מחזור 6 בפרמיירשיפ: ארסנל שולטת בדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏14/9/07.

1. Claret&Blue Member

חוזרים לפעולה אחרי פגרת הנבחרות הנהדרת מבחינה אנגלית, והפעם מצפה לנו מחזור מס' 6. במרכז כמובן עומד הדרבי הלונדוני החם בין טוטנהאם לארסנל בוייט הארט ליין. ליברפול המוליכה תתארח אצל פומפי, בזמן שאברטון תנסה לעשות צרות למנצ'סטר יונייטד- שלאט לאט צוברת נקודות. עוד משחק מעניין ייערך בסטמפורד ברידג', שם תתארח בלקבורן. שאר המשחקים לפניכם.

שבת:

אברטון-מנצ'סטר יונייטד(14:00)
    פורטסמות'-ליברפול(14:45)
    טוטנהאם-ארסנל(15:30)
    ווסט האם-מידלסברו(17:00)
    וויגאן-פולהאם(17:00)
    סנדרלנד-רדינג(17:00)
    בירמינגהאם-בולטון(17:00)
    צ'לסי-בלקבורן(19:15)

ראשון:

מנצ'סטר סיטי-אסטון וילה(18:00)

שני:

דרבי-ניוקאסל(22:00)

שיהיה לנו מחזור איכותי כמו תמיד :aaa12:

לכל מי שמעוניין לקחת חלק בכתיבת הפריוויואים, נא לפנות בפרטי אליי או ל-Claret&Blue.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/07
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי הלונדוני הולך להיות חם מתמיד , במיוחד בגלל שהוא בליין . אני מצפה למשחק שוטף ומהיר עם הרבה הזדמנויות .

פומפי - ליברפול הולך להיות משחק מעניין , אני אישית אהיה מרוצה מ2-0 משכנע וממש ממש לא מצפה להצגה של ליברפול , אבל מתיקו או הפסד חס וחלילה אני מאוד אתכזב , כי אם אנחנו רוצים לרוץ לאליפות השנה גם את הטאקלים הקטנים האלה צריך לקחת .

האמת , אני מאמין שגם אברטון - יונייטד הולך להיות משחק סופר מעניין , אברטון קבוצה מאוד לא פראיירית בגודיסון פארק ואם לשפוט לפי היכולת האחרונה של יונייטד יכול להיות שתהיה פה הפתעה קטנה בדמות תיקו או אפילו נצחון של הטינופת הכחולה ...

אגב , מה קרה שיש במחזור הזה משחק ביום שני ? ככה יהיה הפורמט למשך כל העונה ?

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/07
  3. Rudess Member

הדרבי הלונדוני יהיה חם אם ישוחק באצטדיון מקסימיר בזאגרב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

משחקים לא קלים בכלל לכל הטוענות לכתר, פומפי עשתה חיים קשים גם לצ'לסי, גם ליונייטד וגם קצת לארסנל, כך שליברפול לא הולכת ללקק דבש בפראטון פארק, למרות שזה ראש השנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    למנצ'סטר יונייטד שהשיגה שני נצחונות דחוקים בקושי, משחק קשה מאד בגודיסון פארק מול אברטון הסולידית. בשנה שעברה זה היה קאמבק מדהים של היונייטד אחרי פיגור 2:0 כמדומני ונגמר 4:2.
    צ'לסי חוזרת הביתה אחרי הפסד מפתיע לוילה, ולדעתי היא תוציא את כל התסכול על הרוברס, אני צופה פה נצחון לצ'לסי בהפרש של שני שערים.

4. KirkH Member

פאק! דווקא הייתי ממש אופטימי עד עכשיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. Pipe Member

אני קונה עוד שער עצמי של פיל כמו בעונה שעברה.

Philip Neville still a red still a red still a red, Philip Neville still a red he hates scousers
    :aaa021:

6. Engonga Member

כמה משחקים שאותי ממש מעניינים הם טוטנהאם-ארסנל שאין מה להרחיב על הדרבי הענק הזה, אברטון-יונייטד שאם המשחק הקרוב יגיע לחצי מהרמה במפגש הקודם אין לי ספק שכולם יהיו מרוצים.. ווילה-סיטי-2קבוצות חזקות במפגש שאני אישית לא הולך לפספס.
    מחזור נהדר.

7. mrwhat Member

Hotspur , חחח רואים שאתה שינית את זה , אבל שנה את זה חזרה ל "אליי או ל Hotspur"

הדרבי הלונדוני יהיה חם ומגניבhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx, טוטנהאם פתחה את העונה לא טוב , בניגוד למה שציפו ממנה. לעומת זאת , פתיחת עונה טובה לפרסנל שמראה סממנים טובים לעידן "אחריי הנרי".
    למרות כל הפצועים של מנצ'סטר , מנצסטר חייבת להביא 3 נק' הבייתה , אבל אברטון לא פראיירים הם יעשו חיים קשים לאדומים , סקולס וגיגס חייבים להראות את מה שהם יודעים ומה שהם עשו שנה שעברה.
    ליברפול חייבת ניצחון אם היא רוצה להראות שהיא מכוונת לאליפות , אסור לטעות! 3-1 קליל לליברפול בחוץ נגד פומפי.

8. W.Rooney Member

מחזור פנטסטי.

פותחים עם מפגש מצויין בגודיסון פארק, בעונה שעברה זה היה אחד המשחקים הגדולים של יונייטד וזה שמעשית הכריע את האליפות. רוני כנראה חוזר, רונאלדו עומד לרשותנו, יהיה משחק מצויין.

הדרבי הלונדוני, אין צורך להרחיב. יש לי תחושה שהספרס הולכים להראות יכולת שלא ראינו ממנה במשך העונה הזו ולנצח את המשחק הזה.

צ'לסי במשחק קשה נגד בלקבורן, מקווה שהחניכים של יוז יעשו בעיות לשחקנים של משמרות הזהב.

9. ERIC_CANTONA Member

מחזור קשה מאוד לכל הגדולות השבוע.

יונייטד נוסעת לגודיסון פארק, נגד אחת הקבוצות החזקות בליגה, ולמרות החזרה של רונאלדו, אני בטוח שלא יהיה לנו חיים קלים.

הדרבי הלונדוני הוא אחד המשחקים היותר טובים שהליגה הזאת יכולה לתת לנו מדי שנה.
    בשנה שעברה בוייט הארט ליין ראינו משחק מצוין שהסתיים בדרמה גדולה, נקווה שגם הפעם נראה משהו דומה, אבל הפעם אני מאמין שהמארחים יצאו עם ידם על העליונה.

גם לליברפול יש משחק קשה מאוד השבוע, לשחק נגד פומפי בפארטון פארק זה אף פעם לא קל, אני לא יתפלא אם ליברפול יאבדו נקודות במשחק הזה.

צ'לסי - בלקבורן זה אולי המשחק הכי בטוח במחזור הזה, צ'לסי צריכה לעשות את העבודה שלה, ובבית אין שום סיבה שהיא לא תנצח את בלקבורן, אני מאמין שצ'לסי תשיג את 3 הנקודות עם 1-0 או 2-0 לא יותר מזה.

10. אבו Member

הדרבי הלונדוני הגדול(אוהדי צ'לסי יכולים להסתפק בשאריות..זה ה-דרבי),סוף סוף.

אין יותר מידי מה לומר, כפי שאמרו פה כבר. דרבי זה דרבי, ופתיחת העונה הגרועה של הספרס נמחקת לגבי המשחק הזה. כמו שמשה אמר בדיון של ארסנל, גם אני צופה משחק כדורגל ברמה מאוד גבוהה.

אז יאאלה..רק שיגיע כבר.

גם בשאר המחזור יש משחקים מרתקים, המשחק בראשון זה מבחן לשתי הקבוצות, והמשחקים של מנצ'סטר וליברפול, שחבל שנופלים במקביל על הדרבי(לפחות המשחק של ליברפול..). מתוך הטופ4 אני צופה 2 קבוצות שמאבדות נקודות

11. The_Arsenal Member

אתה יכול להוריד את צ'לסקי מהמשוואה.

12. Dimitar Berbatov Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44104000/Xxx/_44104181_eve_manu_0506.Xxx

תאריך: 15/9/07
    שעה: 14:00
    שופט: אלן ווילי
    אצטדיון: גודיסון פארק

ב-12:00 שעון אנגליה יפתח המשחק שפותח את המחזור בגודיסון פארק של אברטון נגד מנצ'סטר יונייטד.
    מנצ'סטר יונייטד חוזרת מפגרת הנבחרת לשבועיים אולי החשובים ביותר שלה בזמן האחרון. אחרי שניצחה את טוטנהאם וסנדרלנד באולד טפראורד והשיגה את ניצחונותיה הראשונים בליגה, יונייטד תשחק בשבועיים הבאים נגד אברטון כאמור בגודיסון פארק למשחק קשה מאוד, נגד צ'לסי יריבתה הגדולה למירוץ לאליפות ובין לבין יפתחו השדים האדומים את ליגת האלופות במפגש נגד האקסית של נאני, ספורטינג ליסבון. לשבועיים הגורלים האלה תקבל יונייטד את רונאלדו שחוזר משעייה ארוכה נגד פומפי במחזור ה-2, וויין רוני שמפתיע את כולם ויהיה בסגל בוודאות נגד צ'לסי בשבוע הבא ואולי אפילו מוקדם יותר היום נגד אברטון, לואיס סאהה שכבר הספיק לחזור למשחק נגד סנרדרלנד ולכבוש ואולי אולי אפילו גארי נוויל שכבר קבע לעצמו מועד חזרה למגרשים, לעוד שבוע, נגד צ'לסי, אבל כשמדובר בנוויל שום דבר לא בטוח.
    מי שבספק למשחק בגודיסון פארק הם פלטשר שנפצע בנצחון של סקוטלנד על צרפת בפארק דה פראנס ברביעי , ג'ון אושה שנפצע גם הוא בהפסד אירלנד לצ'כיה וכמובן אואן האגריבס שהרשים מאוד נגד טוטנהאם וסנדרלנד בספק גדול למשחק מאותה פציעה בברך.
    הסטטיסטיקה של יונייטד בגודיסון פארק נפלא. יונייטד ניצחה ב-13 מתוך 15 משחקי הפריימרליג בגודיסון פארק וב-6 מתוך ה-7 האחרונים. גם המשחק האחרון שנערך בגודיסון פארק דווקא משאיר הרבה אופטימיות לאוהדי יונייטד, באותו משחק נצחה מנצ'סטר 4-2 אחרי מהפך גדול ובאדיבותו של אקס יונייטד, פיל נוויל שכבש שער עצמי באותו משחק.

http://images.sportinglife.com/07/01/330/LouisSahaManUnited_188149.Xxx
    סאהה, הרבה תלוי בו

האורחים הכחולים ממרסיסייד מנגד, עם פתיחת עונה מצוינת ו-10 נקודות מ-5 משחקים מגיעים למשחק מהמקום ה-3 ובכושר מצוין.
    הטופיז בויז פתחו את העונה בסערה עם נצחונות סוחפים על וויגן וטוטנהאם בליין , אבל המשך הכחולים דעכו וסיימו עם נקודה אחת בלבד בשני משחקים עם הפסד במדג'סקי ותיקו חלש נגד בלקבורן. אבל שאז ממש רגע לפני תום העברות פתחו בגודיסון את הארנק והחתימו את איגבני יעקובו שהיה מבוקש כל הקיץ מבורו ורכש ישן-חדש בדמות גראבסן שכזכור היה הקפטן של אברטון. והרכשים החלו לתת תוצרת והטופיז נצחו את בולטון בריבוק עם שער בכורה של יעקובו.
    הצטרפותו של יעקובו לאברטון גורמת כאב ראש גדול לדייויד מויס בנוגע לחוד. תוסיפו לכך את השער הנהדר של מקפאדן במדי נבחרת סקוטלנד, שער הנצחון נגד צרפת בסטאד דה פראנס והיכולת הנהדרת של הסקוטי המוכשר, וכמובן את אנצ'יבה שקיבל קרדיט בתחילת העונה והרשים ולמויס יש לבטים לא קטנים. בכל מקרה מי שצפוי לפתוח יהיה יעקובו, שישתף פעולה לצידו של ג'ונסון ויחפש שער שני ברציפות, ושער בכורה בבית.
    מי שצפוי להעדר מהמשחק הוא טים האוורד, אקס יונייטד, שנפצע באצבע במשחק ידידות בין ארה"ב לברזיל. באברטון מנסים להכשיר אותו בלמשחק, מי שאמור להחליפו הוא ווסלס. גם יובו, שחזר מפציעה נגד בולטון, בספק גדול למשחק עקב פציעה במפשעה.

http://www.evertonfc.com/assets/_files/images/sep_07/efc__1188995724_wessels_350.Xxx
    סטפן ווסלס האיש שאמור להחליף את האוורד בין הקורות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/07
  13. בועז Member

לא הייתי ממהר לקבור ככה את בלקבורן.
    למרות שזה נראה כמו משחק שצ'לסי יכולה להתפוצץ בו, בלקבורן של העונה היא קבוצה עם יומרות, וכבר דיברנו כאן על הדברים היפים שיוז עשה עם השחקנים שלו.
    בכל מקרה, אם צ'לסי על שלל שחקניה תגיע עייפה מפגרת הנבחרות, בלקבורן תוכל להרוויח כאן נקודה/ות.

14. Nevermore Member

ברוכיאן, זה סטפן ווסלס(Wessels) ולא וולסול(קבוצה באנגליה)

15. אבו Member

גם להם מצפה משחק קשה(בלקבורן עדיין ללא הפסד). אבל המשחק בגשר, אז כן, סביר להניח שהנקודות ישארו.