מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עודד (אוהד הצלחות) Member

איך אתה קובע את זה?

2. Alta Tensione Member

אם הוא היה רוצה לבוא הוא היה עושה מה שדמבלה עושה. הוא ליצן. אוהב להטריל ולעשות דאחקות.

3. VAR Member

אם היה עושה את מה שדמבלה עושה, בשיא הכנות לא הייתי רוצה שיגיע בכלל. אגב, חשבתי אותו הדבר גם על קונטי. שחקנים שעושים דברים כאלה כדי להגיע אלינו יעשו לנו בדיוק את אותו הדבר כשתגיע הצעה מברצלונה/ריאל/יונייטד.

כך או כך, מי שרואה את אובמיאנג שבוע-שבוע בדורטמונד ממש לא רואה שחקן שבוער לו לעזוב. גם מבלי להיות סמל של דורטמונד הוא אחד השחקנים הכי מחויבים שיש כיום במשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/17
    תומר1989, Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  4. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא כל אחד הולך לקיצוניות של דמבלה. בכל אופן גם אם זאת הטרלה לא נראה לי שטוכל יאהב את זה

בינתיים הוא גם עזב את האימון של דורטמונד, באופן רשמי בגלל הצטננות. צירוף מקרים?

כנראה שכן :D. אבל טכנית, גם הוא עזב את האימון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/17
  5. Don Joan Roman Member

טוכל כבר לא בבורוסיה
    בוס המאמן

Sent from my m3 note using Tapatalk

6. yonmu Member

בגזרת החלוץ - נראה שבאקה בדרך לויאריאל (השאלה ואופציה\חובה לרכישה), ושבמקביל מחכים לאיזה ספונסר כדי שייכנס כסף לרכישת חלוץ חדש.
    קצת עצוב לי המצב עם קאליניץ', שנמצא אצלנו על ממתינה כבר בערך חודש. בכל מקרה אני משער שהוא זה שיגיע בסוף (כל שאר השמות גוועו) ולמרות ההסתייגות שלי מהרכש הזה הוא בהחלט סוגר אותנו מבחינת 'אם סילבה יהיה פלופ'. זה גם שם אותנו על 5 שחקני הרכב ל4 עמדות בהתקפה (בדומה לעמדת הבלמים שם יש לנו 3 שחקנים על 2 עמדות).

למרות כל הדיווחים על פאלטה וכל המשאלות על זפאטה, נראה שדווקא גומז יהיה זה שיעזוב (השאלה ואופציה לרכישה, פנרבחצ'ה). אני לא מדי אצטער על כך - מלבד פיזיות לא ראיתי ממנו משהו מיוחד - ונשאר רק לקוות שגם זפאטה יעזוב, בעוד פאלטה יאייש את עמדת הבלם הרביעי לעונה הקרובה (מעניין כמה אדומים הוא יצליח להשיג משם). הבנתי שסימיץ' כן מיועד לתפוס מקום בסגל.

חוץ מזה נראה שגם הצמד לוקאטלי-מונטוליבו וגם הצמד קלבריה-אבאטה יישארו כגיבוי. די בזבזני אבל לא בטוח שיש ברירה.

יום חמישי שקנדיה בסן סירו (מלא?), ראשון קרוטונה ואח"כ הגומלין. בהתחשב בגודל המהפך שעברנו זה יתרון לפתוח את העונה עם 5 משחקים קלים שאם ילכו כמו שצריך יתנו לשחקנים ולמונטלה כניסה חלקה לעונה.

7. Alta Tensione Member

צריך עוד החתמת clamoroso שתרעיד את אמות הסיפים. פאסו-בלי תכננו שזה יהיה בחוד, אבל הסיכויים קלושים לבלוטי\אובה\קוסטה. שינתבו את ההשקעה המתוכננת לקולפו לאמצע. סרי אחמ אחמ.

8. Milanista3 Member

אני חושב שהגעת קאליניץ' לא תהיה האחרונה בגזרת החלוץ. הוא מגיע כמחליף לבאקה, ויגיע חלוץ נוסף. 3 מפעלים , עונה ארוכה, פציעות. יש צורך ברוטציה הזאת. לא יודע מי החלוץ יהיה, אבל אם התקציב לחלוץ ייחתך, אני בעד שדולברג מאייאקס יגיע.

9. Alta Tensione Member

באקה לויאריאל זה done deal. השאלה תמורת 2.5 מיליון יורו עם אפשרות לרכישה תמורת 15. חבל שאנחנו לא יודעים למכור כמו שאנחנו יודעים לקנות...

10. eran.m Member

זה תמיד הכי קל...
    מה עם חלוץ טופ :(

11. yonmu Member

אין מה לעשות. משכנו את הזמן עם באקה יותר מדי ואי אפשר לצפות מקבוצות לשים עליו 20מ' יורו ככה. אם היינו מוכרים בסוף העונה שעברה...
    ב Milan Eye בפייסבוק הראו השוואה סטטיסטית בין קליניץ' לבאקה וקליניץ' עדיף בהרבה. הוא עדיין חלוץ בינוני מדי, אבל הוא סוגר אותנו למצב שסילבה יתאכזב ובסך הכל הוא לא חלוץ רע. אני עדיין שזו עסקה מסוכנת כלכלית (עונה רעה שלו והערך שלו יורד לקרשים), אבל נראה שאין שום אלטרנטיבות אז נאלץ להסתפק בו.
    אני לא מבין בכלל מה קורה אצלנו מבחינה כלכלית, אבל בכל מקרה אני לא חושב שיש מקום לעוד רכש בהתקפה (בהנחה שסוסו נשאר). רכש לקישור ביחד עם השאלה של לוקאטלי (וקלבריה וקוטרונה, אם כבר) יסגרו את הסגל שלנו בצורה הכי מאוזנת.

12. cmon city Member

לא הבנתי למה דוחפים את באקה החוצה בזמן שמחפשים חלוץ.
    באקה חלוץ מעולה והשילוב עם סילבה יכול להיות קטלני. גם העיסקה המסתמנת עם ויאריאל נראית איומה למילאן, שלא מרוויחה פשוט כלום. בשוק של היום באקה שווה מינימום 30+, ותקבלו עליו 2.5?

13. SerieA Il Capitano

באקה בן 31, מי ישלם עליו 30 מיליון?

14. eran.m Member

עידכון מהגאזטה 13:09 ( שעון איטליה ) : נסגרה עיסקה קאליניץ'.

15. yonmu Member

@cmon city אין שום קבוצה שתשלם 30מ' יורו על חלוץ בן 30 אחרי עונה גרועה. העסקה הנוכחית טובה בהתחשב בנסיבות.

אז קליניץ' בפנים ובאקה בחוץ. הסגל ממשיך להתחזק.
    לפני שנה חשבתי שיהיה משהו סמלי אם באקה יביא את הגביע וככה נסגור טראבל על פני עשור (די עצוב), כשקאקה מביא צ'מפיונז, זלטאן מביא סקודטו ובאקה מביא גביע. אבל אפילו את זה לא הצלחנו, ולמרות שהוא עוזב ככישלון אני כן חושב שהתקופת מעבר הזאת - העונה של מיכא והעונה האחרונה - קידמה את הקבוצה בסך הכל. בשורה התחתונה, גם בשיאו הוא מוגבל מדי בשבילנו (אולי עם קאקה ורוי קושטה מאחוריו...), אבל הוא בהחלט מהעוזבים שאני מאחל להם בהצלחה.

עכשיו אני רואה שסוזה ופאלטה כבר לא חלק מהסגל אלא מכוונים לעזיבה. לא מבין למה הם קודמים למונטוליבו וזפאטה, כשהראשונים יכולים להיות שחקני ספסל סבירים והאחרונים פשוט לא שייכים לרמה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/17
מצב נושא:
הנושא נעול.