מחזור 6 בלאומית: רעננה וחיפה נפרדות בתיקו 2-2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/07.

1. איטלקי באדום Member

התאכזבתי מאוד משלומי דורה ומאי הספורטיביות של רעננה .
    פשוט חבל . משחק מפוספס .

2. המפציץ בווינר Member

מה יש לך להיתאכזב מאי הספורטיביות מרעננה? אתה שם לב למה אתה רושם? רעננה שיחקו מחצית שנייה יותר טוב הייתי במשחק ותעשה לי טובה רעננה שיקח ספורטיבי.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון חשוב היום על רמת השרון אבל שוב לא משכע. הקבוצה נראית על הפרצוף אבל הקהל בינתיים לא מאכזב והיו היום בסביבות 4,000 איש בקהל. שהביאו את סימיוני גם אני אמרתי WTF בעיקר בגלל גילו, 33, אבל הבחור בינתיים הספיק לכבוש בגביע הטוטו באמצע השבוע והיום הוא הציל את בלבול מעוד תוצאה עלובה ומעליבה. באר שבע עדיין לא משכנעת, לא מאיימת וזה עדיין לא זה, אבל לפחות יש 3 נקודות ובלבול חייב לעבוד על המשחק, ככה זה ברור שלא נגיע לשום מקום.

4. Don Joan Roman Member

לאוהדי חיפה המתלוננים על הפועל רעננה,ר איתי את המשחק ואני לא מבין על מה הטענות?

בגול הראשון בן בסט שכב אבל הוא שכב כשהכדור היה אצל הפועל חיפה, אל הוצאתם כדור ורעכננה חטפה אותו מכם, למה שהיא כן תוציא? אם שחקן בקבוצה שלכם לא מעניין את החברים שלו, את רעננה זה בטח שלא צריך לעניין חוץ מזה שאף אחד לא יודע עדיין האם בן בסט שכב שם כי הוא נפצע או סתם כי הוא התעייף.

בגול השני אין שום עבירה של דודו אברהם, הוא התמקם במקום מסויים ברחבה, זה ששאלו יצא כמו מטומטם לאזור שהכדור בכלל לא הגיע אליו זו לא אשמתו של אברהם אם כבר יש עבירה זה של קובי שאלו ולא של דודו אברהם.

כך שאין פה שום עילה להאשמה של חסור ספורטיביות.

בקשר למשחק: הרבה זמן לא נהנתי כ"כ ממשחק בליגה הלאומית, 2 קבוצות שקולות, 2 קבוצות טובות 2 קבוצות שרוצות התקפה ומשחקות בשביל לנצח, עם דרמה, עם מתח, עם תשוקה, וכמעט כמעט גם מהפך נהדר של רעננה.

5. gunner20 Member

סופסוף משחק טוב בליגה לאומית!

6. gunner20 Member

חחח צודק ראיתי אותו בקניון באור עקיבא הלכתי אחרי העבודה (אני מאמן בבית ספר לכדורגל שמה)
    הוא היה לבד והוא..שמן :\

חוץ מזה הוא היה יכול להיות אחלה שחקן הוא פוספס היה ציך להרזות ולהיות פחות בעייתי

7. אלכס לויט Member

אם עכו לא לוקחת היום 3 נק' במשחק קשה מאוד נגד אחי נצרת אפשר להוציא אותה מהמירוץ לעלייה העונה...

8. Love Is Red Member

המשחק בין הפועל עכו לבין אחי נצרת הסתיים בתוצאה 0-0.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל עכו ממשיכה עוד שבוע מתחת לקו האדום, אחי נצרת עדיין חק למעלה במקום השני.

שבוע הבא הראשונה אצל השנייה, הפועל רעננה אצל אחי נצרת אבל המשחק המרכזי הוא כנראה הפועל פ"ת נגד באר שבע.

10. הפועל_23 Member

איזה ליגה מדהימה לא יאומן
    הליגה הכי מרתקת שיש!
    כל כך צמוד!

שבוע הבא מחזור מרתק (כמו כל מחזור)
    אלה המשחקים הצמודים:
    הפועל פ"ת (4)-הפועל ב"ש (6)
    אחי נצרת (2) - הפועל רעננה (1)
    הפועל ר"ג (8) - בני לוד (7)
    הפועל חיפה (9) - נצרת עילית (10)

http://img219.imageshack.us/img219/6299/11608744ft2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/07
  11. המפציץ בווינר Member

כל שנה ושנה הליגה הזאת מעניינת ומספקת לנו דרמות ומתח הלוואי ככה היה בליגת העל ולא קבוצה אחת ששולטת על כל הליגה בגלל הכסף!