מחזור 6 בליגת העל: ניצחון בכורה למכבי ת"א; מכבי חיפה שוב בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/11/20.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן נחמד מאוד גלזר ג׳וניור, בטח בהינתן העובדה שהוא בצעדיו הראשונים בליגת העל.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, מחצית מעצבנת, כמו כל משחק העונה הזאת.
    אי אפשר להעמיד קבוצה עם שחקן כמו זלקה וג׳אבר בהרכב. אומנם הפציעה של רבאח באה בהפתעה, אבל אני מקווה שטל כחילה יכנס מהר יותר לעניינים ויתחיל לצוות לצד סיסה.

בעיה גדולה נוספת היא שאחרי הקישור של אבו פאני את אליאל פרץ החברה החדשים נראים לידם כמו ירידה רצינית ברמה. בחיי שאני לא רואה בלקאו דבר וחצי דבר, שחקן כל כך פרווה. לפחות בפן הקישור גלזר נראה עדיף על הרכות של מלאדג׳ה. אבל 45 דק מול קישור רך מולך לא מעידות על דבר, בזמן שמלאדג׳ה שיחק בינתיים מול ביתר, חיפה וקש.

אנחנו קבוצה לדעתי טובה יותר מהפועל תא, אבל כל עוד קלינגר ישים את משקל התקפותיו מאגף ימין, אני לא רואה אותנו שומרים על שער נקי.

* אני לא חושב אגב שיש שוער אחד ראוי יותר מלייבוביץ (להוציא את עמוס) לסגל נבחרת. לא ספג שער אחד באשמתו העונה וכל משחק עד כה היה שווה 2,3 עצירות נהדרות + שקט בכדורי גובה ומלא ביטחון. חד משמעית השחקן הכי טוב והכי משמעותי בקבוצה הזו.
    אבו פאני דוגמא טובה למגמה הזו.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה לך ליאני. שופט מאוס. מסריח.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאול רגיל לא חמור לא בדרך לשער , איך צהוב שני

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן ה-12 של הפועל ת"א לא מאכזב גם השבוע.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן זונה, במחצית הראשונה אודה ניער את רז שלמה כמו מים בדרך לרחבה ביתרון מספרי והוא המציא שריקה.
    שופט מחורבן, שריקות ידועות. היינו טובים יותר על המגרש, אז השיפוט עצמו יגמור את המשחק. ככה זה להיות קבוצה קטנה בארץ.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימשיכו בבזבוזי הזמן מול עשרה שחקנים שלנו. מאחל להפועל תל אביב מכל הלב להמשיך עם קלינגר, להמשיך עם רז שלמה, להמשיך עם הסגל המסריח שלהם וביכולת הזאת גם עוד 6 שנים קדימה אמן.

8. Raulito Madridista

לזה התכוונת?

גם אתה לא מאכזב, האוהד המתמיד. ראיתי כל כך הרבה פנדלים מטופשים ברחבי אירופה מאז ה-VAR, אנחנו לא חתמנו על הפאטנט הזה (רמז: אתמול במאסטייה). מבקר השופטים הרשמי, מחזור אחר מחזור.

לגעת באושר!| כל נקודה חשובה, הפועל לא תרד. אם לא היינו מנצלים את האדום הזה - אוי ואבוי, לצאת ככה לפגרה זה תחושת אבדון. חדרה הייתה טובה יותר והביכה אותנו כמה פעמים, הם שיחקו לעומק והגיעו ל-2-3 הזדמנויות, רודריגו בהחלט היה טוב. רועי זקרי הדבר הכי קרוב לשחקן אגף אצלנו, לפחות הוא בישל כמו שצריך ואשכרה התבאסתי שהוא הוחלף. אלטמן חייב לתת לנו יותר ולא רק לבעוט את הקרנות והכדורים החופשיים. הוא לא מתופקד בשפיץ, שיירד אחורה, ייגע יותר בכדור, ימסור לצדדים. דריבל זה לא הצד החזק שלו אבל הוא כן מסוגל להשתחרר לבעיטה. מזל טוב לילד אושר דוידה על שער בכורה בקבוצה הבוגרים, אני לא מהמר שיהיו עוד הרבה כאלה.
    תודה לרז שלמה על עוד יום במשרד, השאיר מתח בדקות הסוים, מאז הכתבה של ה-8,000 מילה ב-One עד כמה הוא הדבר הגדול הבא - הוא לא פוגע בכדור וכמעט בכל משחק סופגים על הראש שלו, למה הוא רדום?
    אגב בהתחשב בסגל העלוב שלנו וכדי ללקק קצת שיימשוך את תביעת הענק, הייתי מחזיר את בוזגלו לסגל לפחות לרוטצייה. שיישלח כדורים מצד ימין ואולי ייצא מזה משהו. עידוד מדהים של הקהל מספר1 בארץ (אחלה רמקול).

Clock End Stand, אל תכעס עלינו יותר מדי. קבוצה באשפתות, אין לנו כלום, אפילו אין קהל, רק השם נשאר. לא כבשנו שער שדה מאז 2014 בערך. אני חושב אפילו שחלק מהשחקנים שלנו - הכדורגל זה המקצוע השני שלהם (לא באמת). תודה רבה על האיחולים.

9. Jefecito Member

המשחק הזה הוא מראה לכדורגל הישראלי. הפועל תל אביב מבזבזת זמן והשחקנים נופלים מכלום, כשאתה מוביל ולקבוצה השנייה יש אדום.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כועס עליכם, נשבר הזין מהשיפוט. יש ל 90 אחוז מהקבוצות יתרון איכותי עלינו, לא צריך לגמור משחקים עם השיפוט. בקצב הזה הפועל כן תרד, בכדורגל הזה הפועל תרד. קבוצה בלי כלום. מוטי חביב ציין שלרז שלמה יש 65 הופעות בגיל 21, אני יכול לתת לך בשלוף 6 בלמים טובים ממנו בליגה הלאומית ועוד שישה אם תרצה מליגה א׳.

הזר המחורבן הזה שהכנסתם, זיקרי, הירש, גם אלטמן שחזר כבד השנה. לא הגיעו לכלום מול ג׳אבר וזלקה בהגנה. אתם קבוצה בלי כלום ושום דבר, חלשים בכל פרמטר במגרש. בהצלחה עם זה.

11. oranfu Member

שופט בנזונה. על זה להרחיק שחקן? עבירה סתמית, לא אלימה, נסיון לקחת כדור. על מה צהוב שני??

12. עידן444 Member

העיקר שהמרפק של זוסואה מחזור ראשון לא נראה לו אדום.
    שופט הגיוני ופרופורציונלי סך הכל.
    טפי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Telkiyski Member

מילא ההתקפה הגרועה שלנו, אתמול גם ההגנה הייתה זוועה.
    חדרה הגיעו לאיזה 4-5 מצבים אתמול ובהחלט היו ראויים להבקיע.

לא מבין את ההתעקשות הזו על רז שלמה.
    הבאת בלם זר, שים אותו בלם ליד גוטליב.
    כמה אפשר עם רז שלמה?
    אם זה מעניין מישהו ממליץ לראות את ה"סגירה" שלו במצב של חדרה בדקה 45.
    יש לי הרגשה שהשילוב שלו זה הוראה מלמעלה. אין הסבר אחר לזה.

נקודת אור זה שוב שי אליאס שהיה טוב.
    הוא היחיד מהקישור שלנו שיכול לייצר משהו במשחק התקפה.

זיקרי אותה בינוניות מינוס קבועה.
    אלטמן זה כמו זהבי, אם זה לא לשים את הכדור ברשת אתה לא תרגיש שהוא על המגרש.

14. yedidel Member

כמובן שאין אחידות, אבל אני שמח שסוף סוף עבירה ללא כדור על סף הרחבה כמו של לבאדידי מקבלת צהוב.
    רק חבל שזה חד פעמי, העבירות האלה קורות בכל משחק בלי תגובה ראויה של השופטים

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

זה צהוב. גרופר כבר עבר אותו בדרך לכניסה לרחבה ולבדיבי הכשיל אותו.

לא מבין על מה המהומה אלא אם מישהו חושב שגרופר עשה הצגה וסתם נפל (לא הייתה לו סיבה, המצב שהיה מגיע אליו אם לא היה נופל היה עדיף).