מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

רינו הוא האחרון שיתן קרדיט לשחקן עם גישה כמו האקן. לתחושתי הוא הראשון שיעזוב בינואר.

2. itzik.miro Member

הדבר הכי טוב שיכול לקרות מבחינתכם - הוא שחקן מוכשר אבל מאוד עצלן ולא מתאים לליגה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

Gattuso: 'I'm not Milan problem' | Football Italia

יכול להיות שהתרגום של פוטבול איטליה עילג קצת, אבל הגישה שלו, גם אם הוא אומר אמת, מפריעה לי קצת. זה נראה כאילו הוא משלים עם מצב הקבוצה ולא מנסה לשפר אותה.

4. תומר1989 Member

גאטוסו לא יהיה מאמן גדול. הוא דמות יותר מידי צבעונית בשביל זה

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו זה זמן לא טוב, יש חג ואז גביע ואז משחק ליגה אחרי כמה ימים, אבל אם לא קורה שינוי (נס חגיגי) דרמטי בשבוע הזה, אני במקום מילאן לא מבזבז זמן (העונה עוד ארוכה) ומחליף מאמן. יש מספיק מאמנים טובים באיטליה שאפשר להביא. ובמקרה של מילאן גם אציין: הם לא בהכרח שחקני עבר שלכם ומאמנים את הפרימברה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/17
    itzik.miro ו-Gianzola אוהבים את זה.
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני עבר זה לא בהכרח דבר רע. המאמן החם בליגה שחקן עבר וחבל שלא הימרו עליו במקום לעשות את המהלך הקל וחסר המעוף של קידום רינגיו.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הי אתה שנעלם ומופיע, שהלוואי שלא יעלם! יאמר לזכותי שאת אודו גיליתי, כמו עוד רבים מהמאמנים החמים בליגה, לפני כולם (בחלומותי, אגב, משלמים לי על זה). הכוונה שלי הייתה כנגד המגמה של מילאן, לחשוב ששחקני העבר שלה, והמאמנים את הפרימברה, הם בהכרח דבר טוב.

8. cazzo Il Capocuoco

90 אחוז מהמאמנים היו כדורגלנים בעבר, אולי רק את סארי ובאלארדיני אפשר להחשיב כמאמנים גרידא (שיחקו רק במחלקות נוער או בליגות הנמוכות ביותר בפירמידה).

9. yonmu Member

אם מזהים מאמן מסוים כמתאים, להנחית אותו לסיטואציה הנוכחית זה סיכון רציני של לשרוף אותו.
    הקבוצה במצב מנטלי מחורבן, הסגל לא מאוזן (ולא נבנה בתיאום עם המאמן שיגיע) ובחלון ההעברות של ינואר אין מרחב תמרון כלכלי.
    מה יש לנו להשיג העונה?
    גביע (שאולי נודח ממנו עוד השבוע), EL שבו כנראה נודח ברגע שנפגש בקבוצה רצינית, ולכל היותר הגעה לEL (שלא ברור שכדאי לנו).
    אז בשביל מה להביא מאמן עכשיו? נותנים לגאטוזו להריץ את הסגל הזה ולנקות אותו, וסוגרים עם מאמן לעונה הבאה ברגע שאפשר.

10. Alta Tensione Member

במחילה yonmu זו גישה מאוד תבוסתנית וכנועה. מאמן מתאים באמת מוציא אותנו מהסיטואציה הזאת, בונה מומנטום שממשיך לתוך העונה הבאה ומתקן את הטעויות תוך כדי תנועה. למה צריך לחכות לאוגוסט 2018? יש עוד סיבוב שלם + שתי מפעלים בקופה. זה המון. אז עכשיו בכל פעם שנפתח עונה על הפנים נחכה לקיץ? זו לא גישה של ספורטאים. מצב מנטלי, ינואר שחון בשחקנים, הכל תירוצים. צריך למצוא איפה הבעיות ולטפל בהן עכשיו ומעניין את האשך השמאלי למה זה יספיק.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/17
  11. alexshw Member

זה אמיתי ששוקלים להחזיר את מונטלה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. yonmu Member

השאלה היא אם ניסיון נוסף עכשיו לא יפגע באיפוס לקראת שנה הבאה. לדעתי אפשר העונה להתחיל בהכנות להישגים בעונה הבאה. ניסיון ה'זבנג וגמרנו' של הקיץ לא עבד, וצריך לעשות כאן עבודה שורשית יותר. צריך להחזיר את הסדר שמיכא הביא לפה ואת האופי שמונטלה הביא לנו בשנה שעברה (זוכרים את השער של פסאליץ' אחרי ספרינט של דלופאו בדקה 90 ב9 וחצי שחקנים? לקבוצה הנוכחית יש את האופי לזה?).

אני לא אומר שצריך לשבת ולגרבץ עד סוף העונה. אני כן אומר שצריך להתחיל תהליך שהמטרה שלו היא שהעונה הבאה תצליח. גאטוזו יכול לקדם אותנו בכמה דברים כאלה.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הי גם לך מר שיק פריזאי!

לדעתי במילאן לא באמת חושבים ששחקני עבר שבמקרה מכהנים כמאמני פרימוורה הם בהכרח האופציה הכי טובה כמו שהם פשוט נוטים לעשות שינוי לשם השינוי והולכים על האופציה הכי קלה (גם מבחינה כלכלית וגם ביורוקרטית).

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאונרדו, סיידורף, אינזאגי, ברוקי וגאטוזו היו הרבה יותר ׳שחקני עבר׳ מאשר ׳מאמנים׳ כשמונו. ׳שחקן עבר במועדון׳ הפך במילאן לתנאי בלעדי ולא אופציונלי. כשכתבתי: ״ש מספיק מאמנים טובים באיטליה שאפשר להביא. ובמקרה של מילאן גם אציין: הם לא בהכרח שחקני עבר שלכם ומאמנים את הפרימברה.״ התכוונתי שאפשר וצריך למנות לקבוצה קודם כל מאמן, גם אם כמו שיואב כתב, סביר ב 90 אחוז שזה שיחק כדורגל פעם.

15. Raulito Madridista

עם פרישתו של קאקא רצה ברשתות החברתיות תמונה קבוצתית של מילאן לפני הגמר מול ליברפול באיסטנבול אני חושב. שבצ'נקו, קאקא, פירלו, גאטוסו, מאלדיני...כולם פרשו, זהו-זה עם מילאן הגדולה ואני רואה בה מעין מקבילה למכבי חיפה בארץ. אני לא רואה שום הבדל בין מקרה גאטוסו לבין סיידרוף, אינזאגי ואחרים. כולם חסרי ניסיון ובמילאן אולי חושבים שהרומנטיקה תנצח את הכדורגל? יש בעיות ניהוליות קשות והשאלה האם לא היה נכון להשאיר את מונטלה בכל-זאת. מילאן 'שורפת' את שחקני העבר שלה. אני גם חושב שההתבטאויות של גאטוסו נוגעות ללב אבל לא יודע אם נכון להגדיר את זה כמשבר הגדול בהיסטוריה של מילאן ואני חושב שמאמן חייב לדבר מעט אחרת מאוהד או שחקן.

מצב נושא:
הנושא נעול.