מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cazzo Il Capocuoco

אותי מעניין לראות מה מונטלה יעשה מול קבוצות יותר חזקות מאיתנו כמו יובנטוס, נאפולי ורומא ואפילו קבוצות כמו אינטר שאפילו מרשימות פחות מלאציו - אני מקווה שיש לו תוכנית ב' ותוכנית ג' (ללחץ שסמפדוריה למשל הפעילה על מילאן ושאר פתרונות טקטיים). אם במשחקים האלו הוא יפול כמו שנפל מול לאציו אז אולי נוכל לדבר על מאמן אחר. זה לא הוגן כבר עכשיו לקרוא לפיטורין, מעניין גם אם מבחינה כספית מילאן יכולה להרשות לעצמה מאמן באיכות הכי גבוהה (יש בכלל שמות מתאימים?) הרי אין סיבה להביא איזה פרנק דה בור או סטראמצ'וני.

2. Alta Tensione Member

מדווח שמאמן האתלטיקה (עמנאולה מארה) שהכין את הקבוצה בקיץ לעונה דגל במשטר תזונה צמחוני ובשיעורי יוגה לשחקנים. אין לי בעיה עם יוגה, אבל צמחונות מתאים לילדות בנות 14 עם הפרעות אישיות או לפמינסטיות טבעוניות צווחניות ולא לספורטאים שמתעסקים באחד הענפים התובעניים והקשים שיש. בהמשך למה שכתבתי על מגפת הacl. זה מדהים שברמות האלה עובדים אנשי מקצוע עם דעות והשקפות כאלה מגוחכות. כל זה כמובן מתוך הנחה שהסיפור אכן נכון ומונטלה לא מקריב את הש.ג בלי קשר לכלום (למרות שהנתון לפיו הקבוצה נמצאת במקום ה-17 בליגה מבחינת קילומטראז' שעושים השחקנים את זה שמדובר בהכנה חובבנית).

בחמישי צפויים לקבל מנוחה בונוצ'י, ביגליה והו לה לה קלאניץ'. נראה פעם ראשונה (העונה) את פאלטה ובחוד את סילבה וקרוטונה (שקיבל היום שידרוג בחוזה). בנוסף מדווח שמונטלה צפוי לעבור לשחק 3-4-2-1 שזה מתבקש מאוד.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני לא הייטר של מונטלה אבל אתה עושה לו הנחות רבות, למה הוא בכלל הגיע למצב שהוא הסכים לאותה דיאטה? למה בעונה שעברה היה חוסן מנטלי והשנה הם מתפרקים כמו ילדים? הכושר לא טוב וזה לא מתאים לקבוצה מקצוענית. ומה הקשר לכך שהוא מגיב לאט מידי למה שקורה על המגרש? למה הוא עשה חילוף בדקה שבעים שהוא ביזה את המועדון שהוא רשום על כך שמילאן לא בעטה לשער.

אגב אני לא מתקרב אפילו לצמחונות אבל לדעתי זה לא קשור, יש מספיק מתאמנים צמחוניים ובטח ובטח ספורטאים כאלה. בכל אופן לא אהבתי את צורת הפיטורים הזו, במקום הודעה של המועדון- מונטלה מוציא הודעה במדיות החברתיות (כשהוא כמעט ולא פעיל בכלל ביום יום)- נראה כמו ניסיון קלאסי להאשים את הש.ג ולזכות בחזרה בפיד, אולי הוא מרגיש שהאש מתקרבת אליו ואולי לא.

הגיע הזמן שבחודש אוקטובר הוא יתאפס על טקטיקה ראשית ולא ימשיך לשחק בניסיונות לנסות מה עובד ומה לא.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  4. עודד (אוהד הצלחות) Member

פתאום מונטלה נזכר שהכושר הגופני מחורבן? זה כבר לפחות מעונה שעברה.
    מקווה מאד שיביאו איש מקצוע מעולה, אבל לא נראה לי שזה יקרה.

5. Alta Tensione Member

איזה הנחות? שאני לא צועק לפטר אותו במח 6 (!!!!) או יותר גרוע, לפני שהעונה התחילה, זה לעשות הנחות? כתבתי אחרי סמפדוריה שהוא הגיב מאוחר, מה עוד לעשות? להוסיף שהוא אפס ואין לו מושג וצריך למנות את גאטוסו?

Don Joan Roman, Gianzola, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאטוסו אחד הגברים.

;)

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  7. yonmu Member

לתלות את האשמה בתזונה טבעונית, יוגה או מאמן כושר ספציפי זה נורא אופטימי.
    איך שאנחנו נראים העונה, *בינתיים*, זה או אשמת השחקנים או אשמת המאמן. בהתחשב בשחקנים שהובאו - זה המאמן.

לפי השמועות נראה שמונטלה כן מתחיל לתקן -
    עובר ל4-3-3 ומקדם את פאלטה ברוטציה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני מתנצל שאני לא בסטנדרטים שלך. איפה קראתי לפיטורים?
    אני אחזור, הנחות זה לתלות את המתרחש רק סביב תכנית תזונה כאילו אין סימנים מדאיגים אחרים בניהול המשחק שלו. ובקיצור, מותר לבקר ולהיות מודאגים מבלי לבקש לפטר את המאמן בשלב זה[/QUOTE]

9. cazzo Il Capocuoco

מה זה acl?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

Anterior Cruciate Ligament

11. cazzo Il Capocuoco

رباط صليبي أمامي
    רצועה צולבת קדמית?...בקיצור עכשיו יאכלו בשר במילאנלו? נראה לי מגוחך להחליף מאמן כושר עכשיו.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. Ohad_Glr Member

מדובר על מאמן כושר חדש? זאת העונה הראשונה שלו בקבוצה? הוא איש מקצוע שמונטלה הביא איתו?

בכל מקרה אני מסכים שכנראה שיש סיבות יותר רציניות ליכולת שמילאן מציגה עד עכשיו. המטרה של מונטלה בטווח הקרוב היא באמת להיסגר על מערך מתאים לקבוצה. בטווח הרחוק אני חושב שצריך לכוון למקום בצ'מפיונס כאשר בקיץ יכול להיות שבאמת יצטרכו להחליף מאמן. אני לא רואה טעם להחליף מאמן עכשיו, בשלב כזה של העונה גם אין מאמנים בכירים פנויים.

נ.ב: אני בהחלט רואה תסריט בקיץ בו אנצ'לוטי מתפטר/מפוטר מבאיירן. הייתם מקבלים אותו בחזרה?

13. yonmu Member

כרגע הסגל מותאם בעיקר ל3-4-3:
    ---סוסו-סילבה-ג'אק---
    (-בוריני-קליניץ'-הקאן-) (קוטרונה)
    קלבריה-קסייה-ביגליה-רודריגז
    (אבאטה-מאורי-לוקאטלי-אנטונלי) (קונטי*, מונטוליבו)
    מוסאצ'יו-בונוצ'י-רומניולי
    (זפאטה-פאלטה-גומז)
    ---דונארומה (סטורארי)--- (א.דונארומה).

(@אלעד, הרבה זמן לא עשיתי כזה אז הנה אחד בשבילך)

ככה כל שחקן מקבל את העמדה הטבעית שלו, ובמיוחד סוסו מקבל את חופש הפעולה באגף ממנו אנחנו מקבלים ממנו תפוקה. סימן השאלה היחידי הוא הצד השני, כאשר ג'אק עוד לא נכנס לעונה והקאן לא ממש השתלב. ההיררכיה בחוד ובעמדת המגן הימני לא ברורה, אבל זה סביר לגמרי.

הנחה שמונטלה לא יצילח לשפר את המצב, אקבל את אנצ'לוטי בכיף. הלוואי.

muller אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

אנצ׳לוטי זה הרעיון הכי מטומטם שרק אפשר להעלות על הדעת. מעדיף שמונטלה יקבל חוזה ל3 שנים.

אחת הקבוצות הצעירות בליגה ומה שאנחנו צריכים זה מאמן שיחכה למעידה של רומאניולי כדי להכניס את פאלטה להרכב עד סוף העונה?

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני לא מרוצה ממונטלה, אבל להחליף מאמנים בפאניקה זה בטח לא פתרון לכלום. אנצ'לוטי עייף ומקובע, הוא לא מרשים מאז הזכיה עם ריאל. הוא אמנם לא מאד מבוגר, אבל נראה שאזלו לו הכוחות (אולי בגלל בעיות הבריאות שגרמו לו לקחת שנה חופש).
    אולי הוא יהיה יותר טוב ממונטלה, אולי לא. מה שבטוח זה שהוא לא המאמן שאנחנו רוצים להתחייב אליו לכמה שנים הלאה.

מצב נושא:
הנושא נעול.