מחזור 29 בליגת העל: אשדוד מנצחת את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/5/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק האחרון מול מכבי תל אביב היה קונצרט ביחס למה שהיה במשחק מול מכבי הרצליה. בין הדקות 60-70 לקחתי הפסקה ועברתי לראות את המשחק בין ברמינגהאם לפולהאם. לא הייתי מסוגל להמשיך לראות את המשחק הזה יותר. ראובן עטר עם עוד משחק שרק מוכיח לכולם למה הוא לא נשאר במכבי נתניה בעונה הבאה.

במחצית הראשונה הגיע למכבי נתניה פנדל, שהיה צריך להיות מלווה בכרטיס אדום לדייהו דייוויס. מנשה משיח החליט שלא היה כלום. ואם כבר הזכרתי אותו, תצוגת שיפוט עלובה. היו עוד כמה עבירות שהצריכו שריקות וכרטיסים צהובים, אבל כנראה שלשולף המהיר בליגה התחשק ליישר קו עם יתר חבריו. הגנת הקבוצה תפקדה טוב. הקישור לא היה קיים. התקפה הייתה רק שהכדורים הגיעו לאיתי שכטר, מה שמכניס אותי כבר למחצית השנייה, ואני מתכוון לדקות שחזרתי לצפות במשחק. אחרי היציאה של תיירי טזאמתה (פעלתן, אבל טעון שיפור) הכדורים התחילו להגיע לאיתי שכטר ואף אחד משחקני מכבי הרצליה לא הצליח לעצור אותו. בשער הראשון הוא לא ספר את המגן שלו. בשער השני הוא שוב לא ספר את המגן שלו, אך השוער הציל, מה שלא הפריע לו לקחת שוב את הכדור, לעבור שחקן ולהשאיר כדור רוחב ענקי ליחיאל צגאי.

מכבי נתניה של היום זה איתי שכטר + 10. לפחות כל זמן שיחיאל צגאי ושניר גואטה לא על המגרש.

שהעונה הזאת תיגמר כבר.

2. Emil Member

תקשיב 3 נקודות או לא אני לא זוכר דבר כזה במשחק כדורגל...4 קשרים אחוריים...מה זה אמור להיות?
    מכבי שיחקה עם 4 בהגנה, מהם שחקן הגנה אמיתי אחד (ביזארה), חרש עץ אחד (מסיקה) ושני קשרים אחוריים (מישאלוף וגזל) . זה בנוסף לשלושת האחוריים שפתחו בקישור - רומן, אסוס וז'אן. וכשקשר אחורי הוחלף, נכנס יחיאל. שזה טוב בפני עצמו, אבל לא שינה מאומה - מישאלוף עבר לקישור ולא השתנה דבר. ואז מוציאים את מסודי ומכניסים את...ייני?!? מה לעזאזל?
    החל מהחילוף השלישי מכבי שיחקה למעשה 4-4-2-0. פשוט מגוחך.
    שילך כבר.

למרות ארבעת השערים המשחק היה מאד עייף ורדום, ולא מהנה בכלל. אפילו לשמוח לא היה לי כוח. כנראה אפשר להאשים את החום המעיק. במה חטאנו שאנחנו נאלצים לשחק בשעה 3 בצהריים במאי?
    מכבי הגיעה בדיוק ל-5 מצבים מהם 3 נכנסו. סכנין הגיעו בערך ל-3 מצבים בעצמם, כשאחד מהם החטאה פושעת של בוזגלו בדקות הראשונות באחד על אחד עם יבריץ'.

אפשר לציין את דן רומן כשחקן הכי טוב במגרש, מוכיח כל שבוע מחדש שהוא השחקן הכי טוב היום במכבי. או לפחות בכושר הכי טוב. אני מתחיל להשתכנע שכדאי לשמור אותו לעונה הבאה בסגל.

אני מתפלל שננצח את חיפה ותוצאות שני המחזורים יאירו לנו פנים כדי שבסיום המחזור הבא נעמוד עם פער 10 נק' מהקו האדום - מה שיבטיח את ההשארות לחלוטין ויאפשר לי לא להגיע למשחק האחרון במנוי מול מכבי פ"ת. אני כ"כ רוצה את האקט הסימבולי הזה של לא להגיע למשחק בית אחרי הבטחת השארות אחרי כל מה שסבלנו השנה. למרות שלא נראה לי שאני אקבל את העונג הקטן הזה, ואאלץ להביע את ה"מחאה" הקטנה שלי במשחקי החוץ מול כפ"ס ובני יהודה...

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/08
  3. BeitaReaLiverpool Member

צודק, ברור. התבלבלתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. הרצליה Member

כנראה שאסור לתת לשחקנים האלה מחמאות וחודש האחרון הם קיבלו ממני בלי סוף מחמאות אבל היום הם איכזבו בענק.
    דבר ראשון מכבי הרצליה ללא דייהו דיוויס היא לא קבוצה ששווה ליגת העל בשום מקרה, מיטייה מורץ' עם כל הכבוד הוא בלם חלש שלא יכול להחליף אותו בשום עמדה, לא משנה אם נשאר בליגה או לא אסור לשחקן הזה להיות פה בעונה הבאה.

לא יודע איך אנחנו יוצאים מהברוך הזה שנקלענו אליו, לא רואה אותנו מוציאים משהו בקריית שמונה בשבוע הבא.
    אגב לגבי המשחק, 0-0 היה משקף לחלוטין.

לסיום, אכזבה מהקהל של מכבי נתניה, איפה כולם? למה הם לא הגיעו?
    איתי שכטר הוא שחקן מעצבן מאוד שאם הוא ימשיך ככה הוא יהפוך לאחד השחקנים השנואים בליגה, אתה לא צריך לחגוג כל שער שאתה מבקיע במשך 3 דקות, אתה לא צריך לחגוג שער שאתה מבקיע מול העיניים של אוהדי הקבוצה היריבה, תתבגר כבר!

5. Giallorossi Member

גם נגד מכבי הגיעו מעט אוהדים, כנראה שהקבוצה שלהם הרדימה אפילו אותם.

6. oFiRzZz Member

כי משעמם , פשוט ככה , משעמם.
    אין בשביל מה ללכת , במזל זה נגמר 2-0 ולא 0-0 כמו תמיד(אם זה היה קורה זה היה התיקו 0-0 ה9 שלנו העונה !!)..

7. idos87 Member

אני רק מקווה שבאמת ננצח היום ועוד ניצחון או שתיים ואנחנו נשארים. בעיקרון אחרי שהרצליה הפסידו היום אנחנו מאוד מתקרבים אל מעל לקו האדום. כרגע הרצליה יחסרו את השחקן הטוב שלהם דיוויס וזה יפגע ביכולת שלהם במשחקים הבאים. לאשדוד יש משחק ביום שני נגד בית"ר מקווה שאחרי המשחק נהיה עדיין לפני אשדוד.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי(ולא לצערי) לא הלכתי למשחק של הפועל עקב יומהולדת של סבתי. התחלתי לראות מהדקה ה25 בערך והמשחק פשוט משמים. לפי מאיר ועודד ההתקפה הראשונה הייתה בדקה ה35, למסגרת דקה 40. טופוזאקוב הציל אותנו נהדר פעמיים, אבוטבול המצטיין בינתיים. חייבים להכניס את עובד, בלעדיו אני לא רואה אותנו כובשים שער שלא בא ממצב נייח, כמו הרבה שערים העונה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ראית את המשחק היום (וראית אותו), אתה בטח יכול לנחש שהסיבה היא שאין בשביל מה לבוא. בעונה שעברה, במצב זהה לשל היום, הגיעו 2,300 נתנתיים לאצטדיון הבונבוניירה. הכדורגל לא היה בשיאו (אפילו שבאותו משחק נתנו את אחת התצוגות הגדולות ביותר שלנו בעונה שעברה), אבל היינו נראים כמו קבוצת כדורגל. הקהל הרגיש שהוא יכול להשפיע, עוד היה על מה להסתכל. היום כלום, חושך. בעצמך אמרת שתיקו מאופס היה משקף יותר. וזה לא רק במשחק הזה, רוב המשחקים שלנו השנה היו ראויים להיגמר בתוצאות מאופסות. זה לא כדורגל. זה איכס. אני מתבייש.

10. oFiRzZz Member

איזה קאמבק מדהים של בני יהודה.
    נצחון 5 ברציפות (?) , מדהים !
    הקהל שלה מדהים ... בשבילו אני רוצה שהקבוצה הזאת תשאר בליגה .

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו בני יהודה וואו....

עוד ניצחון, הפעם אפשר להגיד, צפוי, על הקבוצה המפורקת של מכבי פ"ת. ההימצאות של ניצן שירזי שם קצת מציקה לי כי מצד אחד נמאס כבר מהמועדון הלא מועיל הזה לליגת העל אבל מצד שני יכאב לי על ניצן שירזי אם הוא יכשל עם מכבי פ"ת. בני יהודה מדלגת זמנית מעל אשדוד, וכמובן מוסיפה למתח בענק, עכשיו יש 2 מקומות שמהם יורדים ושניהם פתוחים לחלוטין.

12. Giallorossi Member

בני יהודה נפרדת מהמקום האחרון בפעם הראשונה מאז המחזור ה13, מדהים.

13. Don Joan Roman Member

הנה עוד מתנה שהאדומים מקבלים.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א מנצחת 2-0 ויוצאת גם היא כמו כפר סבא ומכבי ת"א כמעט סופית מסכנת הירידה.

מכבי פ"ת, הרצליה, בני יהודה ואשדוד. מ-4 יצאו 2.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי שצריך להכניס את עובד או לא?