מחזור 5... תחזיות, הערכות, עדכונים, סיכומים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏9/9/02.

1. Julian Joachim Member

אחרי הפסקה ארוכה מדי (שבוע וחצי) בליגה, הליגה הטובה בעולם חוזרת, ובגדול, עם מחזור משחקים שעושה רושם שיכול לנפק כמה משחקים טובים מאוד...

המשחקים:

מידלסבורו - סנדרלנד

שתי קבוצות שעשו תהליך הפוך לגמרי מאז פתיחת העונה. לפני שהעונה נפתחה, דיברו על היצירתיות שתהיה לבורו השנה, ועל השעמום שסנדרלנד תביא למשחקים. בינתיים בורו עושים רושם רע מאוד, ולעומת זאת סנדרלנד משיגה שתי תוצאות מצויינות בשבילה, שמציבות אותה בעמדה טובה מאוד מול יריבותיה לתחתית (ניצחון חוץ על לידס, ותיקו עם מנצ'סטר יונייטד). יהיה משחק מעניין, ואני מהמר על 2:0 לסנדרלנד. פלו נראה רעב מאוד...

אסטון וילה - צ'רלטון

אסטון וילה מאוד מאכזבת בינתיים, ואם טיילור המרגיז לא יעשה שינוי דראסטי, הקבוצה שלו תמצא את עצמה בסוף למטה למטה... צ'רלטון לעומת זאת באה מעודדת מהנצחון חוץ המרשים על ווסטהאם, ולדעתי עשוייה לנצח גם את המשחק הזה...
    1:0 קטן לצ'רלטון...

פולהאם - טוטנהאם

פולהאם, שעשתה עליי רושם טוב במשחק הפתיחה מול בולטון, התדרדרה עד לכדי הפסד לווסט ברומיץ' אלביון במחזור האחרון. טוטנהאם לעומת זאת משחקת טוב, ובמקום הראשון, ועם התוספת הטרייה (והכואבת) של רובי קין, הם הופכים לפייבוריטים... 3:0 לטוטנהאם.

סאות'המפטון - אברטון

משחק בין שתי הקבוצות שהכי הייתי רוצה שהן יירדו. סאות'המפטון בגלל שאין להם כבר את לה-תיסייה, משמע, אין להם כלום. אברטון סתם משעממים לגמרי, ומרגיזים מאוד... משחק בין שתי קבוצות שנראות רע לאחרונה, ולטעמי תיקו 1:1 יספק את שני הצדדים...

ווסטהאם - ווסט ברומיץ' אלביון

דרבי המערב...

מצחיק!!! לא, סתם. משחק בין הקבוצה הכי מאכזבת, לקבוצה הכי צפוייה... ווסטהאם פשוט נראית זוועה! גם ברומיץ' נראים רע מאוד, אבל לפחות מהם ציפיתי לזה. אפילו שהפטישים נראים נורא, ולא משתפרים ממשחק למשחק, לדעתי יבוא כאן הנצחון הראשון... 1:0.

ארסנל - מנצ'סטר סיטי

שתיים מההתקפות הטובות בליגה נפגשות... מה יכול להיות יותר מהנה? הסיטי לא בדיוק התאמצו אברטון לפני עשרה ימים וניצחו בקלות, לעומת ארסנל שניצלה בעור שיניה מהפסד, כבר בפעם השנייה העונה... הרבה שערים אני מקווה לראות פה, ואני מהמר על 3:3 מותח.

מנצ'סטר יונייטד - בולטון

קשה לי להחליט מי נראית פחות טוב... עונה שעברה בולטון באו וניצחו, ועשו לי את השבוע (אז)... כולי תקווה לראות את זה קורה שוב, אבל אם להיות ריאליסטי, היונייטד יזכו בעוד ניצחון דחוק... 2:1 מרגיז.

בלקבורן - צ'לסי

איזה משחק... צ'לסי נראים טוב לאחרונה, ומוציאים תוצאות מכובדות ביותר מול אריות הצמרת. לבלקבורן יש הכי הרבה פוטנציאל אולי בליגה, אבל עד שיורק את קול לא יתחיל לעבוד, אין להם מה לחפש מול צ'לסי... 2:0 לצ'לסי.

ליברפול - בירמינגהאם סיטי

ליברפול עדיין לא הראו את היכולת שמצפים מהם, לאחר החיזוקים. לעומתם, בירמינגהאם הוכיחה שעם נשמה, משיגים את התוצאות הרצויות (כואב, כואב), ולדעתי אם ימשיכו עם כוח הרצון, אנפילד ייפרץ... 1:0 לחבר'ה המרגיזים מבירמינגהאם...

ניוקאסל - לידס

ה-משחק של המחזור.

איזו התרגשות, ואיזה רצון לנקום על העונה שעברה (להזכירכם, 3:1 בסט. ג'יימס'ס פארק ו4:3 באלנד רואד :evil: )...

הקבוצות מוכנות לקראת המשחק, ואני מעריך שתשמעו הרבה ממני ומדאייר על המשחק בימים הקרובים. ניוקאסל עושה הכנה כמעט אחרונה לליגת האלופות, מול יריבה ראוייה, ומקווה להוציא תוצאה טובה, ומסתמכת בעיקר על היכולת הנוראית שלידס מציגה במשחקים האחרונים... מעודדים מהתיקו באנפילד, ניצחון כאן נראה להם ברור מאליו. לידס נכנסת למסע ארוך של משחקים קשים מול אריות הפריימר ליג. ניצחון במשחק הראשון יכול להיות קריטי, הפסד, קריטי לצד השני. משחק טוב!!! ואני לא מהמר בינתיים...

זהו, תוסיפו את ההערכות שלכם...

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידלסבורו - סנדרלנד מידלסברו ינצחו 2-0 דווקא..הם פשוט יותר טובים
    אסטון וילה - צ'רלטון 3-1 לוילה..צרלטון יחשבו שהם באמת משהו..ואז יבינו מי הם..
    פולהאם - טוטנהאם 1-1 טוטנהאם מקום ראשון אבל לא להרבה זמן..פולהאם מספיק טובה בשביל תיקו
    סאות'המפטון - אברטון 2-1 לסאותהמפטון רק בגלל שאני שונא את אברטון.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    ווסטהאם - ווסט ברומיץ' אלביון 2-1 לווסטהאם ברומיץ מובילה אבל כרגיל מפשלת..
    ארסנל - מנצ'סטר סיטי 1-0 או 2-0 לארסנל כי ככה ארסנל הם מכונה שתמיד עושה 1-0 או 2-0
    מנצ'סטר יונייטד - בולטון 2-1 ליונייטד הם פשוט יותר טובים אבל לא בתקופה טובה..
    בלקבורן - צ'לסי 2-2 צלסי יובילו 2-0 אבל מצד שני יש את קוליורק...
    ליברפול - בירמינגהאם סיטי 1-3 לליברפול דיוף ואואן אחד מהם כובש מצד..תבחרו אתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    ניוקאסל-לידס 2-2 ניוקאסל יפתחו טוב אבל לידס יבינו שאם עכשיו לא אז לעולם לא..

3. Julian Joachim Member

אני סוגר על 2-2... משחק חוץ, זה די מכובד.

אפילו שאני עדיין מאמין שאם נייג'ל ישחק, לידס תשמור על רשת נקייה!

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מה רע ברובינסון?

5. Julian Joachim Member

אין שום רע, פשוט נייג'ל הוא השוער הכי טוב בעולם, עדיין...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח תגזים..תאמת אין שוערים טובים באנגליה עם כל הכבוד ואל תעלב לא הייתי לוקח אף שוער משם לקבוצה שהייתי מאמן..אולי את סימן וגם את זה אם הוא היה מסתפר ומוריד את השפם המגעיל..

7. Ilan Member

המשחק שהכי מסקרן אותי המחזור זה דווקא המשחק של הסיטי נגד ארסנל... המשחק של הקבוצה הכי לא יציבה נגד הקבוצה הכי יציבה... המשחק של העולה נגד האלופה, יש לי הרגשה שברקובי'ץ יתן פה הצגה... זכרו מה שאמרתי לכם!...

8. Kgt1 Member

שניים משנואות נפשי על אותו מגרש! אני מאחל ל0-0 משמים והרבה אדומים!!! לברקוביץ' אני יכול לאחל שרק לא ייפצע. כי זו כבר תהיה הפתעה אם הוא יעבור 90 דקות...
    השיטי מתארחת בהייבורי אצל ערסנל - איזה כיף (מפוקפק).

9. אנונימי Guest

חחחח נייג'ל השוער השמן הזה?? לא עבר זמנו...?
    ויש לציין משהו מאוד מעניין... אוהדי לידס הקנאים צפו באימה איך ניוקאסל חוזרת מול ליברפול ומשווה ל2-2 בזכות בלאמי הקדוש. הם פוחדים פחד מוות מבלאמי (שכבש בעונה שעברה נגדם 2 שערים), ולכן שלחו לו מכתבי נאצה, איומי מוות באי-מייל. בושה וחרפה לאוהדים המגעילים. רק לציין שבשתי העונות האחרונות ניוקאסל גברה על לידס בכל המפגשים, וניצחונה האחרון של לידס על ניוקאסל היה בספטמבר 99. רק מראה משהו על הצ'יקנים העלובים...

ניוקאסל! יאללה לנצח! בשביל קרייג!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי אני חושב שטעית אלה היו אוהדי קובנטרי שקראו שבלמאי לא אהב את הקהל שלהם בתקופה שהוא שיחק שם

11. אנונימי Guest

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אל רשום מי אלה אז זה קובנטרי ככה קראתי בעיתון..

אתה יודע איך להירשם או שזה לא מצליח לך?

13. Julian Joachim Member

אלה אוהדי קובנטרי...

ונייג'ל מרטין לא שמן.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נייג'ל שמן גדול...

בניוקאסל מתכוננים לקראת המשחק הגדול מחר. הם יודעים שמדובר במשחק צמרת שהם חייבים לנצח. מה גם שהקהל של ניוקאסל זה שנים רבות לא היה רעב להישגים כמו במשחק מחר. לניוקאסל יש עבר טוב נגד לידס.
    בעונת 00-01 ניצחה ניוקאסל פעמיים את לידס, ואז הגיעה העונה שעברה:
    במסגרת חגיגות חג המולד בליגה האנגלית, שבהן בדרך-כלל משחקת כל קבוצה 3 משחקים בהפרש של שבוע, יצאה ניוקאסל למשחק חוץ אצל לידס. בלאמי העלה את ניוקאסל ליתרון כבר עם הפתיחה, אולם לי בוייר, שחזר מהשעיה של המנג'ר דייויד אולירי (זוכרים, פרשת האסייתי) השווה תוך 4 דקות. שתי הקבוצות ירדו למחצית בשיוויון. מספיק? לא ולא. בסביבות הדקה ה50 וידוקה מנער מעליו את אובריין, 2-1 ללידס. 10 דקות מאוחר יותר הגנת ניוקאסל מרחיקה כדור עד לאיאן הארט שעוצר את הכדור, ומ-28 מטרים בועט בעיטה נמוכה פנימה. 3-1 גדול ללידס. חשבתם שזה גמור? לא ולא. קרן של לא זוכר מי מצאה את הראש של רובי אליוט שבנגיחת דג צימק ל3-2. עכשיו כבר הדקה ה-70, ומייקל דיוברי הגאון נוגע ביד ברחבה. פנדל? אכן. אלן שירר משווה ל3-3. ויש עוד 20 דקות.הזמן הנותר התנהל בקצב מטורף, כששתי הקבוצות מחטיאות מצבים נוחים. ואז בדקה ה-90 נשלח סולאנו לאחד על אחד מול מרטין השמן, ומשם הדרך לרשת קצרה. 4-3 מדהים לניוקאסל!

כחודש אחרי זה נפגשות שתי הקבוצות שוב, הפעם בסט. ג'יימס פארק. רובי פאולר נוטש את המחנה הכסחנים מיורקשייר בגלל מות סבתו. בחוד עולה לראשונה זה הרבה זמן אלן סמית' לצד מארק וידוקה. המשחק נפתח, ואחרי 20 שניות סמית' מנער מעליו את דאביזאס, רץ 30 מטר, ניצב לבד מול גיבן ו26 שניות מהפתיחה 1-0 מדהים ללידס. הסוף? לא ולא. מסתבר שהשער פעל לרעת לידס שמהרגע הזה ועד הדקה ה60 לערך התגוננה באופן היסטרי והזמינה את סולאנו, בלאמי ודייר (שיחקו אדיר, דייר חזר בדיוק מפציעה) לנסות את מרטין השמן שוב ושוב. ואז, זה הגיע. דקה 39, נולברטו סולאנו מרים כדור מצד ימין, ומייקל דיוברי מגיע ראשון לכדור! התוצאה לפניכם:
    http://www.soccernet.com/images/england/20020112/duberry_lg.Xxx
    1-1 בהפסקה.

המחצית השנייה נפתחת, ובלאמי ישר נשלח לאחד על אחד עם השמן שידו על העליונה. המשחק נמשך בלחץ ג'ורדי ובדקה ה60 תרגיל מדהים של ניוקאסל מסתיים במסירה אחורה של סולאנו לדייר שניצב מול השמן, 2-1. מעתה ואילך לידס קצת לחצה אולם ניוקאסל היתה עדיין מסוכנת יותר כשסולאנו בועט כדור חופשי שמשפשף את העמוד החוצה. בדקה ה87 בלאמי נשלח לאחד על אחד מול השמן, הפעם הוא לא מתבלבל ו3-1 לניוקאסל.
    שניות לאחר השער:
    http://www.toonsms.co.uk/content/nufc/media/db/S25/111480.Xxx

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-0 מידלסבורו!!!!!!!!!!!!!!
    יש!!!!! סנדרלנד תפסיד!
    מי אם לא מקרונה!