מחזור 35 בפרמייר ליג: תיקו ליונייטד, ניצחון לצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏17/4/08.

1. אבו Member

המחזור ה-35 יוצא לדרך, ובאופן נדיר, יומיים לפני שבת.
    בחמישי בערב, עקב החלטות טלוויזיה, צ'לסי תפתח את המחזור באחד המשחקים הקרייטים שלה העונה, מול אברטון, שגם היא עדיין מפנטזת על המקום ה-4, איבוד נקודות נוסף של החניכים של גרנט יכול להוביל מעשית לאיבוד האליפות, במידה ויונייטד תעשה את העבודה באיווד פארק, מפגש קשה לכשעצמו מול החבורה הקשוחה של מארק יוז.
    בתחתית, בשעה המרכזית בשבת, בולטון תצא למשחק קריטי ב'ריבר-סייד', כאשר גם פולהאם עדיין חולמת לשרוד, והיא תארח אולי בצ'אנס האחרון שלה את ליברפול.

ובראשון, המחזור יימשך עם שני דרביים גדולים, כאשר בצפון מזרח אנגליה סנדרלנד תתארח בניוקאסל לדרבי גדול, ובברמינגהאם, בוילה פארק, אסטון וילה תארח את ברמינגהאם סיטי לעוד דרבי גדול, ותרצה לתקוע מסמר בתקוות ההישרדות של ברמינגהאם, שכרגע, מעל הקו האדום.

משחקי המחזור:

יום חמישי:
    אברטון - צ'לסי(22:00)
    יום שבת:
    ארסנל - רידינג(14:45)
    ווסטהאם - דרבי קאונטי(17:00)
    מילדסבורו - בולטון(17:00)
    וויגאן - טוטנהאם(17:00)
    פולהאם - ליברפול(17:00)
    בלקבורן - מנצ'סטר יונייטד(19:15)

יום ראשון:
    אסטון וילה - ברמינגהאם(14:00)
    ניוקאסל - סאנדרלנד(15:30)
    מנצ'סטר סיטי - פורסטמות'(18:00)

מחזור נהדר בליגה הטובה בעולם לפנינו! :aaa12:

2. Strawberry Fields Member

שיקולים הקשורים לשידור, כן בטח.
    צ'לסי שילמה טוב כדי להעניק לעצמה עוד קצת מנוחה לקראת חצי הגמר
    ואם לא זאת הסיבה אז כדי שלאברהם יהיה חופש בליל הסדר כדי להגדיל את התחת.
    הרי אם הבעיה הייתה רק בשידור יכלו גם לשחק בשבת ב-17:00 ולהיות משודרים.

3. KirkH Member

פחחח איזה ליצן.

בגלל שצ'לסי שילמה כל כך הרבה היא גם התלוננה בהתאחדות על הזזת המשחק? מה גם שהזיזו אותו לפני שצ'לסי העפילה לחצי הגמר.

הפראנויות של אנשים...

4. Gass12 Member

אוטוטו אתה תתחיל להאמין לעצמך! עכשיו אני מבין איך תיאוריות על קונספירציה נולדות בעולם!
    מישהו זורק שטות והבא אחריו מפתח ומתבל ומוסיף כיד המלך והנה כעבור תקופה?
    השב"כ רצח את רבין.
    אלביס פרסלי לא מת הוא רק מתבייש במימדיו הוא בכלל מתחבא באחוזה בגרייסלנד וטוחן המבורגרים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/08
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא מאמין שהסיבה קשורה לחצי גמר , אבל זה כן נותן יתרון מסוים . היו צריכים להזיז גם את ליברפול ליום חמישי מיד כשידעו שזה נותן עוד ימי מנוחה לשחקנים .
    יש לי תחושה רעה לגבי שבת ... רפא יעלה בהרכב חסר כדי לשמור כוחות לצ'מפיונס , ופולהאם שצריכה כל חצי נקודה במאבק נגד הירידה ממש לא תתן לנו לעשות טיול במיוחד בקרייבן קוטאג' .

6. Strawberry Fields Member

KirkH - רק בגלל שקראת משהו שלך לא נראה הגיוני לא הופך אותי לליצן.
    כמובן שהקצנתי את העניין אבל בעולם שבו מועדונים משלמים עשרות מיליוני פאונדים עבור שחקנים,
    בעולם שבו קבוצות מוכרות משחקים כאשר חלקן פשוט עדיין לא נתפסו אז זה כ"כ לא הגיוני שלהזיז משחק מיום x ליום y זה בעיה אם יש רצון?

Gass12 - אולי עוד לא לימדו אותך אבל כדאי שתדע, אם אין לך משהו טוב/חשוב/חיובי לכתוב עדיף שתניח למקלדת בשקט.

Scouser Tommy - הרכב הספסל/יציע שלנו הוציא תיקו נגד ארסנל באמירויות נגד קבוצה שרצתה אליפות. אותו הרכב יכול להספיק גם נגד פולהאם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/08
  7. D.Irwin Member

Daniel Agger:
    עכשיו אתה מבין למה לא תקחו אליפות בזמן הקרוב? הגישה של המאמן מתחילה לחדור אולי לאוהדים אני רואה...

8. KirkH Member

אגר - אתה לא חושב שאם מישהו כבר טורח לשמן איזה פקיד קבלה בהתאחדות כדי לקבל ימי מנוחה לפני משחק ליגת האלופות, הוא גם היה זורק עוד כמה פאונדים כדי שלא ידחפו לו את המשחק 72 שעות אחרי משחק פרמיירליג?

אהה, וזה שקראתי לך ליצן לא אומר שאני לא מכבד אותך. תפסיקו לקחת כל פסיק ללב.

9. Bridge Member

ולא לשכוח את העובדה שצ'לסי שילמה על הכרטיסים ומימנה את הנסיעה של האוהדים.

10. Strawberry Fields Member

אשמח לקבל הסבר למשפט.
    האם בגלל ש-4 משחקים לקראת סוף העונה כאשר ניצחון אחד יספיק לנו להבטיח את המקום הרביעי
    וכרגע יותר חשוב להתרכז בלג"א ולעלות עם הרכב שני נגד פולהאם אז בגלל זה לא ניקח אליפות בקרוב?

אין לי מה לקחת ללב אבל גם כששני אנשים לא מסכימים וכשדעה של מישהו נשמעת לך מופרכת, יש דרך לומר דברים.
    אמנם הצגתי את הדעה שלי כעובדה מוגמרת בהודעה הראשונה אבל אמרתי כבר שהקצנתי אותה.
    אנשים חושבים שבכדורגל הכל נהדר, יפה, טהור אבל כבר למדנו שאין באמת לדעת מה מתרחש מאחורי הקלעים.
    אני לא אומר שזה בוודאות מה שקרה אני רק אומר you never know.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/08
  11. Dimitar Berbatov Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44562000/Xxx/_44562200_eve_che_0506.Xxx

תאריך: 17/4, חמישי
    שעה: 22:00
    אצטדיון: גודיסון פארק
    שופט: מרטין אטקינסון

במשחק שיפתח באופן נדיר את המחזור ה-35 ביום חמישי בערב, תארח אברטון שעוד חולמת על מקום 4 ושיחזור עונת 04/05 את צ'לסי שספגה ביום שני שער שיוויון דרמטי מאמיל הסקי בסטמפורד ברידג', שער שפגע קשות בסיכויי האליפות של הכחולים, וקירב את השדים האדומים צעד גדול אל עבר אליפות שנייה ברציפות.
    צ'לסי מגיע לגודיסון פארק בידיעה שאיבוד נקודות אצל הטופיז בויז ונצחון של יונייטד באיווד פארק ביום שבת, והאליפות סגורה וחתומה עוד לפני ששתי הקבוצות נפגשו, כמו שקרה גם בשנה שעברה כאשר יונייטד קיבלה את הסטדינג אוביישן בגשר, במשחק שהפך ממשחק העונה למשחק לפרוטוקול בלבד. אברהם גרנט על ה 1-1 נגד וויגן והמשך הקרב על האליפות:"אני לא אוותר עד שזה יגמר ואנחנו נמשיך להאבק. בכדורגל הכל יכול לקרות. אבל קודם כל אנחנו צריכים לנצח, זה משחק חשוב ואז אנחנו נחשוב על דברים אחרים. זה מאוד קשה לשחק בגודיסון פארק, הם קבוצה טובה וזה אף פעם לא קל לשחק נגדם". ועל אחת כמה וכמה לא קל כאשר צ'לסי תאלץ להסתדר שוב ללא שני השחקנים החשובים ביותר של הקבוצה - דרוגבה שסוחב פציעה בברך ופרנק לאמפרד שנמצא בבית החולים עם אימו הסובלת מדלקת ריאות. בהעדר לאמפרד רוב הנטל בקישור ההתקפי נופל על באלאק שלא היה במיטבו נגד וויגן. גרנט גם צפוי להחזיר את ריקארדו קארבליו וג'ו קול שקיבלו מנוחה להרכב, על חשבון מאלודה ואלכס.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42221000/Xxx/_42221908_drogba-lampard203.Xxx
    דרוגבה ולאמפרד, יחסרו מאוד לצ'לסי בגודיסון פארק

אברטון מנגד בתקופה לא טובה בכלל. הנצחון של ליברפול על בלקבורן בראשון, והתיקו המאכזב של אברטון עם ברמינגהאם משער נפלא של זארטה בדקה ה-83, הגדיל את הפער בין המקום הרביעי לחמישי עד כדי 5 נקודות כאשר לאברטון עוד מחכות וילה, ארסנל וכמובן צ'לסי היום וליריבה העירונית מנגד יש לוח משחקים הרבה יותר פשוט. באברטון יודעים שהמשחק היום הוא ההזדמנות האחרונה עבורם להכנס לטופ 4 וכל תוצאה פרט לנצחון תהיה אכזבה. גם דייויד מויס יודע זאת ועדיין נשאר אופטימי:"היה לנו חודש קשה בתחילת העונה ויש לנו חודש קשה עכשיו, אבל בכלליות אנחנו מתמודדים טוב מאוד. אינ תמיד חיובי. יש לנו שלושה מתוך הארבעה משחקים בבית, אז אני מקווה שאנחנו נוכל להשתמש ביתרון הזה". מויס גם החמיא מאוד ליריבה שפגש לא מעט במהלך העונה:"זה משחק קשה, אנחנו שיחקנו נגד צ'לסי מספר פעמים השנה;המשחקים היו קשים מאוד". מויס בוודאי ישמח לקבל חזרה את ארטטה המצוין שצפוי להיות כשיר אחרי שהחמיץ את את המשחק בסט.אנדוורז עקב פציעה בשריר הבטן ואת לאון אוסמן שחוזר מפציעה בברך וצפוי להחליף את סטיבן פינאר בהרכב.
    אברטון בוודאי תשמח להסתכל על דפי הסטטיסטיקה שמראים שהקבוצה בלתי מנוצחת בגודיסון פארק ב-2008, ותנסה לשמור על נתון זה גם נגד צ'לסי.

http://img.skysports.com/08/04/218x298/davidmoyes_794120.Xxx
    דייויד מויס, אופטימי לגבי סיכוייה של אברטון להגיע למקום הרביעי, ישמור על האופטימיות גם היום בלילה?

12. Gass12 Member

אגר
    מאחר והודית שבהודעתך הראשונה הדברים הוצגו כעובדה. יתירה מזאת נשמעת כאחד שהכי מבין ובסוד העניינים. כשהשתמשת בצמד המילים " כן בטח". משמע אתה סמוך ובטוח שהתיזה שלך הינה הנכונה.
    לכן מצאתי לנכון להגיב לך כפי שהגבתי.(סייגת את דבריך כ..הקצנה רק מאוחר יותר)
    אני מסכים איתך לחלוטין שבעולם קפיטליסטי (גם בספורט. בעצם הרבה בספורט)בו ישנם אינטרסים
    וניגודי אינטרסים זה יכול לקרות חופשי . כפי ששוחד ושלמונים קורים בכל ענף אחר בעולם.

לגבי מה .איך ומתי לכתוב. אני מציע שאשלח לך הודעת SMS לפני כל תגובה על מנת לקבל ממך רשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Strawberry Fields Member

עזוב, מסרונים עולים כסף. אתה יכול לשלוח לי פרטית זה גם טוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/08
  14. אבו Member

נהדר, מפסידים את המשחק בגלל "תקלת לווין".

15. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx
    עוד "פוזיטיב פוטבול" של התחת,
    משחק ברמה של ליגה ישראלית, כדור שינה אחד גדול, לפחות עכשיו אני ארדם מהר, צריך לקום בבוקר.
    איכס!