מחזור 30 בליגת העל - בני יהודה מנצחת בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/5/08.

1. Giallorossi Member

לאאאאא

מילא מסיקה בהרכב, את זה אני עוד איך שהוא מצליח להבין, אבל גזל?
    נכון ששפונגין העונה חלש, אבל הוא לפחות מגן (וזה לא שגזל היה איזשהו עילוי נגד סכנין בתור מגן).

לא מובן.

2. YANIROSH Member

אני מקווה שניר לוין יתעשת ויתן לשפונגין את החולצת ההרכב מחר מול מכבי חיפה,עם כל זה ששפונגין לא בעונה טובה אין ספק בכלל שהוא עדיף על כל שחקן אחר במכבי ת"א בעמדת המגן הימני,אני מקווה שחיפה תשחק גרוע מחר[כהרגלה בתקופה האחרונה] ואנחנו נידע לנצל זאת ולנצח[האמת שאני קונה תיקו] תמיד משחקים מול מכבי חיפה בחוץ די מפחידים אותי.

3. Giallorossi Member

אין ממש הבדל בין תיקו להפסד במשחק הזה, רק נצחון יהיה טוב.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה? ניר לוין באמת ישאיר את שפונגין ושטרית על הספסל לטובת מסיקה וגזל...? מוזר.

הניצחון של בני יהודה היה קצת צפוי בעיניי, המומנטום הגדול, בית"ר רדומה, שאפו לבני יהודה על הקאמבק המטורף והבלתי נתפס הזה, רק הייתי מת לשמוע את תגובתו של אלי כהן לכך....
    אשדוד במצב קשה מאוד, כל שבוע הסיכויים שלה משתנים, אם בשבוע שעבר היה נראה שהסיכויים איתם, כרגע זה נראה שהם בדרך הבטוחה ללאומית, בני יהודה לא רואה בעיניים ושבוע הבא מחכה לכתומים משחק ביתי מול כפר סבא.

בקשר לצמרת... מי היה מאמין...? רק 6 הפרש בין נתניה לבית"ר, שבוע הבא נתניה בטדי (ללא קהל?) וניצחון של נתניה יכול לעשות דבר בלתי יאמן...
    אין רמה, אבל יש מתח, לפחות זה.

5. Don Joan Roman Member

בשבוע הבא נתניה מגיע ל"טדי" בלי היציע המזרחי אך עם המערבי והצפוני.

6. מור!!! Member

הולך להיות משחק טוב!
    נתניה תרצה לנקום על ההדחה מהגיע וגם לצמק את הפער מבית"ר (פתאום נישמע הגיוני) ובית"ר תנסה לסגור את סיפור האליפות כמה שיותר מהר

7. idos87 Member

לפי העונש שבית"ר קיבלו, המשחק לא אמור להיות ללא קהל לא?

8. אלסנדרו דל פיירו Member

הליצן טוען שיש לו חלק בזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    טיפש כזה.
    חוץ מהבמה שהו נתן לצעירי ולכחלון אין לו שום חלק בבני יהודה. טעות היה להביא את המנחוס הזה.

כל השאפו מגיע לחזי ולאסייג שפשוט בכל השנה המשוגעת הזו לקחו את השחקנים לשיחה עם הותיקים ואמרו להם להינות מהמשחק ולהילחם כמו גברים עד הסוף בלי שום קשר להשיארות או לא.

איפה אלי כהן בכל הסיפור? שיבוא יפתח את הממטרות אולי בכל זאת יהיה לו חלק במשהו

9. Emil Member

בקשר לשפונגין, מסתבר שהוא עדיין פצוע בשרירי הבטן ולכן לא ישחק. שטרית ישאר על הספסל בעקבות היכולת, ואת זה אני דווקא מבין.

נקווה שהנס שגרם למערך שלושת האחוריים לעבוד יקרה שוב, למרות שאני שוב ספקן...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה נמצאת במצב מאוד עגום, מנטלית ומבחינת היכולת. בלי דוידוביץ' בשער זה עוד פלוס למכבי ת"א לכן הצהובים יכולים וצריכים לנצח היום. מכבי חיפה קבוצה מאוד חלשה, בלי חשק לשחק, לא צפוי להגיע היום יותר מדי קהל וגם אם כן נראה לי שהוא יותר יעדיף למחות מאשר לעודד. השאלה איך תראה מכבי ת"א.. אם הם יראו על הפרצוף אז חיפה יכולים לנצח, אם מכבי ת"א יעלו עם רצון וחשק אז לדעתי הם מנצחים. (אלא אם כן חיפה מכינים לי כאן הפתעה ויעלו פתאום עם כוחות מחודשים...)

11. ריביירו Member

אחת אפס למכבי תל אביב, מסודי. כרגיל יש מרחקים בגודל של השבר הסורי-אפריקני בהגנה שלנו.

12. ריביירו Member

נראה שאני היחיד שהמשחק הזה עדיין מענין אותו. אחת אחת, פאנטני עושה את זה אחרי הגבהה פנטסטית של חרזי. יש!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לך אפשרות לערוך הודעות, אין צורך בהודעות כפולות. ואם אפשר רק בלי הודעות לייבסקור, אם יש לך משהו מקצועי להעיר על המשחק, בכיף, עידכוני תוצאות לא כאן.

14. Giallorossi Member

כוס אמק עם ההגנה הזאת, כמה אפסים חסרי אופי אפשר להיות!?
    מקווה שרודי יעלה במחצית השנייה במקום ז'אן.

איך איך איך הם מצליחים להסתבך כל פעם מחדש?

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחצית בקריית אליעזר, 2:1 למכבי חיפה מול מכבי ת"א.
    מכבי ת"א עלתה ליתרון בדקה העשירית ארז מסיקה שלח כדור עומק טוב לקמאנאן,
    שהוריד בראש למסודי והאחרון נתן בעיטה חזקה בין החיבורים בפינה הימנית של יולזרי.

4 דקות לאחר מכן רוני לוי ביצע חילוף, רנאטו נפגע בגבו ולא יכל להמשיך, במקומו הוא הכניס את אושרי גיטא

אלון חרזי השקיע ונתן את כולו במחצית הראשונה,
    בדקה ה16, חרזי פרץ מצד ימין, הרים כדור לרחבת מכבי ת"א, יציאה גרועה של יבריץ' ומיקום טוב של פאנטיני, סידרו לחיפה את היתרון.

השער השני של חיפה הגיע בדקה ה-42.
    מן שיחזור של השער הראשון, שוב חרזי פורץ באגף ימין, מגביה כדור לרחבת מכבי ת"א, שחקני הגנת
    מכבי ת"א לא לחצו ולא סגרו טוב ותוך כדי כך, איפשרו לפאנטיני לשים את השני שלו במשחק, שני שערים בנגיחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/08