מחזור 26 בפרמיירשיפ: חגיגה בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏2/2/07.

1. Claret&Blue Member

עוד שבת, עוד מחזור. הפעם זהו המחזור ה-26 שמבטיח להביא עמו כדורגל אנגלי כמיטב המסורת. התחתית בוערת, כשווסטהאם תתארח בוילה פארק, בעוד וויגאן תארח את פומפי. בלקבורן ושפילד יפגשו לעימות חזיתי, בעוד פולהאם תנסה לנצח את המגפייז כדי לא להישאב למאבי התחתית. במקום אחר תנסה ארסנל לקחת את 3 הנק' בריברסייד, בעוד בולטון תרצה לרשום לווטפורד העלובה עוד הפסד. באנפילד ייערך הדרבי הלוהט של העיר ליברפול.

משחקי שבת:

ליברפול - אברטון 14:45

אסטון וילה-ווסטהאם 17:00

בלקבורן - שפילד יונייטד 17:00

צ'רלטון - צ'לסי 17:00

פולהאם - ניוקאסל 17:00

ווטפורד - בולטון 17:00

מנצ'סטר סיטי - רדינג 17:00

וויגאן - פורטסמות' 17:00

מידלסבורו - ארסנל 19:15

משחקי ראשון:

טוטנהאם - מנצ'סטר יונייטד 18:00

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/07
  2. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42502000/Xxx/_42502765_wat_bol.Xxx

תאריך: 3/2.
    שעה: 17:00.
    איצטדיון: ויקארדג' רואד.
    שופט: רוב סטיילס.

קבוצה שגורלה כנראה נחרץ, ועוד אחת שנמצאת בדעיכה בשבועות האחרונים, זה מה שיספק לנו המפגש שיצא לדרך בשעה 15:00 בלונדון.חניכיו של אדריאן בות'רויד הובסו במשחק האחרון 4-0 באולד טראפורד, והם עדיין מרוחקים 7 נקודות מחוף המבטחים, אבל הם עדיין נועלים את הטבלה, וגם מכירתו של אשלי יאנג, כוכב הקבוצה לאסטון וילה, די מראה שהצרעות ויתרו על העונה, וכל מה שנותר להם זה להנות מכדורגל ולנסות ולהמשיך ולהפתיע בגביע האנגלי, שם הקבוצה העפילה לשמינית הגמר אחרי ניצחון על עוד קבוצה שמדורגת מתחת לקו האדום - ווסטהאם באפטון פארק.
    במשחק הליגה האחרון שקיימו הצרעות בביתם, הם גברו 1-2 על בלקבורן רוברס, ונדמה שלפחות מבחינת הצרעות, אין זמן מתאים יותר מלפגוש את הוונדררז של סם אלרדייס.
    הטרוטרס בתקופה רעה מאוד, כאשר בארבעת משחקיה האחרונים בליגה היא מוציאה שתי נקודות בלבד, מוציאה 9 כדורים מהרשת וכובשת רק שניים, כולל תיקו ביתי(1-1) מאוד מאכזב שלשום מול הקבוצה המדורגת במקום ה19, צ'רלטון אתלטיק.בולטון גם סובלת ממכת פציעות בחוד, כאשר מלך השערים המצוין שלה ניקולה אנלקה פצוע ויעדר, ומי שאמור במקרה כזה לעבור לאייש את תפקיד החלוץ הוא קווין דיוויס, אבל גם האנגלי שחתם לאחרונה על חוזה חדש שישאיר אותו עד 2010 במועדון פצוע לאחר אותה פציעה מול ארסנל בסיבוב הרביעי של הגביע האנגלי, כך שהנריק פדרסן הדני הוותיק ימשיך לפתוח בהרכב, ולנסות ולהבקיע משחק שני ברציפות.בולטון, שהשבועות האחרונים הרעים הורידו אותה מהמקום השלישי לחמישי(מרחק 8 נקודות), לפחות תקבל בחזרה את הסנגלי אל חאדג' דיוף לאחר עונש השעיה של שלושה משחקים.בהגנה טל בן חיים צפוי לפתוח בהרכב, על חשבון עבדולייה פייה שבספק גדול למשחק.
    בסיבוב הראשון רק פנדל מוצלח של גארי ספיד בתוספת הזמן הבדיל בין הקבוצות.

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/4/40/250px-Sam_Allardyce.Xxx
    אין לי חלוצים.סם אלרדייס.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/07
  3. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42502000/Xxx/_42502775_liv_eve_0506.Xxx

שעה: 14:45.
    איצטדיון: אנפילד, ליברפול.
    שופט: אלן ווילי.

הקרב של מרסיסייד, vol no 2.הקבוצה הכי חמה בליגה ללא עוררין תארח לדרבי מסקרן מאוד את יריבתה השנואה הכחולה אברטון.לליברפול יש חשבון גדול מאוד לסגור עם הטופיס בויס, שהשפילו אותם בסיבוב הקודם בגודיסון פארק 0-3, שהייתה התבוסה הקשה ביותר לאדומים אי פעם בדרבי.
    ליברפול בעשרת משחקיה האחרונים עם 9 נצחונות והפסד אחד(באיווד פארק), ביחס שערים מפחיד של 2-25, והיא בלתי מנוצחת בביתה, כאשר היא מנצחת עשרה ומסיימת שניים בתיקו.ליברפול מפגינה כדורגל מצוין ומהנה בשבועות האחרונים, והשער השני שהיא כבשה באפטון פארק לפני שלושה ימים(1-2), היה אחד מהמהלכים הקבוצתיים היפים ביותר העונה.בניטז עדיין שוקל אם לעלות במערך של שלושת החלוצים כפי שהעלה בשני משחקי החוץ האחרונים של קבוצתו, או כמובן ב2-4-4 הקלאסי.האדומים יקוו להמשיך ולדלוק אחרי השנייה צ'לסי, כאשר הפער בין השתיים הוא חמש נקודות בלבד.ליברפול תחסר משורותיה את לואיס גרסייה כמובן, ואת פביו אורליו הברזילאי.מומו סיסוקו חוזר מפציעה ארוכה, אך לא צפוי לפתוח מחר.
    המיליונרים לצערם מקבלים את הדרבי בעיתוי הגרוע ביותר מבחינתם כאמור, אך הם ינסו להמשיך את הקו של המשחק האחרון(0-2 בjjb), ולנסות ולתפוס מקום בגביע אופ"א בסיום העונה.כרגע רחוקים הטופיס רק 3 נקודות משם.חזרתו של טים קייהיל האוסטרלי המצוין בוודאי מעלה את המוראל אצל הכחולים, שם עדיין לא ברור האם טוני היברט ואנדי ג'ונסון, שכיכב במשחק הראשון מול האדומים עם צמד, יטלו חלק במשחק.
    אברטון תקווה לעגל מחר כמה נתונים, ולהנחיל לליברפול הפסד מספר 150 בפרמיירליג.הקפטן לי קארסלי יערוך הופעת ליגה 350 בקריירה, ואלן סטאבס הבלם הוותיק יציין 150 משחקים בקבוצה.

http://www.soccerblog.com/images/stevegerrard1_edited.Xxx
    סטיבי ג'י.האם ליברפול תסגור חשבון עם הכחולים?

4. Hammers Fan Member

לצערי, אני רואה את כל יריבות התחתית פרט לצ'רלטון מנצחות מחר. ווטפורד בכושר מצויין והתרוממות הרוח האחרונה שלה עשוייה (או עלולה, מנקודת מבטי) להרוויח לה עוד שלוש נקודות על חשבון הוונדררס. אין סיבה שוויגאן לא תוכל לנצח בבית את פומפי, רק נקווה שצ'לסי לא תמעד דווקא נגד צ'רלטון...

איך שלא מסתכלים על זה, חובה עלינו לנצח בוילה פארק מחר, פשוט חובה. עשינו את זה בעונה שעברה לאחר שנפלנו לפיגור, אנחנו יכולים לעשות את זה גם העונה עם הרכב, שעל הנייר, הרבה יותר טוב. גרין חייב לחזור לשער, אפסון חייב להכנס מייד לעניינים במקום דיילי, בלאנקו מיידית לחוד. אם לא נחזיר לעצמנו בכוח את 4 הנקודות שנשדדו מאיתנו נגד פולהאם וניוקאסל, לא נשרוד בחיים.

אם לא יהיה לנו מרווח, אפילו מינימלי, של נקודות לנשימה, לקראת שני המשחקים הסופר חשובים נגד ווטפורד וצ'רלטון, שיבואו לאחר וילה, הלחץ עלול להכריע אותנו.

5. spurs Member

האם אעיניי מטעות אותי
    התבוסה הקשה ביותר של ליברפול לאברטון היא 5-0 מ1914

6. XabiAlonso Member

לא מרחם על אברטון מחר...
    ליברפול מחר תנקום את נקמתה ובגדול!!!
    אני מהמר על ניצחון בהפרש של שני שערים לפחות לטובת ליברפול.

7. Raulito Madridista

אני מאמין שליברפול תנצח את הדרבי, היא קבוצה טובה יותר מאברטון, ליברפול בתקופה נהדרת ולא הפסיקה בעשרת המשחקים האחרונים, היא ניצחה גם סוף סוף קבוצה באמת גדולה(צ'לסי), והיכולת שלה בבית לא זהה למשחקי החוץ היחסית בינוניים ומטה שלה. לדעתי בניטס צריך לנסות להמשיך במערך ה-4-3-3 שלו, אם הקבוצה תשחק במערך באמת קבוע עם אותם 11 שחקנים קבועים, לתקופה מסויימת, התיאום בקבוצה יישתפר עוד יותר. אברטון צריכה מאוד להיזהר מליברפול ולא לתת לה להניע כדור כמו שהיא אוהבת, ולשחק את הכדורגל הטוב שלה. ליברפול תנסה לדלוק אחר צ'לסי ולנסות איכשהו להשתחל למקום השני, או לפחות לא לתת לו לברוח.

ארסנל חייבת לנצח את משחק החוץ שלה נגד מידלסבורו, הניצחון שלה על יונייטד היה ממש ממש אדיר, אבל היא חייבת להמשיך בקצב, לא לאבד נקודות נגד קבוצות נחותות ממנה, היא עשתה את זה כבר מספיק העונה, אני בכלל לא הייתי מזלזל במידלסבורו, היא סחטה תיקו נגד ארסנל בבית במחזורים הראשונים, היא ניצחה את שלושת המשחקים האחרונים שלה ויש לבורו התקפה מאוד מסוכנת, מה גם שגאלאס הצרפתי ימשיך להיעדר, והוא לא הפצוע היחידי של ארסנל, הרבה אחריות תיהיה לסנדרוס בהגנה. חלב, בפטיסטה וואן פרסי ייחסרו, וגם פרדי ליונברג, כך שאני חושב שתיאו וולקוט ייקבל מקום בהתקפה של ארסנל, או ששיחק באגף, בייחד עם רוזיצקי. אני מעריך שמי שייפתח בחוד בייחד עם הנרי(הוא רחוק 6 שערים ממלכות השערים, תואר אותו הוא השיג בשנים האחרונות הרבה מאוד פעמים, ב02\2001, 04\2003, 05\2004, 06\2005), האם ג'ילברטו סילבה חוזר לסגל? חבל מאוד מצד ארסנל שהיא לא שיחקה במחזור הקודם, ליברפול פתחה ממנה פער של 4 נקודות וצ'לסי רחוקה ממנה בכלל 9. ארסנל גם צריכה להיזהר מבולטון והדולקות אחריה, למרות שיש לה משחק חסר, אין מקום לאיבוד נקודות ווונגר צריך להזהיר את חניכיו מיעקובו.

טוטהנאם של השנה קצת מאכזבת, אני לא חושב שהיא תצליח לנצח את יונייטד שנמצאת בכושר נפלא, גם הנריק לארסון נכנס לפאזל ולואיס סאהה מחכה על הספסל להזדמנות, כאשר גם רוני ורונאלדו בכושר טוב מאוד, הפורטוגלי השחקן מספר 1 של מנצ'סטר העונה, שהיה ברור שתדרוס את ווטפורד החלשה. במחזור האחרון זייפה טוטהנאם והשיגה רק תיקו מפולהאם המקרטעת. גם ליונייטד שנמצאת בעונה טובה מכל הבחינות, גם הגנתית, יש ממי להיזהר. מקין, ברבאטוב ולנון. התרנגולים רחוקים 6 נקודות מגביע אופ"א ועדיין לא אבדה התיקווה.
    צ'רלטון מהתחתית לא באמת תצליח להפריע לצ'לסי לטעמי וסטטוס קו יישאר בצמרת. ווסטהאם חייבת להתחיל לנצח שהיא משחקת טוב, ואני מאחל לה ולבניון בהצלחה נגד וילה הבינונית. ניוקאסל במגמת שיפור ואני מקווה שהיא תמשיך אותה.

8. Rudess Member

אריאל, לי דווקא זכור שליברפול הובסה על ידי ארסנל בחודש האחרון פעמיים, 3:1 ו-6:3, כך שזה לא נכון שליברפול ניצחה ב-9 ממשחקיה האחרונים.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מדובר במשחקי ליגה, המשחקים שציינת היו בגביע ובקארלינג קאפ.

10. Rudess Member

אם הוא היה מציין שמדובר במשחקי ליגה, לא הייתי טורח לכתוב את ההודעה שלי. בכל מקרה לא צריכים לעשות מליברפול כזאת מפחידה, כשהיא מגיעה למשחקי החוץ היא מפשלת העונה.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42502000/Xxx/_42502767_wig_por_0506.Xxx

שעה: 17:00
    איצטדיון: JJB סטאדיום, וויגאן
    שופט: גרהאם פול

שער של לירוי ליטה מנע מהחניכים של פול ג'ואל נקודה ראשונה בליגה אחרי 7 הפסדים רצופים בליגה. כמעט חודשיים עברו מאז הניצחון האחרון של וויגאן. הפעם האחרונה שוויגאן ניצחה אורחת ב-JJB, שם יתקיים המשחק מחר, היה ב-11 בנובמבר, מול צ'רלטון.
    פול ג'ואל מודע לנסיגה של חניכיו, שאשתקד היו סנסציה והעונה הם מרוחקים שתי נקודות ממקום המוליך לליגה השנייה. הוא הביא בפגרה חיזוק בדמות הניגרי הבינלאומי ג'וליוס אגאהווה, שהגיע משחטיור דונצק תמורת 2.1 מיליון פאונד ואמור לערוך מחר את הופעת הבכורה שלו, על חשבון אמיל הסקי הפצוע.
    עוד רכש שעשוי לשחק מחר הוא דייויד אנסוורת', שאמור לפתוח על חשבון לייטון ביינס הפצוע.
    בוויגאן יודעים שאסור להם לפספס הזדמנויות לנקודות במשחק בית, ומחר לא יוצא דופן. אם כדור השלג והרצף השלילי ימשיכו, בוויגאן כבר לא יינצלו הודות לשגיאות של היריבות שלהם.
    גם פומפיי של הארי רדנאפ מגמגמת ולא ניצחה בארבעת משחקיה האחרונים. הארי רדנאפ וחניכיו מקווים להתאושש על חשבון וויגאן המתפתלת, למרות שיגיעו ללא ג'ימי טראורה הפצוע, ואותו אמור להחליף נואה פמארו החוזר מפציעה.
    הרצף הרע הוריד את פומפיי למקום השישי, וסיבך עבורה את התחרות על ההעפלה לגביע אופ"א. מי ישבור את הנאחס?

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42507000/Xxx/_42507883_aghahowa270.Xxx
    ג'וליוס אגאהווה ייזרק ישר למים העמוקים מחר ב-JJB.

12. Dimitar Berbatov Member

עוד לא התאשוששנו מהמחזור הקודם והנה עוד מחזור גדול מצפה לנו.

אני חושב שליברפול תנצח את אברטון בדרבי, היא קבוצה הרבה יותר טובה מאברטון והיא בכושר מצוין ולא מפסיקה לנצח ועוד אחרי הנצחון הגדול על צ'לסי הגדולה יהיה קשה מאוד לאברטון להוציא נקודה מליברפול. עוד נקודה שהיא לא לטובת אברטון היא שהמשחק מתקיים באנפילד, אני לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שקבוצה הצליחה לנצח את ליברפול במגרשה הביתי.
    אולי סוף סוף נראה רגע היסטורי ובניטז יעלה באותו הרכב כי פשוט אין לו ברירה. ההרכב הזה מוכיח את עצמו במחשקים האחרונים וגם המערך של בניטז מוכיח את עצמו ועם עובדות אין מה להתווכח!

המשחק השני שהתייחס אליו הוא צ'לסי נגד צ'רלטון, צ'לסי אחרי הנצחון שלשום על בלקבורן לא אמורה להתקשות גם נגד צ'רלטון. אתמול התברר שהפציעה של אשלי קול לא כל-כך קשה כמו שאמרה התקשורת, אבל כמובן שגם היום הוא לא ישחק.

ארסנל חייבת לנצח את מידלסבורו בחוץ, ארסנל מגיעה בכושר מצוין למשחק והיא חייבת המשכיות. ארסנל לא רצה לאליפות הרבה בגלל זה, חוסר יציבות, היא יכולה לתת משחקים גדולים נגד הגדולות (מנצ'סטר), אבל נגד הקטנות היא מאבדת את הנקודות. אבל השנה זה כבר מאוחר ומנצ'סטר וצ'לסי ברחו לה.
    מנגד מידלסבורו לא תעשה חיים לארסנל , בורו מגיעה ביכולת מצוינת אחרי שלושה נצחונות רצופים והיא עולה במעלי הטבלה.

13. George Best Member

א - כתבתי שהיא ניצחה 9 מ10 משחקיה האחרונים.
    ב- ברור שהתכוונתי לליגה, וזה היה גם ברור לך.רק מה, שברור שההפסדים הגיעו לארסנל, כך שהיית חייב לדחוף את זה.
    ג- ליברפול בכושר הטוב ביותר באנגליה יחד עם ארסנל, 27 מ30 אחרונות, כולל נצחונות על צ'לסי ובליין ושלישייה על אלרדייס שהגיע אחרי 5 נצחונות רצופים.
    אבל שוב, למה לפרגן לקבוצה ששמה אינו ארסנל?

14. city Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42502000/Xxx/_42502769_bla_shfu.Xxx

תאריך: 3.2.07
    שעה: 17:00
    איצטדיון: איווד פארק, בלקבורן
    שופט: אנדרה מרינר

משחק לא זוהר במיוחד צפוי לנו באיווד פארק, אבל בטוח שאוהדי הרוברס יהנו לראות את דיוויד דאן, שיערוך את הופעת הבכורה המחודשת שלו בקבוצה אליה הוא חזר אחרי גלות של כמה שנים בברמינגהאם. זוראב קיזנשווילי יחזור לסגל אחרי שהפסיד את משחק ההפסד לצ'לסי באמצע השבוע, אך מצד שני, אנדי טוד וברט אמרטון בספק גדול.
    שפילד יונייטד תהנה גם היא מחזרתו של שחקן מפתח בדמותו של כריס מורגן, קפטן הקבוצה וחלק חשוב במרכז ההגנה, שיסיים עונש הרחקה מארבעה משחקים. שני שחקני הרכש החדשים לא יערכו הופעות בכורה: מאט קילגלון סובל מפציעה בקרסול, והחלוץ החדש, לוטון שלטון, עוד לא בכושר משחק מספק.
    מאמן שפילד יונייטד, ניל וורנוק, מאמין שקבוצתו יכולה לנצח באיווד פארק. "למרות ההפסד של בלקבורן לצ'לסי, הם משחקים טוב ואוספים נקודות", הוא אמר, "ועדיין הם לא רחוקים מאיתנו בטבלה. לכן, אנחנו נגיע בביטחון מלא, כל מה שאנחנו צריכים זה קצת יציבות".

http://www.kentonline.co.uk/images/news/gallery_72_783.Xxx
    כריס מורגן, יחזור להרכב.

15. Rudess Member

9 מ-10 משחקיה האחרונים, זה כולל את המשחקים מול ארסנל בגביע הליגה והגביע האנגלי.
    שום דבר לא ברור, אם לא תציין אז הקוראים לא ידעו.
    אני חושב שבחודש האחרון ארסנל היא הקבוצה בכושר הטוב ביותר, ואנחנו לא עושים פה תחרות מי מפרגן יותר ומי פחות, כי זה לא מעניין אף אחד.