מחזור 35 בפלייאוף העליון: מכבי ת"א שוב מנצחת את מכבי חיפה; 0-3 לבית"ר על הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏3/7/20.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זו סמנטיקה. בישראל זו אכן אחת העונות הגדולות של אלופה מבחינת כל נתון ומספר אפשרי.

זו לא אלופה שתיכנס לשום ספר מבחינת איכות וזה ברור לכולם.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

מבחינת כדור ברגל ז'וסוואה הוא בפער השחקן שהכי כיף לראות בליגה, וזה לא רק הבישול היום לדדיה הזה.

Sir Alex Ferguson ו-G.B7 אוהבים את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מתקרב ל-30 שנות צפייה בכדורגל ישראלי, אני יכול לספור על שתי ידיים את כמות המשחקים עם "קצב משחק גבוה".
    תמיד הולכים למחוזות האשליה בדיונים כאלה, אין בזה כלום. בשורה התחתונה קבוצה עושה הישגים מטורפים לחלוטין ומקטינים אותה בשם איזו תשובה אוטומטית ומנותקת שקובעת שכשמכבי תל אביב טובה הליגה נשאבת מכוחותיה הכבירים אוטומטית.

4. Telkiyski Member

מבחינת ליגה ישראלית הם בהחלט בעונה הסטורית, אמרתי גם.

5. DRORIKO Member

תראה אני לא יודע מה הוא עשה בליגה הפורטוגלית, @itzik.miro עוד מעט יבוא לעזרת חבר. לגבי נבחרת פורטוגל, יש לו בסך הכל 4 הופעות. זה כלום. לפי ויקיפדיה הדבר הכי בולט שהוא עשה שם זה אצבע משולשת לאוהדים של שבדיה.

6. Telkiyski Member

השער השני זה בדיוק מה שגרוע ביואב ג'רפי.
    כדור קרן לתוך ה5 ומשם אתה צריך תמיד להתפלל שמי שייגע ראשון יהיה שחקן הגנה שלך, כי אחרת זה גול.
    דגני שמר גרוע ויצא גול, אבל זנ כדור ששוער נורמלי יוצא והודף הצידה לכל הפחות.

השער השלישי זה תוצר של זה שנותנים לחנן ממן רבע שעה לכוון כדור ארוך. כי הרי למה להפריע לו? בוא ניתן לו את הזמן לכוון ולחשוב מה הוא רוצה לעשות.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב הכל, תראה משחק שלנו כשהוא משחק ואז תבין.

8. itzik.miro Member

אם זה היה עוזר במשהו, הייתי מביא כמה נתונים וקצת דברים מידיעה וצפייה בליגה הפורטוגלית בעשור האחרון אבל אם הם חושבים שזוזוואה הוא איזה עילוי מטורף, זבש"ם.

אני רק אומר ששחקן כל כך טוב שבכל עונה מחליף קבוצה ועם סטטיסטיקה לא מרשימה יותר מדי זה לא שחקן שצריך לעוף עליו יותר מדי.

שחקן טוב, עם הרבה שטיקים וטכניקה טובה, לא הרבה מעבר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

או הוא ישאר לעונה הבאה, כי אני עם העונה הזאת גמרתי מזמן

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הליגה חלשה להחריד תמיד, זו הליגה הישראלית, זה תמיד היה ככה. הרמה לא צונחת ולא נוסקת, זו הליגה. מישהו בירבר על ליגה חלשה כשמכבי חיפה שייטה פה בעשור הראשון של המילניום? היה מדובר בבונדסליגה או בליגה שבה שלו מנשה שחקן מרכזי?

מכבי הייתה קרובה היום (והאמת שגם ב-4-3) לעוד 2-3 שערים שלא היו מפתיעים אף אחד. בסיכום ארבעת המשחקים בין הקבוצות זה 4 ניצחונות של מכבי ביחס שערים 8-3. מכבי הביסה קבוצות השנה, כולל 3 פעמים בדרבי, וכמות הכיבושים שלה לחלוטין סטנדרטית לאלופות בישראל בראייה היסטורית (ברמת שער למשחק. בעשור האחרון קבוצות היסטוריות הרגילו אותנו לכמויות שערים מטורפות ביחס לנורמה כאן), יחד עם הגנה לגמרי יוצאת דופן.

11. Telkiyski Member

כמה בישולים ושערים יש לזןסווה?
    אגב גם באוסטריה רדבול זלצבורג נותנים עונה הסטורית עם 107 כיבושים ב31 משחקים וגם בצרפת טוכל בכלל זה קוסם מה שהוא עושה עם פסז זה אין מילים כבר. גאונות.

גם לודוגורץ הבטיחו אליפות מיד עם תחילת הפליאוף בבולגריה.

עונה של קבוצות הסטוריות וכבירות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. italiano Member

רק לפני 4 שנים הייתה פה אלופה שאומנם לא סיימה עונה ללא הפסדים שמעניינת רק את אוהדי מכבי תל אביב - אבל היא קבוצה היסטורית ששיחקה כדורגל נהדר גם בארץ(להוציא תקופה קצרה שקרטעה בסיבוב השני) ובעיקר באירופה.
    עונה לפני כן היה קרב אדיר וכדורגל מצוין של 2 קבוצות.
    גם הקבוצה שלקחה 3 רצופות עם אוסקר-סוזה-פאקו 2 רמות מעל הקבוצה הנוכחית.
    העיניים לא מטעות. כשמשחקים כדורגל טוב, אי אפשר להתבלבל וכשמשחקים כדורגל בינוני מגיעים לאירופה ומקבלים בראש מקבוצות ליטאיות.

de Middenweg ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

בפעם האלף. הפערים בין פסז' לשאר הליגה הם פי 100 יותר גדולים מהפערים בין מכבי לחיפה או לב"ש. השחקן הכי גרוע בפסז' יותר טוב מהשחקן הכי טוב בזאת שבאה אחריה. מארסיי אם אני לא טועה. כמה פסז' 100 רמות מעל הליגה? הם הביאו את ניימאר ב-222 מיליון, וגם כשהוא פצוע הם נותנים שישיות. כשגם הוא וגם אמבפה פצועים זה רק רביעיות.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברור, כי מכבי, שפתחה היום בהרכב של 11 שחקנים שלא עלו לה שקל, זה בדיוק כמו זלצבורג ופסז'.

לז'וסואה יש 4 שערים ו-4 בישולים. האסלביינק, לצורך העניין, שותף ביותר שערים של באר שבע.

15. yedidel Member

הרבה פעמים קבוצה לא נמדדת בכוכבים שלה, אלא דווקא באיכות החוליות הכי חלשות שלה.
    אני חושב שמכבי תל אביב זאת דוגמא מצוינת לקבוצה שאין לה אף שחקן חלש. כל ההרכב ורוב המחליפים לפחות ברמה טובה ובעיקר שחקנים יציבים. אין לה איזה גולברג או דגני שידפקו לה משחק.