מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Milanista3 Member

מעורר רחמים. פשוט מביך.

2. Don Joan Roman Member

אולי יש מי שרוצה לקנות ואין מי שרוצה למכור

Sent from my m3 note using Tapatalk

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  3. תומר1989 Member

אני ספק אם הוא בכלל רוצה למכור, סתם זיוני שכל.
    ימציאו לנו שמות עד מחר מיסטר בי, סינו אירופה או כל חרטוט אחר.
    אני כבר רשמתי לפני כמה זמן שיש קטע מסריח ביותר מאחורי כל הסיפור הזה שכנראה אנחנו עוד לא מודעים אליו. כשיש באמת מכירה של מועדון אנחנו יודעים מי הקונה נקבע תאריך העברת הבעלות ושלום על ישראל, כמו שהיה עם אינטר , צ'לסי, רומא , פ.ס.ז' וכו'.
    רק אצל מילאן אנונימיות מחשידה , עלילות משתנות , דחיות בגלל סיבות כאלה ואחרות. מקודם זה היה בגלל שהבנק לא אישר העברה ,ועכשיו.. פתאום... 2 משקיעים החליטו לפרוש 3 ימים לפני הסגירה וזה נדחה לאפריל.

מעניין מה ימציאו לנו עוד חודש, אולי שסילביו הפריז עם המנות ויאגרה במסיבות סקס שלו ומחכים ל5.8 שהוא ישתחרר מבית חולים כדי לחתום על העסקה. והכל כמובן...... כבר סגור.

Dayatso, DRORIKO, Mamadu ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. Milanista3 Member

אני חלילה לא מאחל לברלוסקוני שום דבר כזה, ומודה לו שעשה ממילאן את מה שהיא. אבל כנראה שרק המוות יפריד בין סילביו למילאן.
    זה כבר הזוי מידי.
    בכל אופן אני תמיד בעד לחכות להודעות רשמיות גם אם דברים נראים בצורה מסויימת על פי המדיה. כולם זורקים דברים באוויר. אחרי כל המרורים שאכלנו בעשור האחרון, גם אם תהיה הודעה רשמית - אני לא אאמין עד שאראה שחקנים חדשים עולים עם המדים של מילאן לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/17
    VAR אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

רק תיזהר לא להסתבך עם להקת המעודדות של B&G כאן בפורום.

הם נושכים.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/17
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל לי שזה מה שקורה, קיוויתי שמילאן יעברו לידיים עשירות ויתחילו לחזור לעצמם ולמקומם הטבעי.
    תחשבו על הליגה האיטלקית עם יובה, אינטר ומילאן עשירות ועם נאפולי ורומא פחות עשירות, אבל מאוד מוכשרות.

8. SerieA Il Capitano

זה יקרה, אם לא עכשיו אז בעתיד. מילאן היא מועדון מאד אטרקטיבי ויבואו עשירים אחרים גם אם סילביו יחזיק במועדון עוד שנה.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שנאמר על ידי Milanista, עושה רושם שרק המוות יפריד בין ברלוסקוני למילאן.

10. SerieA Il Capitano

אני לא חושב כך.

אני לא מכיר את הפרטים, אבל מה לא הגיוני בכך שברלוסקוני רוצה "כסף או הביתה"?

11. Milanista3 Member

השאלה הנשאלת במידה ומילאן כל כך אטרקטיבית, האם סילביו יטרח להשאר את היהלומים שלנו (אם הם ירצו בכלל להשאר) עד שהרוכשים יגיעו, או שנתחיל מנקודת האפס ברגע שהקבוצה תמכר? האטרקטיביות של המותג יורדת ותמשיך לרדת. החובות נערמים. איפה היא תהיה אחרי שבעונה הבאה נסיים במקום ה-13 ומכרנו את הנכסים שלנו?
    עם כמה שזה יהיה מבאס, כמובן שהייתי מוכן להקריב אפילו עוד עונה בשביל שיגיע בעלים רציני ודונארומה, לוקאטלי וכו ימשיכו איתנו.
    לא רואה את מילאן מחזיקה את השחקנים המבטיחים שלה במועדון לאורך זמן תחת ההנהלה הנוכחית.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

את דונארומה ספציפית אתם לא תחזיקו ליותר מדי זמן, מעצם העובדה שמינו ראיולה הוא הסוכן שלו.
    לטעמי, אוהדי מילאן צריכים כבר להתכוננן להיפרדות מדונארומה בקרוב.

13. cazzo Il Capocuoco

מעניין איזו דרך הכסף הסיני שמגיע לפינינווסט יעשה בסוף ...אנחנו יכולים רק לשער. העניין היה פשוט יותר אם היה רק משקיע סיני אחד במקום אלף משקיעים סינים. עכשיו יאלצו לדחות את העניין כי אחד מהם פשוט החליט שהוא לא רוצה להסתכן.

הרבה אוהדי מילאן מרגישים ש"עובדים עליהם בעיניים", אפשר לצפות לאיזו מחאה קטנה בימים הקרובים.

14. Alta Tensione Member

הוא נבל עם קרניים וזנב שרוצה רק לעבוד על כולם בשביל הכיף ולהפיג את השיעמום. מה לא ברור?

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הוא לא נבל עם קרניים וזנב אבל הוא בהחלט מתעלל באוהדים.

הוא לא יכול להחזיק את המועדון וזה דבר מבורך שהוא מוכר, בהנחה והוא באמת היה מוכר, עד עכשיו הוא מנהל משא ומתן עם רוכלים או שמא מדובר בעסקאות הלבנת כספים, אני פשוט לא יכול להבין למה אנחנו עדיין לא יודעים מי עומד מאחורי הסינו אירופה האלה? למה כל הסודיות והחוש-חש? למה אי אפשר לדעת מי המועמדים כמו שהיו בעשרות עסקאות באיטליה ובשאר אירופה?

ועוד למרבה הבושה, חצי שעה בלבד של כינוס ראשי המועדון בלי לתת שום מידע חדש לאוהדים, בלי שום אינדיקציה על מי מאחורי העסקה, מתי ואם בכלל זה ייגמר. השעון מתקתק ובקצב הזה לא נסגור עסקה עד אוגוסט. בקצב הזה, אפשר להיפרד מדונארומה , רומאניולי ודה שיליו. זה פשוט עד כדי כך, עושים מהמועדון הזה צחוק, אין מועדון ברמה שכזו שעשה מעצמו בדיחה, כמו שסילביו וגליאני עושים ממילאן כעת.

מצב נושא:
הנושא נעול.