מחזור 9 בפרמיירשיפ: יונייטד מוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏20/10/06.

1. KirkH Member

לא חושב שהיה יותר מדי ממה להתרשם. כמה הוא כבר שיחק? ליגה אנגלית זה שינוי דראסטי וצריך להתרגל לזה. גם אם שיחקת ברמות הכי גבוהות שיש. ובכל זאת.

אנשים אמרו שלבאלאק ופרנק למפארד אין מקום באותה חוליית קישור - הוכח כשטות ממדרגה ראשונה גם הערב ובעיקר מול בארסה.

צ'לסי לא הייתה צריכה את באלאק בשביל לקחת את הפרמיירליג אלא בשביל להביא את עצמה למצב קרוב יותר למוכנות אבסולוטית באירופה - ואני חושב שעד עכשיו הוא מוכיח שיש לו הרבה מה לתרום. את המנטליות הקשוחה שלו והרצון לנצח רואים מקילומטרים. הוא רץ המון וכשיתחיל לפתח הבנה יותר עמוקה עם החברים הוא גם יתחיל למצוא את עצמו יותר במצבי כיבוש שערים.

הוא השחקן המושלם עבור מוריניו כי יש לו משמעת טאקטית והוא עושה המון עבודה שחורה.

2. AW forever Member

ועוד דבר, באלאק משתלב בטקטיקה הכ"כ מפחידה הזו של צ'לסי, שכשהם לוחצים על הדוושה הם פשוט לא נותנים לקבוצה שמולם לעבור את החצי. שמתי לב לזה שהקבוצה שמתקיפה מולם (פומפי, בארסה) מקבלת חופש להניע את הכדור בחלק המגרש שלה- ז"א אין לחץ על כל המגרש. אבל ברגע שיש ניסיון לעבור את החצי בכדרור או מסירה קצרה מיד נצמד אלייך איזה מקללה, אסיין או באלאק. גם ההגנה של צ'לסי עומדת יחסית גבוה וקרוב לקישור וככה הבלמים והמגינים נותנים גיבוי לקשרים בלחץ הזה והקבוצה שממול מתפרקת. מפחיד.
    בקשר לרובן, מסכים עם קירק שכואב הלב כמה שהוא אגואיסט, זה אלנמט כ"כ בסיסי בשטף של המשחק- למסור למי שפנוי. חבל/מזל שהוא עדיין לא מבין את זה.

3. W.Rooney Member

מחצית בוילה פארק. בארי כובש את הראשון לאסטון וילה מפנדל שנוי במחלוקת, וולץ עם שער נהדר בתוספת הזמן של המחצית הראשונה.

4. Raulito Madridista

אני חושב שליברפול לא מפסידה באולד טראפורד למנצ'סטר יונייטד, החניכים של בניטס יודעים טוב מאוד שהפסד - פער של 11 נקודות מראשות הטבלה, דיי סוגר להם את הסיפור לאליפות, הם יותר מחודש מחוץ למאבק, רפא בניטס לא פראייר, נקודה תיהיה תוצאה לא רעה לליברפול, בעצם מצויינת, שניצחה השנה רק משחק חוץ אחד, והוא נגד בורדו החלשה. ה4-4-2 של בניטס העונה מביא את ליברפול לכדורגל יפה יותר, אבל אולי כדאי לו לנסות את המערך של וונגר, שניצח את יונייטד כי שלט במרכז השדה, ולפתוח עם שליישיה במרכז. סטיבן ג'רראד, אלונסו, קראוץ וקוייט הם השחקנים המסוכנים של יונייטד. ווין רוני עושה רושם של חזרה לעצמו וכריסטיאנו רונאלדו בכלל בפתיחת עונה נפלאה, סולשאר כבש העונה גם בייחד עם סאהה מספר שערים, ומנצ'סטר יונייטד נראית בכללי יותר טוב, והמשחק אצלה בבית, לכן היא פייבוריטית ברורה לנצח אך יש לי תחושה שזה לא ייקרה.

ארסנל יוצאת למשחק חוץ קל לטעמי ברדינג, ההפסד באלופות לא אמור להשפיע יותר מדיי, לא הגיע לארסנל להפסיד בכלל, ורדינג קבוצה הרבה יותר נחותה מארסנל, זה ברור. ארסנל קבוצה מוכשרת מאוד, אני בטוח ביכולתה לנצח את המשחק וזה מה שייקרה. ארסנל תקווה לאיבוד נקודות של יונייטד, היא יכולה לזנק עד למקום השלישי ועוד יש לה משחק חסר(מתי משלימים אותו לעזאזל?). למה ג'וליו בפטיסטה לא מקבל דקות בהרכב גם בזמן שהיה כשיר לשחק? לא עדיף לוונגר את רובין ואן פרסי ורוזיצקי באגף ואת בפטיסטה והנרי חלוצים?.

צ'לסי ניצחה היום את פורטסמות, היא נתנה משחק טוב, אריאן רובן היה טוב היום בייחד עם שבשנקו שכבש סוף סוף וגם דידייה דרוגבה היה טוב ובישל היום לבאלאק שכבש לראשונה במדי צ'לסי ולא בפנדל. הבשורה הטובה מבחינת צ'לסי ששבשנקו כבש אחרי חודשיים וכמובן המקום הראשון בליגה, שלדעתי יהיה לא רק ל24 שעות, אלא לשבוע לפחות. פורטסמות עדיין ממוקמת גבוה בצמרת אבל את הנקודות שלה היא צריכה לחפש במקום אחר.

מידלסבורו - ניוקאסל: משחק בין שתי קבוצות התקפיות מאוד, מקווה שיעקובו ייכבוש, אין הגנות כל-כך לשתי הקבוצות, שתיהן לא יציבות. מה עם לוקה? הוא משחק בניוקאסל בכלל? דמיאן דאף עשה טעות שעבר לשם - קבוצה בלי שאיפות.

ווסטהאם.. אולי נגד קבוצה טובה כמו טוטהנאם, שגם היא פתחה את העונה הנוכחית לא טוב ולא דומה לאשתקד, תעשה משהו, למרות שהמשחק בחוץ?

5. George Best Member

אין משחקים קלים מחוץ לבית בפרמיירליג, ואתה אומר משחק קל לארסנל, שהיא קבוצת חוץ לא טובה ועוד נגד רידינג, שמשחקת טוב מאוד בביתה?
    ממש לא מסכים, לא רואה את רידינג מנצחת אבל תיקו או ניצחון לחלאות בהפרש של שער אחד מקסימום.

6. אבו Member

טוב לגבי משחקי היום,
    דאווי צריך ללכת הביתה. הוא מאמן לא רע- אבל הוא נכשל. 0-0 בבית מול ווטפורד?!נו באמת...

ניצחון מוצדק של צ'לסי,פרט ל-20 דקות הראשונות שליטה מוחלטת. רובן היה לא רע,פרט לסיומת מול השער(3 מצבים).
    שבצ'נקו עם שער ראשון מזה חודשיים,למרות שלדעתי אילמלא הנגיעה של סול אז ג'יימס לוקח את זה.
    בכלל, ג'יימס היה עם משחק נהדר בברידג' שהזכיר את ההצגה שלו ב0-0 של סיטי לפני שנתיים בברידג'.

מחצית בוילה פארק.
    פנדל שלא היה ולא נברא,הייתה נגיעה קטנה אבל לא יותר מזה. שוויון מוצדק,קנדה עם אחלה בישול.

מחר רדינג, אם אדביור יפתח אני מאמין שננצח.
    ראול,באפטיסטה פצוע והוא לא בסגל מחר. לאורן לא יחזור עד 07.
    מי שכן חוזר מחר הוא סנדרוס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/06
  7. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  8. Robin Member

איפה קראת שלאורן לא יחזור עד 2007?

9. אבו Member

10. אבו Member

אגב,בושה וחרפה ב-JJB.
    16 אלף+ נכחו היום במשחק מול סיטי.

לא מתאים

11. city4ever Member

מה שפחות אנשים ראו את המשחק הזה יותר בריא.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. MHFC Member

אסטון וילה נשארת לא מנוצחת גם לאחר המחזור הזה לאחר שמסיימת בתיקו 1-1 עם פולהאם בבית.

במחצית הראשונה אסטון וילה הייתה עדיפה על פני פולהאם לדעתי, למרות שהיא לא שיכנעה, המון החמצות היו לבארוש שהגיע להזדמנות טובה אחת ברחבה ובנוסף נגח החוצה ממהלך יפה של הוילה.לגבי הפנדל שנשרק לזכות הוילה, אני בספק לגביו, אומנם היה מגע, אבל הייתה התחזות, בכל אופן בארי ידע לנצל את הפנדל ליתרון 1-0.דווקא מאז השער של אסטון וילה פולהאם הייתה יותר טובה, יינסן הגיע מול שער ריק, הבעיה היא שהוא לא הגיע נכון אל הכדור, בדקה ה-46 וולץ מצא את עצמו חופשי ברחבה וקבע את תוצאת המחצית הראשונה- 1-1.
    במחצית השנייה פולהאם הייתה עדיפה לע פני אסטון וילה לדעתי, היא הייתה יכולה לגנוב ניצחון במגרשה הביתי של הוילה לאחר 33 שנה במידה והייתה מנצחת, ב-10 הדקות האחרונות ההגנה של וילה הייתה פרוצה ופולהאם היו יכולים לכבוש את השער השני, אבל הם לא עשו זאת.

לגבי המשחק של מנצ'סטר יונייטד מול ליברפול, יהיה מעניין איך ליברפול תתפקד במשחק החוץ הזה והיא לא קבוצת חוץ טובה העונה, אני מקווה להספיק ולראות את המשחק הזה מחר.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'לסי ניצחה את פורטסמות' והבטיחה לעצמה פער של 3 נקודות עד ששמנצ'סטר יונייטד תפגוש את ליברפול.
    אסטון וילה עדיין נשארה הקבוצה היחידה בליגה שלא הפסידה ומעניין מאוד מתי יהיה ההפסד הראשון שלה.

בכל מקרה, אני מחכה מחר למפגש בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול, שבו אני מקווה מאוד שמנצ'סטר יונייטד תכבוש בחזרה את המקום הראשון.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב שעת השין מתקרבת.

ההרכבים הפותחים:

מנצ'סטר: ואן דר סאר, נוויל, אברה, פרדיננד, וידיץ', סקלוס, קאריק, פלטשר, גיגס, רוני וסאהה
    ליברפול: ריינה, היפייה, פינאן, קארגר, גונזאלס, סיסוקו, ג'רארד, ריסה, אלונסו, לואיס גארסיה וקוייט.

למה הגמל לא פתוח...?

15. Legolas Member

יותר מעניין אותי,למה רונאלדו לא פותח?
    האם יש פציעה או שהוא על הספסל?