מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

2. VAR Member

מה העמדה המועדפת עליו?

3. Don Joan Roman Member

קיצוני, ממה שאני זוכר יכול לשחק בשני הצדדים

Sent from my m3 note using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  4. yonmu Member

1. דאולפאו + אוקמפוס נראה לי מעיד שמונטלה מעדיף את ג'אק בקישור.
    2. הפציעות של דה שיליו וג'אק מחרבנות את המצב של הסגל לגמרי.
    3. מקווה שמונטלה יספיק עד סוף העונה לסמן לעוד כמה שחקנים את הדרך החוצה (באקה הכי חשוב, אבל גם הונדה-סוסה-פולי-מאטי).
    4. יש חדש בגזרת הרוכשים?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Alta Tensione Member

1. האינסטינקט הראשוני של מונטלה לגבי דלופאו היה להציב אותו כ-9 שיקרי נגד יובה בגביע. אני חושב שהוא מאוד מתלהב מההצלחה של מרטנס (איך אפשר שלא?) בתפקיד הזה והוא מעוניין לייצר כאן דבר יחסית דומה שיפתח את המשחק שלנו לאפשרויות נוספות. העניין הוא שג'אק כנראה בחוץ לתקופה ארוכה מה שאולי יעקב את התוכנית הזאת.

2. יהיה מאוד קשה לסיים במקום שמוביל לאירופה ככה. על ג'אק אין מה להכביר במילים. דה שיליו אומנם עדיין נכה התקפית אך אי אפשר להתעלם מהתקדמות הטובה שעשה בפן ההגנתי תחת מונטלה. כו שאמרתי בדיון המחזור, הסגל קצר מדי ואנחנו צריכים לקוות שהרכש החדש יפתיע. אני מאוד בספק שהם יספקו את הסחורה ברמה שתשכיח את החסרים.

3. מיותר לגמרי. העונה בעיצומה, יש עוד המון נקודות בקופה ומאמן צריך לתת ביטחון לכל שחקן בסגל בלי קשר אם צריך לבנות עליו או לא. עושים את החשבונות האלה בקיץ.

4. לא.

7. Alta Tensione Member

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סוג של נגמרה העונה לא? השחקן הכי יצירתי שלנו וכזה שמספיק משחק אחד בלעדיו בכדי לראות מה אנו שווים, זה מאוד מדאיג..אני מקווה שמונטלה יצליח להביא את החומר הקיים לליגה האירופאית לפחות.

באמת שזה לא היה נראה חמור בזמנו..

9. yonmu Member

לא יודע כמה 'נגמרה העונה'. אליפות לא היתה רלוונטית, הצ'מפיונז היו חלום רחוק והליגה האירופית היא עדיין יעד הגיוני לגמרי.
    למרות זאת אין לי שום בעיה אם מונטלה יתחיל לעשות ניסויים כדי לגבש את הסגל לעונה הבאה, גם אם זה יבוא על חשבון נקודות בליגה.
    דאולפאו, אוקמפוס, סוסה, פסאליץ', קלבריה - כל אלה שחקנים שצריכים לשחק כמה שיותר כדי להבין מה מיקומם בסגל אמור להיות (וזה אחרי שמחקתי את באקה, הונדה, מאטי, פולי וגומז).

עריכה: מדברים עכשיו על החתמה של קאסרס. אם מדובר בהחתמה ארוכת טווח - זה בדיוק סוג הפתרונות-קצרי-טווח שמעמיסים על הסגל והתקציב בטווח הארוך.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/17
  10. Alta Tensione Member

קאסרס בדרך למדיקל. אם נשאר ממנו משהו זה אחלה דבר.

11. Don Joan Roman Member

לדעתי אחרי הפציעה של דה שיליו בתוספת העובדה שאפשר לצרף רק שחקנים חופשיים, אתם תחתימו אותו לחצי עונה עם אופציה להמשך החוזה, עסקה טובה לכל הצדדים.

Sent from my m3 note using Tapatalk

12. Alta Tensione Member

קצת לפני שהסרחנו את הדשא היום הספקנו לאכול דחיה מקאסרס שהעדיף להרוויח יותר כסף בקריסטל פאלאס.

13. Milanista3 Member

חבל, יכל לתרום לנו עד סוף העונה.למרות שעושה רושם שבקצב הזה היא הולכת להגמר מהר מהצפוי.

14. yonmu Member

סיכום משחק קצת יותר רציני -
    במבחן התוצאה, תיקו מול לאציו בחוץ עם סגל חסר זה יותר מלגיטימי.
    במבחן הדרך המצב הרבה יותר בעייתי. אין לנו קישור בכלל. כל פעם שחקן אחר מקבל קרדיט על איזה מחצית טובה שהוא נתן פה ושם.
    הפעם פולי קיבל את המקום בהרכב אחרי שהוא נראה טוב מול בולוניה. אממה, מול בולוניה היינו בנחיתות מספרית והקישור היה צריך להתגונן ולנסות להוציא מתפרצות. כשמרכיבים קישור לתחילת משחק צריך יוזמה, ואת זה פולי לא נותן בכלל. גם פסאליץ' לא מנהל משחק או משהו שקרוב לזה, ושער נצחון וקצת דינמיות לא הופכים אותו לאינייסטה. כמו לוקאטלי, מדובר בקשר צעיר שעשוי להפוך לקשר רציני, אבל אם הם ישחקו אחד עם השני (ועם פולי וקוצ'קה) אני לא רואה את ההתקדמות הזאת מגיעה. להיפך. סוסה נראה טוב אתמול (וגם מאטי, יחסית), אבל צריך להיות מאוד נאיבי כדי לצפות להמשכיות. בסופו של דבר אני מסתכל על הקישור שלנו וכולם יכולים להיות מחליפים סבירים ('מבוגרים אחראיים' כמו סוסה וקוצ'קה, 'צעירים פוטנציאליים' כמו לוקאטלי ופסאליץ' או למלמים כמו ברטולאצ'י ומאטי) או שבכלל אין בהם צורך (פולי, מונטוליבו, הונדה).
    לעונה הזאת היה פוטנציאל רציני בזכות כמה צעירים שפרצו בפתאומיות, אבל הבנייה הלקויה הזאת של כמות במקום איכות (8-10 קשרים, אחד שראוי להרכב) גורמת לי לחכות שהיא תיגמר ולשמוח על כל קשר בינוני שעוזב.

אגב, לאחרונה חשבתי שאם עסקת המכירה היתה מוקדמת יותר היינו עשויים להרוויח את גאליארדיני וקאלדרה (ואוהו כמה שהם יכולים לשדרג את הסגל שלנו). עכשיו שמעתי שברלוסקוני רצה לפטר את מונטלה ורק הסינים עוצרים אותו, אז אני משער שעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה...

15. golding מנהלים

אם כבר נכנסת לזה, מה דעתך (ודעתם של אוהדים אחרים) על פסאליץ׳? מעניין מה יקרה איתו בתום העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.