מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוראטי דחף את המהלך הזה ועזר לו לקרות, תהיה בטוח. אם יש משהו שאסור לקחת ממנו, זו האהבה שלו לאינטר והרצון שלו לראות אותה חזקה כמה שאפשר.

2. SerieA Il Capitano

כן, אבל כפי שכתוב בכתבה שיואב הביא, מדובר על הלוואה בריבית של 11% (!) על סכומים של מאות מיליוני אירו. זה לא צחוק. וחתיכת סיכון.

זה לא סותר את העובדה שהיה צריך להיפרד מסילביו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיעבד? היה ברור מהרגע הראשון שאין לו שום סיכוי להצליח. זה עצוב במיוחד כי היה שם פוטנציאל מטורף לבנות על הטרבל.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

מוראטי בעצמו היה זה שקפא על השמרים לאחר הטרבל. הוא התעייף, היה בעל כמות מזומנים פחותה ולצערנו היסודות הלכו ונהיו גרועים יותר.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. תומר1989 Member

בשעה טובה מילאן נמכרת. אמנם יום שאוהדי מילאן (כולל אני) חיכינו לו כל כך אבל יש חששות כי עדיין רב הנסתר מהגלוי. מי הפרטנרים של אותו ינגהונג לי שהוא דמות די אלמונית , מדוע הוא נדרש להלוואה?

לי אישית יש חשש שמדובר באדם שיצא להרפתקאה מסוכנת ועלול להתרסק ומילאן איתו. מקווה שסילביו ידע טוב למי הוא מוכר.

אגב לא הייתי אומר שהמבחן של הבעלים עוד חודשיים כי גם אם ישפוך מאות מיליונים במארקטו הקרוב, איך ניתן לדעת שהוא לא פועל בחוסר אחריות ועושה שטויות? מה שחשוב יהיה לדעת שמילאן בידיים טובות מוחזקת על ידי אנשים רציניים. ובנתיים כל מה שליווה את העסקה עד עכשיו הרושם הראשוני לא הכי טוב

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/17
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תוהיר קנה את הקבוצה שנתיים אחריי הטראבל, כשההדרדרות כבר החלה. מוראטי גם הוא לא היה מושלם, אבל שם המשפחה מספיק כדי להעדיף אותו על תוהיר (מבחינת ההבנה וההיכרות של הכדורגל האיטלקי ואינטר).

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יום מוזר, עדיין היה מוזר לראות לאורך היום את כל החתימה אשכרה מתבצעת (הדחפורים עלו על הקרקע) וזה שנכנס (פאסונה) וזה שיוצא (גליאני)
    כמו שאמרו כבר מעליי, רב הנסתר עדיין, החבר'ה החדשים עדיין לא ממש מוכרים מלבד שירבוב שמם למסמכי פנמה, אין הרבה מידע עליהם, איזו כתבת רקע או משהו שאפשר לדלות ממנו מידע על האופי והרצינות.

עכשיו שני דברים צריכים להיעשות במקביל:
    1. חידוש החוזים ASAP של דונארומה, סוסו. גם את דה שיליו צריך לחדש. בין אם אתם מתומכיו או משונאיו, אם הוא רוצה לעזוב, שיעזוב בסכום גבוה ולא נמוך, כזה שהוא כורח יוצא של שנה אחרונה בחוזה.
    2. להתחיל לתכנן את המארקטו, מטרות A ומטרות B. אישית אני חולם על ברנה מפיורנטינה (הייתי רוצה למשיך לבנות על כוח איטלקי עולה) ובלוטי לצד 3-4 רכישות לקישור ולהגנה.

יהיה מוזר בלי הימים האחרונים במארקטו, פעם זה היה הימים הטובים של גליאני והעניבה הצהובה שלו, או הנופשים שלו באזור, מקווים לדברים טובים בקיץ.

(מיותר לציין שמונטלה, גם אם לא בטוח אם הוא האיש הנכון, בשל ההמשכיות והפחד האישי שלי ממנצ'יני- מונטלה צריך להישאר)

8. VAR Member

אפילו לא שניה אחת לפני שאני אראה כאן רכישות שמכבדות את המותג.

9. yonmu Member

למרות שברור לי שהיינו חייבים את הרכישה הזאת כי אחרת היינו ממשיכים לדשדש -
    יש משהו שצורם פה. גם בגלל סוף התקופה האינסופית (לפחות בשבילי, לא יודע אם יש פה מישהו שאהד את מילאן לפני ברלו) של ברלוסקוני וגליאני, וגם בגלל התזמון של המכירה. אם זה היה קורה לפני שנתיים זה היה עובר לי הרבה יותר חלק בגרון. עכשיו אנחנו באמצע עונה מעודדת, עם מאמן שבהחלט לוקח אותנו קדימה, ולא מעט שחקנים (ובראשם דונארומה) שמבטיחים עתיד ורוד יחסית. כשמוסיפים לזה את סימן השאלה סביב הבעלים והאפשרות הלא-מופרכת שאיזה תאקל פיננסי יגרום למכת מכירות כואבות (בסגנון שבצ'נקו, קאקה וטיאגו סילבה)... בכל מקרה, היינו חייבים את זה.

בקשר להמשך -
    קודם כל אני מקווה שמגמת צמצום הסגל תמשיך. אין סיבה להחזיק שוערים ברמה כשיש את דונארומה ולכן אפשר להישאר עם סטורארי ולעשות כמה גרושים על לופז וגבריאל (ואולי לשלוח את פליצארי לאיזו השאלה). מאבאטה צריך להיפרד (אלא אם אפשר לשלוח את קלבריה להשאלה במקום שהוא יהיה שחקן הרכב), וגם זפאטה לא צריך להמשיך.
    עוד פרידה כואבת תהיה ממונטוליבו. לתת לו להמשיך אצלנו זה לא רציני מבחינה מקצועית. מהפציעה הקודמת הוא לא התאושש, ומאז הוא רק הדרדר. לתת לו להמשיך אחרי עוד פציעה זה מאוד נחמד ומאוד לא מקצועי. מבין פסאליץ'\קוצ'קה\מאטי\פולי\מאורי אני מקווה שיישאר רק אחד, וגם הוא לספסל.
    הונדה חייב לעזוב, אוקמפוס לא הראה שמגיע לו להישאר ובאקה היה צריך לעזוב כבר מזמן.

אני לא מאמין שנסיים את הקיץ במאזנים שמדברים עליהם בפייסבוק (-140מ' יורו) או במשהו שמתקרב לזה. אם ההשקעה תהיה כמו המכה האחרונה של ברלוסקוני (באקה-ברטולאצ'י-קוצ'קה-רומניולי) אני אהיה מרוצה, ולדעתי זה מספיק בשביל להקפיץ אותנו מדרגה (בטח כששנה הבאה גם מקום 4 מגיע לצ'מפיונז).
    דונארומה: דה שיליו-רומניולי-רכש1-אנטונלי: רכש2-סוזה: בונאונטורה-רכש3-סוסו: רכש4.
    סטורארי: קלבריה-פאלטה-גומז-ואנג'יוני: קוצ'קה-לוקאטלי: ברטולאצ'י-דאולפאו-רכש5: לפאדולה.

אני לא חושב שנסגור את כל החורים האלה בקיץ עם שחקני וורלד-קלאס, אבל אני מקווה שלפחות רכש אחד יהיה ענק (ברנרדסקי ו\או בלוטי). אם במקרה קבוצות מסין ירצו לזרוק כסף על מישהו (באקה!) זה יכול לאפשר יותר...

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/17
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כמו פיספוס משמעותי מאוד אך מדברים על הצעה לא פרופורציונלית של ארסנל שהייתה מקשה על מילאן להתקדם.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן החדשה הודיעה שמירבלי יהיה (או יותר נכון - ימשיך להיות) הDS שלה. הרזומה שלו אפסי (ליגות נמוכות ועונה אחת כסקאוט באינטר וסאנדרלנד). מה שהופך את ה"בכורה" בקיץ הקרוב למעניינת במיוחד.

12. Alta Tensione Member

גם פורסמו רשימת הדרישות של מונטלה לקיץ עליהם הוא דיסקס בפגישה עם מיראבלי ופאסונה. דיברו על מגן שמאלי, בלם, רג'יסטה, מצאלה וחלוץ. המעניין הוא הפרופיל של הקשר האחורי שמונטלה רוצה: מבוגר אחראי שיהיה סוג של חונך ללוקאטלי ודמות שתקרין ניסיון ו"גרינטה" על כל השאר. השמות שנזרקו הם פברגאס (האובייס), דה רוסי (הפייבוריט של מונטלה) ובאדלי שמקושר אלינו כבר עידן ועידנים. אני הייתי מנסה לשכנע את אלונסו (סתם רעיון שלי, לא הופיע שמו באף מקום) לוותר על הרעיון של פרישה כי הוא לא נראה השחקן שינגוס ללוקאטלי יותר מדי בדקות ומצד שני יש לו עדיין מה לתת ב-15 משחקים פלוס מינוס שישחק בעונה. הימור שלי שזה יהיה באדלי.

בהתקפה עלה שמו של מוראטה שאגב, עשה follow לג'גיו וסוסו באינסטגרם! זה ה"קנה בית במילאנו" של שנת 2017. בהתקפה הייתי הולך על מישהו שדי רחוק מתקרת הפוטנציאל שלו. באקה נגמר מהר וזה עשה לי טראומה.

13. yonmu Member

יש הסבר לזה שבלוטי לא עולה בשמות אפילו?

מוראטה בהחלט מספיק טוב לנו (גם אובמיאנג, אם כי זה סגנון שונה לגמרי), אבל בלוטי נראה כמו הרכש הכי מתאים שיש. טורינו יעשו את הכסף שלהם, בלוטי יעשה את ההתקדמות שלו, אנחנו נקבל שחקן שמתאים לפרופיל של הקבוצה (איטלקי צעיר), מקצוען, צעיר מוכח ואחד שכבר מכיר את הליגה. חוץ מהמחיר - שאמור להיות אפשרי לגמרי לסינים - אני באמת לא רואה שום סיבה שהוא לא יהיה השם הראשון שנחתים.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Cairo: "Andrea Belotti “has a €100m release clause valid only for abroad and so far nobody has reached it.”

15. yonmu Member

אני משער שזאת עמדה התחלתית למו"מ.
    מעבר לזה, זה לא שמוראטה או אובמיאנג יגיעו בחינם. כמה הבדל כבר יהיה בין אחד מהם לבין בלוטי? 15 מ' יורו?

מצב נושא:
הנושא נעול.