מחזור 9:: רומא מנצחת, עוד הפסד ביתי לאלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏26/10/07.

1. אחד_מנתניה Member

טוב אתה יודע מצד שני אולי אתה צודק, אבל מצד שלישי אתה באמת מאמין שיצא ממנו משהו שהוא יתחיל לכבוש מול הגדולות?
    בתדירות גבוה?
    מילאן צריכה לבנות עליו את העתיד שלה? אפשר לסמוך עליו?

2. 亚历山大帕托 Member

גם אם זה לא יקרה, אין לנו ברירה כרגע. בסוף העונה הכל יהיה יותר ברור.

3. מיכל3 Member

MILAN: Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Maldini; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kaka, Gilardino.
    ROMA: Doni; Cicinho, Mexes, Juan, Cassetti; De Rossi, Pizarro; Mancini, Perrotta, Tonetto; Vucinic.

מאנסיני בסוף כשיר ופותח בהרכב, סיסיניו פותח במקום פאנוצ'י. אנצ'לוטי לעומת זאת החליט להחזיר את מלדיני לעמדתו המקורית (מצויין, פאולו כמגן שמאלי עדיף פי כמה וכמה על האופציות האחרות) וקאקה משחק כ"חלוץ". נו טוב.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/07
  4. איזאקו Member

איך מילאן במחצית? אני ראיתי את אינטר המשעממת למוות. בעיטה אחת יפה של סטאנקוביץ' וזהו.

5. מיכל3 Member

ואני דווקא חשבתי שמלדיני יתפקד טוב יותר בעמדת המגן השמאלי (בפעמים המעטות שהוא שיחק בעמדה המקורית שלו בשנים האחרונות הוא היה מצויין), אבל מסתבר שטעיתי. למרות שגם קלאדזה בינוני למדי אני מקווה שאנצ'לוטי יחזיר את מלדיני לעמדת הבלם וקלאדזה ישחק כמגן שמאלי.

איזאקו, מחצית בינונית מאוד של מילאן- למרות שהגענו למספר מצבים מול השער, אבל רומא שלטה במרכז השדה והיית מסוכנת יותר. מה שכן, לפחות דבר אחד מעודד וזה היכולת של דידה בשער. מחצית טובה מאוד מבחינתו, היו לו מספר הצלות שמנעו מהכדור להכנס לשער ואני מקווה שהוא ימשיך באותה יכולת במחצית השנייה.

6. Ofek7 Member

איזה משחק בסן סירו. רומא הגיעה למילאנו בשביל לשחק כדורגל יפה ולנצח בגדול.
    המחצית הראשונה הייתה פנטסטית, המון מצבים וכדורגל שוטף. סיסיניו היה גדול בהתקפה הרומאית מצד ימין, שתי בעיטות מצויינות שמצאו את דידה מוכן. המחצית השנייה הייתה טיפה פחות טובה ורומא ידעה לנצל את ההתקפות מצד ימין (צד שמאל של מילאן היה לא טוב היום) וסיסיניו בישל כדור גדול לווצ'יניץ' ששם את הכדור ברשת.
    לאחר מכן עבירה של אמברוסיני הובילה לפנדל, לא היה שום נגיעה בין הרגל של אמברוסיני לבין הרגל של דה רוסי, אבל משיכה בחולצה הייתה וכמו עומר בוקסנבוים אתמול, גם דה רוסי חשב שדידה ישאיר את האמצע ריק, אבל הבעיטה הייתה פשוט גרועה, קודם תבעט למסגרת! בכל מקרה, לא הרבה אנשים זוכרים את הפנדל הזה ורומא מנצחת באחד המשחקים היותר טובים שאני אישית ראיתי בליגה האיטלקית.
    דרך אגב, אני בטוח שג'ילארדינו היה מוותר על אחד השערים שלו מול שחטיור לשער שוויון מול רומא, כמה שהוא היה קרוב להכניע את דוני.

אינטר עם תיקו 0:0 בסיציליה מול פאלרמו אמנם, אבל משחק בכלל לא רע שלה, זלאטן איברהימוביץ' היה קרוב לצמד היום, אם לא פונטאנה, אינטר יוצאת עם 3 נקודות. עכשיו הפער הצטמצם מרומא ל-3 נקודות ואם פיורנטינה תנצח בגנואה, הפער יעמוד רק על שתי נקודות.

7. מיכל3 Member

בא לי לבכות. מילאן בפיגור 1-0 בסן סירו ומהדקה ה-85 ועד סיום המשחק, כל מה שהיא מסוגלת לעשות זה לרדוף אחרי השחקנים של רומא שמעבירים כדורים קצרים אחד לשני וככה מצליחים לשמור על היתרון עד הסיום. כל שבוע אותו סרט, כל שבוע אותה אכזבה הלוואי ולא הייתי לוקחת את כל הכשלונות האלה ללב. אלופת אירופה (מישהו זוכר?) לא מצליחה אפילו לנצח פעם אחת בביתה עד כה וגם מפסידה שם פעמיים. בשתי מילים אפשר לסכם את ההרגשה שלי לגבי מילאן מודל 07\08 : עצוב, ביזיון.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בא לי לדפוק את הראש בקיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx , עד כמה אפשר לסבול את המאמן החובבן הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx , פתח בהרכב עם סזאר האפס שלא עשה כלום במשחק חוץ מלאבד כדורים ולהרוס את ההתקפות של אינטר.
    וסואזו האפס הזה שלא עשה כלום, מאנצ'יני נותן לו לשחק יותר מ80 דק' ורק אחרי זה נזכר שזה הזמן להחליפו, מה שעשה קרוז ב7 דקות הרבה יותר טוב ממה שעשה ההונדורי ב83 דק'.

* סטאנקוביץ' נפצע והוחלף על ידי דאקור (למה לא פיגו או סולארי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ), וגם סזאר נפצע והוחלף על ידי אורלנדוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/07
  9. beitar4ever Member

רומא ניצחה 1-0 מוצדק, במחצית ה-1 היא שיחקה מצוין ושלטה בכדור והגיעה להמון הזדמנוית, במחצית ה-2 היא קצת ירדה ביכולת שלה אבל לאחר הגול שלה היא שוב שלטה בכדור, ובסה"כ הגיעה לה לנצח 1-0 אם לא יותר, דידה הציל הרבה כדורים משערה של מילאן.

10. MHFC Member

ביי ביי סקודטו..

לא ראיתי את המשחק, כי המשחק שודר אצל הגנבים, אבל שוב פעם מילאן לא מנצחת בבית, שוב פעם מילאן מראה שאננות בליגה, ושוב פעם מילאן ממשיכה עם החוסר היציבות שלה. פשוט נמאס מכל הזילזול הזה.

11. Jose Mourinho Member

סזאר ביזיון, אפס, עקום. מה הוא עושה באינטר, לאף אחד אין מושג.

חוסר מזל של אינטר, כ"כ הרבה הזדמנויות של שער בטוח(כמו במוסקבה, שוב זלאטן עשה הכל נכון אבל הכדור פשוט לא נכנס לשער), אבל פונטאנה נתן משחק אדיר.

מקווה שהפציעות של סטאנקוביץ' וז'וליו סזאר לא רציניות.

12. ACBenb Member

מתי מתחיל המשחק של מילאן? התחיל כבר?

13. איזאקו Member

לא נורא, נמשיך להיות אופטימיים ולקוות שהבת של ברלוסקוני תפתח את הכיס בינואר ותביא מגן נורמלי. את העפת המחלקה הגריאטרית נצטרך לדחות לשנה הבאה. וכנראה שגם את הבלם World class ואת החלוץ הנוסף. אבל חיזוק אחד לפחות, מגן, אנא הנהלת מילאן, מגן אחד נורמלי לרפואה, ספקו לנו בחלון ההעברות.

14. Ofek7 Member

אתה לא רציני...

15. איזאקו Member

שלא לדבר על סוגיית המוטיבציה שמגיעה גם היא מההנהלה. במהלך שהותי באיטליה שמעתי הצהרות שונות של ברלוסקוני על כמה חשוב הטורניר ביפן.. התירוצים לאי ההצלחה בליגה הם שהקבוצות סוגרות נגד מילאן. מצד שני גם דיברתי עם כמה אוהדי מילאן איטלקיים וכולם העדיפו זכיה בצ'מפיונס על סקודטו.