מחזור 31 בלאומית: הפועל פ"ת במקום השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/5/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי אומר ככה , מחצית שנייה ירדנו לסוג של בונקר והצלחנו לעקוץ.

איזה בישול גדול של בונפלד בשער של מקאסי .

2. *הפועל-רעננה* Member

איך איך איך איך איך איך איך אפשר להחטיא פנדל בדקה ה-85?!!?!?!?!??!?!?!?!

אם רק היינו מנצחים את המשחק הזה!
    אי אפשר להסביר כמה שאני עצבני... סרג' איילי בעט 3 פנדלים העונה ואת שלושתם הוא החטיא! לא לומדים לקחים?!
    אחרי הפעם השניה, אלי כהן היה צריך להורות למישהו אחר לבעוט! פשוט ביזיון!
    אני ממש מרגיש פספוס ותסכול בגלל ההחמצה הזאת.
    משחק הבא חייבים לנצח את הפועל פ"ת... אני עדיין מאמין

שבת שלום!

3. כחול לנצח! Member

שוב התסריט יחזור על עצמו. 2000 כחולים יפוצצו את האיצטדיון ברעננה, גומס ודוס סנטוס יחגגו עלינו ושוב נלך הביתה עם הראש באדמה

4. Spanish Weapon Member

זה רק בגלל שחיפה ברוב המחצית השניה הייתה מתחת לכל ביקורת,השחקנים שם ניראו כאילו הם עושים
    דווקא ליואב כץ ולהפועל חיפה כולה.
    אתה ואני היינו בכל או רוב משחקי הבית של ב"ש העונה ונוכחנו לראות איך משחק הגנתי שבנוי על
    ניסיון לעקוץ במתפרצות ולבנות על היכולת של סימיוני כחלוץ בודד התנפץ לנו פעם אחרי פעם בוסרמיל
    שאמור להיות המבצר שלנו.
    אם מלכתחילה ללנדאו היו ביצים והוא היה משחק כדורגל התקפי ונועז כמו שהוא משחק ב3-4 משחקים
    האחרונים הוא היה משיג גם את תמיכת הקהל וגם נקודות יקרות.
    אפשר לחשוב אנחנו משחקים בפריימר ליג, מדובר בליגה עם הגנות של שתיים בשקל.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתלהב מהניצחון על חיפה שלצערי כמו במקרה של הפועל רמת גן לפני שבועיים יותר הרס ליריבה את הסיכוים לעלייה.
    מה נשאר לעשות? להמשיך במגמה, לנצח שבוע הבא את לוד בחוץ ולהרוס גם להם את העלייה, ככה שבסופו של דבר יעלו 2 הקבוצות שכבר במחזור ה10 היה ברור שיעלו, הכח ופתח תקווה, שלא משנה מה תעשה בשבוע הבא ( מינימום תיקו ) יביסו במחזור האחרון את הפועל רמת גן שיבואו ויפתחו רגליים.

אחח מה הייתי נותן בשביל בן בסט אחד שעושה מה שכל כך הרבה שחקנים שלנו ( מקאסי, פדידה, ניסים ) לא עושים ביחד, פשוט שחקן נפלא...

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדידה דווקא לאחרונה מגלה יכולת טובה לעוממת שאר החלוצים שלנו שלא עושים כלום.

7. JR-Riquelme Member

הניצחון הזה כמו בשבוע שעבר סתם עושה יותר מדי ציפיות... וחבל שעוד פעם הקבוצה הזאת משלה את האוהדים שלה.
    כבר נמאס מהפחדנים האלה שיודעים לשחק רק כשאין לחץ, איפה הייתם במשחק שעבר בוסרמיל נגד הפועל חיפה??? ובחוץ דווקא באר שבע יכולה לנצח, אין לה את כל הלחץ של הקהל(למרות שצפוי לבוא לא מעט קהל)...
    אני לא חושב שנעלה, אבל אי אפשר לשקר אני חושב על זה שיש סיכוי לעלות... איך אפשר שלא... כולה 3 נק' מעלייה כשלפ"ת נשארו משחקים קשים ויש להם את המנחוס הכי גדול שיש - רעננה בחוץ. ועדיין אנחנו לא תלויים רק בהם.

ובקשר למשחק - בונפלד שיחק כמו שצריך, משחקן כמוהו אני לא מצפה להרבה חוץ מלתת פס לחלוץ מול שוער, כי יש לו יכולת לעשות את זה. אם לבונפלד היו גם יכולות אחרות והוא היה יודע להשתלט על משחק במרכז השדה היינו מוצאים אותו בליגת העל עכשיו. שלנדאו פתח עם אורן ניסים הוא מאוד הפתיע אותי, אני לא סובל את החלוץ הזה אבל את שלו הוא עשה אין מה להגיד. מקאסי שחקן חלש מאוד שאני מקווה שלא ישאר בב"ש עונה הבאה למרות הגול שהוא הביא.

8. כחול לנצח! Member

ב"ש אתם צריכים להתפלל שלא ניקח יותר משלוש נקודות בשני המחזורים האחרונים ושאתם תנצחו את שני המשחקים שנשארו לכם. תסריט בהחלט אפשרי משום שמחזור הקרוב אנחנו ברעננה ואתם מחזור אחרון מול נצרת עילית כמדומני. משחק העונה שלכם הוא מול בני לוד. אם אתם מנצחים שם אתם עולים ליגה

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו נעלה אם אתם מפסידים לרעננה ואם הפועל חיפה לא תנצח את ראשון לציון ואם ואם ואם... יש לא מעט אפשרויות, באר שבע ניצחה העונה אתמול פעם ראשונה משחק שהיא באמת באמת הייתה צריכה לנצח, אין מה להתלהב מזה שבוע הבא זה יהיה המבחן, אבל זה לא תלוי בנו, זה תלוי ב-2 קבוצות ואז רק תלוי בנו, אין מה לטפח תקות, הסיכויים קטנים.

ואגב צריך לספור את בני לוד... קבוצה הירואית, נהדרת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/08
  10. כחול לנצח! Member

איך דווקא עכשיו בא לנו המשחק ברעננה סעמק. בקאמפ-נואו יותר קל לנצח מאשר במגרש ההזוי שלהם שם מטר על מטר.

11. כחול לנצח! Member

אתה רציני?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בטח שאני רציני אתה שם לב מה הם עושים? ניצחון של קבוצה גדולה בקרית אליעזר, ואתמול... היו ב-9 שחקנים נגד נצרת עילית, אותה נצרת עילית שפ"ת לא הצליחה לנצח בבית, ובכל זאת ניצחה 1-0 ענק מבחינתה. 2 מחזורים לסיום, בני לוד עם מספר הנקודות כמו למקום השני... לא לספור אותה עכשיו זה לדעתי עיוורון....
    היתרון שלהם נגד באר שבע יהיה שמהם אף אחד לא מצפה כלום... שחקני באר שבע יבואו כמו כל העונה עם הרגליים רועדות ולא יצליחו לשחק משוחרר כמו ב-3 שבועות האחרונים, כי עכשיו יש עליהם לחץ והם מרגישים שיש להם סיכוי, ומצד שני לוד תבוא משוחררת.... היא לא לחוצה בכלל לעלות ליגה, היא תבוא לשחק בכיף וזה כמובן לזכותה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/08
  13. Ariel Member

אני מעריך שחיפה תנצח את 2 המשחקים הנותרים שלה ותחגוג עלייה.

14. כחול לנצח! Member

יש ללוד את הקואבינה הזה שהוא חיה לא מפסיק לכבוש. אגב איפה נעלם הפועל 23?

15. הפועל_23 Member

אני כאן תמיד כאן...פשוט אין לי מה לכתוב על המשחק אתמול כי היה משחק שערורייה...
    שלטנו כל המשחק אבל הגענו למקסימום מצב וחצי. רמה"ש בבעיטה היחידה למסגרת הבקיעה (בעיטה חופשית בדקה 91). 700 אוהדי ר"ג יצאו מאוכזבים מהמגרש ברמה"ש.
    כנראה שלא מגיע לנו לעלות (השאלה למי מגיע?).
    אגב עם קונוטציה מסויימת של תיקואים ונצחונות שלנו, אנחנו עוד יכולים לעלות, אבל זה רק נס.

http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2007/3hasharon2.Xxx http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2007/3hasharon7.Xxx

http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2007/3hasharon13.Xxx http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2007/rg-rhfc1064.Xxx