מייקל אואן חוזר לכושר הבקעה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏14/10/02.

1. Julian Joachim Member

נראה שהחלוץ המצויין של ליברפול התגבר על המשבר שהיה לו בתחילת העונה, וכובש בצרורות בשבוע-שבועיים האחרונים.

במקביל רואים פחות את אל חאג'י דיוף המצויין והפנטזיונר, ואיתו הולכת ונמוגה התקווה לכדורגל יפה מצדה של ליברפול. ולא, ג'רארד לא משחק יפה.

מה אתם אומרים? האם לדיוף יש עוד סיכוי להפציע? או שעם חזרתו לכושר של אואן תמה התקווה?

2. RE-QL Member

יש ויש אבל אין קשר בין מה שאמרת בכלל... שהביאו את דיוף בכלל לא חשבו ולא העלו על הדעת שהוא יחליף את מייקל אואן כך שהחזרה של מייקי לכושר לא קשורה לזה אבל לדיוף יש עוד זמן הוא צעיר ומאוד כשורני אבל הבעיה הגדולה שלו באה דווקא ממקור לא צפוי- מילאן בארוש הצ'כי המפתיע לא חשוב בכלל שיראה זמן בין אואן הסקי ודיוף אבל הוא מראה כושר נפלא ודיוף לאט לאט ירד לעמדה מספר 4 בחלוצים של ליברפול! וקשה לחזור מזה אבל הוא עוד ישחק ויהיה טוב אמן!

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול לא יכולה להתלונן...... מה אכפת לה מי מבקיע, אואן או בארוש? כל עוד בארוש מבקיע, זה לא מפריע. ברור שעדיף ששניהם יבקיעו, אבל תזכרו שעל כל גול יש רק שם אחד.

בקשר לנושא, אואן אכן חוזר לכושר. אם אתם קוראים ללשים רגל 3 מטר מהשער כושר, אז כן. אבל האואן שאנחנו מכירים עדיין לא חזר. הנגיחות שלו או ההבקעות מול שער ריק זה רק בונוס. אואן האמיתי זה אואן שפורץ בין 3 שחקנים ומכניע שוער. אואן אשר נשלח למסירות, רץ 30 מטר ומסיים כמו גדול. זה האואן האמיתי.
    מול גרמניה:
    http://images.ireland.com/sports/soccer/wc/owen.Xxx

4. Steven Gerrard Member

צונזר ע"י המנהל הנהדר דייר....
    מתן עוד אחד כזה ויחסמו אותך פה.

5. Steven Gerrard Member

אנשים אני מצטער סתם נתתי כניסה גדולה לפורום
    וחוץ מזה עיצבן אותי שפולדש ליכלך על ג'רארד...

אל תקחו את זה אישית...

6. RVN Member

ליברפול בשנים האחרונות לא שיחקו כדורגל יפה אלה כדורגל של אחד אפס ואז לשמור עליו.

לליברפול אין כישור יצירתי (וזה לא רק אני אומר כל העיתונים והפרשנים) אבל יש להם חולץ שלא ממש צריך קישור יצירתי, רק תחשבו מה הוא היה עושה עם קישור יצירתי?!

7. RE-QL Member

לליברפול לא היה קישרו יצירתי! עכשיו יש ויש! בעיקר עם ברונו שיירו וגם סטיבן ז'רארד...
    ודאייר נכון להבקיע מול שער ריק זה לא בעיה אבל קיירון דייר בעצמו החמיץ מול שער ריק בפתיחת העונה ואל תשכח את זה

8. juva Member

תראה אואן מ-א-ו-ד לא יציב וגם מאוד פגיע, הוויה יודע את שתי העובדות האלו, בגלל זה הוא נתן לאואן לשחק בתחילת העונה כ"כ הרבה שיחזור לכבוש, זה עניין של שבועיים עד שהוא שוב יכנס לתקופה רעהיפצע, אז דיוף יקבל את ההזדמנות שלו...

9. RE-QL Member

פגיע? למה אתה מתכוון? לזה שהוא נפצע הרבה? כי אם כן אז תראה הוא כבר לא נפצע ( כבר עברו 8 מחזורים שלמים ומייקי לא נפצע פעם אחת!!!)
    ואואן באמת לא יציב אבל הוא מתייצב לאט לאט והאמת שאין הרבה חלוצים יציבים באנגליה חוץ מהנרי לדעתי אבל צריך לתת לו זמן והוא יחזור לעצמו הוא הרי הגדול מכולם!

10. Ilan Member

אואן חזר... הוא אומנם אמר שלא נאבד לו הביטחון אבל זה לא סוד שהסיבה ליכולת החלשה שלו זה אך ורק בגלל חוסר ביטחון עצמי... ולא בגלל שום דבר אחר... אני מצפה ממנו עכשיו להוביל את ליברפול לאליפות... לא פחות, ולא, אני לא מדמיין.