מחזור 26

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏31/1/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחקי יום שבת:

ארסנל- פולהאם-- אחרי ההפסד במנצ'סטר 4-1 לסיטי, המקום האחרון שפולהאם רוצים להיות בו זה הייבורי. פולהאם נעצרה שיום רביעי אחרי שסוף סוף התחילה להוציא תוצאות טובות, טיגאנה האשים את שחקניו שלא שמעו להוראותיו במחצית השנייה וכל אחד שיחק איך שבא לו. מנגד ארסן ונגר גם לא ממש מרוצה אחרי איבוד 2 הנקודות באנפילד בדקה ה-90. אם פולהאם תיצא אפילו עם נקודה אחת מהמשחק הזה היא תהיה מאוד מרוצה. בסיבוב הקודם בלופטוס רואד ניצחה ארסנל 1-0 משער עצמי מוזר של סטיב מארלט.

בולטון- בירמינגהאם-- בולטון יודעת שמשחק זה הוא אחד החשובים שלה העונה, בירמינגהאם מקדימה אותה ב-5 נקודות פלוס משחק חסר (נגד מנצ'סטר יונייטד). בולטון רחוקה רק 2 נקודות מהקו האדום ולפחות במשחקי הבית היא חייבת לאגור את הנקודות. בולטון לא ניצחה מאז ה- 4-3 על ניוקאסל ולא רק זה אלא שהקבוצה כבשה רק פעמיים בשישה משחקי ליגה מאז. סטיב ברוס מאמנה של בירמינגהאם מקווה ש-6 השחקנים החדשים שהביא יתחילו לפרוע את השטרות. במפגש בקודם בניהם ניצחה בירמינגהאם בביתה 3-1 שכל השערים הובקעו בחצי השעה האחרונה.

צ'לסי- טוטנהאם-- צ'לסי באה אופטימית ושמחה למשחק הזה אחרי שהראתה אופי גדול ולחימה במשחק השבוע מול לידס. ג'ימי בוי, סטאניץ' ודה לוקאס עדיין פצועים ולא ישחקו. גלן הודל בא מאוכזב עדיין מההפסד הביתי לניוקאסל מה גם אחרי שפסלו לגוסטבו פוייט שער חוקי. רובי קין נפצע במשחק השבוע והוא עדיין בספק למשחק. צ'לסי נהנית לשחק מול טוטנהאם, טוטנהאם לא ניצחה את צ'לסי בליגה כבר 13 שנה. אני מקווה שאני לא מנחס.

אברטון- לידס-- לידס מגיעה לאברטון שעדיין חולמת להגיע שנה הבאה לליגת האלופות. חלון ההעברות עשה ללידס רק רע, הלכו שחקנים משמעותיים כמו דאקור, בוייר, פאולר וכנראה גם ג'ונתן וודגייט. היה נראה שלידס חוזרת למסלול אחרי שניצחה 4 מ-5 משחקים רצופים אבל אחרי ההפסד במנצ'סטר סיטי הם ניכנסו לרצף של 3 משחקים ללא ניצחון. לאברטון יש את כל הסיבות בעולם לעלות ולהלחם בשביל 3 הנקודות, הם רוצים להוכיח שמקומם הוא לא מקרי ושעלייה לליגת האלופות היא לא רק בגדר חלום. במפגש הקודם ניצחו החבר'ה של אברטון 1-0 משער של וויין רוני.

מנצ'סטר סיטי- ווסט ברומיץ'- - אחרי ההצגה מול פולהאם ואחרי צירופו של פאולר קשה לראות איך ווסט ברומיץ' מוציאה משהו מחבורתו הנלהבת של קווין קיגן. מגסון מאמנה של ברומיץ' יודע שקבוצתו צריכה להתחיל ולהשיג נקודות לפני שיהיה מאוחר מדי. ווסט ברומיץ' ניצחו רק משחק אחד ב-18 משחקי הליגה האחרונים. במנצ'סטר סיטי מאמינים שצירופו של פאולר מעלים את סיכויהם לסיים בשישיה הראשונה שזה מטרתם המוצהרת. ברומיץ' יהיו הראשונים להתמודד עם הצמד אנלקה-פאולר ויהיה מעניין לראות את השילוב בין השניים. במפגש הקודם ניצחו הסיטי 2-1.

מידלסברו- ניוקאסל-- המשחק היה אמור להתקיים מחר אבל במידלסברו החליטו לדחות את המשחק עקב מזג האוויר קשה והמצ הלא טוב של המגרש.

סהות'המפטון- מנצ'סטר יונייטד-- תאמינו או לא אבל סהות'המפטון יכולים למצוא את עצמם משחקים בעונה הבאה בליגת האלופות הכל תלוי בהאם הקבוצה תמשיך להציג את היכולת שהציגו עד כה, בעיקר ג'יימס ביטי. אחרי שנחו באמצע השבוע מנצ'סטר באה לסהות'המפטון במצב רוח טוב אחרי השישיה שהכניסו לרשתה של ווסטהאם. לרשותו של פרגוסון עומד סגל מלא ובריא שמוכן להתפוצץ על המגרש ולעשות עוד צעד לעבר ארסנל המוליכה. במפגש הקודם ניצחו מנצ'סטר משער בדקה ה-90 של דייגו פורלאן.

סנדרלנד- צ'רלטון- - בשביל סנדרלנד זה עוד משחק בית שבשבילה זה צריך להיות מלחמת עולם נגד הירידה. סנדרלנד ניצחה 11 משחקי בית ב-39 האחרונים שלה ואם היא רוצה להשאר בליגה היא צריכה להפוך את אצטדיונה למקום שקשה להוציא ממנו נקודות. צ'רלטון לעומת זאת באה אחרי ניצחון חוץ על ווסט ברומיץ' ועם הרבה ביטחון בעצמה. בסיבוב הקודם הקבוצות סיימו בתיקו.

משחקי יום ראשון:

ווסטהאם- ליברפול-- מה שניצחון אחד יכול לעשות... אחרי שהתפרקו מול יונייטד בגביע, בווסטהאם חזרו לחייך אחרי הניצחון הדחוק על בלקבורן 2-1 בזכות שער של דפוי בדקה ה-90. עם ווסטהאם תוציא 3 נקודות פתאום היא יכולה למצוא את עצמה מעל הקו האדום מה שהיה נראה מאוד רחוק בתקופה האחרונה. בליברפול גם די מרוצים אחרי שהוציאו תיקו בדקה ה-90 מהמוליכים. במפגש הקודם ניצחו האדומים 2-0 ובאותה התקופה הם היו המוליכים אבל ב-13 המשחקים האחרונים ליברפול ניצחו רק משחק אחד.

אסטון וילה- בלקבורן-- אסטון וילה באה אחרי שניצחה 5-2 במידלסברו ותרצה להמשיך בתנופה, בלקבורן תירצה לחזור למסלול אחרי הפסד לווסטהאם. 2 הקבוצות רוצות להתקרב כמה שיותר למעלה וניצחון יתן להם את זה.

2. AFC Member

אכן, כואב מאד. בדקה ה-90...ביזיון...

בכל מקרה, לדעתי המשחק הזה ממש יכול כבר להיחתם בניצחון שלנו. פולהאם לא יכולה בהייבורי לסכן אותנו. ונגר, בכל מקרה, יצטרך לעבוד קשה מאד, כי בעוד מספר שבועות אנחנו מגיעים לאולד טראפורד בגביע האנגלי...

בכל מקרה, משחק מעניין מאד יהיה בין סוטון למן יו. המפגש המיוחל בין ביטי להגנה המגוחכת של מנצ'סטר יכול אולי להגדיל את הפער ל...9 נקודות?

הסקאוזרים המגעילים מגיעים מול ווסטהאם...חח מי יותר לוזרית מביניהן אין לי מושג...

3. Julian Joachim Member

רק עם יו"ר כמו רידסדייל אפשר לאבד 4 שחקנים בחלון העברות אחד, בלי להביא אף אחד במקומם...

ההעברה של וודי היא בעיקר מכה מוראלית, כי מקצועית אני מאמין שאפשר להתגבר עליה. כשסמל עובר, זה יכול לזעזע את הקבוצה באופן קיצוני במיוחד.

מול החבורה הלוחמת של אברטון, קשה לי לראות את לידס סוחטת יותר מתיקו, וחבל. לפחות נישאר בליגה.

4. KirkH Member

בשורות רעות לאוהדי צ'לסי. אם החזרה של האסלביינק למגרש לא מספיק תפגע בקבוצה, אז ההתעקשות המפגרת של ראניירי לתת לפטי לחזור לנהל (למרות שאי אפשר לקרוא לזה ככה במקרה שלו) את העניינים במרכז המגרש... אני רק מקווה שלג'ודי מוריס לא ימאס מהיחס המגעיל של המנג'ר האיטלקי.
    בכל אופן, המשחקים נגד התרנגולות תמיד חמים, בעיקר עכשיו כשהודל שוב יושב על הספסל של ההוט ספרס. אני מקווה שההגנה של צ'לסי תתאפס כי בשלושת המשחקים האחרונים היא נראית לא משהו...

5. AFC Member

חבל, אין סיכוי שהספרס ירדו, אז לפחות בואו נשפיל אותם...

יאללה צ'לסי! לנבלות מוויט הארט ליין לא מגיע לחיות!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לידס כן הביאה שחקן..ראול בראבו מריאל..לא שהוא כזה שווה את 4 השחקנים ששוחררו..

פולהאם - ארסנל:2-0 הנרי וסילבה
    ברמינגהאם - בולטון:1-1 לי קלארק מול קווין נולאן
    טוטנהאם - צ'לסי:2-1 או 2-2 אנריקה דה לוקאס וגודיונסון מול רדנאפ
    לידס - אברטון:2-0 רדזינסקי וקמפבל
    ווסט ברומיץ' - מנצ'סטר סיטי:2-0 סון ג'י חאי ואנלקה
    מנצ'סטר יונייטד - סאות'המפטון:0-1 פורלאן
    צ'רלטון - סנדרלנד:2-1 רופוס מול פלו ופיליפס

מלכי השערים:
    1] תיירי הנרי 17
    2]ג'יימס ביטי 16
    3]אלן שירר 14

http://freenet.am/~footb/Photos/Henry.Xxx

7. Julian Joachim Member

עדכונים...

לקראת מחצית...

פירס מעלה את ארסנל ליתרון, אבל סטיד מלברנק המעולה משווה לפולהאם.
    בולטון מובילה משער עצמי של קנינגהאם האירי, על בירמינגהאם.
    צ'לסי בפיגור משער של סבא טדי, בדקה ה17 (כמה שערים בדקה ה17...).
    1-1 במיין רואד. נייל קלמנט לווסט ברומיץ', מרק ויויאן פו לשיטי.
    השדים האדומים מוליכים 2-0 על סוטון, שערים של ואן ניסטלרוי וגיגס.
    ו3-0 (!) לצ'רלטון על סנדרלנד, מרק פיש עם הראשון בדקה ה-24.
    מייקל (?) פרוקטור פחות או יותר שובר שיא עולמי עם שני שערים עצמיים ב-3 (!!!!) דקות... ויש לו עוד כמה קלפים בשרוול...

הוא לא חלוץ?

8. RE-QL Member

הספרס הישוו
    ומייקל פרוקטור מחקה את מופע האיימים של ג'ימי קאראגר מלפני שנתיים מול היונייטד עם שני שערים עצמיים

9. Julian Joachim Member

פיטר רידסדייל תתפטר!!!
    פיטר רידסדייל תתפטר!!!
    פיטר רידסדייל תתפטר!!!

2-0 לאברטון, אנסוורת' בפנדל ורדזינסקי...

10. RE-QL Member

פירס עם שער בדקה ה-90 נותן לארסנל שלוש נקודות חשובות מול פולהאם

והידיעה החשובה ביותר: יעקובו איגביני כובש! בניצחון פורסמות' 3-0 (לא יודע מיח היריבה) הוא כבש את השער הראשון. מזל טוב יעקובו!

11. gilb Member

למי איכפת מאיגביני?? הוא ישראלי??

12. Julian Joachim Member

אני באמת לא מבין את זה...

מילא הטרארארם סביב ברקוביץ' או רביבו...
    אבל אייגביני אפילו לא ישראלי, או יהודי (אם ניקח את המקרה הכי קיצוני).

זה נהיה עסק די מעצבן.

עוד מעט יתחילו לשדר אותו.

13. arsenal the champions Member

יש לי הסבר לזה:
    אנשים פיתעום מתחילים להיתלהב "ישראל גילתה חלוץ אירטפי ברמה הוא גדל פה" למרות שאני לא מבין
    מה זה בכלל משנה שיגדל בסין מצידי זהו הוא עזב אז זה לא אמור לשנות כבר שום דבר צריך לשכוח ממנו.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה עם אחרים אבל אני בתור אוהד של חיפה מאוד מתעניין ביעקובו..דרך אגב גם אז היו עידכונים על קנדאורוב בעיתונים...

15. gilb Member