מח' 3 בליגת העל: חיפה עם הפסד נוסף, כבר השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏14/9/07.

1. Barrel Roll Member

מה עידן טל עשה שהוא מקבל בוז מהקהל של בית"ר?

2. REAL MADRID Member

זה נראה לי יותר קשור למה הוא לא עשה.

3. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

לפי האתר הרשמי של בית"ר הוא איבד את הכדור בגול השני של הרצליה. עידן טל חייב לרדת לספסל כבר במחצית לטובת אבירם ברוכיאן, ובמחזור הבא הוא חייב לשבת על הספסל. מאז שהוא בא הוא משחק גרוע (2 וחצי משחקי ליגה + 2 משחקים באלופות, ולא יודע עוד כמה משחקים בטוטו). ברוכיאן במשחק נגד קופנהאגן, הפועל ת"א בליגה, ובני יהודה בטוטו היא מצויין והוא חייב לעלות במחצית השניה, ולפתוח בעוד שבועיים.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפני בית"ר....

קרית שמונה ממשיכה בפתיחת העונה המצויינת שלה אחרי ניצחון שני בליגה, בבית, נגד אשדוד 2-1. זה ניצחון שני כאמור בבית וככה בדיוק צריכה להתנהג קבוצה שהמטרה שלה היא להישאר בבית, לשמור על משחקי הבית ולהפוך את הבית למבצר.

אחרי שהרצליה חטפה בצפון גם אשדוד עושה את כל הדרך הביתה עם 0 נקודות בכיס והלוואי שקרית שמונה תמשיך את הפתיחה הטובה שלה ושנראה ממנה דברים יפים העונה.
    הפועל ת"א בפתיחת עונה פשוט קטסטרופלית... לא מובן למה הקבוצה הזאת לא מצליחה להציג את הכדורגל שאנחנו יודעים שיש לה, 2 נקודות מתוך 9 זה ממש עגום...

5. JR-Riquelme Member

עידן טל - הביתה

איך איך האוהדים של בית"ר יכולים לסבול ככה ואני מדבר על זה שהם רואים איך שברוכיאן מתייבש לטובת הפרימדונה....השריקות בוז אכן מגיעות לו, הגיע הזמן שיתאפס על עצמו ולא ישחק חפיף.
    רומולו - כמו כל המשחקים עד עכשיו, פשוט יעיל, יעילות זה שם המשחק. לא עושה כמעט שום דבר, אבל יודע איפה להתמקם, וזה חלוץ גדול (כמובן אי אפשר לכתוב עכשיו שהוא חלוץ גדול אבל ככה משחק חלוץ גדול). אוי לשום אם יוציא את מירו ויכניס את ברוכיאן, הוא צריך להוציא את טל ולהכניס את ברוכיאן.

6. Sergio Ramos Member

אני באמת גם בדעה שלך על הפועל יש לה שחקנים מצוינים אם פוטנציאל גדול בכדי להפיק כדורגל ראוי וטוב אבל משהו לא טוב בהפועל והיא סובלת מחוזר מזל לדעתי.

חייב להכניס את ברוכיאן למשחק, אין לנו שום תחכום במשחק שנו וברוכיא האו היש הנכון לכניס אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/07
  7. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

כמו שקיוויתי מקודם, זה החילוף היחידי של בית"ר במחצית, חילוף מוצדק.

עריכה: ומי כובש את השיוויון? אבירם ברוכיאןןןןן, מלך, מלך, מלך! :aaa8:

אני חייב: ישששששששששששש - 3:2 לבית"ר משער של רומולוווווווווווווו

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/07
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שלצערי מספק לה שיוון כל כך צפוי..
    זה רק עניין של זמן עד שיגיע ה 3:2 לירושלמים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התסריט הרגיל..... בית"ר נראית בדיוק כמו שהיא נראית תמיד.. על הפנים הקהל כרגיל שורק בוז, הרצליה באה ולא נופלת מבית"ר, 2-0, אדום להרצליה שכמובן משנה הכל.. ומכאן הדרך ל- 3-2 סלולה והקהל כמובן פתאום שר ומעודד...

הכל מלמעלה, ומלמעלה עד כה הולך בדיוק כפי שבית"ר רוצה וצריכה.

וכפיים לרומולו שנראה שאולי סוף סוף בית"ר מצאה סקורר אמיתי.

ואגב, 1,000 אוהדים בקופסא...? בושה.

10. FelaKaT Member

נו, עוד פעם השופט דופק את הקטנות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. Raulito Madridista

הפועל ת"א משחקת רע מאוד בתיקו שלה נגד בני יהודה. אם היו מקבלים נקודות כל פעם שמשחקים טוב, אז הפועל הייתה עם 6 כרגע ואת המשחק הזה היא הייתה מפסידה. אולי ג'וניור החמיץ מצב מעולה וגם אבדי, אבל המשחק שלנו רע מאוד. הכי מביש שדגו היה פצוע והמשיך ללכת על המגרש, הוא היה צריך לצאת! אז מה אם א חילופים, השחקן גמור ופצוע, שינוח למען השם!
    בני יהודה כבשה שער יפה מאוד ובמחצית השנייה הייתה טובה יותר. עוז מארלי הוא ילד צעיר שמתפתח בבני-יהודה והוא שחקן עם פונטציאל גדול. אני מעולם לא הבנתי למה ביטון לא מקבל צ'אנסים בבני יהודה, אבל היום קיבלתי את התשובה. השחקן שהיה מצויין בתחילת דרכו במכבי, הוא שחקן כבוי מאוד היום. מקבל את ההחלטה הלא נכונה, מסירה לקויה והמהירות - נעלמה.
    גיא לוזון עשה טעות כאשר הוציא את אסולין שהיום היה יותר טוב והוא תמיד מהווה מיטרד. למה עדי סבג האפס נכנס לשחק? הוא יכל להבקיע לקראת הסיום, אבל למה שיעשה משהו חיובי?
    עובד גם הראה היום מדוע הוא לא מקבל צ'אנסים מלוזון - אפס מאופס.
    מעניין מתי נשיג את הניצחון הראשון שלנו העונה. כרגע אין לנו סיכוי להמשיך שלב באופ"א ובשנה הבאה בכלל באירופה לא ניהיה.
    אניימה עשה מעשה מאוד מכוער ברחבה שנתן אגרוף לאחד השחקנים ואנחנו ניענש על כך. למרות הכל, לוזון חייב להישאר, אני מאמין בו.

אשדוד היא קבוצה לא יציבה וזה לא חדש. נגד מכבי חיפה ומכבי ת"א היא נראתה מצויין והשיגה 4 נקודות משני משחקים לא קלים. היום היא מפסידה לקריית שמונה, שעם כל הכבוד לפתיחה המצויינת של העונה שלה, לא תחזיק מעמד במקום הראשון והיא לא תיהיה אפילו בין ששת הראשונות, אני בטוח. לאשדוד חסר את הגרוש ללירה כדי להיות קבוצה גדולה.
    היה לי ברור שבית"ר לא תפסיד את המשחק היום. הכרטיס האדום המטופש שספגה הרצליה עולה לה ביוקר.
    הבלוף שנקרא בית"ר ירושלים ייתגלה בהמשך העונה גם אם בית"ר תזכה באליפות וזה מה שייקרה. קבוצה של 100 מליון שקל מתקשה נגד קבוצה של שקל, וברצינות, כל הכבוד להרצליה על המלחמה האדירה ואני מאחל לה שתישאר בליגה. רומולו מספק את הסחורה עם צמד. למרות בעיטה שלו לעמוד, הוא עם שלושה גולים בשלושה מחזורים.
    סכנין מובילה 2-0 בקופסא - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx . מקווה שבוזגלו ימשיך את היכולת האדירה שלו גם במשחקים הבאים!

12. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

2-4 לבית"ר על הרצליה כמו שאמרתי לא נראה לי שהרצליה תנצח העונה בכלל.
    גנב השיימן הזה כל הכסף שקיבל על אסולין הכניס אותו לכיס מכבי הרצליה הקבוצה היחידה בכדורגל הישראלי שהיא ריווחית..

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואסור לשכוח- http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לבית"ר.

צריך לדעת לבצע את המהפכים האלה ובית"ר קפצה על ההזדמנות ב-2 ידיים ועשתה את שלה עד תום. קבוצות אחרות לא היו מצליחות כמו בית"ר לחזור למשחק למרות האדום וזה ההבדל בין בית"ר לבין שאר הליגה.

אבל צריך גם להגיד מילה טובה להרצליה, ללא אדום הוא היה משיג פה תוצאה אדירה. הטיפשות של ג'ובאניני עלתה לו במשחק.

14. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

בלוף לא בלוף, אין מצב שכל משחק נדרוס את היריבות. התקציב של צ'לסי עולה בהרבה על בלקבורן, ועכשיו המשחק בדרך לתיקו 0:0. נמאס כבר לשמוע כל פעם את התירוצים האלה על הכסף, אנחנו ניהיה בסיום המחזור מקום ראשון עם 9 מתוך 9, ואתם בתחתית עם 2 מתוך 9.

בקשר לרומולו, יש לו 3 שערים ב-2 משחקים, נגד בני יהודה הוא לא שיחק. הלוואי שסוף סוף נמצא את הסקורר שהיינו צריכים באירופה, חבל לי אבל על תמוז שבטוח לא יפתח במחזור הבא.

15. המפציץ בווינר Member

חברים ביתר ירושלים איננה שיחקה כדור רגל גדול בואו לא נשכח מחצית ראשונה ביתר הראתה כדור רגל חלש ואפילו הקהל ליוה את השחקנים בשירקות בוז הרצליה לא נפלה מביתר מחצי תראשונה והיתה טובה יותר עם גובאניני לא היה סופג את האדום לדעתי ביתר היה לה קשה לחזור !