מחזור 31 בלאומית: הפועל פ"ת במקום השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/5/08.

1. כחול לנצח! Member

רמת גני כדי לעלות ליגה צריך לנצח ברעננה ורמה"ש. אנחנו גם הפסדנו בשני המגרשים האלה. ביום שישי יש לנו הזדמנות לנצח ברעננה, אם נפסיד שם שוב באמת שלא מגיע לנו לעלות ואני באמת מאמין שניצחון שם עלינו ליגה. הפסד ונגמר הסיפור

2. הפועל_23 Member

אני ממש לא בטוח שאם תנצחו שבוע הבא אז עליתם ליגה.
    היו"ר שלנו נחוש מאוד לדפוק לכם תעלייה, ומי יודע אולי אנחנו נגיע לשם כשעוד אנחנו יכולים לעלות ואז זה יהיה קרב גדול במגרש מלא עד 0 מקום.

אגב הכח לא ניצחו העונה במגרשים האלה, אז מי אמר שבשביל לעלות צריך לנצח ברעננה ורמה"ש? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    בתכלס, לוד ניצחו העונה בוינטר,במכתש,בקרית אליעזר,ברעננה וברמה"ש. אולי להם מגיע לעלות ליגה.

3. Love Is Red Member

הכל יכול להיות בליגה ההזויה של השנה, פשוט לא יאומן שקבוצה שלפני שלושה מחזורים הייתה יכולה לרדת ליגה עושה שלושה ניצחונות רצופים ומגיעה לשני המחזורים החארונים עם סיכוי נחמד מאוד לעלות ליגה (אני מדבר כמובן על הפועל באר שבע) ולא יאמן שקבוצה שהייתה עד לפני שני מחזורים הייתה עם הסיכוי הגדול ביותר לעלות לליגת העל והייתה צריכה לנצח לפחות עוד שלושה משחקים, מפסידה שני משחקים ומאבדת את המקום שממנו עולים ליגה, לא יאומן כי יסופר!
    הליגה הכי מרתקת שיש שגם בשנה שהעולות נקבעות מוקדם מהצפוי (לפני שנה) הכל יכול להיות בא.
    ד"א אם המחזור הקרוב פתח תקווה מנצחת את רעננה היא תעלה בוודאות ליגה, וככה לגבי בני לוד....

4. XabiAlonso Member

מהמקלדת שלך ליושב במרומים!
    אני מאוד פאסימי.

5. Jose Mourinho Member

אוהדי ב"ש, אני מבין שעם השנים הפכתם להיות פסימיים יותר ויותר לגבי הקבוצה, אבל אחרי העונה הקשה הזאת, אם עכשיו לא נאמין אז מתי כן?

הרי זה לא שאנחנו צריכים תוצאות מכל המגרשים במחזור, בסה"כ עוד שניים בנוסף אלינו, וזה לא כזה רחוק מהמציאות.
    ניצחון של ב"ש בלוד(קודם כל ולפני שמסתכלים על המגרשים האחרים, ב"ש צריכה לעשות את העבודה), במקביל לניצחון ביתי של רעננה על פ"ת(זה לא עד כדי כך בשמיים, קבוצות שוות ברמתן, כמו בערך כל המתמודדות על העלייה) ושראשל"צ שנלחמת על החיים שלה לא תפסיד בחיפה, ואנחנו במקום השני בזכות הפרש שערים - ומגיעים למחזור האחרון בנצרת עילית, מול הקבוצה הכי חלשה בליגה, תלויים אך ורק בעצמנו, עם הפרש שערים טוב יותר משל כולם.

אם הפועל פ"ת לא תפסיד ברעננה וחיפה תנצח את ראשל"צ, בלי קשר למשחק של באר שבע בלוד(ששוב, כל תוצאה מלבד ניצחון שם ונגמרה לנו העונה), הסיכויים שלנו ירדו באופן משמעותי לקראת המחזור האחרון. אבל! עד המחזור הבא אני ממשיך להאמין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/08
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להאמין זה טוב, אבל מה שאתה עושה לפתח ציפיות, ובשבילך אני אומר, אל תעשה את זה. פ"ת יכולה לנצח ברעננה בדיוק כמו שהיא יכולה להפסיד או לסיים תיקו, כנ"ל אנחנו בלוד ובקשר להפועל חיפה היא פייבוריטית ברורה נגד ראשון לציון. הכל יכול להיות... לא דיברנו עד עכשיו אז גם עכשיו אין מה לדבר, נקווה לטוב אבל הסיכויים לא איתנו.

7. Jose Mourinho Member

אתה יכול לקרוא לזה בכל צורה שתרצה.. עד שאני לא רואה את כל תוצאות הסיום של המחזור הקרוב, אני מאמין שיש סיכוי לא רע בכלל לעלות, וזה לא בשמיים שנמצא את עצמנו במקום השני בתום המחזור.

וגם אם לא עלינו, האכזבה לא תהיה ממש רצינית כי בכ"ז, כמו שאמרת, אנחנו לא תלויים רק בעצמנו ועד לפני 3 משחקים בכלל היינו עמוק בגארבג' טיים. אבל הנה הסיכוי לעלות חזר, וזה לא נגמר עד שזה נגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/08
  8. כחול לנצח! Member

שמעתי שאוהדי ב"ש נוסעים לרעננה לעודד אותה זה נכון?

9. JR-Riquelme Member

אני לא מאמין שזה יקרה אבל האמת זה עדיף ללכת לרעננה ולעודד אותה מאשר ללכת ללוד ולהפעיל על הפחדנים מב"ש לחץ כי תמיד שהם רואים קהל וכשמצפים מהם הם משתינים במכנס.

10. כחול לנצח! Member

יש מצב שיעבירו את המשחק מרעננה לאיצטדיון אחר עקב צפי של קהל רב מאוד שיגיע מפ"ת.

11. כחול לנצח! Member

בושה וחרפה הנהלת רעננה קבעה מחירים של 90 שקל מבוגר למשחק ביום שישי! אני שואל אותכם זה הגיוני? לחלק לאוהדים שלהם כרטיסים בחינם ואותנו לעשוק? גועל נפש

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזכיר לי את עונת הירידה ב- 98 שאוהדים של באר שבע נסעו לראשון לציון לעודד את הקבוצה המקומית מול בני יהודה... אנחנו ניצחנו את מכבי חיפה לעיני 15,000 איש, אבל בני יהודה ניצחה את ראשון והורידה אותנו.

אבל איזה הבדלים... אז היו קבוצה של נשמות שהיה אכפת להם מהקבוצה, קבוצה שנבתה רע מאוד והייתה קרובה לעשות קאמבק גדול (באותה עונה אם אני זוכר נכון באר שבע של הסיבוב השני הייתה מדורגת במקום השלישי או הרביעיי בליגה, את הסיבוב הראשון סיימנו עם מספר זעום של נקודות) היום אלו קבוצה של פחדנים שלא מסוגלים לעמוד תחת לחץ. אולי באמת עדיף בשבילם שלא יגיעו אוהדים ללוד.... או שאולי יתעלו על עצמם ויצליחו לעשות את העבודה מול אלפים שצמאים להצלחה.

כמה האצטדיון ברעננה מכיל? הוא לא יכול להכיל 3,000 אוהדים לכל היותר? פ"ת לא יביאו יותר מ- 2000 לדעתי, אולי אולי 3 אלף, בלחץ, למרות שאני לא מאמין.

13. כחול לנצח! Member

לא חושב שהוא מכיל 3 אלף. אם לא יהיה שידור אנחנו נביא איזה 3 שמע זה משחק קריטי ורעננה קרובה מאוד לפ"ת

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישדרו אותכם בספורט 5 , את באר שבע משדרים ב5 פלוס ליב .

15. *הפועל-רעננה* Member

האצטדיון ברעננה מכיל 2500 מקומות ישיבה... ויש עוד מקום לכמה מאות שיכולים לעמוד...