מחזור 29 בלאומית: עכו מנצחת את פ"ת ועוברת את ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏25/4/08.

1. ליאונל-מסי Member

מי היה מאמין?
    האוהד הכי אופטימי של הפועל חיפה לא היה חושב על תוצאות כ"כ מעולות.
    בני לוד ,פ"ת,ר"ג מפסידות.
    הפועל חיפה נגד מקום אחרון בליגה אחרי שנצרת עילית שיחררה 4 שחקנים חשובים.

חייבים לנצח את זה ולפתוח פער 2 4 מחזורים לסוף.

אלוהים אדום שחור :aaa021:

2. אבו Member

הכח ר"ג גם כן עשתה תיקו
    בכל מקרה אני פחות מסתכל על רמת גן, מקום ראשון או שני, לא ממש משנה.

גם לוד מפסידה, ואין מה לומר, פשוט מושלם !!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/08
  3. spurs Member

זהו אנחנו לא מנצחים
    הקבוצה הזאת כזאת פאשלונרית שעוד נעשה תיקו

4. כחול לנצח! Member

לאוהדי הפועל חיפה, אתם יודעים מה היתרון שלכם על שאר קבוצות הצמרת? אתם פשוט משחקים יותר מאוחר אז התקווה לניצחון עדיין עמוק בליבכם, עד שהקבוצה תבעט בדלי יום שני. אני לא מאחל לכם את זה, אבל זו הליגה הלאומית

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הכחול צודק,
    התוצאות יותר מדי משחקות לטובתנו.
    אנחנו הפועל חיפה, כל כך מתאים לנו לא לנצח ביום שני.

6. spurs Member

גם אם ננצח נפסיד ללוד כי הם הנאחס שלנו ולא ננצח את ב"ש בחוץ

7. roeiuzan Member

כחול לנצח, אני חושב שבסה"כ ראינו משחק כדורגל ישראלי טיפוסי כאשר שתי הקבוצות על המגרש חייבות את הנקודות אבל בכל זאת מהססות לתקוף מהחשש של לקבל גול. אתה אומר עכו לא תקפה, מסכים איתך, הגול הראשון היה מקרי לחלוטין שיקיר שינה שולח כדור ארוך בין שני הבלמים לעבר אבוסאלח, ולפתע הכדור תופס תאוצה ושניה לפני שאבי פרץ תפס אותו בידיים הקדימה אותו הרגל של אבוסאלח ששלחה את הכדור פנימה ואת הקהל לקפוץ מאושר. אחרי כמה דקות הגיעה הגול של בריק שנתן את משחקו הטוב ביותר בעונה חלשה(שהגיע דוקא אחרי עונה גדולה בסכנין), שער שבעצם גמר את הסיפור. עכו שיחקה משוחרר מאז. בשורה התחתונה תסכים איתי שגם אנחנו וגם אתם לא הגענו להרבה מצבים? עכו עם שני השערים שלה בתוספת של 2-3 חצאי בעיטות לעבר השער, אתם עם הבעיטה מהאויר של לוזון אני חושב שהיתה שם הצלה אירואית של השוער מספר 1 בליגה. ונגיחה של איציק כהן מעל המשקוף.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום לדעתי אחד המשחקים החשובים של הפועל חיפה בשנים האחרונות, כל הקבוצות שמתחרות איתה על המקום השני איבדו נקודות, היא מארחת את הקבוצה שלמעשה ירדה ליגה, ניצחון והיא מגיעה למקום השני, 3 מחזורים לסיום, חשוב.. כל כך חשוב... אוי ואבוי להפועל חיפה אם הם מפשלים כאן.

9. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

כל משחק מעכשיו הוא משחק עונה, אבל חייבים להתחיל מאיפשהוא, ושאחרי שכל היריבות שלנו איבדו נקודות בצורה חלומית מבחינתנו, ובמחזור הבא אנחנו יוצאים למשחק קשה ביותר בורסמיל, ח-ו-ב-ה! ניצחון היום על קבוצה שירדה כבר ליגה. אם לא, אנחנו קבוצה מסכנה ברמות

אני יהיה בקרייה, יאללה הפועל!

10. spurs Member

לא יכולתי להגיע למשחק וכנראה שאני הנאחס
    כי ניצחו היום (ושטפנו את המגרש)

עדן בן בסט סתם פיות במכבי חיפה שרצו שהוא יעבור את הניתוח עכשיו והוא יצא נאמן

11. כחול לנצח! Member

קודם כל מברוק לאוהדי הפועל חיפה. אני כאוהד הפועל פ"ת לא יהיה צבוע וברור שרציתי שתפסידו אבל באמת שמגיע לכם. אתם סובלים כמה עונות בליגה הזו והגיע הזמן שתעלו. לגבי עדן בן בסט. מכבי חיפה פשוט דוחים אותי, הם יחזירו את בן בסט וייבשו אותו עונה שלמה על הספסל העיקר שלא יצליח בהפועל חיפה. לא חסר תקדימים לכך. רביד גזל נתן את עונת השיא שלו בהפועל פ"ת אליה הגיע ממכבי חיפה כמושאל ועונה לאחר מכן מיד חזר לבית הקברות מהכרמל כדי להתייבש עונה שלמה על הספסל. אם יש לבן בסט שכל שיישאר בהפועל חיפה במידה והם עולים לליגת העל. שם מעריכים אותו ושם הוא יהיה שחקן מוביל. במכבי חיפה הוא יתאדה על הספסל

12. אבו Member

PHEWWW!!!! איזה אנחת רווחה בשער של בן בסט, אחרי כל ההחמצות המדהימות במחצית השנייה הייתי בטוח שנספוג.
    דקה לפני הגול השני היה להם מצב טוב 17 מטר אלכסונית, הרגשתי שאני הולך לקבל התקף לב אבל זה עף לעננים תודה לאל

מחצית ראשונה בושה וחרפה, פשוט בושה. מהלך אדיר של טרטצקי בגול, פנטסטי הוא והעונה שלו. ד"ש להרצליה. איש המשחק היום..ג'אנח בנגיעה אופיינית מ-3 מטר ו1-0. חצי דקה אח"כ וילנר הגיע למצב טוב נוסף אבל העיף החוצה, ומאז עד סוף המחצית בושה וחרפה..אני לא ארחיב במילים, פשוט לא שיחקנו ונצרת שיחקו יותר טוב.
    מחצית שנייה אופרה אחרת, לא יותר מידי כי יותר גרוע מהמחצית הראשונה אי אפשר לשחק, אבל אסי נכנס למשחק, וגם זיו כבדה שלא נראה על המגרש במחצית הראשונה. ואז ב-25 דקות האחרונות, עם הכניסה של ערן לוי שלהפתעתי דווקא הוסיף, סדרת החמצות מדהימה של כבדה, ג'אנח, לוי..ואז בדקה ה-83 נכנס בן בסט, דקה לאחר שנכנס סידר מצב מעולה לכבדה, שהחמיץ ברשלנות. ו2 דקות אח"כ גמר את הסיפור עם שער מצויין, אם הוא רק היה פותח! זה מה שנקרא תכל'ס של שחקן

כל הכבוד להנהלה על המחירים הנמוכים יחסית, למרות שהם יודעים שיכול לבוא הרבה קהל, 15 שקל נוער. סבבה לגמרי.
    יום שישי טעיתי לגבי המשחק שלנו, משחק בית שני ברציפות ומול לוד, איזה כיף לא להיות תלוי בערוץ הספורט ואפשר ללכת למשחק נוסף.

תודה הפועל!

13. spurs Member

אבו יום שישי אתה בא?
    יש מצב נראה אותך (נפתח יציע לאנגלופילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )
    מאיפה אתה? קריות לא?

14. Commander vimes Member

יש!!!!
    שיחקנו ממש גרוע במחצית הראשונה, אבל גם נצרת עלית לא בדיוק שיחקה. מחצית שניה היה משחק ממש שוטף והראה את ההבדל בין הפועל לשאר הליגה, וזה המהירות של שחקני האגף ובעיקר שני המגנים.

מהדקה ה75 הייתה אווירה פשוט מטורפת, והרבה עודדו.
    עכשיו חייבים לנצח את לוד.

15. אבו Member

מגיע כמו גדול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx