מחזור 33 ו 31 בפלייאופים השונים: קרבות תחתית במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏28/4/16.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

אולטראס סכנין ולה פמילייה גורמים אותו נזק לקבוצתם

הם מעל הקבוצה
    הם מעל הסמל
    הם מעל הכל
    NO ULTRAS NO PARTY

בין אם זה לה פמילייה שהבריחו אלפי אוהדים מדהימים של בית"ר, גרמו להם לעבור יציע, גורמים לקבוצה לקנסות אדירים ללא תכלית (לפעמים), לא מעניין אותם גם שירדו ליגה אבל חס וחלילה שראדי (למשל, סתם דוגמא) יבוא לחזק אותם.

ומהצד של סכנין, אולטראס שמורכב מאנשים חשוכים. קשה להם לראות גזע אחר על פני הגזע שלהם. מה שקרה עם אלי כהן ורן קדוש זה ביזיון עצום. כל ילד בן 5 יודע שקנדיל נותן גול מתנה כל שבת שנייה, וכל שבת שלישית נותן ניצחון ליריבה על חשבונו. לא היה אכפת לאולטראס סכנין לפגוע בקבוצה + בסגל המקצועי והכל על מנת שיראו בשר מבשרם משחק בלי קשר ליכולת.

2. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Mamadu אולי כבר העלו את זה בעבר אבל מעניין אותי מה סיבת השנאה בין אוהדי סכנין למהראן ראדי?
    אני זוכר מס' משחקים בהם היה דין ודברים בין הצדדים (במשחק האחרון בין ב"ש לסכנין למשל)

3. Love Is Red Member

הנה ההבדל בין ברצלונה לסכנין, ברצלונה יודעים שקטאר ממנת טרור ולכן הם שואפים לסיים את ההתקשרות עמם.
    לעומת זאת סכנין לא.
    אבל זה לא האישיו, וממש לא אכפת לי מאיפה סכנין מקבלת את הכסף שלה, אבל העובדה שהקהל של סכנין נמצא עם דגלי אש"ף-פלסטין והם טוענים שזה לא לגיטימי לשחקני מכבי להיות עם דגלי ישראל פה החוצפה והבושה האמיתית.

4. Love Is Red Member

לא שאני בעד הארגון של אוהדי סכנין ובכלל אני לא סובל ארגוני אולטראס, אבל הלה פאמיליה הם מבחינתי ארגון סמי טרור...

5. Drama2 הסמל מעל הכל

בלי ציניות,
    המשפט הזה סיקרן אותי.

מה מבחינתך גורם להיות ארגון 'סמי טרור' ? מאורעות מלחה/שרלואה וכיוצ"ב ? או האג'נדה של האירגון ?

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נחמד מצידה של ברסה להפסיק את הההתקשרות שלה עם קטאר, לאחר שקיבלה ממנה מאות מיליוני דולרים בלי שום בעיה.
    לברסה לא תהיה בעיה למצוא משקיעים אחרים, זאת הקבוצה הכי מפורסמת בעולם.
    אבל סכנין, בלי הכסף של קטאר הייתה משחקת עד היום בלי איצטדיון, בלי הכסף של קטאר לא הייתה יכולה לפתוח את העונה שעברה. אז זה נחמד מאוד מצידם של ברסה, אבל לסכנין אין את הפריבילגיות הללו.

לא רואה שום בעיה בדגלי פלסטין, ואין לי שום בעיה בדגלי ישראל. למרות שיש הבדל בין אוהדים שמניפים דגלים, לבין שחקנים שלא אמורים להיגרר לשטויות האלה.

Telkiyski ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

@Mamadu

אתה באמת לא חושב שיש בעיה לעשות טקס הוקרה לעזמי בשארה ?

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Love Is Red
    אני לא חושב שהלה-פמיליה זה ארגון טרור או סמי טרור, לא צריך להגזים. הם בסך הכל ארגון אוהדים גזעני, וזה לא משהו יוצא דופן בעולם הכדורגל. הם יחסית די סבבה אם נשווה אותם לארגוני אוהדים מסוימים באירופה.

9. Love Is Red Member

מאורעות תקיפת אוהד הפועל בגרזן, זריקת אבנים על אוטובוס של אוהדי רעננה (פאקינג אוהדי רעננה!) ועוד...

10. Love Is Red Member

איזה שטויות?
    למה שטויות?
    אם התחשק להם לשים דגל שישמו, מצידי שישימו גם תפילין ומזוזות...
    מה שגרם לכל הבלאגן לא היו הדגלים אלא ההתנהגות הבלתי ספורטיבים של טב"ח, של ראיקוביץ' וכו'...

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שרבים לא יאהבו את מה שאני אומר, אבל: הוא חשוד בריגול לטובת חיזבאללה?
    לא רק שאני לא קונה את החשדות הללו (איזה סודות מדינה ישראל נתנה לעזמי בשארה שהוא יכול לרגל לטובת חיזבאללה?!), גם אם באמת יש חשדות, הוא לא הורשע בשום דבר. הוא סייע לסכנין להשיג כסף מקטאר כדי לעבור את בקרת התקציבים בשנה שעברה, והם הודו לו על זה ולא על הריגול לטובת חיזבאללה. זה שהוא דמות לא אהובה במיוחד ברחוב היהודי, זה לא אמור לעניין את אנשי סכנין שזקוקים לכסף הזה.

Telkiyski ו-gilad16 אוהבים את זה.
  12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני מכבי תל-אביב התעטפו בדגלים, כי איך אמר זהבי "לא יודע אם הוא בישראל או ברמאללה", הם נכנסו לאווירה של מלחמה בין שני לאומים. שחקני כדורגל לא אמורים להיגרר לשטויות של האוהדים.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

1. הוא לא הורשע ? כי הוא ברח !
    אם הוא כזה מפחד לבוא לישראל, מאמין שיש מדינות באירופה שישמחו לעשות שם משפט ניטרלי. בזכות מדינת ישראל אחוז האקדמאיים במגזר גבוה, אין סוללת עורכי דין שיכולים לייצג אותו ? להוציא אותו נקי ואז לעשות אצבע משולשת לממסד היהודי ? יש עשרות אלפים כאלו. שיעמוד מול הטענות כמו גבר ולא יברח כמו גנב באישון לילה.
    2. בהמשך ל1, כסף שמגיע בתיווך מאדם כזה לא אמור להיות מקובל כאן. הבן אדם חשוד באיום על קיומה של מדינת ישראל, ונותנים לכסף שלו להיכנס לכאן ? מי יודע לאן הכסף הולך ? ספרים אפשר לסדר תמיד. יש לנו אוהדי הכדורגל, מספיק דוגמאות.
    3. אני לא מבין למה אנשי עסקים מקומיים לא נרתמים לבני סכנין. שנים על גבי שנים הקבוצה עוברת בקרה בזמן פציעות

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/16
  14. FelaKaT Member

בקיצור, לפי ידידנו כאן, זה בסדר לקבל כספי טרור כי אין ברירה אחרת, זה בסדר לתמוך במרגל אבל לצעוק מוחמד מת זה התגלמות כל הרוע. יחי הצביעות.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כספי טרור?
    סכנין קיבלה כסף ממדינה לגיטימית, שגם לישראל יש בה נציגות רשמית. כספי טרור בראש שלך.
    קטאר לא תמכה בטרור יותר מארה"ב למשל. חוץ מזה, סכנין השתמשה בכסף כדי לבנות את התקציב שלה, לא כדי לרכוש רקטות ולירות על ירושלים. עאלק כספי טרור. מעניין למה הטענה הזו הועלתה רק בשנה שעברה ולא ב2005 כקטאר תרמה לסכנין 6 מיליון דולר לאיצטדיון דוחא, ומעניין אותי למה זה לא מפריע לאותם אנשים שצועקים "כספי טרור" "כפי טרור" להלל ולאהוד את בארסה ופ.ס.ז' שקיבלו טונות של כספים מקטאר.
    עזמי בשארה לא הורשע, וברור שפה חיפשו שעיר לעזאזל להפיל עליו את הכישלונות של לבנון 2006. עזמי בשארה כמו כל ערבי חכם, יודע שאין אמון במערכת המשפט הישראלית כשזה נוגע לחשדות ביטחוניות. כל החשדות הללו הן מגוחכות, הבן אדם, ערבי, אופוזציונר, לאומן ערבי, הישראלים לא סבלו אותו, מעולם לא ישב בישיבת קבינט, מעולם לא כיהן כשר, מעולם לא נכנס לבסיס צבאי, איזה סודות הוא יעביר לחיזבאללה?

מי שמעוניין להמשיך את הדיון על בשארה, מוזמן לפנות אלי בפרטי, אני לא מעוניין להפוך את הדיון לדיון פוליטי.

הערה אחרונה, הקריאות הגזעניות של אוהדי בית"ר, באופן אישי, לא מזיזות לי שערה אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/16