיותר לדבר, הוא מתחבא. העונה הנוכחית של סכנין מצוינת, הוא עם סגל שחקנים פחות טוב הצליח להגיע לפלייאוף העליון וברוב העונה סכנין משחקת טוב ובהחלט לא מתבזה. אבוקסיס מאמן שיודע להגיע לשחקנים וגם בהפועל ברצף ההפסדים שלו אני זוכר את טועמה ואחרים קופצים עליו במשחק האחרון נגד ק"ש(לפני שהאורחת השוותה). הכוונה הייתה שקשה לצמוח בסכנין, אין לו עוד לאן לשאוף. הוא לא יוכל להיאבק עם הקבוצה על אירופה. בני-יהודה חד וחלק מבחינתו זה להכניס ראש בריא למיטה חולה, אבל הפיתוי להגיע להפועל ת"א לדעתי למרות הכל, אם תישאר בליגה - קיים. עם כל הכבוד לסכנין, אבוקסיס הוא אדום, הוא מחובר אלינו, הוא מרגיש צורך לתקן את הרושם מהפעם הקודמת אצלינו שהייתה לא מוצלחת בכלל ולא רק באשמתו. בכדורגל צריך להכות בברזל שהוא חם.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אצל גאדיר השופטים ראו את המקרה והחליטו שהוא לא ראוי לעונש על סמך זווית ראייתם.

פה אנחנו לא יודעים עדיין אם השופטים ראו את המקרה. אמנם המשחק נעצר, אבל לא ברור האם השופט והקוון הבינו וראו את מה שנעשה לפני נפילתו של שיר. אם הם יגידו בדוח השיפוט שהם לא ראו - בהחלט יהיה בסיס להעמיד אותו לדין.

8. zivmay Member

מה שהזוי, ששיר קיבל צהוב על זה שצעק לקוון " לא ראית"? שזה לגיטימי לגמרי.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הצהוב של שיר היה מוצדק והוא מחה גם אחריו בצורה שפחדתי שיהיה שם אדום. זה הגיע כתוצאה מחוסר התגובה של צוות השיפוט, אבל זה לא מצדיק את התגובה שלו, עם כל העצבים .

amn אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם רואים את זה בסרטון, אבל אני לא זוכר הרבה מאוד זמן כמות קהל כל כך גדולה של קהל יריבה באיצטדיון באשדוד כמו הכמות שלנו אתמול.

בהתחלה הקציבו לנו 2,600 כרטיסים ליציע הצפוני מאחורי השער, ואחרי שהם נגמרו הקציבו לנו עוד 800 כרטיסים למערבי, גם הם כמובן אזלו, אבל הקהל המשיך לזרום ולזרום הרבה מעבר לתפוסה המאושרת של היציע אז פשוט פתחו לנו יציע נוסף שהיה אמור להיות מיועד לאוהדי אשדוד (היציע המרכזי), ונוצר מצב שלמעט יציע אחד עם 1,000 - 1,500 אוהדי אשדוד ועוד יציע אחד שנותר סגור ליד אוהדי אשדוד (היציע הדרומי שמכיל 400 מקומות), כל האיצטדיון היה מלא באדומים. הרגיש כמו משחק בית מבחינת קהל (מינוס האקוסטיקה המדהימה בטרנר).

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה צודק לחלוטין, זה מכוון לגמרי.
    הערות על זה לא עוזרות, אולי להחזיר באותה מטבע יעבוד.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברור לך מה זה אומר עליך כן? אתה בחור חכם, אתה בטוח מבין לבד.

Ajax Amsterdam ו-gilad16 אוהבים את זה.
  13. gilad16 Member

מכבי חיפה העונה פוצצו את אשדוד בצורה לא פרופורציונלית.
    להתחשב במרחק ובעונה הלא טובה שלהם זה בכלל טירוף.
    מבלי להוריד מהקהל שלנו שהפך אתמול את המשחק למשחק בית (אולי בגלל זה ניצחנו בחוץ סוף סוף).

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו הקבוצה (מבין אלה עם קהל גדול, מוריד נניח קבוצה כמו קריית שמונה) שהאוהדים שלה נוסעים את המרחק הכי גדול במשחקי החוץ שלה.
    פיצצנו את אשקלון העונה, גם את אשדוד, למשחק בקריית גת בזמנו בנו לנו עוד יציע במיוחד כי הטירוף אצלנו לכרטיסים היה עצום, כלומר אם היו עוד קבוצות דרומיות בליגת העל אני חושב שגם בחוץ היינו מביאים בממוצע את הכמות הכי גבוה בליגה או משהו קרוב לזה, כמו שקורה היום במשחקי בית. בגלל החוסר בתארים רוב האוהדים שלנו מבאר שבע, כלומר זה לא בית"ר י"ם או מכבי תל אביב שמגיעים לבאר שבע אוטומטית אפשר למלא 1,000 איש רק מהאוהדים שלהם שגרים בבאר שבע וזה גם לא מכבי או הפועל תל אביב שרוב המשחקים שלהם נערכים באזורים קרובים גאוגרפית (שני משחקי דרבי נכון לשנים קודמות, עוד משחק אחד בפתח תקווה, עוד אחד בנתניה, כשגם המשחקים בחיפה וירושלים קרובים להם יותר) ולכן קל להם יותר להביא קהל בגלל המרחק הקצר (וכולנו ראינו את ההשפעה של המעבר לנתניה על מכבי ת"א והכמות שהיא מביאה), סתם משהו שצריך לזכור שבעתיד יתפתח דיון בנוגע לגודל הקהלים בישראל.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  15. gilad16 Member

ידוע משה, ועדיין אפשר לפרגן לירוקים שמגיע.
    הביאו מעל 4000 צופים למשחק שלהם באשדוד.
    לשאלתך, זו הפעם האחרונה שאני זוכר כמות גדולה כל כך של קהל יריבה באשדוד.