מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עודד (אוהד הצלחות) Member

1.ניאנג לטורינו ב20. שיחוק רציני.
    2. סימיץ לסאלבה פראג בהשאלה.
    3. סקיי מדווחים שלא יהיה רכש נוסף.
    4. פאלטה ללאציו לא יקרה.
    5. יש עד ה8.9 לדחוף שחקנים לטורקיות.

2. Alta Tensione Member

אחרי המכירה (הפנומנלית!) של ניאנג יהיה רכש ועוד איך.

לא מאמין שקיבלנו על הלייצן הזה 20 מיליון. מיראבלי שוב מוכיח כמה הוא זיין.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  3. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא נראה לי, אני חושב ששארית הכסף הוצאה על קאליניץ'. פאסונה אמר שהם נגסו בתקציב של קיץ הבא כבר.

yonmu אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

נראה לי שלמיכאילוביץ' יש קראש רציני על הברנש.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. עודד (אוהד הצלחות) Member

סאנצ'ז בהשאלה עם אופציה לסוונסי. איתנו הם התעקשו על השאלה יבשה.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי לכם עוד היה סיכוי לרכוש אותו שנה הבאה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Alta Tensione Member

אומנם לא המכה שציפיתי וייחלתי לה, אבל לא פחות חשובה, בעיקר לעתיד. הבטחנו נכס שאם יממש את הפוטנציאל יהיה שווה לקבוצה הרבה כסף ותימרון במרקאטו. ב-11 יהיה מסע"ת של פאסובלי לסיכום המרקאטו. לא סביר שיחתום מישהו נוסף עד אז שזה מאכזב.

8. Alta Tensione Member

סיכום מדוייק. אוסיף שכנראה madness כמו הקיץ הזה לא אזכה לראות באדום שחור עוד הרבה זמן. עבודה מדהימה של פאסובלי. תודה ל יונגהונג לי על הביצים של שור והנחישות לתת להם אשראי לעשות את זה. המינוס היחידי הוא שלא השכלנו לעבות את הכנפיים ומרכז המגרש כמו שצריך. קצת פציעות\הרחקות ואנחנו גמורים. בינואר יש לתקן את זה.

יאללה, עכשיו להיגמל מהטוויטר קצת. אלא היו חודשים אינטנסיביים.

9. yonmu Member

סימיץ' בהשאלה בקרוטונה.
    ורגרה בהשאלה בבארי. עריכה: מסתבר שהם איחרו את הדדליין ב14 שניות.

סיכום החלון:
    מדהים שעם כל החיזוק שעשינו, אם מקזזים את ההכנסות (כולל העתידיות - באקה, ניאנג, לפאדולה, ברטולאצ'י) מההוצאות כולל העתידיות - קסייה, קליניץ', בוריני) מגלים שהשקענו סכום די סביר של בערך 150מ' יורו. זה המון, במיוחד באיטליה, אבל בהתחשב במה שהסגל עבר זה לא הרבה.
    לדעתי סגל צריך להחזיק 25 שחקנים, וכרגע אנחנו עדיין עם כמה סימני שאלה או חיסורים -
    הרכב: דונארומה: קונטי, בונוצ'י, מוסאצ'יו, רודריגז: קסייה, ביגליה, הקאן*: סוסו, קליניץ', ג'אק.
    ספסל: סטורארי: אבאטה, רומניולי, פאלטה, אנטונלי: מאורי, לוקאטלי, מונטוליבו**: בוריני, סילבה, ***.
    נוספים: א.דונארומה, קלבריה, קוטרונה.
    מיותרים: גבריאל, זפאטה, גומז, סוזה - בתקווה שיושאלו או יימכרו לטורקיה או לכל מקום שעוד יכול.

הבעיות:
    1. הכוכביות מסמנות את הבעיה העיקרית בסגל - צד שמאל.
    ג'אק חוזר מפציעה. הקאן סימן שאלה. בוריני בינוני. מונטוליבו לא לרמות האלה. מארבעת אלה שני שחקנים אמורים לפתוח. בעיה רצינית.
    2. שינויים דרמטיים מדי. נעשו כאן המון שינויים שהופכים את המשימה של מונטלה לקשה יותר. לדעתי היה אפשר לעשות את המהפכה בצורה מעודנת יותר בלי לפגוע באיכות שלה.
    3. אי שחרור משקל עודף. כאן האשמה היא על מה שקרה בחצי השנה האחרונה. היה אפשר להבהיר לשחקנים מסוימים (באקה, ניאנג, סוזה, זפאטה) שהם לא בתוכניות בשום מצב וככה לגרום להם לרצות לעזוב ולשפר את הסיכוי שזה יקרה. במקום זה הם קיבלו צ'אנסים מיותרים. חבל.

אבל כל זה זניח ליד השיפור המאסיבי שהסגל עבר. דונארומה התקפל ונשאר, בונוצ'י זה בלם טופ קלאס (אני אוהב לחשב מחירים של שחקנים ב'מטבע בונוצ'י'. לדוג' לחשוב על זה שמכרנו את ניאנג בכמעט חצי בונוצ'י) וגם מוסאצ'יו נראה מעולה. הבאנו שני מגנים צעירים ומוכשרים שיודעים לתמוך בהתקפה. הקישור השתדרג ויש לנו חלוצים חדשים. עבודה מדהימה של פאסונה ומיראבלי, ותודה ליונגהונג לי (וללי השני) שאיפשר את זה.

עכשיו הזמן של מונטלה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/17
  10. yonmu Member

נראה שסוזה כן בדרך לטורקיה בסופו של דבר. נקווה שהוא יקח איתו 2 בלמים...

בראיון ג'אק אמר (שוב) שהוא מעדיף את התפקיד בקישור, וגם באתר הרשמי (אם זה אומר משהו) הוא מופיע כקשר בעוד הקאן מופיע בהתקפה.
    קישור של קסייה-ביגליה-ג'אק נשמע לי מעולה (אם כי הספסל דליל), אבל החלק המטריד הוא שחקן ההתקפה בשמאל. מקווה שהקאן או סילבה ישתלטו על העמדה הזאת, כי יש גבול לכמה אפשר לשחק עם בוריני.

11. Alta Tensione Member

פייר? ציפיתי ליותר.

Nesta ו-עודד (אוהד הצלחות) אוהבים את זה.
  12. yonmu Member

מבחינת משכורות - אחרי שבעונה שעברה היינו על סך הכל של 80מ' יורו לעונה (מקום רביעי אחרי יובה, אינטר ורומא), העונה אנחנו עולים ל115מ'* יורו ולמקום השני (אחרי יובה).
    שאריות לגישת המשכורות המופרזות שראינו אצל גליאני אפשר למצוא אצל שחקני הספסל המיועדים - קאליניץ' (3.5), בוריני ומונטוליבו (2.5 כ"א), ואבאטה (2.3). מהצד השני, קוטרונה, לוקאטלי וקלבריה יחד מרוויחים 2.5מ'.

*כרגע זה 117מ', אבל אחרי העזיבה של סוזה (ואולי גומז) זה ירד.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הרוסונרי באיטליה נראה שהם קצת כפויי טובה, הייתי מצפה לפחות למינימום 40 אלף מנויים אחרי קיץ כזה, גם אם לא הוחתמו שמות גדולים, הקהל היה צריך להתגייס להצלחה יותר מאשר המספרים הנוכחיים. יש עוד שבוע לסגירת ההרשמה למנויים אבל אני לא חושב שזה יתקרב ל-40 בסוף.

בפן הטקטי יותר, למה שמונטלה לא ינסה את סילבה בשמאל? זה כואב בעיניים לראות את בוריני פותח שוב.

בפן המשכורות, לא חושב שיש דברים מוגזמים, אחרי שבחנתי שוב את המספרים, כל הילדים מרוויחים סביר מאוד, שחקני הספסל גם אין זכר למשכורות מקסס ומוטולידר (מה שהיה לפני שקיצצו לו) בעבר שזה דבר חיובי, כן זה הזוי שקאליניץ'או בוריני מרוויחים יותר מסוסו ובונא שהם שחקנים מכריעים יותר אבל זה ממש חריגות קטנות. המעבר של בונוצ'י היה צפוי שיביא איתו עם משכורת גבוהה ולגבי ילד זין, הוא בכל זאת דחה (נכון לעכשיו) את פריז שהציעה לו 12 מיליון אז זה גם משהו שאפשר לבלוע.

Don Joan Roman ו-yonmu אוהבים את זה.
  14. yonmu Member

1. אז באופן לא מפתיע מונטלה כבר מדבר על מעבר ל3 בלמים.
    זה יותר מתאים לסגל שלנו מבחינת עמדות ההגנה (כמות הבלמים והאופי ההתקפי של המגנים שלנו), אבל לא ברור לי איך זה אמור להראות מקדימה.
    ביגליה וקסייה במרכז ושלישייה התקפית? שלישייה מרכזית וצמד חלוצים (וסוסו לעזאזל)?

2. מונטלה מאכזב אותי מבחינת השימוש ברכש.
    ההנהלה סגרה רכש מאוד מוקדם כדי שהשחקנים יספיקו להתאמן ולהשתלב בקבוצה כמה שיותר. היום היה המשחק הרשמי השביעי שלנו ועדיין הקאן, סילבה וקליניץ' איכשהו לא מוכנים עדיין. במקרה הכי טוב זה מוזר.

3. השמירה של קלבריה, לוקאטלי וקוטרונה בסגל לדעתי תתברר כהחלטה לא חכמה. לא כולם נופלים לסיטואציה של דונארומה ותופסים מקום בהרכב, ולקבל דקות פה ושם זה הרבה פחות טוב מלשחק קבוע, אפילו בקבוצה חלשה בהרבה. כשיש את אבאטה, מונטוליבו ובוריני\קאליניץ' - זה מיותר. אני לא חושב שמישהו מהם יהפוך למשהו מיוחד, אבל עם עונה בהשאלה הם יכלו לחזור כשחקני ספסל לגיטמיים ויותר (וזה לדעתי התפקיד של קבוצת נוער).

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

קונטי עם חשד לקרע בצולבת באימון.

מקווה שישקיעו בצוות הכושר כמו שהשקיעו בסגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.