מחזור 25 בליגת העל: מכבי לוקחת 3 נק קריטיות מאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏21/3/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב כנראה שאוהדי סכנין פה ידעו טוב מאוד על מה הם מדברים... תוצאת ביניים 3-1 מדהים של בני יהודה בסכנין..

2. משוגע בירוק Member

בושה שהבנאדם החלאה הזה שלא קשור לכדורגל הקירח הזה לירן ליאני, שהורס תוצאות ומחריב משחקים כבר שנים נמצא עוד הענף הזה... תוך דקה אישר שער שערוריעתי של קוון שבכלל בחיים לא היה קוון ופסל פנדל ברור, דקה אחרי הוא גם הרחיק שחקן לחיפה... שערוריה שאין כדוגמתה מקווה שיאבד את פרנסתו ויעבוד בזבל...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את האירוע אבל אני מאזין לשירים שערים, שם אמרו לפי הטלוויזיה שזה שער חוקי ומהלך גדול של השופט, גם אייל צור עלה לשידור והגיב שמבחינה חוקית זה היה שער חוקי למהדרין. וגם האדום היה חוקי.

4. SeRgInHo Member

אני ממש בהתלבטות איזה שופטים הם הכי גרועים בעולם, הספרדים, האנגלים או בכלל הישראלים... לפחות במשהו הנציגים שלנו נמצאים בצמרת העולמית...

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  5. LiranSH Member

איך ליאני עדיין שופט בליגת העל איך ?

6. Giallorossi Member

לא יאמן שליאני, מאיר לוי, שי שטרית ודומיהם הם שופטי כדורגל.
    ביזיון.

7. Igi Member

לא חוקי ולא נעליים. ברגע שהשופט שורק לנבדל עוד לפני שבלו מגיע, לא משנה אם היה או לא היה(ולא היה אם הכדור לא פגע באבידור, אבל זה לא משנה כי הוא השפיע על המהלך) ועוצר את המשחק, לא יכול להיווצר מצב שהוא פתאום יאשר גול שנכבש אחרי השריקה. רק בישראל. עזבו את זה שאפילו לא זוכרים עכשיו את נגיעת היד ברחבה של ק"ש במחצית הראשונה שמנעה מצב ודאי לכיבוש של קטן ואת העבירה ברחבה על פאנטיני, מה עם האדום שהיה צריך לקבל ברק בכר בפנדל של חיפה? איך קרוסה מקבל אדום על חסימה ובכר יוצא "רק" עם כדור עונשין, אם הרי הוא עצר מפאנטיני שער ודאי עם היד. זה כמו ששחקן יזנק עם הידיים לכיוון הכדור- אדום ברור.

מכבי חיפה הייתה ראויה והשיגה היום ניצחון מול 13 שחקנים. 11 של ק"ש ועוד 2 של איגוד השופטים. פשוט שיפוט מגוחך של ליאני והצוות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  8. oFiRzZz Member

נראה לי נתניה שיחדה את ליאני http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/tongue.Xxx
    לא עזר . .
    מה הטבלה כרגע?חיפה מעל נתניה בגלל הפרש שערים,או להיפך?

9. יחי Member

עד מתי ליצנים יקבלו משרוקיות...ליאני במו ידיו הפך את המשחק לבדיחה אחת גדולה....ביזיון...

10. LiranSH Member

ליאני כבר משוחד משנה שעברה זה לא משהו חדש. וכן אנחנו מעליכם.

11. שגיא Guest

וואו, זה היה מורט עצבים ואני שמח שהצדק נעשה היום. האמת שעקב תקלה של הוט יכולתי לראות רק את המחצית השניה ואת דקות הסיום של הראשונה. היה משחק לא רע. לא גדול, אבל לא רע בכלל. לגבי האירוע בפתיחת המחצית. עזבו רגע האם אפשר להחשיב את זה לנבדל או לא. עד כמה שאני יודע, ברגע שהשופט שרק כבר לנבדל, הוא לא יכול להחליט פתאום שהיה שער. בהחלט החלטה מעוררת מחלוקת. לגבי ההרחקה אין לי יותר מידי מה להגיד, כיוון שהיא נכונה לחלוטין. חוסר אחריות מצד קרוסה. מהצד השני, יניב קטן קיבל כניסה חזרה עם רגל גבוהה לבטן מיוסי דורה שיצא בזול. הפנדל אמנם גם כן מעורר מחלוקת, אבל בסופו של דבר הצדק נעשה עם השער של פנטאני.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אומנם הפנדל שנשרק מעט מעורר מחלוקת, משום שלדעתי היד הייתה צמודה לגוף, אך הפנדל שהיה כמה דקות קודם לכן על פאנטיני היה הרבה הרבה יותר ברור.
    שני פנדלים שהיו צריכים להשרק לזכותנו לא נשרקו תודות לליצן שניהל הערב את המשחק, שישכיר לו מלון באילת כי הוא צפוי לבלות שם הרבה בתקופה הקרובה.

אגב, ברצוני להפנות שאלה ללירן, שהיה שופט בעבר. נעזוב את האם היה נבדל או לא, כי לדעתי היה כזה בבירור, לדעת אחרים לא. כאשר שופט שורק לנבדל, מפסיק את ההתקפה, ורק לאחר מכן החלוץ בועט וכובש, ניתן לאשר שער שכזה? גם אם הקוון מתקיע בפניו שלא היה נבדל, המהלך הזה כבר הסתיים, השופט שרק, לא ניתן לשנות את הקביעה.

ניצחון מתוק מתוק, ואני בהחלט מסכים עם האמירה שלו לוי בסיום המשחק על כך שהשחקנים הערב הראו הרבה מאוד אופי, מגיע להם הניצחון הזה, כל הכבוד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/3/08
  13. Igi Member

בהחלט. זה מה שקורה כשהקהל לא מתעסק בלהרוס לקבוצה, אלא בלעודד אותה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. שגיא Guest

ועוד שאלה, מי זה האילן קרישאי הזה? בשיבוץ השופטים רשום ששי לנקרי היה אמור להיות השופט הרביעי, ואילו קרישאי בכלל לא מופיע באיגוד השופטים באתר ההתאחדות. מישהו יודע משהו על הבחור הזה? הוא באמת שופט?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שגיא, הוא היה רשום כשופט הרביעי, רק שהקוון המקורי, קרע את השריר בחימום.