מחזור 3 בלאומית :: פ"ת עם ניצחון ראשון העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏14/9/07.

1. OR Member

תוצאת סיום:
    הפועל חיפה מנצחת 1-0 משער של כבדה ובישול של ערן לוי .

2. כחול לנצח! Member

לא יודע מה להגיד לך, אף פעם לא ראיתי את הפועל פ"ת מבזבזת ככה זמן בליגת העל בבית, אבל בחיים. אולי הפתיחה הגרועה לליגה והרעב הזה לניצחון אחרי כ"כ הרבה זמן, גרם להם לחשוב רק על התוצאה. אני חושב שיש לנו סגל הכי טוב בלאומית, אבל כמו שראינו היום הפועל ר"ג לא נפלה מפ"ת במחצית השנייה. מלמיליאן טיפש ברגע שהוא הוציא את לוזון ואייל שן הוא הרג את המשחק

3. ליאונל-מסי Member

ניצחון חוץ חשוב במגרש קשה
    כל הכבוד

4. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

מוראד אבו ענזה מבני לוד לאט לאט נהפך להיות החלוץ הכי טוב בליגה עוד נשמע עליו הרבה איזה מהירות איזה טאץ בכדור כל החבילה יש לו..

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את תחילת המשחק ופ"ת התחילה אותו טוב מאוד ונראה שבפתח תקווה היו צריכים את המשחק בית הזה כדי להיכנס לעיניינים.
    רעננה אחרי 2 ניצחונות מצויינים מוציאה תיקו טוב אצל הכח ר"ג ורעננה בינתיים... ממשיכה להפתיע לטובה.
    הפועל חיפה גם נמצאת במצב רוח טוב, ניצחונות חוץ בליגה הזאת אנחנו כבר יודעים שזה לא דבר של מה בכך, חיפה עם 6 נקודות ואולי העונה חיפה תשכיל ללכת עד הסוף.

מחכים ליום שני.

6. המפציץ בווינר Member

הליגה הלאומית ממשיכה להפתיע רעננה ממשיכה בתנופה ומוציאה תיקו חוץ חשוב מול הכח שמגמגת לאחרונה לאחר ההפסד לבאר שבע תיקו ביתי מול רעננה הפועל חיפה וערן לוי ניראת טוב עם ניצחון חוץ חשוב 1-0 על רמת השרון הפועל חיפה מאותת ליריבות נוספות בצמרת שאולי העונה היא תעלה.

7. הפועל רמת השרון Member

היתי במשחק וחיפה לא הכניסו גול זה הקון האפס זה פגע במשקוף ועל הקו רמת השרון שיחקו יותר טוב שאלו את אוהדי חיפה

8. אבי סנדור Member

משחק לא טוב של רעננה שהייתה חייבת לנצח את הכ"ח אחרי שהרחיקו את בני חדד בתחילת המחצית השנייה.
    ג'וני טננבאום עם משחק חלש מאוד וזה מראה עד כמה הוא חשוב לקבוצה.

9. המפציץ בווינר Member

אבי לא מסכים איתך הייתי במשחק ובמחצית השנייה רעננה בכלל לא נפלה מהכח מחצי תראשונה רעננה לא הראתה כדור רגל והשער הראשון של הכח נבע מחוסר תיאום בהגנה מחצית שנייה רעננה השתפרה והראתה כדור רגל ואפילו כבשה והישוותה רק חבל שלא ניצלו את ההרחקה של בני חדד לכיבוש השני

10. אבי סנדור Member

למרות שהם שלטו עדיין זה היה נראה כאילו הם שיחקו נגד 11 שחקנים ולא נגד 10 הכ"ח עמדו יפה ואפילו הצליחו לצאת למתפרצות אני מאמין שבלי ההרחקה המשחק היה נראה אחרת...

11. beitar4ever Member

רעננה מפתיעים אבל במחזור הזה איכזבו כי הם היו צריכים לנצח לפי מה ששמעתי , הם קבוצה מצוינת ואם תמשיך ככה אני לא יתפלא לראות אותם בסופו של דבר בליגת העל.

12. המפציץ בווינר Member

רעננה אבל שיחקה טוב היום במחצית השנייה היתה יכולה מספר מצבים לכבוש את השני רעננה לאט לאט ניראת טוב ותפתיע עוד העונה .

13. A_Conte Member

בשקט בשקט ראשון משיגה ניצחון חשוב מאוד,מתמקמת לה בצמרת ומצהירה שהשנה היא הולכת להיאבק בצמרת.
    גם אחרי הרחקה הקבוצה לא נשברה(פעם שנייה העונה)וכבשה שער,הפעם זה הספיק לניצחון!

רוני אוחנה ומור גולן בפנדל כבשו לראשון!

14. איטלקי באדום Member

נצחון חשוב מאוד להפועל .
    אבל אסור לדעתי להסתמך על גילי אופק .
    צריך להביא שוער אחר , טוב ומנוסה יותר ולתת להם לשחק ברוטציה .

15. *הפועל-רעננה* Member

כמה חבל שלא ניצחנו. הוצאנו 7 נקודות מתוך 9 מול שלושת הקבוצות שכולם הגדירו אותן כמועמדות לעלייה: הפועל פ"ת, הפועל ב"ש והכח עמידר רמת גן.
    אני שמח שכרגע אנחנו הקבוצה היחידה שלא הפסידה ואני רק מקווה שימשיך ככה.
    רק שלא יעלה להם לראש... שבוע טוב חברים!

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/07