מחזור 6 בליגת העל: ניצחון דחוק לבית"ר על כפ"ס; תיקו מאופס בין מ.חיפה לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/9/16.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלירן עטר הוא עוד אחת מההחלטות הגאוניות של שחר. חוץ מלריב הוא לא עשה שום דבר. כן, לבעוט מאיזה שלושים מטרים כדור להדר...ברצינות, חוץ מנטע לביט וטיפה ואצק אין לקבוצה הזאת שום דבר. להעביר את הזמן במשך חודשים ללא שום שאיפה רצינית. ממש אין לי מושג למה שחר לא עוזב אותנו למנוחה.

EsheD ו-WellNeverDie אוהבים את זה.
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה היא עשתה? מכרה מנויים במחירים זולים כי אין לה ברירה, יש לה כמות קהל עצומה, אם הם לא היו עושים את זה זה היה בושה בכל זאת צריך למלא 30 אלף וזה לא שיש להם קבוצה, הביאו את בניון מכרו מנויים. זה לא איזה משהו שהיא המציאה, באמת נראה לך שעם מחירי קריית אליעזר ומעלה היו באים כל כךל הרבה אנשים כשמכבי חיפה כזו? כשמוכרים לך למקום טוב בסמי עופר מנוי ב-600 שקל אתה תעשה. איפה מכבי חיפה מבחינת מרצ'נדייז וחנויות? כלום ושום דבר עומדים במקום כבר שנים, בטח שההכנסות מזה לא גדלות, שתלמד ממכבי. ועדיין אני מבטיח לך שמכבי תעשה מנויים יותר יקרים לבלומפילד עם 29 אלף מאשר לסמי עופר. באחריות.

3. oranfu Member

ק"ש נראו כאילו יש להם כושר יותר טוב מחיפה והם היו מאוד ממושמעים טקטית. גם כשיכלו לצאת למתפרצות ביתרון מספרי הם העדיפו להחזיק כדור בהגנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? מסכים איתך מאוד גם אני חשבתי ככה, אבל בוובי הלכתי הפוך :)
    ישראליות קלאסית להפסיד לרעננה אחרי שנתת 4 לבית"ר ואתה במומנטום אדיר.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה היתה היום ברמה שלה. בינונית. התלהבות וקצת כדורגל בעיקר כי ק"ש נתנה לה לשחק. לא מעבר לזה. 8 נקודות ב-6 משחקים. שיפור לשנה שעברה.

6. Raulito Madridista

אל תצפו מאלירן עטר להיות המושיע, הכישרון שלו ידוע אבל זה לא מספיק. מעבר לכך שהוא חזר די חלוד אחרי היעדרות ארוכה שנמשכה ונמשכה כמו מסטיק - האופי שלו בעייתי. זה כן נראה שהוא לא שלם במאה אחוז עם המקום שלו, לדעתי היו לו לא מעט מחשבות על עזיבה והוא פשוט שמר את זה בבטן ולא מתראיין או מאשר את העניינים האלה. לא יודע עד כמה הוא רעב להוכיח. זה לא השחקן שהיה חלק חשוב בחצי הראשון של עונת האליפות של מכבי לראשונה מזה עשור.

לגבי מוטי איווניר - גם גיא לוי הצליח בנבחרת הצעירה ונכשל בכל מקום אחר. לא זוכר אותו כמאמן מוצלח במיוחד. שנה אחרי הסיפתח בנצרת עילית הוא ירד ליגה. היו לו עוד הרפתקאות רבות וכושלות, גם במכבי ת"א - 'נהיה ברצלונה של ישראל', כי עם כל הכבוד המטרה אז לא הייתה לקדם צעירים אלא לרוץ לאליפות וזה בטח לא קרה. הכי קל לשבת על הכיסא הנוח של הפרשן. גם קלינגר שהוא לדעתי אחלה פרשן - יחזור לסבב המאמנים הכושלים עוד כמה שנים ולא תראו ממנו שום שיפור או התקדמות.

חבל שאין לנו עוד מאמנים כמו חיים סילבס שהם צעירים, שאפתניים, צנועים, מבינים עניין ומדברים בגובה עניין. הוא וברק בכר בגדול הם משב רוח מרענן בליגה הזו.

- שכחתי לרגע שאיינוגבה הוא זה שעומד בשער של אשקלון. אני מקווה שהוא יהיה נאמן למסורת, בכל עונה הוא מחלק לנו מתנות. לא אתפלא אם האקס ברוך דגו יכבוש נגדינו. המשחק רק התחיל ואני מחזיק את עצמי בכוח לא לכבות את הטלויזיה. אבל עמדתי במילה ולא הלכתי למשחק, מחרים את הפועל בינתיים.

7. oranfu Member

אנחנו לא בינוניים אפילו.

ליגה חובבנית ואנחנו אחת הקבוצות המביכות בליגה הזאת.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר טובים מדונדאלק? (שאלה רצינית)

9. alexshw Member

בסוף לדעתי הסטטיסטיקה תתיישר עם העונות האחרונות. לא מבין למה מכבי חיפה אמורה להצליח העונה יותר משנים עברו.

10. oranfu Member

כנראה שלא. הם עשו לכם בי"ס ואנחנו נובס ללא תנאי כשהליגה תחזור.

בסדר, מי ציפה לקבוצה טובה? ברור לי שלא תהיה פה קבוצה טובה. הצלחה זה אליפות ואליפות לא נראית באופק הרחוק בכלל.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בהליכה.
    כולם פשוט היו מתחת לכול ביקורת.
    מוגרבי זה עזרא לעניים,לא מסוגל למסור פעם אחת כמו בנאדם.
    משחק מביך של כולם.

רק אני שמתי לב איך לאלקיים רעדו הוובוס אחרי הריב עם עטר ? הוא פחד להתקרב אליו.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל של הפועל קיבל את הקבוצה בבוז - לראשונה זה שנים - כל הכבוד. אבל לפי מה שהבנתי הקהל מעודד. זה בושה. לא מגיע לשחקנים שלהם עידוד. לשבת בשת. בכלל זה שבאו איזה 5 אלף לפחות מהיציע האחד שמראים בטלוויזיה זה כל הכבוד. לדעתי היו צריכים להשאיר את היציע ריק, משחק אחד.

13. alexshw Member

כן אבל זו קבוצה הזויה שעוזרת ליריבה שלה להעביר זמן. אין מוח. שחקו כדורגל מה אתם רבים.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן תהליך לא תהליך. יסלח לי ההולנדי אבל משחקים כאלה צריך לדעת לנצח.
    לא יכול להיות ששבוע שלם היה לו להכין את הקבוצה בדיוק לזה, לקבוצה שמתגוננת עם הרבה שחקנים, עם מערך של שלושה בלמים, ובכל זאת הוא לא מוצא פיתרונות. שבוע אחרי שבוע.
    לעשות בונקר מול באר שבע ומכבי ולצאת למתפרצות גם אני יודע.

רק שלא יגיד שהוא מרוצה ממה שהוא ראה כי הוא לא נראה לי שהבין מה מצופה ממנו. יש גבול לכל "תהליך".
    ויותר מזה, קצב צבירת הנקודות הזה הוא חרטא. אם יוצאים מנקודת הנחה שנפסיד גם במחזור הבא, שני ניצחונות ב 7 מחזורים זה מאזן מביך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם אכן עשו לנו בית ספר, וכנראה שמכבי זלזלה בהם בלי קשר, וזה בושה כי מי שנותנת לבאטה בוריסוב 0:3 ועושה תיקו עם אלקמאר בחוץ, לא יכולה להיות קבוצה רעה.

תשמע, מכבי חיפה, אמורה לנצח את קריית שמונה של השנה. אמורה להביס אותה. קריית שמונה של השנה היא קבוצה בלי הגנה, והיום נראה לי שאפשר לספור את כמות המצבים הטובה שמכבי חיפה הגיעה אליהם על 3 אצבעות.