מחזור 25 בליגת העל: מכבי לוקחת 3 נק קריטיות מאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏21/3/08.

1. TariboWest Member

רגע, העיקר זה לא כדורגל יפה?

2. oFiRzZz Member

לא ראיתי את המשחק אלא רק את התקציר ולכן אני לא יכול להגיד כלום על השיטה.

3. 13.11.1997 Member

יאמר לא מרוצה מעטר, אבל עטר לא צריך לדאוג לעתידו מכיוון שאם עטר עוזב, אבי לוזון יקח אותו לנבחרת הצעירה.
    בקשר למשחק: אוהד כהן היה פשוט נפל והוא מציל השנה את פ"ת מתבוסות כואבות. מול בית"ר הוא היה ענק, מול נתניה גם. איך הוא לא משחק בקבוצת צמרת בליגה, פשוט שוער נפלא. אבל השערים שהוא חוטף אידיוטים גול בין הרגליים, נו באמת. הגול מול בית"ר. שוער גדול, אבל חוטף גולים טיפשיים.
    בית"ר- כפ"ס: בית"ר עשתה חזרה גנרלית מול הקבוצה שתשחק מולה בגביע והביסה אותה 4-0. כפ"ס הייתה יכולה לנצח אחרי אבל החמצת פנדל של ביל גונזאלס ואבי כנפו עם אינספור החמצות אחד על אחד מול קאלה ועוד מלא הזמנויות. כפ"ס לא משחקת כמו קבוצה שרוצה להישאר בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  4. oFiRzZz Member

זה לא היה ממש באשמתו,אם הוא היה סוגר רגליים הוא היה מקבל גול מהצד.
    זו האשמה של ההגנה שלו.

5. Emil Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxxמכבי תל אביב - מ.ס. אשדודhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/9.Xxx

יום ראשון ה-23.03.08, 20:50
    איצטדיון בלומפילד

הבלאגן בתחתית חוגג, ואנו עומדים בפני עוד משחק שזכה לסופרלטיבים כ"משחק על החיים", "משחק עונה", "משחק על 6 נקודות" וכיוצא בזה. לא קל לתאר את המצב בתחתית, אך שני דברים בטוחים: הקבוצה שתפסיד את המשחק הזה תסתבך בצורה קשה מאד, והקבוצה שתנצח עוד לא תיחלץ לחלוטין מהצרה. ניצחון או הפסד יכול לעשות שינוי עצום לשתי הקבוצות, הן מבחינה מוראלית והן מבחינת הטבלה. אשדוד מגיעה למשחק במומנטום חיובי ומכבי תל אביב מומנטום יותר שלילי, אך בד"כ בלומפילד והקהל הצהוב הרב הצפוי להגיע עושים את שלהם ותורמים ליכולת של המכבים.

מכבי תל אביב חוזרת לבלומפילד אחרי הפסד צורם בהרצליה, ועל רקע "פרשת" החתמתו או אי-החתמתו של רן בן שמעון למאמן. ניתן רק לנחש מה הדבר יעשה לשחקנים ולמאמן הנוכחי, ניר לוין, אך אין ספק שאיש בקרית שלום לא ישמח לצאת מהמשחק הזה בלי כל 3 הנקודות. ניצחון, והקבוצה כבר נקודה בלבד מהמקום השישי. הפסד, ורק בזכות הפרש השערים תעמוד מכבי מעל הקו האדום. רצף המשחקים הקרוב צפוי להיות קשה ביותר, ובקבוצה ירצו להגיע אליו עם מרחק כלשהו מהקו, ולא ליצור כדור שלג של הפסדים.
    עקב אי-היציבות ביכולתו, צפוי רודי חדד לרדת לספסל. בניגוד למשחק הדרבי, אך עלה הדבר למכבי ת"א בספיגה מהירה, הפעם יהיה לצהובים מחזיק כדור על המגרש - יוסי שיבחון חוזר להרכב, לראשונה מאז נפצע. בקישור האחורי ימשיך לקבל דן רומן קרדיט, בעיקר כיוון שליאור ז'אן מוצהב ולא יהיה בסגל.

הרכב משוער: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, אורי שיטרית, מושיקו מישאלוף, ג'ו ביזארה, דן רומן, ג'ונתן אסוס, דור מלול, יוסי שבחון, אלן מסודי, יאניק קמנאן

http://www.nrg.co.il/images/archive/gallery/804/273.Xxx
    חוזר להרכב. יוסי שבחון

האשדודים מגיעים לבלומפילד למשחק הקריטי במומנטום חיובי ביותר עם שני ניצחונות רצופים, כשבשבעת האחרונים הפסידו פעם אחת בלבד. דברים טובים קורים לאחרונה באשדוד, כשמקור האופטימיות הגדול ביותר לאוהדי אשדוד הוא היכולת המעולה של חלוץ הרכב דימיטאר מקרייב, שמפציץ ללא הפסקה.
    אלון חזן לא מגיע למשחק במצב אופטימלי מבחינת הסגל, כשצפויים מספק חוסרים משמעותיים. יאשה ודראן הפצוע, שהחמיץ את משחק הליגה האחרון, טרם החלים לחלוטין ועדיין נמצא בספק למשחק, בנוסף לדג'אני והולצמן שעדיין בחוץ. מהסגל יעדרו גם ליאור ראובן ורחמים צ'וקול המורחקים.

הרכב משוער: סמי אג'יי, יאשה ודראן, כריסטיאן גונזאלס, אדיר טובול, מאור זוהר, מאור זוהר, משה אוחיון, יוסי אופיר, דוד רביבו, עידן שריקי, דימיטאר מקרייב.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/695935/3307885_wa.Xxx
    באשדוד רוצים להמשיך לחגוג

6. Number 8 Member

הניצחון של הפועל מכניס אותנו למצב מאוד מביך. חייבים לנצח מחר, פשוט חייבים! משחק העונה שלנו.

7. oFiRzZz Member

כל משחק זה משחק עונה http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. Giallorossi Member

אין שום מחילה אם לא מנצחים מחר את אשדוד. המשחק הזה הוא ללא ספק המשחק הכי חשוב של מכבי בשנים האחרונות. איבוד נקודות ואנחנו נמצאים במצב הרע ביותר מבין כל שאר חמש הקבוצות שמועמדות לירידה. החלוץ החדש של אשדוד, מקרייב, מלחיץ מאוד ואני פוחד מאוד שההגנה הרעועה שלנו לא תצליח להתמודד איתו. הפעם אסור ללוין להחליף את דור מלול רק מפני שהוא הכי צעיר על המגרש והכי נוח להוציא אותו, זה לא הזמן לעשות את השטויות האלו. הרבה תלוי בשבחון, שבדרך כלל יודע להתמודד עם משחקים חשובים.
    אנחנו לא צריכים להיות תלויים בתוצאות של הקבוצות האחרות. חובה לנצח את אשדוד כדי להגיע לרצף המשחקים הקשים בצורה הכי טובה שאפשר.

9. Emil Member

יש מצב שדווקא חדד יפתח על חשבון מלול, אבל אני מניח שנחכה למחר ונגלה.

למען האמת, אני דווקא אעדיף שמלול יעלה מהספסל. שבחון עדיין לא 100% וחדד שופך לאגר דקה 60 כל משחק. אם מלול ייכנס בפתיחת המחצית השנייה הוא יוכל להכניס אנרגיות חדשות ולעשות בלאגן רציני בהגנת אשדוד שיעזור לנו. עדיף לסיים את המשחק עם מלול מאשר להתחיל איתו, והרי ברור שאם הוא מתחיל הוא יוחלף ולא יסיים - מסורת קודש של ניר לוין.

ללא ספק המשחק הכי חשוב בשנים האחרונות.
    אני לא רוצה לדמיין מה יקרה אם נפסיד. אחת התוצאות תהיה, ככל הנראה, שאני אשב בכניסה ליציע ואבכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

רק ניצחון.

10. a.m Member

א. הכדור היה מיועד לאבידור שהיה בנבדל, ככה שהוא בהחלט חלק מהמהלך.
    ב. הגול לא חוקי עקב השריקה של ליאני, שגרמה להגנה להיעצר.

אין מה להגיד חוץ מכל הכבוד לשחקנים על משחק לחימה הירואי, בחיסרון מספרי, סוף סוף ראינו מה שאנחנו רואים מהם, לחימה, אכפתיות, רצון, כשזה בא, זה משתלם.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לסעיף א שלך, מה זה מיועד? כל עוד השחקן לא נגע בכדור או הפריע לשחקני הגנה להגיע אליו הוא לא חלק מהמהלך, ואבידור לא הפריע. אם אתה חושב שכל שחקן בנבדל שהכדור מיועד אליו נמצא במצב לשרוק נגדו לנבדל אז יש לך בעיה בהבנת החוק.

בקשר לסעיף ב', ליאני שרק אחרי שבלו בעט, אחרי שהכדור עבר את דוידוביץ', אז זה לא גרם לשום הגנה להיעצר.

12. Emil Member

אף שופט עבר או מומחה לעניין שהתייחס לפרשה, גם בשירים ושערים, גם בראשון בשער וגם כאן עם מומחה הבית שלנו (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx), לא אמר שיש ספק בעניין השער הזה. השער חוקי לחלוטין. אז אני מציע לאוהדי חיפה להפסיק ולבכות על העניין. דחילאק, השופט צדק, וחוץ מזה - ניצחתם.
    די. שחררו.

13. Andrea21 Member

הכל כבר נאמר לגבי המשחק הערב,אם מפסידים,אפשר לסגור את הבאסטה לדעתי,משחק החיים שלנו,חובה 3 נקודות,פחות מזה לא מתקבל על הדעת.

14. Mehmet Member

לפי דיווח של אתר ספורט 5, ודראן יהיה כשיר למשחק מחר ויפתח בהרכב.

ועכשיו אם מישהו יוכל לעזור לי-אני מעוניין להגיע מחר למשחק בבלומפילד. למיטב הבנתי, הנהלת אשדוד אירגנה הסעות חינם + כרטיסים מוזלים למשחק למי שבא בהסעות. הבעיה היא שאני לא אגיע מאשדוד אלא ברכבי הפרטי מירושלים, ואני צריך לדעת אם נשארו כרטיסים למי שלא בא בהסעות (לא איכפת לי לשבת עם הצהובים אם אין כרטיסים נוספים לאשדוד), ואיפה ניתן להשיג אותם.

15. Emil Member

יהיו כרטיסים בקופות בוודאות

אוהדי אשדוד יושבים בשער 7, ומאד קשה לי להאמין שהם אשכרה ימלאו אותו ככה שלא יישארו כרטיסים אז אין לך מה לדאוג.
    הנהלת מכבי הוציאה כרטיסים במחירים מוזלים של 50 ש"ח למבוגר ו-30 ש"ח לנוער, אבל לא הייתי בונה על זה שיישאר נוער.