מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרווחתם גם אוהד חדש על הדרך. @SerieA

2. SerieA Il Capitano

קשה יהיה לעמוד בפיתוי לצפות בסטריניץ' מדי שבוע אבל אני חושב שאשאר בכחול שחור. */aaa031

3. Alta Tensione Member

צריך למצוא דרך לשלב בינו לבין סילבה. אולי מערך כמו שסימאונה משחק באתלטיקו?

נחתם רשמית ההסכם עם פומה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פומה זה על הפנים (ואני כבר למדתי להכיר את החרא שלהם מקרוב עם ארסנל). ירידה גדולה מאוד באיכות המוצר בהשוואה לאדידס.

5. eran.m Member

ספר לי עוד על " האיכות שלהם " ( בעצם זה בסדר , יש לי אותם עם האזורי ).

6. yonmu Member

רומא (ח), לאציו (גביע, ח), אינטר (ב), ארסנל (EL, ב), גנואה (ח), ארסנל (EL, ח), קייבו (ב), יובנטוס (ח).
    מבחינת גאטוזו כבר עבר את המבחן שלו, אבל הרצף הזה הולך לבדוק אם רק התייצבנו או שיש כאן יותר מזה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Alta Tensione Member

קשה לי להאמין שיהיה שוער שני...

8. yonmu Member

פשוט לא ברור. המצב בהגנה אצלנו מעולה - שוער להרכב, שוער לספסל, שוער שלישי תמיד אפשר להקריץ. המצב בהגנה כמעט סגור למעט מגן שמאלי מחליף אם אנטונלי יעזוב (וגם אז אנחנו עם בלם ומגן ספייר).
    לעומת זה המצב בקישור ובהתקפה הרבה יותר בעייתי. יש לנו 2 מחליפים שאני מרגיש רגוע איתם - קליניץ' ובוריני.
    סילבה, לוקאטלי, מונטוליבו ומאורי לא מראים שום דבר. סילבה כרגע שורף לעצמו את הקריירה (ואת ה resale value שלו), לוקאטלי ומאורי לא הראו כלום מאז שערי הניצחון שלהם מול יובה (כל אחד בזמנו), ומונטוליבו די גמור. קשר וקיצוני לספסל הרבה יותר דחוף מעוד שוער או מגן לסגל.

9. DRORIKO Member

הוא לא כזה בעייתי כמו שאתה עושה את זה. זה היה ברור שמילאן הולכת לתהליך ואף אחד לא ציפה שכבר בעונה הראשונה יהיה לכם סגל עמוק כמו של יובה. אני בטוח שבקיץ הזיין יעשה את ההתאמות הנכונות ויחזק לכם את הספסל(וגם את ההרכב). עם זאת לעבור מדונארומה לריינה זאת חתיכת נפילה, בטח כשלג'יג'יו יש פוטנציאל להיות עוד יותר טוב. תקווה שזאת רק שמועה.

10. Alta Tensione Member

yonmu אתה סתם היסטרי. כולה החתימו שתי שחקנים בfree לסתום חורים והקניות של הקיץ עוד לא התחילו. take it easy.

רק להבהיר שהוא בן 20 והוא כמעט לא מקבל מנוחה השנה.

11. yonmu Member

לשמחתי עוד לא החתימו אותם.
    אני לא היסטרי כי זה לא משמעותי מספיק, אבל אני כן חושב שיש מגמה בעייתית במועדון (שקיוויתי שתעבור עם גליאני) שבה יוצרים עומק מוגזם בהגנה בלי להתחשב במחיר הכלכלי של זה. את העונה פתחנו עם תקציב ששני רק ליובה אם אני לא טועה, ובין השאר זה בגלל שחקנים מיותרים כמו שוער רביעי, בלמים חמישי ושישי ומגן ימני שלישי.
    אין כזה דבר החתמה חינמית כי יש משכורת, ואין שום סיבה לסתום חור שלא קיים. המצב שלנו בהגנה מצוין ואין שום סיבה לתקן אותו.

12. Raulito Madridista

דור הופמן כתב ב-'ישראל היום' כמה מילים על גאטוסו וההצלחה שלו במילאן, זה היה עוד לפני גומלין חצי הגמר. "התפקיד שלי הוא להיות הסיוט של השחקנים עד סוף העונה", או משהו כזה. אני חושב שההצלחה הייתה לא מובנת מאליה(כמובן שנכון לכתיבת שורות אלה) ובאמת הרבה חשבו שזה יסתיים כמו עם סיידורף ואינזאגי. השאלה שלי היא האם בהנחה ומילאן מוציאה משהו יפה מהעונה הזו - גאטוסו צריך להמשיך והוא מסוגל להוביל את הקבוצה צעד מסוים, נקרא לזה ככה, בדרך למקום הראוי לה, או שהתקווה היא לחפש שם יותר נוצץ ועם ניסיון(לא רוצה לזרוק את השם אנצ'לוטי, אלא מישהו אחר).

13. Carlo Ancelotti Member

חייב לומר שהשינוי שמילאן עברה תחת רינו ענק והפתיע אותי מאוד. לא חשבתי שיש בו את יכולות האימון בשביל להוציא את העגלה מהבוץ ואני שמח לאכול את הכובע.

הסגל שלנו לא חלש, להפך, כנראה 3-4 בטיבו בליגה והשינוי הראשוני שרינו עשה הוא החדרת אופי בקבוצה שבחצי הראשון (למען האמת - כבר כמה עונות) נראתה כמו חבורה של רכיכות. הפכנו פשוט לקבוצה קשוחה שלא מוותרת ומה שעשינו לרומא במחצית השנייה היה פשוט עוצמתי. כמובן שיש עוד הרבה מה להוכיח אבל במידה וממשיכים בקצב הזה עד סוף העונה - אין לי ספק שרינו צריך להמשיך. וכמובן הבונוס שזה כ"כ כיף שזה הוא. אחרי שנכווינו עם פיפו פחדתי שהתסריט יחזור על עצמו. בינתיים, ההפך הוא הנכון.

דבר נוסף שכיף לראות הוא שהכוכבים שלנו בכל חוליה אלה ילדים בעלי כישרון ואופי יוצאי דופן. רומאניולי העונה פשוט אדיר, גם בתקופות הפחות טובות היה יציב ובעייני מבחינת יכולת הוא הבלם הבכיר שלנו; קסיה שאמנם יש לו עליות ומורדות אבל הנוכחות שלו באמצע והיכולות הפיזיות שלו זה משהו מיוחד, פשוט טנק אנושי; וכמובן bambino pippo בחוד שהוא חלוץ איטלקי עם אינסטינקטים מפעם.

לגבי אנדרה סילבה, לצערו הפריצה המטאורית של קוטרונה טרפה לו את הקלפים העונה ומקשה עליו להשתלב כי הוא צריך זמן התגלחות שלא התאפשר עד כה ממגוון סיבות. אני תומך בהשאלתו ובטוח שיחזור אלינו משופשף כמו סוסו בזמנו. לא כדאי לוותר עליו, קלאסי יהלום שזקוק לליטוש וניסיון. חוץ מזה, עושה רושם של ילד עם אופי טוב שבא לעבוד.

אגב, שאלה: מתי אמור לחזור קונטי?

ניצחון על אינטר בראשון ואפשר להתחיל לחשוב על מקום 4 ברצינות.

14. cazzo Il Capocuoco

אנדראה קונטי שחוגג היום 24 אביבים כבר חזר להתאמן אך הוא אמר שהברך עדיין כואבת בריצות. זה תלוי מה גאטוזו יראה באימונים החודש.

15. yonmu Member

מדווחים שריינה יעבור מדיקל ויחתום היום.
    אם הוא מגיע ודונארומה נשאר זו הדרך להבטיח שהמיקום שלנו בטבלת המשכורות יהיה מעל המיקום שלנו בטבלה. אנטוניו דונארומה הראה שהוא יותר מראוי לתפקיד השוער השני שלנו.
    אם הוא מגיע ודונארומה עוזב זה יכול להיות הגיוני, במיוחד אם יגיע שחקן התקפה בולט בכסף שנקבל מדונארומה או שהכסף הזה נדרש כדי לעמוד בפייר-פליי. אבל גם במקרה הזה עדיין הייתי מעדיף את פרין (בן 25) על ריינה (בן 35).

מצב נושא:
הנושא נעול.