מחזור 26 בליגת העל: מכבי ת"א מחלצת תיקו מבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/3/08.

1. Number 8 Member

כמה שזה ישמע הזוי, דווקא רציתי שהפועל תנצח את אשדוד. עם כל הרצון שלי לראות את הפועל יורדת ליגה(שלי ושל המון אוהדים... של רוב הליגה למעשה), אני לא רואה את זה קורה. היה חשוב לי שהפועל תנצח ואשדוד תישאר בתחתית, כמובן שהייתי מסתפק גם בתיקו, ודי התאכזבתי שאשדוד ניצחו בסופו של דבר, ניצחון שיוצר מצב צמוד ורותח מתמיד בתחתית.

מכבי פ"ת ממשיכה להתרסק כאשר הפסידה בפעם המי יודע כמה ברציפות, והיא נראית בדרך הבטוחה ללאומית. מאז שיוסי מזרחי עזב, או יותר נכון ברגע שגיא לוזון חזר לפ"ת, הקבוצה רק מדרדרת. בניגוד אליה, כפר סבא עצרה את כדור השלג והוציאה נקודה נגד נתניה.

2. Giallorossi Member

אני קוויתי לתיקו בין אשדוד להפועל. למרות שניצחון אדום היה אולי משרת אותנו יותר, עוד לא הגיע היום שאני אייחל לניצחון של הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/08
  3. Number 8 Member

וזה בדיוק מראה כמה אני פוחד מירידה. השם "מכבי תל אביב" לא ישאיר אותנו ליגה, ועל פי היכולת שלנו לקראת המשחק מחר ורצף המשחקים הסופר קשים, צריך להתפלל לכל עזרה של קבוצה, גם אם זאת הפועל לצערנו הרב. מה לעשות, המצב עד כדי כך קשה.

4. Giallorossi Member

אנחנו צריכים להתרכז בתוצאות שלנו. עזרה מקבוצות אחרות יכולה להיות טובה, אבל אסור להגיע למצב שאנחנו תלויים בה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצמד משה אוחיון את דמיטר מקרייב מזכיר לי את אלן מסודי ואיברהים ראזאק. כדורי עומק, סלאלומים, טכניקה והרבה חכמת משחק. כשאני רואה שהקהל מגיע לתמוך, אני מתחיל לרצות מאוד שהקבוצה הזאת תישאר בליגה.

הסיפור הגדול, מבחינתי, זה הנצחון הנוסף שמשיגה בני יהודה. הסיכויים עדיין קלושים, אבל הכל אפשרי בספורט. מכבי הרצליה אמנם שיחקה טוב יותר מיתר קבוצות התחתית ברוב שלבי העונה, אבל איבדה נקודות בשלומילאליות פעם אחר פעם. בלי קהל תומך, קשה לי לראות אותם מרימים את עצמם.

מכבי פתח תקווה ממשיכה לשקוע בתחתית. הלוואי והיא תרד ליגה בסיום העונה. כל אוהדי הכדורגל הישראלי רוצים בזה.

6. הרצליה Member

ביזיון,בושה,נאיביות,חוסר אכפתיות,חוסר אחריות! מה עוד אפשר לרשום על מה שהטיפשים האלה עשו היום.
    חופרים בעצמם את הבור לליגה הלאומית איך אפשר להגיע למשחק כזה ללא שום מלחמה,ללא שום הקרבה ללא שום רצון ואכפתיות.
    איפה מכבי הרצליה של השנה וחצי האחרונות? שבכל משחק חיפתה על חוסר הכישרון במלחמה ברצון ובנחישות? נעלמה נעלמה אי שם בדוחא במחזור ה-18, מאז מכבי הרצליה שרוצה,משקיעה ונלחמת לא קיימת היא חזרה באופן חד פעמי ל-20 דקות במשחק נגד מכבי תל אביב וזהו.

לא מעט טענות לפרדי דוד:יש לי המון המון הערכה לאיתן עזריה על כל מה שהוא עשה במועדון והיה שותף להצלחות בשנים האחרונות אבל וזה אבל גדול זה לא הזמן לעשות לכפיר אדרי סדרת חינוך,לא במשחק כזה חשוב ולא שהמחליף שלך הוא איתן עזריה שנמצא בעונה נוראית אחרי שנתיים לא רעות בהרצליה.
    כפיר אדרי חייב לפתוח בהרכב בכל מחיר,טובת הקבוצה היא מה שחשוב עכשיו, דייהו דיוויס לא צריך לשחק בלם!! יש לך שחקן אדיר כקשר אחורי,שחקן שמחזיק את כל האמצע מה אתה הופך אותו סתם לבלם???
    למה לפתוח במשחק כזה עם שני קשרים אחוריים וחלוץ אחד? כל התקפה אותו דבר, כדור ארוך לתומר חמד שצריך להסתדר מול ארבעה שחקני הגנה של היריב.
    איפה עומר בוקסנבוים של העונה שעברה, איפה מהארן ראדי של הסיבוב הראשון? שתי השחקנים האלה שאמורים לסחוב את הקבוצה על הגב נראים כמו הצל של עצמם.
    מה הלאה? בואו נחזור לחודש ינואר, למה לשחרר את סעיד מקאסי אם אתה מביא שחקן שמצאת איפשהו בתחנה המרכזית בקונגו? היה לך חלוץ חזק ומהיר אמנם לא סיפק את הסחורה אבל זה מה שהבאת במקומו, זה????

כל אוהדי מכבי הרצליה שהטריחו את עצמם לבלומפילד היום מסכימים על דבר אחד, היום ה-29.3.08 הוא היום בו מכבי הרצליה חזרה לליגה הלאומית.
    אני נזכר בעונה שעברה במחזור ה-26 ניצחנו 3-2 בפ"ת את הפועל עלינו מעל הקו האדום ושבוע לאחר מכן פירקנו 5-0 את הכח, השנה זה כנראה הפוך, אשדוד עולים מעל הקו האדום ואשדוד יתנו לנו בראש בשבוע הבא.

שבוע טוב שיהיה.

7. YANIROSH Member

נשארו עוד 7 משחקים עד לסיום העונה והתחתית לוהטת מתמיד,גם אני קיוותי לתוצאת תיקו או ניצחון של הפועל שהיה שומר על פער די בטוח מאשדוד.אבל הגעתי למסקנה שאסור לנו לסמוך על קבוצה כזאת או אחרת שתעשה לנו את העבודה אנחנו חיייבים לסמוך על עצמנו בלבד,ולדעתי עוד 3 ניצחונות ב-7 משחקים שנותרו יבטיחו את ההישארות שלנו בליגה ואני מקווה שנעשה את זה ונישאר והעונה האומללה הזאת תיגמר כבר.

8. Mehmet Member

עוד משחק מצוין של אשדוד, בהחלט נראה שהקבוצה מתחברת, אבל חייבת להיות לזה המשכיות. היה ממש מהנה לראות את איצטדיון הי"א מלא, גם הקהל האשדודי בא בהמוניו, וכמובן הקהל של הפועל ת"א שהוא קהל גדול, הוסיף המון צבע.

שני המשחקים הקרובים יהיו ממש קריטיים, משחקי חוץ מול הרצליה ובני יהודה. אשדוד חייבת להוציא לפחות 4 נקודות משני המשחקים האלו, לא פחות. אחריהם יש פגרה של שבוע בגלל ליל הסדר, ואח"כ משחקים נגד כל הצמרת. חייבים לסגור את סיפור התחתית בשבועיים הקרובים.

9. Emil Member

אני מסכים לחלוטין, והמפתח לעניין הזה הוא לשמור על הבית. לצורך העניין הזה, גם המשחק "בחוץ" מול בני יהודה הוא משחק בית (במיוחד אם שוב נשב בשער 7, מה שמאפשר לנו להשפיע מאד על המשחק). יש לנו את נתניה, סכנין, פ"ת ובני יהודה בבלומפילד. מהמשחקים האלה צריך לצאת עם 10-12 נקודות ואנחנו בחוף מבטחים. נקודות במשחקי החוץ הן בונוס ואני לא אתנגד לכמה, אבל רק אם ננצח את משחקי הבית אנחנו נשרוד.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx

ראשון, ה-30/03/08. 20:50 בערב. אצטדיון טדי. ישפוט חיים יעקב.

מחזור 26, בית"ר ירושלים מארחת את מכבי תל אביב בטדי. בתחילת העונה קיוינו שזה יהיה משחק צמרת לוהט, כיום אנו תוהים האם אוהדי בית"ר ירושלים יפרצו או לא יפרצו למגרש.
    מבט חטוף בטבלה ילמד אותנו שמכבי תל אביב צריכה את הנקודות הרבה יותר מבית"ר ירושלים, שמסתכלת מלעלה על מכבי נתניה ויתר הליגה. לעומתה, האימפריה השוקעת בצהוב כחול רואה את מירב הליגה מלמטה ועל מנת לברוח לקו האדום, היא תצטרך לנצח בטדי. קל, זה בטוח לא הולך להיות. בשנתיים האחרונות רשמה בית"ר ירושלים שתי הפסדי בית בלבד. מול מכבי נתניה במחזור הסיום של העונה שעברה מול בני סכנין במסגרת המחזור ה-14 בעונה הנוכחית. המכנה המשותף לשני המשחקים היה שאלה היו משחקי רדיוס ואת המשחק מול מכבי תל אביב, כאמור, בית"ר ירושלים צפויה לארח עם הקהל.

http://www.bjerusalem.co.il/files/beitar5.Xxx
    ככה זה היה נראה בסיבוב הראשון. התקווה היא שלא תהיה פריצה לכר הדשא.

בית"ר ירושלים תנסה לנצח את המשחק, אך לא מן הנמנע לנחש שהראש נמצא כבר בשלב רבע גמר הגביע, שם תפגוש את הפועל כפר סבא. כריסטיאן אלבארז, מגנה הצי'ליאני של הקבוצה, יעדר ואת מקומו באגף ימין יחליף יואב זיו. מי שיפתח באגף שמאל יהיה דוד אמסלם. מי שעוד צפוי לקבל הזדמנות הוא תומר בן יוסף על מנת לתת מנוחה לשמעון גרשון לקראת משחק הגביע.
    אלי ארזי, יושב ראש הקבוצה, הצהיר בכלי התקשורת שקהל הקבוצה לא יפרוץ למגרש בתם המשחק, בטענה שעדיין אין סיבה לכך. הנהלת הקבוצה מודעת לנזק שיכול להיגרם מפעולה כזו של האוהדים.

הרכב משוער: טברטקו קאלה; אריק בנאדו, תומר בן יוסף, יואב זיו, כריסטיאן אלבארז; דרק בואטנג, גל אלברמן, עידן טל, אבירם ברוכיאן; עמית בן שושן, רומולו.

http://www.eretzil.org/mimshak/user_files/02.Xxx
    אחרי הרבה זמן, הוא פותח במשחק ליגה. דוד אמסלם.

מכבי תל אביב יודעת שהיא צריכה לנצח את בית"ר ירושלים על מנת להתרחק מהקו האדום. אז נכון, בתחילת הסיבוב השלישי, שעשו חישובים איפה אפשר לקחת נקודות ואיפה לא, בטח לא בנו על הנקודות בטדי, אך סדרת המשחקים הקשה שמצפה לקבוצה מחייבת תוצאות טובות ואין נסיבות מקלות.
    למרות שלל פציעות או עומסים של שחקנים, צפוי להעלות ניר לוין עם ההרכב שניצח 2-0 את מועדון ספורט אשדוד.

הרכב משוער: דראגוסלב יבריץ'; ג'ו ביזארה, משה מישאלוף, אורי שטרית, יובל שפונגין; ג'ונתן אסוס, דן רומן, רודי חדד, יוסי שבחון, אלן מסודי; יאניק קמאנן.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1190509/A68B9465_wa.Xxx
    ינסה להבקיע מול בית"ר ירושלים. יאניק קמאנן.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את התקצירים עכשי ובנוגע לאשדוד- הפועל תל אביב, אומנם הפועל היא זאת שהחמיצה פנדל אבל עדיין היא צריכה להגיד תודה שנגמר רק 2-1, יניב עזרן במשחק לא טוב, מצב אחד של גול בטוח, אחר כך גוסו גוסו עם החמצה בלתי נתפסת כאשר מ-3 מטר שער חשוף חוץ מקנדה הוא בועט ישר לגוף של הבלרינה.. מדהים.. ושי הולצמן בדקה ה-90.. עוד מצב וודאי.
    אשדוד יודעת לשחק כדורגל יפה, יש להם פוטנציאל בהחלט טוב, משה אוחיון ב-2 בישולים באמת גדולים ובהחלט הליגה פה הרוויחה שחקן איכותי שחזר מחו"ל, שחקן יוצא מן הכלל.
    6 קבוצות מסובכות בתחתית, אין משחקים קלים, באמת עניין גדול בתחתית.

12. Pele Member

התכוונת בוודאי לשריקי ולא לעזרן. כן היה לו מצב.. אבל זה לא היה משחק כזה חד צדדי שאפשר להגיש ש"יצאנו בנס". זה פשוט עוד משחק חסר מזל שלנו באשדוד. מצטרף למגרש בקופסא ובקרית אליעזר שתמיד שאנחנו מגיעים לשם הציפיות הן קודם כל שנצא עם תיקו..

בקשר לאוחיון. שחקן מדהים! איזה מסירות, איזו ראיית משחק.. צריך להיות באחת הקבוצות הגדולות בארץ

13. George Best Member

ממש מעניין לדעת למי מבין אלי כהן וגיא לוזון העונה יש אחוזי הצלחה עלובים יותר.

14. Emil Member

אני שמח לראות שניר לוין למד מהטעות החד פעמית שלו בדרבי, ולא ינסה לשחק שוב עם שלושה קשרים אחוריים. רודי חדד לא כשיר ב100%, ובהתחשב בעובדה שהבחור שופך מנוע בסביבות דקה 75 כל משחק, אני הייתי מהמר על חילוף במחצית או עד דקה 60 בו ייכנס גזל במקרה של שיוויון/יתרון ודור מלול במקרה של פיגור.

אגב דור מלול, לא כ"כ ברור לי למה הוא בספסל וחדד פותח. קודם כל, רודי פצוע, ולהחריף את הפציעה הזו דווקא במשחק חוץ מול בית"ר שבו לא בונים על נקודות יהיה טיפשי. עדיף לתת לו לנוח על הספסל. אם נחזור לנקודת טדי, מלול עושה הגנה טובה יותר מחדד (למרות שהצרפתי בהחלט נותן את הספרינטים שלו אחורה בלי להתבייש), ובכללי משחק יותר טוב ממנו בתקופה האחרונה. למעשה, הייתי מסמן את מלול כשחקן הכי טוב במכבי.
    חבל שיש לנו כזה מאמן חסר חוט שדרה, הרי הכי קל לספסל את הילד בן ה-18 ולא את אחד ה"כוכבים" שיש במכבי...למרות שאני מאמין שהוא ישתלב בכל מקרה באיזשהו שלב, לדעתי זו החלטה טיפשית נוספת מבית היוצר של ניר לוין.

בקשר לחשדות בנוגע לפריצה של אוהדי בית"ר למגרש...
    זה מריח מאד כניסיון להלהיט את היצרים וליצור נבואה שמגשימה את עצמה מצד התקשורת. אני בטוח שאין עיתונאי אחד שלא ישמח לראות רבבת בית"רים פורצת לכר הדשא, הם כבר הכינו את הכותרת בעיתון.
    איזו סיבה יש להם לעשות את זה? במיוחד בהתחשב בעובדה שזה לא משחק אליפות. וגם כשיגיע משחק אליפות, הם חוגגים אותה כבר שנתיים ברצף.
    אם הקהל של בית"ר אכן יפרוץ למגרש זה יהיה ללא ספק ובהפרש גדול האקט הטיפשי ביותר העונה, ורק יוכיחו כמה קל לתקשורת להלהיט אותם בלי שום סיבה סבירה
    סה"כ, היה עדיף בהרבה שכל רודפי הסקופים יסתמו את הפה

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בוודאי, עידן שריקי, טעות שלי.

לא יודע איזה חוסר מזל היה להפועל ת"א, המזל דווקא היה בצד של הפועל שלא נגמר 4-1. הפועל שוב הייתה אפורה, לא סיכנה את השער.. בקיצור הקבוצה הטובה ביותר ושסיכנה הרבה יותר באמת ניצחה.