מחזור 33 בפרמיירליג: ארסנל-ליברפול, Take Two

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/4/08.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי ש-4 הגדולות שיחקו באמצע השבוע ברבע-גמר ליגת האלופות הן חוזרות אל הלחם והחמאה, הליגה המקומית. ואם משחק אחד מצוין בין ארסנל לליברפול לא השביע את תאבונכם, בשבת תוכלו לקבל מנה נוספת (שנייה מתוך שלוש) של שתי הגדולות האלה ראש בראש, שוב פעם באיצטדיון האמירויות. במשחקים בעלי חשיבות קצת יותר מכרעת בשבת צ'לסי תנסה להישאר במירוץ האליפות כשתצא להתארח באיצטדיון הסיטי אוף מנצ'סטר החם, בולטון תנסה להוכיח שעוד יש לה סיכוי להישאר במשחק חוץ סופר-קשה מול אסטון וילה, ופולהאם תפגוש את סנדרלנד ובירמינגהאם את וויגאן בקרבות תחתית על 6 נק'. ביום ראשון המוליכה מנצ'סטר יונייטד תנסה להמשיך את הדהירה לעבר התואר במשחק חוץ לא פשוט בריברסייד של מידלסברו. יהיה מעניין.

המשחק בין פורטסמות' לווסטהאם נדחה עקב השתתפותה של פומפי בחצי-גמר הגביע.

משחקי המחזור:
    שבת:
    ארסנל-ליברפול (14:45)
    אסטון וילה-בולטון (17:00)
    בלקבורן-טוטנהאם (17:00)
    סנדרלנד-פולהאם (17:00)
    וויגאן-בירמינגהאם (17:00)
    מנצ'סטר סיטי-צ'לסי (17:00)
    ניוקאסל-רדינג (17:00)

ראשון:
    מידלסברו-מנצ'סטר יונייטד (15:30)
    אברטון-דרבי קאונטי (17:00)

2. Rudess Member

חייבים לנצח מחר !

3. בועז Member

ביום שלישי יש את ווסטהאם- פומפי ששכחת לציין..

4. Pele Member

מלחמת עולם בין וויגאן לברמינגהאם..

המשחק שלנו בריברסייד ביום ראשון די מפחיד אותי. לא יודע למה.. קצת פוחד מתחושה של אופוריה באוויר

5. Bill Shankly Member

כל אחד חייב לנצח. וכל אחד עם הסיבות שלו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הקבוצה שאני הכי מרחם עליה במחזור הזה,היא דרבי קאונטי . הם הולכים לחטוף כמה חתיכות מאברטון ...
    כאמור אברטון רוצה למחוק את אכזבת ההפסד בדרבי של המרסיסייד ולחזור להצמד למקום הרביעי. בגודיסון
    פארק היא פשוט תתעלל בדרבי המסכנה שכבר ירדה ליגה. אני צופה ללפחות 3-4 שערים מצידה של אברטון.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/08
  6. Fergie's Legend Member

מומחי הניחוסים מכים שנית בתגובה שמעלי...

הפעם ההתאחדות החליטה על אי קיום משחק מאוחר. בכיף הייתי מתחיל את השבת עם ארסנל-ליברפול, ישן עד 19:00 בעזרת כדור שינה בדמות המשחק של שיטי-צ'לסי, ומסיים עם בלקבורן-טוטנהאם.
    שעה מציקה ליונייטד, קרובה מידי למשחק ביום רביעי.
    לפרגי יש את הכלים לרוטציה נגד בורו בכדי להציב את המיטב לרומא, אני מאמין שנראה את טבז, הארגריבס וקושצ'אק שלא שיחקו בשלישי ואולי גם חזרה של סילבסטרה ונוויל (!!!).
    שיתחיל כבר המחזור!

7. Wave Member

בשיא הכנות שאני מעדיף לראות את מיטב הכלים מול בורו ולא מול רומא, הרבה יותר קריטי לדעתי

8. W.Rooney Member

איתך איתך גל.

משחק בריברסייד נגד קבוצה מתוסכלת שהייתה קרובה להוציא נקודות בברידג' - בכלל לא קל.

9. eastlands Member

סיטי תסיים מחר את התקוה האחרונה של צ'לסי לשדוד את האליפות !
    פטרוב ,קורלוקה וג'ונסון חוזרים להרכב , ואני מרגיש שסיטי תנצח .
    נשאר לנו לשחק על הכבוד (את אופא כמעט שהבטחנו שוב דרך הפיירפליי ) ,גם ה0-6 שחטפנו בברידג' עדיין תקוע בזיכרון.

10. Gass12 Member

ונאמר אמן!!!

11. Ampelmann Member

והנה לכם טריוויה קלה- מי היו שתי הקבוצות האחרונות להפגש שלוש פעמים בשבועיים בגלל הצ'מפיונס?

12. Strawberry Fields Member

לא משנה מה התשובה ליברפול וארסנל נפגשות 3 פעמים תוך שבוע ולא תוך שבועיים (הבדל קטן אבל הבדל).

13. 13.11.1997 Member

חייבים להיזהר מהסיטי, הם יגיעו נחושים לנצח אחרי שהבסנו אותם בבית. הפסד שלנו וניצחון או תיקו של היוניטד ואפשר להגיד ביי, ביי לאליפות.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמדומני זה קרה לנו מול צ'לסי כשהם הדיחו אותנו ברבע-גמר בעונת האינוינסיבלס שלנו, לא ככה אמפלמן?

ארסנל-ליברפול:
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44523000/Xxx/_44523340_ars_liv_0506.Xxx

תאריך: 5/4/08
    שעה: 14:45
    איצטדיון: איצטדיון האמירויות
    שופט: פיל דאוד

The saga continues. ונגר ובניטז ימשיכו את הטרילוגיה המפורסמת עם פרק מס' 2 שלה, מפגש הליגה בין ארסנל וליברפול. זאת אחרי שניתן לומר שהחלק הראשון של הטרילוגיה הסתיים כשידם של הסקאוזרס עליונה. אומנם משחק ליגת האלופות שנערך באמירויות באמצע השבוע הסתיים ב1-1, אבל זהו תיקו שכולו ניצחון עבור ליברפול, שנמצאת בעמדה מצוינת כעת לקראת הגומלין באנפילד מול התותחנים. מנג'ר התותחנים ארסן ונגר, שהודיע לפני המשחק שהוא עדיין מאמין ביכולתה של קבוצתו לזכות באליפות, יודע שעוד 1-1 מול ליברפול מחר יסגור סופית את הסיפור של ארסנל בחזית הליגה. וכדי שזה לא יקרה הוא כנראה יפתח מחר עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו, בניגוד לעמיתו ראפה בניטז שכנראה ייתן מנוחה לכמה שחקני מפתח. השאלה היא מהו ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו של ונגר. רצף של הופעות מזוויעות של קולו טורה בעמדת המגן הימני ועמנואל אבואה בעמדת הקיצוני הימני מעלה סימני שאלה בנוגע למקומם בהרכב, במיוחד לאור הכושר הטוב שהמחליף הקבוע ת'יאו וולקוט נמצא בו. האם מחר וולקוט סוף סוף יקבל את המושכות בעמדת הקיצוני הימני על חשבון אבואה? כלל לא בטוח, בין השאר בשל פציעתו של רובין ואן-פרסי. הפצוע ההולנדי הספיק לחזור שוב לסורו ונפצע בירך לאחר מחצית אחת בלבד מול ליברפול באמצע השבוע, מה שמשאיר את ונגר עם בעיות רציניות בחוד. אדוארדו דה-סילבה כזכור גמר את העונה, ואן-פרסי פצוע גם כן וכנראה ייעדר, ובלית ברירה עמנואל אדבאיור, שגם כן סוחב פציעה קלה, כנראה יפתח בחוד, אולי לצידו של וולקוט. מי שעוד ייעדר בארסנל הוא ואסיריקי אבו-דיאבי, שמושעה ל-3 משחקים לאחר האדום הטיפשי שספג במחזור שעבר מול בולטון.
    http://images.askmen.com/men/celeb_profiles_sports/28_emmanuel_adebayor.Xxx
    הנטל בחוד של ארסנל ימשיך ליפול על כתפיו הרחבות של עמנואל אדבאיור

לראפה בניטז בניגוד לונגר כבר מזמן אין אשליות בקשר לליגה. כל משאביה של ליברפול מוקצים לליגת האלופות כעת, והמנג'ר הספרדי כבר רמז רמיזות עבות למדי בקשר למי יקבלו ממנו מנוחה מהמשחק מחר: "אני צריך לבחור את ההרכב שלי למחר בזהירות. טורס וג'רארד צריכים להיות בשיאם לקראת הגומלין מול ארסנל ודירק קאוט נתן את כולו ביום רביעי". ג'יימי קראגר גם כן עשוי להצטרף אל טורס, ג'רארד וקאוט בגיזרת מקבלי המנוחה, מה שכנראה ייתן צ'אנס לשחקנים שלא רואים בד"כ הרכב אצל בניטז, כמו אקס התותחנים ג'רמיין פנאנט או יוסי בניון מיודענו. מי שבודאות ייעדר הוא חבייר מסצ'ראנו, שמושעה לאחר ההרחקה הזכורה בתבוסה למנצ'סטר יונייטד. סמי היפיה כנראה יפתח במרכז ההגנה ויערוך את ההופעה ה-300 שלו במדי הסקאוזרים.
    הקבוצה מהמרסיסייד לא ניצחה את ארסנל בצפון-לונדון מאז פברואר 2000, אז טיטי קמארה נתן להם 1-0, ועם הגישה שאיתה הם באים למשחק אף אחד לא יופתע אם הרצף הזה לא ייקטע גם מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/08
  15. Dimitar Berbatov Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44523000/Xxx/_44523380_wig_bir_0506.Xxx

תאריך: 5/4, שבת
    שעה: 17:00
    אצטדיון: JJB (אצטדיון הקריקט הרשמי של העיר)
    שופט: מייק דין

בקרב ישיר על 6 ב-JJB תארח החבורה של סטיב ברוס את ברמינגהאם האקסית של ברוס, והקבוצה שאותה עזב לטובת הלאטיקס בנובמבר, לקרב תחתית חשוב מאוד. כזכור סטיב ברוס לא עזב בקולות נעימים את הסנט אנדוורז אחרי ויכוח עם דייויד גולד ודייויד סוליבן על גובה המענק.
    וויגן מגיעה לקרב התחתית אחרי 2 הפסדים בחוץ לפורטסמות' ובלקבורן, אבל למזלה יריבתה לתחתית - בולטון, לא השכילה בשבוע שעבר לנצל יתרון של שני שערים בריבוק סטדיום על ארסנל, שביצעה את המהפך, במשחק בו בולטון הוכיחה אופי ומנטליות של קבוצה שמקומה בצ'מפיונשיפ. בכל מקרה, וויגן חוזרת הביתה אחרי 2 משחקי חוץ ושם הסיפור הוא אחר לגמרי. 10 נקודות השיגו הלאטיקס מ-12 אפשריות בארבעת המשחקים האחרונים ב-JJB והצליחה לסחוט תיקו מארסנל. "המאזן שלנו בבית נהדר, וזה מה שאני רוצה מהשחקנים - להתעלות. הרשנו לעצמנו לדעוך בשני המשחקים האחרונים בחוץ" אמר ברוס שהתייחס גם למפגש עם האקסית:"הייתי שם 6 שנים, אבל הסיבה שאני רוצה לנצח היא אחת - בגלל שאנחנו בבית נגד אחת מהיריבות המרכזיות שלנו בתחתית".
    ברוס יקבל לשורותיו את פלאסיוס - עוד אחד שמכיר את המגרש בסנט אוונדרז נהדר ובילה שם חצי שנה, וחוזר מהשעיה. מייקל בראון וג'ייסון קומאס חוזרים גם הם מהשעיה.

http://www.4thegame.com/media/00/03/11/bruce_steve_bifc_profile_2005new.Xxx
    סטיב ברוס בימיו בסט. אנדוורז, ינקום באקסית?

מנגד ברמינגהאם מגיעה אחרי נצחון חשוב מאוד על מנצ'סטר סיטי המתדרדרת 3-1, נצחון שאיפשר לX לפתוח פער של 4 נקודות מהקו האדום. אבל הסיפור הגדול של הנצחון על סיטי היה זארטה הארגנטיני הצעיר שכבש צמד נפלא בסט.אנדוורז שהראה כמה פוטנציאל טמון בכשרון הארגנטיני מולז. זארטה צפוי להמשיך לפתוח בהרכב עקב הפציעה של ג'ימס מקפאדן הסקוטי, ולנסות להמשיך ולהוכיח את עצמו. "אנחנו יודעים מה מצפה לנו. סטיב יהיה מאוד נחוש לנצח את המועדון הישן שלו וזה טבעי לסוג האופי של סטיב. אני מכיר את סטיב טוב, והוא עשה עבודה נהדרת בברמינגהאם אבל זה קשה כאשר אתה במצבי מבחן", אמר מקליש.
    ברמינגהאם תחסר ב-JJB את הקשר אוליבר קאפו שכבש במפגש הקודם בין שתי הקבוצות עקב פציעה בגיד. החדשה המרעישה בברמינגהאם היא החזרה של מרטין טיילור למגרשים אחרי השעיה של 5 משחקים בגלל העבירה המפורסמת על אדוארדו דה סילבה.

http://images.mirror.co.uk/upl/m3/feb2008/0/4/553FC59A-B149-5885-4893BE212CEE7CCA.Xxx
    מרטין טיילור מספר דקות אחרי העבירה ההיא, חוזר מהשעיה.