מחזור 27 בליגת העל - הפועל עם ניצחון גדול על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/4/08.

1. Dimitar Berbatov Member

דור, בית"ר יכולה לחגוג אליפות בבלומפילד. הפער הוא 18 נקודות כאשר נשארו 21 נקודות בקופה (ללא המשחק מחר) והפרש השערים שלנו הכי טוב בליגה בהפרש גדול. בהנחה ואנחנו מנצחים בבלומפילד, אנחנו חוגגים אליפות 6 ברציפות.

הרבה שנים שאני לא זוכר כזה מאבק בתחתית. אחרי ההתעוררות של בני יהודה והמשך ההדרדרות של כפ"ס ומכבי פ"ת, אפשר לומר בפה מלא שחצי ליגה נאבקת בתחתית. לגבי כפ"ס, למרות מצבם הקשה אף פעם לא חשבתי אליהם כמועמדת לירידה, אבל משבוע לשבוע אחרי שאני רואה איך שהם משחקים ושהקו האדום מתקרב, כפ"ס מועמדת רצינית ביותר לרדת ליגה. הכדורגל שלה אמנם התקפי ויפה לעין, אבל ההגנה שלה מגוכחת, הגנה של קבוצה בנערים א' לא נראת ככה. איזה חורים במרכז ההגנה. אבידור, בלו וצ'ירסוואה עשו מה שהם רוצים.
    ההפסד של אשדוד היום הוא הפסד של שאננות וחוסר מוטיבציה. כמו שזה נראה, המחמאות שאשדוד קיבלה מהתקשורת על הכדורגל הנהדר שלה, עלו לה לראש, והם לרגע חשבו שהם לא בתחתית ופשוט לא נלחמו, ומי שלא נלחם בכזה משחק מפסיד, אין אפס.

חיפה מבישה. לא ראיתי את המשחק, אבל עם כל הכבוד לבני יהודה, היא חייבת לנצח אותה. אבל אחרי שראיתי את חיפה בדוחא, אני כבר לא מתפלא. לחיפה של השנה לא מגיע להיות באירופה. לק"ש או לסכנין מגיע הרבה יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/4/08
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדהים מה שעושה בני יהודה, הייתה לי הרגשה שהמומנטום ימשך גם בקרית אליעזר כי לא הליצנים מחיפה מסוגלים לעצור קבוצה שמקבלת זריקת עידוד בשבועיים האחרונים לגבי סיכויי ההישרדות שלה. בני יהודה בתמונה, אבל עדיין מצבה מאוד קשה.
    המצב בתחתית מרתק, ושבוע הבא יש מפגש שכל הקבוצות מעל הקו האדום שמחות מאוד שהוא קורה, כל תוצאה במשחק בין בני יהודה לאשדוד שבוע הבא יהיו לו השלכות חיוביות על שאר הקבוצות בתחתית. או שבני יהודה סופית יוצאת מהמאבק או שאשדוד תיכנס לצרה צרורה.

3. Igi Member

שוב, מסכים איתך לחלוטין. ההחלטה של יענקל'ה לחרוג ממנגהו ולקנוס את השחקנים מוצדקת לגמרי. אולי כשיפגע להם בדבר החשוב ביותר עבורם-בחשבון הבנק(כמו שהם פוגעים בחשבון הבנק והכבוד של הבעלים שלהם), הם סוף סוף יתעוררו.

4. Mr.Eko Member

איכס,אפילו לא ראוי לדבר על המשחק שהיה היום בבלומפילד.
    אני רק שמח שיצאנו עם נקודה זה הכל.... היחידים שאני יכול לציין לטובה הם מישאלוב שהביא משחק הגנה יוצא מהכלל,דן רומן שחיבר מצויין בין ההגנה להתקפה,ידע להוציא את מכבי מהר להתקפה,סיכן את השער בבעיטות מסוכנות ואני גם חייב לציין שהוא שיחק בהמון קור רוח,תחילה טענתי שמדובר בשחקן גרוע ביותר,אני נאלץ לחזור בי... מדובר פה בשחקן לא רע בכלל..... והאחרון יבריץ' כמובן שממשיך ביציבות שלו.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

אתה ציפית מנתניה ליותר? זה בערך מה שהם מראים מתחילת העונה.

בקשר למחר, בית"ר יכולה לקחת אליפות מחר ויהיה מאוד מעניין לראות אותה עושה את זה בבלומפילד נגד יריבתה השנואה והמסכנה.. אם בית"ר נראית כמו בתקופה האחרונה להפועל אין שום סיכוי.

6. AVISEY Member

עוד מישהו לא מרוצה מההחלטה של שחר בבחירת המאמן ?? הקבוצה של עטר הציגה היום כדורגל אפור ומשעמם .ומנגד סכנין של אלישע ניצחה עם רביעיה .

7. Don Joan Roman Member

אני מקווה שמחר נבוא באותה תחושת השיחרור וההנאה שבאנו איתה למשחקים בחודש האחרון, רואים שהשחקנים נהנים לשחק, שיש להם חשק ותאווה וכשיש להם חשק ותאווה בית"ר מרביצה הצגות האחת אחריי השנייה, עם קצת יותר ריכוז בהתקפות ופחות שאננות כמו שהיה במחצית השנייה מול כפ"ס, בית"ר יכולה להפוך את 6-7 המשחקים שנותרו לחגיגה אמיתית של שערים, במשחקים האחרונים הגענו לים מצבים שלא הסתיימו בשערים, נקווה שביום ראשון כל ההחמצות הללו שהחמצנו מול כפ"ס ב"טדי" ובמיוחד נגד הצהובים-מבחילים מתל אביב ייכנסו אל תוך הרשת של אניימה ונחגוג אליפות בסטייל גדול.

את הגול של שמעון גרשון נשאיר למשחק אחר.

8. Engonga Member

לצערי לאלישע לוי יש הרבה הרבה עבודה לקראת העונה הבאה. חוץ מניר, קינן וממלחמה של כיהל ורוסו פשוט אין כלום בקבוצה!! פאנטיני אמור להיות חלוץ אבל משחק 40-50 מטר מהשער, אפק משחק כמו בחורה, משומר איום ונורא!! שיחקנו כאילו ב10 שחקנים, פשוט עגלה..המגן הימני של בני יהודה עולה עליו בכמה רמות.

ואגב כל הכבוד לאוהדים של בני יהודה שהביאו הרבה יותר משחשבתי, לא שאכפת לי כל כך מהם אבל עדיין מאחל להם בהצלחה במאבקים שלהם בתחתית..שהפועל ירדו יותר טוב.

9. קטש אלוהים Member

קח תסריט אופטמי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ביתר מנצחת את הפועל הפער בין הפועל לאשדוד נקודה
    אשדוד מנצחת את בני יהודה נתניה מנצחת את הפועל
    הטבלה לאחר המחזור הבא
    11 הפועל ת"א
    12 בני יהודה

חלום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

יאלה ביתר בכול הכוח אני עם ביתר הערב ואם נתניה מחזור הבא להוריד תקבוצה הכי מגעילה בכדורגל הישראלי

10. Giallorossi Member

משחק נהדר של מכבי, מסירות מדוייקות, הגנה מאורגנת, כדורגל שוטף. בראבו לשחקנים ולניהול המשחק המושלם של לוין.

סתם, נו. אחד המשחקים הכי מגעילים שראיתי העונה, להוציא דקות פתיחה טבוות שלנו, לא נהנתי משום דבר במשחק הזה. מסיקה הגאון גרם לי כל כך הרבה התקפי לב, אני לא מבין למה הוא אף פעם לא נמצא באגף שלו. שפונגין, שבשבועות האחרונים היה סתם פחדן ולא עלה קדימה, עכשיו גם מאבד כדורים ויוצר חורים בהגנה, ככה זה כשאין תחרות בהרכב, לוין צדק שצריך להחליף אותו, אבל למה גזל? יבריץ', ביסרה ומושיקו היו אלו ששמרו על ההגנה נקייה וחיפו על הטעיות של שני המגנים.
    רומן נתן את המשחק הטוב ביותר שלו העונה במכבי, חילץ הרבה כדורים וגם הגיע למצב בעיטה אחד טוב, ביחד עם אסוס (שכרגיל נלחם על כל כדור) מרכז המגרש שלנו היה בסדר גמור. רודי כתמיד התחיל את כ-ל ההתקפות שלנו במחצית הראשונה, אבל הוא חייב לעבוד על ההרמות שלו (או לעבור לשחק באמצע). שאר משחק ההתקפה היה על הפנים: מסודי בזבז התקפות, שבחון לא עשה כלום וקמאנן לא קיבל כדורים (וגם כשהוא קיבל זה היה רק במרכז המגרש כשאף אחד לא ימצטרף).
    חבל מאוד על אובדן הנקודות, גם היום היינו יכולים לחסל סופית את סיפור התחתית.

יאללה, היום אני מקווה שבית"ר יעשו את העבודה שלהם מול הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/08
  11. Raulito Madridista

אבישי,
    אני האחרון שאוהב את סגנון המשחק של ראובן עטר, אבל בואו לא נשכח שהחלק החזר של מכבי נתניה הוא ההגנה. סגל השחקנים בחלק הקדמי של בני סכנין, עולה ללא ספק על השחקנים שאתה מוצא בנתניה. רוזנטל צריך להוריד מספר קילוגרמים, קיויו לא שחקן שאפשר לשחק איתו על הארץ, צאגאי לא מספיק מעורב(אם כי ראובן יכל לתת לו יותר הזדמנויות ובעונה הבאה הוא יניב יותר פירות, אני בטוח), מה שמשאיר את משחק ההתקפה של הקבוצה כתלוי בעיקר במצב רוח של שכטר, והעזרה של בן-דיין. בוזגלו, גנאים, יבוריאן קולמה ואפוסטו(לא שחקן מדהים אבל יודע להבקיע), הם השחקנים העיקריים שתוקפים בסכנין ומהבחינה הזו לסכנין יש היתרון.

עוד נקודה בקשר לסכנין - אתמול יבוריאן נתן משחק ענק עם שני שערים ובישול, לא זוכר אותו בכזאת הופעה אדירה מאז הימים בהפועל פ"ת שגילתה אותו(רכש של פרדי דוד דאז). בוזגלו קיבל ציונים גבוהים בשני העיתונים, אבל לפי התקציר הוא לא היה מעורב בשערים, ונראה שסכנין יודעת לתפקד גם בלעדיו. אני מאחל לקבוצה של אלישע לוי שתגיע לאירופה, כרגע חוץ מבית"ר היא משחקת את הכדורגל הכי מהנה בליגה, או יותר מדוייק - הכי פחות מרדים בליגת העל.

Giallorossi,
    דיברת על מרכז המגרש של מכבי ת"א אמש והזכרת את דן-רומן. אני מסכים שהיו לו אמש דקות טובות בהן הוא חטף כדורים ודחף את הקבוצה קדימה, היה גם ניסיון לטווח את השער מרחוק ועוד מסירה מעניינת לשבחון שכמעט הסתיימה בגול. אני חושב שרומן שחקן עם פוטנציאל, אבל כרגע הוא שחקן נחמד. הוא לא בידיוק 50\50 ולא קשר אחורי הורס כמו אסוס. לטעמי רומן חייב להעיז יותר ולפעול בחלק הקדמי, אחרת הוא לא משדרג את המשחק של הקבוצה ואז אין לו מקום במכבי.

ועוד משהו בקשר למשחק היום -

נאתכו לשחקני הפועל ת"א:"תנו הכל ועוד קצת בשבילי"

את דעתי על הקהל של בית"ר ירושלים אמרתי הרבה פעמים. לא מת עליהם בלשון המעטה, לא אהבתי את מה שקרה בדקת הדומיה לזכרו של רבין, אבל אני חושב שהיו צריכים לקיים דקת דומיה לזכרו של אביו של נאתכו, אני בטוח שאף אוהד של בית"ר לא היה מבזה את האירוע.

12. אלי אוחנה ג'וניור Member

קהל בית"ר ירושלים יבזה וחצי את דקת הדומיה אם תהיה. ו... זה פ'סדר, אף אחד לא "מת עלינו" בלשון המעטה. מה-שכן, אנחנו חולים עליכם.
    אצטדיון כדורגל זה לא מקום לדקת דומייה, נקודה-.

13. BeitaReaLiverpool Member

דור, בקשר למשחק של סכנין. לפי מה שאני מבין , שחקני פ"ת שמרו אישית את בוזגלו, לכן הוא לא היה מעורב הרבה בתקציר, אבל הוא פינה הרבה שטחים וחילק כדורים יפים לחבריו להתקפה.

בקשר למשחק היום. עזבו אליפות או לא, התואר אצלנו כבר מזמן, שבוע הבא אולי זה יהיה רשמי. אני רוצה לנצח גם כי זה הפועל ואני מת להוריד אותם עוד קצת. לדעתי לשמואל קוז'וקין מגיע מקום בהרכב, בטח לפני דוד אמסלם.

לדעתי אין מקום לדקות דומייה באיצטדיוני כדורגל. די, זה לא קשור בגרוש, והאמת שזה גם לרוב מבזה את האדם שנפטר. למרות שאני לא חושב שאוהדי בית"ר היו שורקים בוז, אבל כנראה שלעולם לא נדע..

14. Giallorossi Member

אם כבר אוהדים: עד כמה שהבנתי נזרקו שני רימוני עשן אדומים למרכז שער 11 שמאוכלס באוהדי בית"ר.
    נראה לי שהולך להיות היום בלגן רציני אחרי המשחק.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הליצן קאלה מכה בפעם המי יודע כמה, איזה טיפש, כמה חוסר אינטליגנציה בשחקן אחד... כל כך טיפש.