מחזור 5 בפרמיירליג: רוי קין חוזר לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏31/8/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מחזור של כדורגל אנגלי ממשמש ובא חברים, ולפחות מבחינתי השאלה העיקרית היא כמה שחקני הרכב של הנבחרת ייפצעו בו הפעם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

ובנימה קצת יותר רצינית ובלי יותר מדי הקדמות מיותרות, הנה הם משחקי המחזור:

שבת:
    בולטון-אברטון (17:00)
    פולהאם-טוטנהאם (17:00)
    ליברפול-דרבי קאונטי (17:00)
    מידלסברו-בירמינגהאם (17:00)
    ניוקאסל-וויגאן (17:00)
    רדינג-ווסטהאם (17:00)
    מנצ'סטר יונייטד-סנדרלנד (19:15)

ראשון:
    ארסנל-פורטסמות' (15:30)
    בלקבורן-מנצ'סטר סיטי (17:00)
    אסטון וילה-צ'לסי (18:00)

2. Tony Adams Member

אחד המשחקים היותר מרתקים במח' זה בולטון-אברטון. סמי לי הרוויח עוד כמה ימים עם הניצחון הדי מרשים בשבוע שעבר, אבל השבוע נוחתת עליו יריבה מאוד קשה. אברטון מאוכזבת מהתיקו מול בלקבורן. לפחות היא צריכה להיות מאוכזבת. היא מסוגלת להרבה יותר. ועכשיו כשיעקובו הצטרף, אז בכלל. גם שם יכול להתווצר לחץ אם הם לא ישיגו תוצאות. אחד מהמשחקים היותר קשים לחיזוי השבוע. לדעתי זה X חזק. 2 הקבוצות לא יכולות להרשות לעצמן להפסיד.

3. D.Irwin Member

2 הקבוצות לא יכולות להרשות לעצמם להפסיד, אבל אברטון קבוצה הרבה יותר טוב עם מאמן יותר מנוסה, למרות שזה משחק חוץ בריבוק אני מאמין שאברטון לוקחים במשחק שקול.

מנצ'סטר חייבים לנצח, אין פה אפס, עולה חדשה, אחרי הפסד, משחק בית.

4. Stevie Wonder Member

מי שאין לו מה לעשות בשבת בחמש בערב שיראה את המשחק באנפילד, קונצרט של כדורגל - מובטח.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/07
  5. David Seaman Member

לכל הגדולות פרט לארסנל משחקים קלים, אבל נקווה לאיבוד נקודות של צ'לסי.

ארסנל-פומפי יהיה מרתק.

6. Bridge Member

אסטון וילה בחוץ זה משחק קל?

לוילה יש חוד מפחיד עם יאנג ואוגבנלהור כקיצוניים וכמובן מור או קארו בחוד וריו קוקר ובארי בקישור.

הלוואי שזה היה קל.

7. W.Rooney Member

בעונה שעברה צ'לסי סיימה ב-0-0 בוילה פארק. עם הסגל החזק עוד יותר של וילה, אפשר בהחלט לצפות לאיבוד נקודות של הכחולים.

חייבים לנצח את סנדרלנד, שום תירוץ לא יתקבל. מקווה לטקס קטן בפתיחה לכבוד החזרה של קינו לאולד טראפורד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/07
  8. Bridge Member

למען האמת המגרש היחיד שמוריניו לא ניצח בו באנגליה הוא הוילה פארק, וגם צ'לסי לא ניצחה שם מאז מרץ 1999. אבל כמו שאומרים (ואני אומר) כול שיא קיים בשביל להשבר, ותמיד יש פעם ראשונה.

9. Tony Adams Member

משחק שלישי כבר בבית.
    פומפי זאת קבוצה עיקשת שיכולה להוציא נקודות באמרויות, אבל ארסנל חייבת להמשיך להצמד לצמרת. כן תחילת עונה, לא תחילת עונה, אסור לתת לצמרת לברוח. זה משחק שארסנל צריכה לקחת. אנחנו נמצאים בכושר ממש לא רע, ומגיעים אחרי 2 ניצחונות, ושניהם על האפס. אני חייב להגיד שאני די מרוצה מאלמוניה לבינתיים. נקווה שהמצב ימשיך להיות כך גם אחרי המשחק בראשון.

מעניין איך ונגר יפתח. מצד אחד אדוארדו נתן יופי של משחק ברביעי, ומגיע לו לפתוח. אבל את ואן פרסי לא מוציאים מההרכב כל כך מהר. אני לא רואה את ונגר פותח ב-4-4-2. חלב נראה מצוין במרכז, ססק פתח את העונה יופי, וג'ילברטו הוא באנקר. רוזיצקי מחוץ להרכב? אני לא יודע. גם הוא נתן משחק טוב מול ספרטה. כאב ראש לא פשוט לונגר. בכלל לא פשוט.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שננצח ניצחון משכנע , 3-0 ומעלה . אחרי ה4-0 שאותי מאוד הרשים מול טולוז עוד הצגה מול דרבי יכול להיות מצוין . הדבר שמאוד מעודד אותי לגבי העונה ולעומת ה2-3 עונות הקודמות , העונה פתחנו בליגה פתיחה יפה , בעוד שבעונות הקודמות מה שכביכול "דפק" אותנו הייתה פתיחה נוראית .

11. אבו Member

נו, רוזיצקי הוא הצלע הרביעית בקישור. מה הבעיה?

הייתי פותח עם אדבאיור, למרות שאני חושב שאדוארדו שחקן טוב יותר-
    1. הוא הרבה יותר מתאים מול הטנקים בהגנה של פורטסמות'(שינה את המשחק מולם באיימירטס בעונה שעברה במצב של 2-0)
    2. השילוב של אדוארדו עם ואן פרסי לא טוב עד כה, שניהם שמאליים וצריך לתת לזה זמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/07
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי העונה את סנדרלנד מול טוטנהאם וליברפול, ואני מתקשה לגבש דעה עליה. קבוצה שאני מאוד רוצה בטובתה בגלל השילוש הקדוש קינו-קול-יורק. מצד אחד, רואים את המשמעת הטקטית בסנדרלנד. היא עומדת יפה על המגרש, היא מהווה יריב שקול לקבוצות חזקות ממנה, רואים שקינו עושה עבודה יפה. מצד שני, קבוצה שבלונית במיוחד, חסרת מעוף וברק, מאוד אגרסיבית. הולך להיות קשה יותר ממה שחושבים.
    ההימור שלי: 2-0 לנו, משערים של קאריק וסקולס.

13. Tony Adams Member

ומי בימין? חלב? לא תודה. זאת תהיה טעות להחזיר אותו לשם.

14. אבו Member

אין פה הרבה ברירות(מול סיטי חלב היה די טוב באגף). ונגר לא שיתף את חלב דקה מול ספרטה לקראת המשחק מול פומפי.

15. Tony Adams Member

אז אולי כן נראה 4-5-1.
    ואולי זה עדיף. אני לא יודע.
    אבואה כשיר?